Bitcoin Forum
June 05, 2024, 06:42:49 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin şirketi çalışanından 1 milyon 300 bin liralık şeytani vurgun  (Read 463 times)
aleya yavuze
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile WWW
February 07, 2018, 03:19:07 PM

Bu işte güvenlik çok önemli olduğu gibi sıkı takipte çok önemli tüm yetki bir kişiye verilir ise kişide de nasıl olsa beni kimse bulamaz istediğimi yaparım duyguları filizlenir

▀▀▀▀▄▀▀▀▀▀ ▀▀ ▀ ▄ ▀    GORECRUIT    ▀ ▄ ▀ ▀▀ ▀▀▀▀▀▄▀▀▀▀
▬▬   ARTIFICIAL INTELLIGENCE FOR HR BASED ON BLOCKCHAIN   ▬▬
Whitepaper   Telegram   [  Pre-Sale 》 24th October  ]   Facebook   Twitter
samuel3414
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

View Profile
February 07, 2018, 04:22:10 PM

Hangi şirket veya borsa olduğunun açıklanacağını sanmıyorum. Eğer ortaya çıkarsa o borsada parası olan kişiler korkup parasını çekeceği için bu sefer iflas durumu ile karşı karşıya kalınır.
perfectinvest3
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile WWW
February 07, 2018, 06:34:16 PM

Yakalanacağını bile bile para çalması tam bir aptallık. Bazen kripto para sektörünün insanların gözünü kör ettiğini düşünüyorum. Borsa ismi yok ama yakında medyaya düşer.
TaliskerDarkStorm
Sr. Member

Activity: 1106
Merit: 273

View Profile
February 07, 2018, 06:50:05 PM

Şirket isminin açık edileceğini sanmıyorum, başlı başına itibar sarsıcı bir durum. Güvenlik o kadar önemli ki, bu sektörde çalışanların bile son derece titizlikle seçilmesi gerekiyor. Önüne gelen vurguncu olmuş.
btcmurat
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 253

View Profile
February 07, 2018, 07:00:52 PM

farkındaysanız her ay bir bitcoin haberi çıkıyor.genelde cinayet soygun üzerine ve bana hiç mantıklı gelmiyor.
haber bir hafta piyasada duruyor ver kayboluyor. mahkeme soruşturma hiç bir haber gelmiyor bir daha.
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
February 07, 2018, 07:11:19 PM

Bir insan ekmek yediği kaba işerse eninde sonunda onun fişi çekilir. Bir kez daha anlaşıldı. Hangi konumda olursa olsun güvenebileceğiniz insanlarla çalışmak en doğrusu. Ama ortada paranın insanları değiştirmesi gibi bir sorun da var. O kadar hile hurdaya kafan çalışıyor da bu paranın nereye gittiği araştırılmayacak mı sandı ki? Dünyası küçük bir insan örneği.. İçerde sürünsün..
ascakan
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 255

View Profile
February 07, 2018, 07:21:17 PM

eskiden dansöz olan şimdi portföy yönetici Ayken ... Bunca yıl okul ve eğitim ile hayatını geçir işletmeci ol brokerlik yap vs anlarım ama hayatı boyunca sanatla ilgilenmiş büyük ihtimalle sözelci biri Türk borsasında yer bulabiliyor... Fırsatlar ülkesiyiz resmen ne olacağın belli değil :s Ama hafiften koymuyor değil ...
kevindeangelis
Full Member

Activity: 448
Merit: 130

3D-Printing goes Blockchain!

View Profile
February 07, 2018, 08:06:49 PM

Demeyeyim dedim ama gerçekten dansözün sanatçının borsalarda kriptoların arasında, böyle bir mevkide ne işi olabilir? Gerçekten donanımı olan, güvenilir insanlar yerine önüne geleni her pozisyona koyarsanız olacağı bu. Liyakat anlayışı yok ülkede.

KoinGuru17
Member
**

Activity: 294

View Profile
February 08, 2018, 04:28:04 PM

Bu olayin hacking veya benzer bir durumla alakasi yok. Sirket calisani elindeki bilgileri kullanarak satilan coinlerin parasini kendine aktarmis. Hirsizlik kotu birsey degilmis algisi yerlesti maalesef ulkemizde artik hirsizlar yaptigindan utanmiyor ve tam aksine ovunur hale geldi.
DrMsEr
Hero Member

Activity: 728
Merit: 501

View Profile
February 08, 2018, 05:27:07 PM

şirketin adı çıkmasın diye ellerinden geleni yapacaklardır ama adamın adı soyadı belli. biraz araştırma yapılarak bulunabilir diye düşünüyorum.
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
February 08, 2018, 09:35:52 PM

Zeki biri olmadığı kesin Smiley böyle bir vurgun yapıp gösteriş yapmak ve ben buradayım demek saçmalık olmuş.
procesdad
Full Member

Activity: 476

CAT.EX Exchange

View Profile
February 08, 2018, 10:26:58 PM

Zaten bu çalınma olaylarında parayı çalan kişi şirkette çalışan herhangi biri oluyor tam olarak çalmasa bile bir pay karşılığında bu işi yaptırıyor, Kripto para şirketlerinin çalışanlarını daha titizlikle seçmesi gerekmekte.

Abdest_tozu
Member
**

Activity: 112

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
February 08, 2018, 10:29:42 PM

Oradaki çalınan bitcoin belki de konuyla ve şirketle hiç alakası olmayan birisi olabilirdi neyseki yakalanmış hırsız bu tür konularda güvenlik önlemlerinin arttırılması gerekiyor

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
ahmetsusar
Jr. Member
*

Activity: 70
Merit: 7

View Profile
February 08, 2018, 10:38:59 PM

kaynak belirterek bu tarz haberleri yayınlasanız keşke daha güzel olurdu
Arksun
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 250

View Profile
February 08, 2018, 10:52:19 PM

O şahsın böyle bir şirkette o konumda bulunmasının absürtlüğünü bazı arkadaşlar zaten eleştirmiş şimdi aynı şeyleri uzun uzadıya yazmayayım ama akla ilk gelen tepki de o oluyor be kardeşim, bu kadar mı boş insanlar hep bu pozisyonlara girer. Böyle saçma sapan olaylarla sadece şirketlerin/ borsaların/ kriptonun adı kirleniyor, vasat girişimler olarak görüyorum.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
ugurusta
Sr. Member

Activity: 506
Merit: 251

View Profile
February 08, 2018, 11:45:10 PM

Muhtemelen benim kayıp olan bitcoinleri 2 aydan beri zar zor hesaplayıp dün hesabıma iade eden sitedir diye düşünüyorum. Bu site yaklaşık 2 ay boyunca bir çok kişinin ticket larına ya cevap vermedi yada geç cevap verdi ama çözüme kavuşturamadı. Birde yeni üyeliklerin onaylanması var. Yeni üyeliklerde bir süredir onaylanmıyordu hatta 2 arkadaşımınki günlerdir beklemedeydi onlardan da biri önceki gün biri de dün onaylandı. Tabi ki benim ki sadece bir tahmin.
Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
February 09, 2018, 07:06:11 AM

gecen haftalarda muhabbeti gecen hesapların bosaltılmasıyla alakalı olan sirket mi acaba? o degilde  sen tut gunluk milyon dolarlık işlemler yapılan bir şirkete sahip ol ''uzman''olarak aldıgın eleman dansçı çıksın..
thewarriors
Full Member

Activity: 350

EndChain - Complete Logistical Solution

View Profile
February 09, 2018, 07:20:19 AM

Adam direk kendine jeep alarak ne kadar aptalca haraket yaptığı belli insan parayı alır kaçar yurt dışına Cheesy derdin ne de jeep alıyorsun türkiyede.

cemaluzan
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 1

View Profile WWW
February 09, 2018, 08:37:25 AM

Hırs yüzunden soygun yapıyor yine hırsı yüzünden yakalanıyor . İçeriği tam olarak bilemeyiz belki ama eğer tam olarak böyle ise çok salakmis
yavuz
Jr. Member
*

Activity: 210
Merit: 6

View Profile
February 09, 2018, 07:10:39 PM

şeytani ifadesi şeytana haksızlık.
gayet sıradan soygun haberi.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: