Bitcoin Forum
June 17, 2024, 10:01:50 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: .  (Read 216 times)
cellobello (OP)
Member
**

Activity: 118
Merit: 14

View Profile
February 07, 2018, 08:01:58 AM
Last edit: October 19, 2023, 02:32:08 PM by cellobello

.
silvermicro
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 2

View Profile WWW
February 07, 2018, 12:07:46 PM

Bu haber çok güzel oldu . Elbette Çin'in de destek vermesi yükselmesinde ciddi derece de etkili olurdu ama şu an için güney Kore ve Singapur iyi bir başlangıç yasa geri dönüş yapacaktır
macit800
Member
**

Activity: 322
Merit: 40

“The Premier Digital Asset Management Ecosystem”

View Profile WWW
February 07, 2018, 12:45:18 PM

Bu haber ile birlikte ABD'den gelen haber gercekten olumlu olarak piyasalari etkiledi.

kartalgiunti
Member
**

Activity: 490
Merit: 13

BIB Exchange

View Profile
February 07, 2018, 02:41:39 PM

Bitcoin'de rüzgar tersine dönüyor gibi bir hava var. Kripto paraları kontrol altına almanın tek yolunun ona yasaklar koymak olmadığını bütün ülkeler anlayacaktır.

███     WHITEPAPER  |    TELEGRAM    ███ █     BiB Exchange     █ ███     TWITTER     |   INSTAGRAM     ███
S e t   O f f   t h e   W e b 3   G e n e r a t i o n   N o w
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄  ▄   ►► Powered by BOUNTY DETECTIVE   ▄  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
globaturcana
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

“Decentralized Transportation Economy”

View Profile
February 07, 2018, 03:11:48 PM

Şu anda kripto para piyasasında olumlu bir hava hakim. Sanki anlaşmışlar gibi şu an bütün ülkelerden olumlu haberler geliyor. Bazen bilerek yapıldığını düşünüyorum ucuza bitcoin topla ve sat oh güzel iş.

triedra
Member
**

Activity: 560
Merit: 11

View Profile WWW
February 07, 2018, 03:17:07 PM

Bu haber ile birlikte ABD'den gelen haber gercekten olumlu olarak piyasalari etkiledi.

abd, singapur ve hangi ülke kripto paraları yasaklıyor ki. en son Çin ico yasağı felan getirdi haberleri çıktı da ne oldu. Ama çok fena sallıyorlar rakamları. Bu topluluk ayaklanır da sen ne biçim açıklama yapıyorsun olum %70 zarardayım diye isyan çıkartırsa o zaman mı anlayacaklar.

HyperLup
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 252

View Profile
February 07, 2018, 04:01:10 PM

Doğru karar. Açıkçası kripto paraları yasaklayacağını söyleyen hiç bir ülkenin bunu uygulayacağını düşünmedim, zaten engellemeleri de imkansız. Çünkü blok zincir teknolojisi aracısız alış satışlara imkan sağlıyor. Bunun türlü türlü yolu var. Yasaklama açıklamaları kripto paralar hakkında bilgi sahibi olmayan insanları manipüle ediyor ve uzak tutuyor fakat gün gün bu konuda bilinçlenen insan sayısı artıyor ve bir süre sonra bu kötülemeleri kaile alacak insan bulamayacaklar. Bu nedenle yasaklamak yerine kabullenmeleri ve bu teknolojiye katkı sağlamaları ülkelerin yararına olacaktır.
carlzec
Full Member

Activity: 616

View Profile
February 07, 2018, 04:44:28 PM

Resmen bir el önce olumsuz haberleri pompaladı ardından fiyat düştü ve olumlu haberler gelmeye başladı ve yeniden ufaktanda olsa piyasa düzelmeye başladı. Gerçi dünya genelinde de borsalarda epey çalkantı yaşandı.
lordzc
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 253

View Profile
February 07, 2018, 04:45:31 PM

Adamlar işi biliyor . Erken destekçisi olup , piyasadan iyi pay alacaklar . Diğer ülkelerde mal mal arkasından bakacaklar .
kribati7
Full Member

Activity: 196

View Profile
February 07, 2018, 05:13:27 PM

Bunu her fırsatta söylüyorum; Bu piyasaya erken giren devletler ileride çok güçlü olacaklar. Bu nedenle mutlaka bu teknolojiye yatırım yapmak ve destek olmak zorundayız. Türkiye kalkınmak ve Ortadoğu'nun süper gücü olmak istiyorsa mutlaka yatırım yapmak zorunda.

kr105
Hero Member

Activity: 938
Merit: 501

View Profile
February 07, 2018, 06:13:52 PM

Singapur‘un başbakan yardımcısı Tharman Shanmugaratnam'dan gelen açıklama sevindirici, kriptoyu yasaklama planları olmadığını açıkça ve üst düzeyde söylemişler.  Ülkedeki kripto para ticaret hacminin şu anda  ekonomiyi etkileyecek düzeyde olmadığını söyleyerek, hacim o düzeye erişirse tekrar değerlendireceklerini de belirtmiş oluyorlar tabi.

flamingo890
Member
**

Activity: 84
Merit: 10

View Profile WWW
February 07, 2018, 06:31:01 PM

3. dünya ülkeleri dışında kripto para yasağı uygulanacak ülke yok. Onların da ekonomik ve politik hali ortada. Singapur gelişmiş ekonomiye sahip ve liberal sisteme entegre bir ülkedir.
twiifm
Hero Member

Activity: 784
Merit: 500

View Profile
February 07, 2018, 07:08:56 PM

Eğer Amerika dün isteseydi kriptoparaları bitirebilirdi.. Daha açıklama yapılmadan Bitcoin 6 bin dolara düşmüştü ama herhangi bir olumsuz açıklama gelmedi. Bu piyasa uzun vadede değerlenmeye devam edecek, yasaklanmak yerine denetim altina almaya calisilacak ama kriptoparalarin denetlenmesi blokzincir sistemine aykiri.
kmlkkl
Member
**

Activity: 196

View Profile
February 07, 2018, 07:52:13 PM

Haber değeri küçük olsa da olumlu bir gelişme bizim açımızdan. Abd nin toplantısında çıkan olumlu haberler ve bu işin desteklediklerini belirtikleri nini ne kadar etkili olduğunu görmüş olduk.

kevindeangelis
Full Member

Activity: 448
Merit: 130

3D-Printing goes Blockchain!

View Profile
February 07, 2018, 07:58:47 PM

Nedir bu? Son günlerde öncelikle sürekli her yerden yasaklama haberi ve ortalık iyice karıştıktan sonra yalanlama haberi geliyor. Her neyse Singapur cephesinden en azından güzel haber gelmiş.

matrixturk
Full Member

Activity: 476

View Profile
February 07, 2018, 08:49:50 PM

Kripto paralarla ilgili olumlu haberler gelmeye başladı. Bu da piyasaları pozitif yönde etkiledi. Umarım buna benzer haberler gelmeye devam eder ve yükseliş hız kesmeden devam eder.
gunmunj
Member
**

Activity: 308

View Profile
February 07, 2018, 09:56:16 PM

Uzak doğu ülkeleri kripto paralara en çok ilgi gösteren ülkelerdir. Onların kripto paralara yasak getireceğine ben inanmıyordum bu haberde onun kanıtı oldu.
aleya yavuze
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile WWW
February 07, 2018, 10:21:50 PM

Singapur başbakan yardımcısını açıklamalarından dolayı tebrik ediyorum tüm Dünyada kullanılan kripto para birimini kendi ülkelerinde yasaklamak hiç mantıklı değildi darısı diğer ülkelere

▀▀▀▀▄▀▀▀▀▀ ▀▀ ▀ ▄ ▀    GORECRUIT    ▀ ▄ ▀ ▀▀ ▀▀▀▀▀▄▀▀▀▀
▬▬   ARTIFICIAL INTELLIGENCE FOR HR BASED ON BLOCKCHAIN   ▬▬
Whitepaper   Telegram   [  Pre-Sale 》 24th October  ]   Facebook   Twitter
markandum
Member
**

Activity: 266

View Profile
February 07, 2018, 10:30:20 PM

Ben açıkçası bu haberi duyduğumda singapurun kripto para birimlerine yasak getireceğine inanmamıştım. Bu haber benim tahminimin doğruluğunu ispatlamış oldu. Grin

[/center]
mrdmr64
Newbie
*

Activity: 34
Merit: 0

View Profile
February 08, 2018, 02:13:56 AM

sonunda güzel bir haber almak ne güzel Smiley ABD ezdi geçti zaten hiç yoktan içime su serpti Smiley
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: