Bitcoin Forum
July 22, 2024, 09:33:51 AM *
News: Help 1Dq create 15th anniversary forum artwork.

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Kryll.io projesi neden Twitterde sürekli hype ediliyor?  (Read 111 times)
Rhego (OP)
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
February 07, 2018, 10:30:17 AM

Kryll icosu hakkında bilgi sahibi olan insalara sorma geregi duydum özellikle twitterde cok fazla türk trader tarafından paylasılmaya baslandı yanlız burda söyle bir sıkıntı var ben bundan önce bu tip trade bot trade ai gibi işlerle ugrasan icolara denk geldim ama hepsi çöp olup gitti.

Ekibinde elle tutulur bi yanını göremedim + reklam kampanyalarıda yok denecek kadar az adamların youtube de videosu var 1200 kişi falan izlemiş.

Türkçe konusu burda duyuru olarak ama ordada pek fazla türk yazıp çizmemiş.
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2850118

Bu projeyi takip eden ve turk trader tayfası tarafından neden hype edildigini bilen kimseler varmıdır ?
coingainer01
Member
**

Activity: 266
Merit: 10

View Profile
February 07, 2018, 11:34:52 AM

Hangi hesapalr yapıyor bilmiyorum da, baya takipçisi olanlardan bazıları kendileri ne alırsa onu sürekli paylaşarak millete de aldırıyor, twitterda 1-2 kişi var güvendiğim onun dışında güvenmiyorum genelde, öyle bir durum mudur bilemem projeye birazdan bakabılcem ama dikkatli olun derim.

dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
February 07, 2018, 11:38:49 AM

Twitterda turkish balinamidr nedir bu adam balina olduğunu iddia edip millete ico ref linki dağıtmaktan başka bişey yaptığını görmedim.
Özellikle btc lerini göstermek istediği bittrex ekranının sahte olduğuna dair söylentiler var.
Ama o kadar btc si olup olmadığını önemli değil.Sen balinasın abi Cheesy sağın solun icosunu tanıtman,ref linki paylaşman falan çok garip değilmi.
Özellikle insanlara tavsiye coin verdi zamanında 1400 den xvg 800 den dgb hodl falan diyordu Cheesy
İşte bu gibi adamlar kripto para fenomeni olup sağa solu parmağında oynatıyorlar.
Rhego (OP)
Sr. Member

View Profile
February 07, 2018, 12:55:17 PM

Twitterda turkish balinamidr nedir bu adam balina olduğunu iddia edip millete ico ref linki dağıtmaktan başka bişey yaptığını görmedim.
Özellikle btc lerini göstermek istediği bittrex ekranının sahte olduğuna dair söylentiler var.
Ama o kadar btc si olup olmadığını önemli değil.Sen balinasın abi Cheesy sağın solun icosunu tanıtman,ref linki paylaşman falan çok garip değilmi.
Özellikle insanlara tavsiye coin verdi zamanında 1400 den xvg 800 den dgb hodl falan diyordu Cheesy
İşte bu gibi adamlar kripto para fenomeni olup sağa solu parmağında oynatıyorlar.

Aynen bundan bahsetmek istedim zaten bende bu projenin janjanlı bir web sitesi haricinde herhangi bir numarasını göremedim. Trade bot falan diyorlarda daha önce yapıldı ve cok ragbet görmedi.
Night Trader A
Member
**

Activity: 406

View Profile WWW
February 08, 2018, 01:09:46 PM

Piyasaya erken girmenin avantajı var elinde. Bizim için komik sayılacak rakamlarla bitcoin alıp bu işten para kazanan şanslı kişilerde birisi.
Geçen yıllarda TA da öğrenmiştir. 

Rhego (OP)
Sr. Member

View Profile
February 08, 2018, 01:22:30 PM

Hocam konu shilleyen elemanların zengin olup olmaması degil. Beni zerre kadar ilgilendirmiyor ama bu projeyi önceden inceledim ve herhangi bir albenisi yok bir cacık yok altında üstünde neyi kacirdimda twitterde bu kadar hype ediliyor hani bilen takip eden varsa söylesin erbabında diye konuyu actım. Kacırdıgım birsey varsa söylensin ona göre yatırım yapip yapmayacagım.  Grin
cointerstrike
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
February 08, 2018, 01:25:36 PM

Sosyal medya dağıtım rakamları iyidir ondandır hype hocam Smiley) sosyal medya yada telegram rakamları benim için bir ölçüt değil icolarda, daha derinlemesine araştırmak şart. Bence de iş çıkartabilecek birşey değil bu kyrill projesi.
okanciftci74
Member
**

Activity: 448

View Profile
February 08, 2018, 03:05:29 PM

Valla proje sinyal projesi gibi bişey mesaj gönderiyor bende bilmiyorum türklerin neden bu kadar hype yaptığını ruslaramı yürüyoruz burdan onuda anlamış değilim
cointerstrike
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
February 09, 2018, 11:07:12 AM

Bugün binance ile ilgili bir haber gördüm ico sayfalarında %30 bonusluk bir kısmı binance'e ayırmışlar. Gelecek için gayet umut verici bir haber
Coinredd
Full Member

Activity: 378
Merit: 103

View Profile
February 09, 2018, 07:11:34 PM

adam kendisi almıştır takipçi sazanı da oldukca fazladır misal Cheesy 3 5 kuruş karını alıcak hemde bedavadan reklamını yaptırmıs olacak... bak ben demiştim yükselicek vs vs diyere
Pages: [1]
  Print  

Jump to: