Bitcoin Forum
June 24, 2024, 10:56:51 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »  All
  Print  
Author Topic: BABB - Banka Hesap Tabanlı Blockchain  (Read 14186 times)
thenorthblue
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

View Profile
February 09, 2018, 06:05:06 PM

Son donemde uzak kaldim haberlerden. Bountysindeyim umarim guzel miktarda coin gelir. Guzel seviyelere çıkar umutluyum.

ziyaaa
Member
**

Activity: 532
Merit: 18

View Profile
February 09, 2018, 06:57:06 PM

Ben hem bountysine katıldım hem de icosundan token satın aldım bence babb ico fiyatının çok üstünden işlem görebilecek kaliteye sahip bir proje.Umarım proje çok yakın zamanda hardcap miktarına ulaşır. Smiley

Swap, Earn, Bridge, Mint Crypto & NFT in Multiple Chains
▬▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬ ▬▬▬ ▬▬ ▬     ❶ ❷ ❸ s w a p     ▬ ▬▬ ▬▬▬ ▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬▬
[   M V P   L I V E   ]   -   9 Blockchains Integrated Already
Coinredd
Full Member

Activity: 378
Merit: 103

View Profile
February 09, 2018, 07:01:36 PM

banka tarzında projeler genelde para ediyor babb'ın bountysine de katıldım. bakalım çerez paramızı alabilecezmi
suukool
Full Member

Activity: 413
Merit: 100

View Profile
February 09, 2018, 07:17:57 PM

Bountysine katıldığım için söylemiyorum fakat son zamanlarda çıkan icoların içerisindeki en iyi projelerden biri olduğunu düşünüyorum.
LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
February 09, 2018, 07:36:01 PM

baya baya imzasını da görmeye başladık forumda. anladığım kadarıyla hype da var. fakat içime sinmeyen bişi var. ingiltere ,iban olayları falan biraz ters gibi sanki. yarın bi gün yaftalayıp elinizden almayacakları ne malum
kartalgiunti
Member
**

Activity: 490
Merit: 13

BIB Exchange

View Profile
February 09, 2018, 08:06:27 PM

Bu kadar popüler olmadan önce bir blogumda bu projeye yer vermiştim ve çok çekici gelmişti. Yaptıkları işten keyif aldıkları apaçık ortada olan bir ekip var, çoğu kişi gibi ben de iyi ödül bırakmasını umuyorum

███     WHITEPAPER  |    TELEGRAM    ███ █     BiB Exchange     █ ███     TWITTER     |   INSTAGRAM     ███
S e t   O f f   t h e   W e b 3   G e n e r a t i o n   N o w
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄  ▄   ►► Powered by BOUNTY DETECTIVE   ▄  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
February 09, 2018, 08:15:53 PM

Fikir oldukça güzel bence. Proje başarılı olabilir takip etmekte fayda var.

İmza kampanyasında olmasaydım bende katılmayı düşünebilirdim.

Piyasanın ödeme ve harcama yapabilme ile ilgili projelere ihtiyacı var aslında asıl olarak.

İçinde bulunduğumuz eko sistemi normal hayatta alternatif kullanabilmeliyiz.

Kart, ödeme, ATM, Banka projelerinin artması dileğiyle.

Bitcoin / Ethereum / Monero
Nevkeke
Newbie
*

Activity: 83
Merit: 0

View Profile
February 09, 2018, 08:29:10 PM

Haydaa Smiley bi de banka hesap tabanlı. Bunu geçen görmüştüm pek ilgimi çekmedi araştırmadım pek şimdi bi bakıcam güzel bir sistem gibi duruyor
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
February 09, 2018, 10:59:17 PM

Bence bu prje başarıya ulaşacak projelerden biri, çok sağlam bir alt yapısı var, fikir de çok iyi.
kayzersoze
Member
**

Activity: 238

View Profile
February 12, 2018, 03:33:13 PM

Proje çok güzel gözüküyor geçekten. Keşke bountysine katılsaydım diyorum şimdi. Piyasa bu kadar düşmeseydi şimdiye kadar çoktan hardcap yapardı zaten ama yine de fena değil topladıkları miktar.
altanbyz
Member
**

Activity: 112

View Profile
February 12, 2018, 03:40:28 PM

Tüm yazıyı okudum fakat bana mantıklı gelecek birşey bulamadım, eleştirmek için söylemiyorum açıklayacak biri olursa sevinirim. 
BlockChain teknolojisi ile güçlendirilmiş, bir Birleşik Krallık banka hesabı sağlar. bu neyi amaçlar?
linkstronghappy
Member
**

Activity: 98

View Profile WWW
February 12, 2018, 06:56:48 PM

Yatırımcılar kripto paralarını güvende tutmak için banka hesap tabanlı blockchain sistemine aktarır. Hack korkusu yaşamadan yatırım yapılmış olur.
ethereumcu
Full Member

Activity: 434
Merit: 111

Hydax Global Bounty Program

View Profile
February 12, 2018, 07:12:59 PM

babb ın whitepaper ını okudum, bazı yönleri çok farklı, herkesin ayrı bir banka gibi olması ve davranmasını mümkün kılacak bir teknolojileri var. OAX ile benzer yanlarını buldum, oax da başarılı bulduğum uzun vade sakladığım koinler arasında, OAX koin tabi banka mantığıyla değil, aynı bnb gibi bir borsa koini. fakat borsası gerçekten sağlam temeller üzerine oturmuş, fakat şu an daha ünlenmedi. ileride ünlenir diye umut ediyorum.

HYDAX EXCHANGE BOUNTY ANN
A Secure, Efficient, Simple Cryptocurrency Exchange
Exchange Futures & Options IEO APP Community
rafsa
Member
**

Activity: 252

View Profile
February 12, 2018, 07:31:30 PM

proje ve fikir güzel  bu tarz projeler baya başarılı oluyorlar hemde güzel iş yapıyorlar . mantıklı düşünülmüş.
SkyLords (OP)
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
February 12, 2018, 08:42:03 PM

Tubitak Blok Zinciri araştırma laboratuvarında şunlar yazıyor. Bu hususları dikkate alın ondan sonra proje kötü diye düşünün.

Blokzincirin genel olarak uygulama alanları şunlardır:
Bankacılık
FinTech
Para Transferleri
Değerli Belgelerin Yaratılması ve Saklanması
E-Ticaret ve Ödemeler
Hisse Senetleri ve Borsalar
E-Noter
Kişiden Kişiye Borçlanma ve Dağıtık Yapılı Kredi Sistemleri
Bağış Sistemleri ve Mikro Ödemeler
Bulut Bilişim ve Güvenli Bulut Depolama

Gördüğünüz gibi ilk sırada bankacılık var diğerlerinde de bankacılığa yönelik olayların olduğu görülüyor.
SkyLords (OP)
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
February 12, 2018, 09:17:51 PM

eğer hardcap yapamazsa borsaya girince biraz tökezleyeceğini düşünüyorum. keşke hardcap sınırını 15m falan tutsalardı. psikolojik etkisi var.

Bakalım ne olacak merakla takipteyim Smiley
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
February 13, 2018, 05:42:58 AM

cok daha hızlı hard cap yapar diyordum ama maalesef biraz pısırık kalmıs.demekki hype oranı iddia edildiği kadar yüksek değilmiş bu coinin
thenorthblue
Member
**

Activity: 336

View Profile
February 13, 2018, 08:13:11 AM

imza kampanyasında olduğum için dikkatle takip ediyorum, hardcap yapmasını umuyorum. yapmasa da gelecek coinleri bi süre elimde tutucağım.

coingainer01
Member
**

Activity: 266

View Profile
February 13, 2018, 09:47:29 AM

cok daha hızlı hard cap yapar diyordum ama maalesef biraz pısırık kalmıs.demekki hype oranı iddia edildiği kadar yüksek değilmiş bu coinin
Btcnin hareketlerinden de etkilendi bence hocam, şuan hardcap yapsa bile projeler piyasaya daha düşük fiyattan çıkıyor, insanlar da piyasadan almayı tercih ediyor haliyle, babb yoksa hardcap yapma şansı yüksekti bence de.

flight666
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

DIWtoken.com

View Profile
February 13, 2018, 12:45:10 PM

BTC'nin sert düşüş yapması muhakkak etkilemiştir toplanan miktarı. Yoksa bende hızlı bir şekilde hardcap yapıp sonlanmasını bekliyordum BABB'ın. Çok hype ediliyor ama bu BABB iş yapacak gibi duruyor.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »  All
  Print  

Jump to: