Bitcoin Forum
June 25, 2024, 09:22:00 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  
Author Topic: 20k dan bitcoinleri satsaydık yine pişman olurduk  (Read 1906 times)
mikewirth
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 250

View Profile
February 22, 2018, 12:03:16 AM

Pişmanlık böyle bir şeydir işte kaçtan satsan , kaçtan alsan sadece kaçan fırsatlara bakarak ah vah ederek pişman olursun, piyasada fırsatlar bitmez ve herkes kısmetini alabilir, her şeyi bir tecrübe olarak kabul etmek ve yola devam etmek önemli.
hero_coin
Member
**

Activity: 322
Merit: 16

View Profile
February 22, 2018, 12:30:51 AM

Çok şanslı bir insan olduğumu düşünmüyorum ayrıca bitcoin konusunda da fazla ön görüşlü birisi değilim o yüzden yaptığım hamleden bir süre sonra elbette daha fazla kâr etme ihtimallerimi görüyorum ve bu yüzden pişmanlıklarim hiç bitmiyor
zhongzy
Sr. Member

Activity: 546

View Profile
February 22, 2018, 01:07:44 AM

Ben Bitcoin'i aldığımda 950 dolardı o günden bugüne ara ara satsamda her zaman daha dip fiyattan satın aldım. Hem kâr ettim hemde uzun vade de holder oldum, pişman değilim Bitcoin'in bir gün günlük ödeme sistemi olacağına inanıyorum.
Lethapudi
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 257

View Profile
February 22, 2018, 01:14:56 AM

Satmıyorum, genel olarak icolara bile katılmıyorum neden katılıp elimdeki değerli Bitcoinleri elin adamına göndereyimki? Onlar bize değersiz tokenlerini gönderip elimizdeki Bitcoinlere bedavadan konuyor. Yıl oldu 2018 bitcoin bozdurulur mu arkadaşlar? paraya sıkışmadığınız sürece çar çur etmeyin.
ooeygooeygold
Full Member

Activity: 465
Merit: 100

View Profile
March 05, 2018, 07:39:06 PM

Satılan fiyat ne olursa olsun akılda daha fazla çıkarmıydı acelemi ettim fikri takılır kalır. Uzun vadede holder olmakla yatırımcı örneği oluşturmuşsun. Pişmanlığın faydası yok satmak en son seçenek.
natureltiqqy
Full Member

Activity: 420

View Profile WWW
March 06, 2018, 02:31:29 PM

kesinlikle alış fiyatı ile hedeflenen satış fiyatı arası kar marjı belirlenmeli ve karı görünce satıp çıkmak gerek. çok daha değerlenecek biraz daha dursun derken bir anda yine başladığın yerde görebilirsin kendini. ya da hedeflenen fiyata gelindiğinde stop losslu satışlar koymak gerek

Tadic
Full Member

Activity: 434

View Profile
March 06, 2018, 07:24:25 PM

hedef çok önemli hocam rasgele davranmak biraz üzücü sonuçar yaratabiliyor ya da pişmanlıklar doğurabiliyor her seviyede pişmanlık yaratır bitcoin almak veya satmak o yuzden bu pişmanlıklara alışık olmalıyız
panteraforlife
Sr. Member

Activity: 434

View Profile
March 06, 2018, 09:57:58 PM

Belki de öyle olurdu ama tecrübe etmeden bilemeyeceğimiz şeyler için zaten hayıflanmaya gerek yok. Hep daha fazlasını isterken eldeki güzelliğin kıymetini bilememek acayip bir hastalık gibi geliyor bana. Büyük yanlışa düşmedikçe bu tip şeylerde kendimi suçlamıyorum çünkü piyasanın tabiatı bu ve hiçbirimizin geleceği görmek gibi bir yeteneği yok.
pokerjet
Sr. Member

Activity: 546

View Profile
March 06, 2018, 10:06:32 PM

Ne yazık ki bir yatırımcının kaderidir bu, sürekli pişmanlık yaşamak, lanet bir olaydır, olmuş bitmiş şeylere göre sonradan hesaplama yaparak tüh şunu kaçırdım tüh burda erken davrandım demek, bu tür düşüncelerden ne kadar uzak kalabilirsek o kadar sağlıklı oluruz.
markandum
Member
**

Activity: 266
Merit: 10

View Profile
March 06, 2018, 11:23:45 PM

Artık klişe bir laf var Bitcoini satmak her zaman pişmanlıktır. Bir kere bitcoini aldın mı hep sahip olmak istersin. O yüzden değil 20 bin yüz binden satsaydın yine pişman olurdun. Çünkü 1 milyon olacak Cheesy

[/center]
wanhun
Newbie
*

Activity: 140
Merit: 0

View Profile WWW
March 07, 2018, 12:17:42 AM

Eğer kendine bir hedef belirlemedi sen bitcoinini yüz bin dolardan da satsan pişman olursun. Ama bir hedefin varsa ve sabırla oraya doğru gidersen sonunda pişman olmazsın.
Vdecso
Member
**

Activity: 275
Merit: 11

View Profile
August 07, 2018, 05:58:20 PM

bu piyasada pişmanlık ve keşke lafı hiç eksilmez ki her an keşke demeye ya da pişman olmaya müsait en çok kullanılan kelimedir bence keşke.

by24
Member
**

Activity: 238
Merit: 10

View Profile
August 07, 2018, 09:27:19 PM

Keşke 20 bin dolardan satsaydım diyorum şimdi. Köpek gibi pişmanım valla. Ama son pişmanlık fayda etmiyor maalesef Sad
zonefloor
Hero Member

Activity: 1876
Merit: 524

View Profile
August 09, 2018, 08:22:25 AM

bu piyasanın her anı işini bilene karlıdır. mesele terste kalmamakta ve her zaman elinizde btc bulundurmanızdır. şu içinde bulunduğumuz dönemlerde bile çok güzel paralar kazananlar var para kazanmak için btc'nin 20K olması gerekmiyor.
salih.12
Jr. Member
*

Activity: 109
Merit: 1

View Profile
August 09, 2018, 08:52:35 AM

o keşkeler her zaman olacak hele geçmişe takılıp kalırsak o keşkeler hiç çıkmayacak hayatımızdan. Şu anda da piyasa biraz rahatlayıncaya kadar ethereumda beklerim sonra girer %2-3 alır çıkarım. alamazsam da nasip  Grin

▄ █ █ ▀ ▀ ▄ ▀ █ ▄ ▀ █ ▄    ERNToken.com    ▄ █ ▀ ▄ █ ▀ ▄ ▀ ▀ █ █ ▄
THE FIRST AUDIO PLATFORM THAT LETS YOU EARN WHILE YOU LISTEN
procesdad
Full Member

Activity: 476

CAT.EX Exchange

View Profile
September 18, 2018, 11:59:40 AM

Kesinlikle katılıyorum size hocam. Bu piyasada hedefin olacak, kendine hedef belirleyeceksin o hedefine ulaştın mı düşse de artsa da çıkacaksın. Anca öyle kazanabilirsin ben bunu anladım.

1453eko
Jr. Member
*

Activity: 406

View Profile WWW
September 18, 2018, 05:14:45 PM

Ne güzel günlerdi bitcoin sürekli fiyat yükseltiyor nerde duracağı belli değil bizler acaba bozsakmı nurdan bitcoini diye düşünürken birden herşey tersine döndü .Yani gerçekten ne yaparsak yapalım sonu pişmanlık  Sad

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
GalaWan
Sr. Member

Activity: 700
Merit: 270

View Profile
September 18, 2018, 05:33:48 PM

Holderlık bir yere kadar bazen eline geçen fırsatları tepmemek lazım yoksa kendi kendimizi yemeye başlarız.
tuanvie
Sr. Member

Activity: 448

View Profile
September 19, 2018, 03:45:47 AM

Şu başlığa dibine kadar katılıyorum. Ne kadar kazansak bir o kadar daha fazlasına göz dikiyoruz, bu aslında normal bir şey. O yüzden iyi bir kritik yaparak bazı şeyler için şükretmeyi bilmek gerek.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
aya54
Jr. Member
*

Activity: 378

View Profile WWW
September 19, 2018, 10:50:40 AM

Kripto piyasası pişmanlıktır ,alırken fiyat daha sağından düşer pişman olursun ,satarsın fiyat dahada yukarı çıkar pişman olursan tamamen şans nasip işi ,biraz nasibin varsa zaten 12 den vurursun.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  

Jump to: