Bitcoin Forum
April 26, 2024, 11:54:42 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Airdrop ve referanslarda yardım tavsiyeleri bekliyorum.  (Read 127 times)
pancupan1903 (OP)
Jr. Member
*

Activity: 364
Merit: 5

View Profile WWW
February 07, 2018, 05:27:44 PM

Kriptoparaların popüler olmasıyla birlikte Yaklaşık 1 aydır takip ediyorum, bedava coin kazanmak için airdrop ve bounty ler facuetlerden daha mantıklı görünüyor. son 15 günde onlarca airdrop a kayıt oldum ancak referans faktörü çok önemli bir çoğunda . Şu ana kadar sosyal medyayı fazla kullanmıyor sadece takip ediyordum . Referans toplamak için neler yapabiliriz. Son olarak bitcointalk sitesinde referanslı link paylışımı yasak mı değil mi ?

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
1714132482
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714132482
Reply with quote  #2

1714132482
Report to moderator
1714132482
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714132482
Reply with quote  #2

1714132482
Report to moderator
Even if you use Bitcoin through Tor, the way transactions are handled by the network makes anonymity difficult to achieve. Do not expect your transactions to be anonymous unless you really know what you're doing.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
sahipsiztekne
Member
**

Activity: 110
Merit: 10

View Profile
February 09, 2018, 11:57:31 AM

Kriptoparaların popüler olmasıyla birlikte Yaklaşık 1 aydır takip ediyorum, bedava coin kazanmak için airdrop ve bounty ler facuetlerden daha mantıklı görünüyor. son 15 günde onlarca airdrop a kayıt oldum ancak referans faktörü çok önemli bir çoğunda . Şu ana kadar sosyal medyayı fazla kullanmıyor sadece takip ediyordum . Referans toplamak için neler yapabiliriz. Son olarak bitcointalk sitesinde referanslı link paylışımı yasak mı değil mi ?

şimdiye kadar topladıklarından herhangi birşey kazanabıldınmı merak edıyorum? 100 tanesınden 2 tanesı ancak ödeme yapar dıye tahmın edıyorum.
pancupan1903 (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
February 11, 2018, 11:40:44 AM

şimdiye kadar topladıklarından herhangi birşey kazanabıldınmı merak edıyorum? 100 tanesınden 2 tanesı ancak ödeme yapar dıye tahmın edıyorum.

evet dediğiniz gibi . su ana kadar 100 e yaklasmıstır katıldıklarım . 3 tanesi gönderim yaptı.

BLOCKMASON LINK
chn2z
Full Member

Activity: 350
Merit: 105

View Profile
February 11, 2018, 12:34:49 PM

Bu forumda referral link yasak. Twitter instagram facebookdan yardırcan yada benim gibi farklı yollar arayacaksın Smiley Referraller güzel getiriyorda işte yapabilsek..
batux
Newbie
*

Activity: 98
Merit: 0

View Profile WWW
February 12, 2018, 08:28:21 PM

alpha token için airdrop'a katıldım hiç bir şey vermediler Cheesy Sanırım airdrop üzerinden para kazanmak zor bir model. Ben baya yeniyim, olumlu örnekler var mı yaşayanlar ?
s.kocaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 55

View Profile WWW
February 13, 2018, 02:41:28 AM

alpha token için airdrop'a katıldım hiç bir şey vermediler Cheesy Sanırım airdrop üzerinden para kazanmak zor bir model. Ben baya yeniyim, olumlu örnekler var mı yaşayanlar ?

tek airdropla kazanma şansın çok düşük. devamlı takip etmen gerekiyor ve beklentin olmasın.

pancupan1903 (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
February 13, 2018, 10:26:51 PM

tek airdropla kazanma şansın çok düşük. devamlı takip etmen gerekiyor ve beklentin olmasın.

evet ,  kimin göndereceği pek belli olmuyor , vaktiniz varsa haberdar olduklarınıza katılın derim . ben genelde https://t.me/OFFICIALairdropalert   telegram kanalından takip ediyorum  .

BLOCKMASON LINK
coinbaba123
Newbie
*

Activity: 98
Merit: 0

View Profile
February 13, 2018, 10:43:16 PM

Ref için twitter'ı kullanabilirsiniz, bende şuan 60K'lık organik bir hesap var o çok işime yarıyor ref konusunda güzel bir açıklamayla servis edince twitter'a güzel ref kazanıyorum, onun yanı sıra katıldığım bountylerde 60k takipçi de çok işime yarıyor.
Size tavsiyem twitter hesabınızı kripto hesabına dogru kaydırmanız takibe takip yaparak user kasabilirsiniz bunlar için ücretsiz programlar var onları kullanabilirsiniz tahmini 1 ay içerisinde her gün 1000 kişi takip etseniz bunlardan 300 ü size geri dönüş sağlasa 9-10k gibi bir takipçi sayınız olur ve bu ref için çok iyi bir sayı, Sorun yaşayan arkadaşlar özelden pm atabilir yardımcı olurum seve seve
Pages: [1]
  Print  

Jump to: