Bitcoin Forum
May 21, 2024, 02:56:20 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: EXRNchain Adam Olur Mu?  (Read 289 times)
enfarktus (OP)
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
February 07, 2018, 07:25:06 PM

EXRNchain, Aylar önce Exrn ismiyle airdrop düzenlemiş ve ortalama 10'ar milyon token dağıtım yapmıştı. Bir süre önce ise projeyi yenileyip, ekibi büyüttüler ve yeni bir yola girdiler.Yeni proje "yenilikçi çapraz zincir teknolojisi" adıyla duyuruldu. Temel amaçları
Ethereum akıllı sözleşmeleri üzerine kurulmuş çapraz zincir ağ geçidi kullanarak blok zincirleri birbirine bağlamak, bu şekilde bir aracı banka görevi üstlenmek. Yani EXRNchain, farklı blok zincirler arasında güvenli transfer imkanı sağlamayı planlıyorlar. Bu amaç Komodo'nun Atomic Swap'ına benziyor.

Şimdi gelelim asıl meseleye. Exrn dolaşımda 150.000.000, toplamda ise 10.000.000.000 gibi bir miktara sahip. Şu anda ortalama 100 dolar ile 2 milyon civarında almak mümkün. Bu durum da bence hayal kurmak için bir fırsat gibi görünüyor. Şu anda %80 oranında çöp coin, %20 oranında ise gelecekte iş yapabilecek bir proje gibi bir izlenim edindim. Proje tutarsa 0.1 ya da 0.01 gibi fiyatlar bile iyi kar bırakabilir. Tutmazsa da paranız uçar. Sizce 100 dolar ile yüksek miktarlarda alınabilecek daha aklı başında bir proje var mıdır?

https://coinmarketcap.com/currencies/exrnchain/
cyrptoturkey
Full Member

Activity: 350
Merit: 106

View Profile
February 07, 2018, 09:57:20 PM

Airdropuna katılmıştım bi ara güzel yükseldi yükseldi değeri 10m token 2 ethe yakın yapıyordu ama satmadım dahada gide düşüncesiyle.nasıl olsa havadan geldi diye bekletiyorum, beklemeye devam etsin bakalım kuzu kuzu yatıyor walletta
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
February 08, 2018, 06:38:13 AM

Airdrop'u kaçırdım ama sonrasında ne olur ne olmaz diye bi 20-25 dolar atmıştım. 1 küsür milyon exrn var sanırım walletta.
Doğrusu çok bi geleceği olduğunu düşünmüyorum ama bi pump falan yeme ihtimali her zaman mevcut. Pump yakalarsam doğrudan satarım muhtemelen.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
erguse
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 277

View Profile
February 08, 2018, 06:44:51 AM

EXRNchain, Aylar önce Exrn ismiyle airdrop düzenlemiş ve ortalama 10'ar milyon token dağıtım yapmıştı. Bir süre önce ise projeyi yenileyip, ekibi büyüttüler ve yeni bir yola girdiler.Yeni proje "yenilikçi çapraz zincir teknolojisi" adıyla duyuruldu. Temel amaçları
Ethereum akıllı sözleşmeleri üzerine kurulmuş çapraz zincir ağ geçidi kullanarak blok zincirleri birbirine bağlamak, bu şekilde bir aracı banka görevi üstlenmek. Yani EXRNchain, farklı blok zincirler arasında güvenli transfer imkanı sağlamayı planlıyorlar. Bu amaç Komodo'nun Atomic Swap'ına benziyor.

Şimdi gelelim asıl meseleye. Exrn dolaşımda 150.000.000, toplamda ise 10.000.000.000 gibi bir miktara sahip. Şu anda ortalama 100 dolar ile 2 milyon civarında almak mümkün. Bu durum da bence hayal kurmak için bir fırsat gibi görünüyor. Şu anda %80 oranında çöp coin, %20 oranında ise gelecekte iş yapabilecek bir proje gibi bir izlenim edindim. Proje tutarsa 0.1 ya da 0.01 gibi fiyatlar bile iyi kar bırakabilir. Tutmazsa da paranız uçar. Sizce 100 dolar ile yüksek miktarlarda alınabilecek daha aklı başında bir proje var mıdır?

Coinmarketcap değerleri yanlış hocam...Dolaşımda da 100 Milyar EXRN var. Toplamda da 100 Milyar EXRN var. Ekip düzelttirmek için uğraşıyor bu durumu ama CMC çok ketum halen daha düzeltmediler.

Zaten etherscan ya da ethplorer'a girip toplam token miktarlarını da rahatlıkla görebilirsiniz...

Dediklerini yaparlarsa -ki çok yavaş çalışıyorlar bence- iş görür uzun vadede, hem de sağlam iş görür, yok biz aldığımızı aldık yeterli derlerse ve sattıklarını alıp uçar kaçar giderlerse bilemem.

Halen daha bir miktar tutuyorum
labtek42
Member
**

Activity: 108
Merit: 10

View Profile
February 08, 2018, 09:01:45 AM

Yakında EXRT diye bir token dağıtacaklar.Almak için en az 10 milyon EXRN bulunması gerekiyor cüzdanda galiba, emin değilim.Fiyatı 0.01 bile gelse yeter.
yuzdeyuzmalt
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
February 08, 2018, 09:08:33 AM

Bununda airdropunu kaçıranlardan birisiyim ileri dönemlerde ne olur bilemiyorum onu zaman gösterecek ama nede olsa airdrop gelen para güzel ediyorsa gözünün yaşına bakmazdım ben heleki şu zamanda sat sat . Smiley Cidden elindeki tokenler 2 ETH kadar ettiği zaman neden satmadın ki.. Ben dayanamıyorum ya öyle 1 eth veyahut 0.5 ETH falan edince airdropları direk satıyorum Cheesy Belki sabır edip beklesem daha fazla kazanacağım ama korkuyorum bir yandanda düşerse diye. Gelen airdropları zaten biraz bekletiyorum odan sonra satış yapıyorum işe yaramayan çöp tokenler zaten süresiz olarak bekliyorlar satmaya kalksam fee ücretine daha çok para ödüyor olacağım Huh
Rkc Trader
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
February 08, 2018, 12:45:14 PM

Çok basit bir hesap yapıyorum 10 ar milyon token dağıtıldı yazmışsınız. 15 kişiye dağıtsalar zaten sizin yazdığınız dolaşımdaki miktara ulaşıyor. (150.000.000)
Buradan hatalı bir bilgi ortaya çıkıyor.

Sitesinde 7000 kişiye airdrop ile dağıtıldığı yazıyor. Kalan kısımda ekibe kalmıştır. 

enfarktus (OP)
Full Member

View Profile
February 08, 2018, 02:53:00 PM

Coinmarketcap değerleri yanlış hocam...Dolaşımda da 100 Milyar EXRN var. Toplamda da 100 Milyar EXRN var. Ekip düzelttirmek için uğraşıyor bu durumu ama CMC çok ketum halen daha düzeltmediler.

Zaten etherscan ya da ethplorer'a girip toplam token miktarlarını da rahatlıkla görebilirsiniz...

Dediklerini yaparlarsa -ki çok yavaş çalışıyorlar bence- iş görür uzun vadede, hem de sağlam iş görür, yok biz aldığımızı aldık yeterli derlerse ve sattıklarını alıp uçar kaçar giderlerse bilemem.

Halen daha bir miktar tutuyorum

Bilgi için teşekkürler bu durumu bilmiyordum. Dolaşımdaki miktarı bu kadar çok ise pek fazla beklentiye girmemek gerekir. Tabi bu piyasanın mantık çerçevesinde ilerlediği de pek söylenemez ama 100 milyar fazladan da fazla bir miktar.
Rkc Trader
Member
**

View Profile WWW
February 11, 2018, 11:33:45 AM

Etherdelta da 10.000.000 exrn 0,5 eth civarı yapıyor. Enteresan bir şekilde alıcısı da var.
Hala cüzdanda tutanlar varsa değerlendirebilir yada bekletmeye devam edebilir.

mtahanci48
Full Member

Activity: 322
Merit: 154

View Profile
February 11, 2018, 11:35:52 AM
Merited by ahmetsusar (2)

bende de var 10 milyon adet. kimi arkadaşlar 100er milyon multi yaparak toplamışlar her zamanki gibi. türklere imkan vermiyorsunuz abi, verseniz ananızı sikecekler haberiniz yok Cheesy

neyse bi ara 2 eth ediyordu satmadim, sonuç olarak 1 sats bile değil değeri. bir coinden elimde 10 milyon tane olması fikri hoşuma gidiyor.
ahmetsusar
Jr. Member
*

Activity: 70
Merit: 7

View Profile
February 11, 2018, 11:50:48 AM
Merited by mtahanci48 (2)

bende airdroptan 10 milyon almıştım şuan beklemdeyim ama bu tarz supply yüksek ve p2p arası ödeme olarak kullanılacak para birimleri arsında avantaj sahibi oluyor ki inşallah bu avantajı iyi değerlendirirler sonucta 10m supply lı bir paranın ödmeini 0.12465 gibi bir ödeme yerine 125 adet gönderim daha mantıklı oluyot yüksek supply sayesinde ve buda atomic swap için cok uygun bir süreç inşallah kısa sürede güzel paralrda getriri diye düşünüyorum
Rkc Trader
Member
**

View Profile WWW
May 31, 2018, 05:33:20 PM

Konunun daha önce açıldığını bildiğim için hortlatmaya geldim. Bugün hacim elli katına çıktı, hareket olacak muhtemelen. Umarım elinizde tutmuşsunuzdur.

enfarktus (OP)
Full Member

View Profile
May 31, 2018, 05:54:07 PM

Konuyu fikir alışverişi yapmak için açmıştım, konuda mesaj atan arkadaşların söyledikleri mantıklı gelince önceki yükselişte elimden çıkardım, ben sattıktan sonra da dün büyük yükselişini yapmış ama şu anda yavaş yavaş geri çekiliyor. Hatta elimdeki 10 milyonun 2 milyonunu bir arkadaşıma iki yıl sakla diyerek hediye etmiştim, o da satmış.  Grin Fakirliğin gözü kçr olsun, küçük bir kar görünce elden çıkarıyoruz.  Cheesy
Rkc Trader
Member
**

View Profile WWW
May 31, 2018, 05:57:17 PM

Konuyu fikir alışverişi yapmak için açmıştım, konuda mesaj atan arkadaşların söyledikleri mantıklı gelince önceki yükselişte elimden çıkardım, ben sattıktan sonra da dün büyük yükselişini yapmış ama şu anda yavaş yavaş geri çekiliyor. Hatta elimdeki 10 milyonun 2 milyonunu bir arkadaşıma iki yıl sakla diyerek hediye etmiştim, o da satmış.  Grin Fakirliğin gözü kçr olsun, küçük bir kar görünce elden çıkarıyoruz.  Cheesy

Valla hafızam çok iyi değildir ama hacim artışını görünce aklıma yazdığınız mesaj geldi. Başka fırsatlar yakalarsınız umarım.

enfarktus (OP)
Full Member

View Profile
May 31, 2018, 06:10:28 PM

Valla hafızam çok iyi değildir ama hacim artışını görünce aklıma yazdığınız mesaj geldi. Başka fırsatlar yakalarsınız umarım.

Bu piyasada fırsatlar bitmez.  Cheesy Yalnız bu yükseliş gördüğüm kadarıyla manüpülatif.  Adamlar sitesinde 2.5 milyon EXRN'yi bir eth'ye satıyorlar, borsadan alırsanız bir eth ile 10 milyon alabiliyorsunuz. Büyük ihtimalle piyasayı yükseltmek için yoğun bir çaba var.
designersinan
Jr. Member
*

Activity: 91
Merit: 1

View Profile WWW
May 31, 2018, 06:16:09 PM

vardı bende de 10M adet sattık aralıkta keşke satmayaydım...

STASH: EASY INSTANT PRIVATE
PRE-SALE 24/09/2017
HyperLup
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 252

View Profile
May 31, 2018, 06:33:20 PM

Bu piyasada kesinlikle yatırım yapılamaz denilecek çok az proje vardır. Tabi ki ilk kural ekibin projeyi geliştirme çabası gerekiyor. Exrn projeyi yenileyip, ekibi büyüterek yeni bir yola girmiş.Yeni proje "yenilikçi çapraz zincir teknolojisi" adıyla duyurulmuş Temel amaçları Ethereum  akıllı sözleşmeleri üzerine kurulmuş çapraz zincir ağ geçidi kullanarak blok zincirleri birbirine bağlamak, bu şekilde bir aracı banka görevi üstlenmekmiş. Güzel bir hedef belirlemişler, şu anda çok ucuz olması başarılı olması halinde iyi paralar kazandırabilir. Bu coin bir fırsatta olabilir, bir falso da olabilir.
nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
May 31, 2018, 07:07:02 PM

9 Saat önce yeni borsa haberi açıklanmış. Önceden haberi olanlar bir gün öncesinden toplamaya başlamış. Hacim kazanmasının nedeni bu.

AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 645

View Profile WWW
July 06, 2018, 10:20:55 PM

aaaa bunun konusumu varmış burda bende dıyorum o kadar adama aldırdık kımse açmamış konu , devam ettırelım o zaman, proje ekıbı gıderek buyudu, 100 mılar coın var gozukuyor ancak decımal yok coınde, yanı normal btc ıle kıyaslarsak btc 21m+8 decımal varken exrn de sadece 100 mılyar coın var btc cınsıne cevırırsek sadece 1000 coın var aslında 100 mılyar degıl Cheesy

anlamayan varsa eğer 0,1 exrn alamazsınız ya 1 alacaksınız yada almayacaksınız Smiley buda fiyatlanmasına baya bir katkı sağlar, çöp borsalarda olsa oldukça fazla ether borsasında işleme girdi, oralarda yavas yavaş hacim yapıyor exrt dagıtımlarıda var cuzdanda 10m exrn tutanlara, 100 mılyar supply cok gelebılır ama yukarıda anlattım aslında cok az. yeterlı hacım saglarsa sağda solda binancenın bıle dıkkatını çekebılır. binance sever 100 mılyar suply lı coınlerı Cheesy
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
July 06, 2018, 10:30:55 PM

Aslında bu tarz tokenlar iş yapmasa bile hayal satıyor. İnsanın 10-20 m alıp kenara atası geliyor, biraz daha takip edicem belki alabilirim.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: