Bitcoin Forum
April 16, 2024, 01:22:04 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: [ANN-1.2M$ ÖDÜL][ÖN-SATIŞ] 🔔 Cashbag.co -Kriptopara geri ödemesi 🚀 BAŞLADI!!!  (Read 431 times)
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
May 03, 2018, 09:14:42 AM

imzasına 3 hafta katıldım. sonradan imzayı kaldırın haberi geldi değiştirdik imzaları. imza için tokenler ne zaman hesaplanacak bilgi var mı? 1.2m fix ödül vermezler bence. toplanan miktarı yanlış hesaplamadıysam 2-3 milyon dolar arası. ophyrime buradan teşekkür ederim. zamanında gelişmeleri aktarmasından dolayı

1713273724
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713273724
Reply with quote  #2

1713273724
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
ophyrim (OP)
Sr. Member

Activity: 994
Merit: 391

View Profile
May 10, 2018, 07:26:05 AM

Mart Atı'nın sonunda askıya alınan kampanyalar ile ilgili detaylı açıklama sonunda takımdan geldi. Bazı söylentiler vardı ancak kesinleşmediği için buradan paylaşmak istemedim. Resmi telegram kanalındaki açıklamaya göre:

Takım token'ın son günlerde sıklıkla gündeme gelen tokenların bir security (tahvil) mi yoksa utility (kullanım için) mi tartışmalarına istinaden yasal danışmanlarının tavsiyeleri doğrultusunda, bounty programını durdurmuş. Bunun sebebi bounty'e katılanların da tokenların security olarak ele alınması durumunda şirkete ait bir tahvile sahip olma ihtimali ve elbette ekip böyle birşey istemiyor. Neyse sonuç olarak takım bounty programı donduruluncaya kadar ki bütün pay'ları dağıtacak. Ancak toplam ödül miktarında bir değişiklik yapılacakmı belirtilmemiş.
Bu arada tüm token alıcılarının KYC'den geçmeleri gerekliliğide belirtilmiş. Bu durum muhtemelen tüm bounty katılımcılarınıda kapsıyor.
KYC bu ayın ortasına doğru güncellenecek ve katılımcılara açılacakmış.

ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
May 28, 2018, 09:44:21 AM

Arkadaşlar takımdan hala henüz bir açıklama yok. Konu takibimde. Açıklama gelir gelmez paylaşacağım.
Son durum: KYC yapılması bounty katılımcıları içinde kesin olarak gerekecek ancak KYC'nin ne şekilde yapılacağı henüz açıklanmadı.
Bol kazançlar dilerim.
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
June 29, 2018, 10:27:32 AM

Bugün kampanya için dağıtılan token miktarları açıklandı. Token miktarlarınızı görmek için:

https://drive.google.com/file/d/12y7PM797vT5gSxuWRj7qQelyFJj0dDE-/view

Daha önceden de bahsedildiği gibi bounty için KYC zorunluluğu getirilmişti. KYC için

https://tokensale.cashbag.co/claim

KYC niz onaylanınca size mail gelecekmiş ve o mailde Cahbag tokenlarınızı nasıl alacağınız anlatılmış.

KYC için 15 gün süreniz var.

Bol kazançlar dilerim
marpaci
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile
June 29, 2018, 08:02:54 PM

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.
Ben de ne oldu bunun bounty ödülleri diye düşünüyordum.
KYC için verilen sayfada fatura filan istenmedi, sadece kimlik resmi istendi, ben de gönderdim. Umarım yeterlidir...
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
July 02, 2018, 08:40:05 AM

Bugün kampanya için dağıtılan token miktarları açıklandı. Token miktarlarınızı görmek için:

https://drive.google.com/file/d/12y7PM797vT5gSxuWRj7qQelyFJj0dDE-/view

Daha önceden de bahsedildiği gibi bounty için KYC zorunluluğu getirilmişti. KYC için

https://tokensale.cashbag.co/claim

KYC niz onaylanınca size mail gelecekmiş ve o mailde Cahbag tokenlarınızı nasıl alacağınız anlatılmış.

KYC için 15 gün süreniz var.

Bol kazançlar dilerim

KYC yapan arkadaşlar hem kimlik hem de adres için bir fatura yüklemeniz gerekiyormuş.
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
July 02, 2018, 10:40:09 AM

adıma kayıtlı fatura yok.  kimlik ile kredi kartı ekstresini gönderdim. nüfus müdürlüğünden ikametgah alıp onu da göndermeye gerek var mı? gerçi nüfus müdürlüğünden hangi gerekçe ile alacağız? o da var.

ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
July 02, 2018, 12:43:03 PM

adıma kayıtlı fatura yok.  kimlik ile kredi kartı ekstresini gönderdim. nüfus müdürlüğünden ikametgah alıp onu da göndermeye gerek var mı? gerçi nüfus müdürlüğünden hangi gerekçe ile alacağız? o da var.

Kimlik ve ekstre tamamdır. (Ekstrede adres görülmeli). İkametgah a falan gerek yok. Zaten anlamazlar ne olduğunu.
ibram211
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile
July 02, 2018, 02:03:35 PM

Hocam proje için teşekkürler bende imza kampanyasında varım ne zaman sonuçlanacaksa bize de bişeyler düşer herhalde daha bu kampanyalardan bişey elde edemedik
mandibula
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile
July 02, 2018, 07:01:55 PM

Yani okurken içime tsm sinmedi bilemiyorum daha detaylı olabilirdi klasik bir proje hissiyatı veriyor
Daha iyi olabilirdi çeviri için elinize sağlık
redboxneo
Member
**

Activity: 546
Merit: 10

View Profile
July 10, 2018, 01:01:25 PM

az önce kyc yaptım. gerçekten bountye katılan ben olduğumu nasıl anlayacaklar. başkası benim mew adresimi ekleyerek kyc yapmaya çalışabilir. mesaj imzalama olayı getirseler daha garantici adım olurdu. o ekrana ekle işte. neyse inş tokenleri sorunsuz alırız.
trhomeagent
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
July 11, 2018, 01:41:42 AM

Bu zamana kadar ses seda çıkmadığı için umursamamıştım. Spreadsheet leri kontrol ettim, KYC yapacak kadar bir kazanç söz konusu değil.
Diğer arkadaşlar için hayırlısı olur inşallah.
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
July 31, 2018, 03:57:49 PM

boutny telegram sayfasında ödüller ne oldu, ne zaman dağıtılacak falan hep aynı sorular yöneltiliyor. kyc tamamlamanın zaman aldığından falan bahsetmişler. Ödül miktarı da yüksek borsada ne olacağı meçhul.
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
July 31, 2018, 08:03:56 PM

bu bounty tam bitmeden patladı diyebiliyorum. ederi ne ki bunun? hayatımda borsa hariç hiçbir bounty ye kyc göndermedim. toplamda alacağım token 9600 adet. hadi desek ki 1 dolar olacak değer ama ne bielyim bu konularda rahatlıkla kyc yapanlar varmı ben biraz endişeliyim açıkçası

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
August 14, 2018, 02:43:55 PM

bu bounty tam bitmeden patladı diyebiliyorum. ederi ne ki bunun? hayatımda borsa hariç hiçbir bounty ye kyc göndermedim. toplamda alacağım token 9600 adet. hadi desek ki 1 dolar olacak değer ama ne bielyim bu konularda rahatlıkla kyc yapanlar varmı ben biraz endişeliyim açıkçası

kyc için işlemler biteli haftalar oluyor. bounty kanalında soruluyor. en son geliştiriciler ile ne zaman konuştun. net cevap yok. ama bountyleri dağıtmayacak olsalar neden kyc yapsınlar ki. fazla hasılat da toplayamamış bunlar.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: