Bitcoin Forum
May 04, 2024, 09:10:24 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Etherdelta Türkçe Video Anlatım  (Read 160 times)
hasyurt (OP)
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
February 08, 2018, 09:27:43 PM
Merited by ophyrim (2), gospodin (1), hisarardi (1), apimembership (1)

airdrop yapıpta etherdelta yı çözemeyen arkadaşlara umarım faydalı olur.  youtube  kanalımda anlattım. umarım faydalı olur. çünkü etherdelta gerçekten kullanması zor bir borsa. ben çok uğraştım. herkese bereketli kazançlar diliyorum..

https://www.youtube.com/watch?v=4Vzxxk0g7zI
1714857024
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714857024
Reply with quote  #2

1714857024
Report to moderator
It is a common myth that Bitcoin is ruled by a majority of miners. This is not true. Bitcoin miners "vote" on the ordering of transactions, but that's all they do. They can't vote to change the network rules.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
February 09, 2018, 08:14:10 AM

Yani uyarmışsınız ama bu piyasada google'a yazayım, çıkan sonuçlardan doğru olanı seçeyim, yanlış olanın yanından geçeyim diye bir şey olmaz. Bilmeyen biri nereden bilecek fake olanın fake olduğunu. Doğru yöntem şu:

Internet görüntüleyicinizin adres satırına elinizle ETHERDELTA.COM yazıyorsunuz ve giriş yapıyorsunuz olmalı.
hasyurt (OP)
Full Member

View Profile
February 09, 2018, 05:19:39 PM

Yani uyarmışsınız ama bu piyasada google'a yazayım, çıkan sonuçlardan doğru olanı seçeyim, yanlış olanın yanından geçeyim diye bir şey olmaz. Bilmeyen biri nereden bilecek fake olanın fake olduğunu. Doğru yöntem şu:

Internet görüntüleyicinizin adres satırına elinizle ETHERDELTA.COM yazıyorsunuz ve giriş yapıyorsunuz olmalı.

hocam ilk video deneyimim idi o kadar acemilik olur. dediğinizde haklısınız.
sealofsun
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
February 09, 2018, 05:22:57 PM

Sırf kullanımı çok karışık olduğu için bountylerden gelen coinleri satmak için adam gibi borsalara girmesini bekliyorum. Acayıp kıl, göz yoran bir ortam etherdelta. Beceremedim becermek içinde uğraşmak istemiyorum:)
hasyurt (OP)
Full Member

View Profile
February 09, 2018, 05:42:14 PM

Sırf kullanımı çok karışık olduğu için bountylerden gelen coinleri satmak için adam gibi borsalara girmesini bekliyorum. Acayıp kıl, göz yoran bir ortam etherdelta. Beceremedim becermek içinde uğraşmak istemiyorum:)

haklısınız hocam fakat şöyle bir durum var bountylerden gelenler belki ilerde iyi bir yere gelebilir ama airdrop lardan gelenler genelde belli bir süreden sonra maalesef çöp oluyor. bir sürü örneği var. mesela son monero gold vardı. galiba milleti kazıklayıp kaçtılar. her fırsatta bana 500 adet gödenrdiler bende geleni fiyatı neyse satıp geçtim. aman aman karışık bir durumu yok rahat yapabilirsiniz. saygılar
sealofsun
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
February 09, 2018, 05:46:12 PM

Lafın gelişi söylüyorum. Site kullanımı cidden karışık ve çok ağır işliyor. Airdrop bozdurmak için ideal olduğuna hemfikirim. Daha büyük borsaya girmeden etherdeltada tabuta koyuyorlar
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
February 09, 2018, 05:57:28 PM

etherdelta da işlem yapmak deveye hendek atlatmaktan daha zor. ne kadar ağır bir arayüzü var. Eğer tokenleri bozduracak başka bir platform olsa kimse burayı kullanmazdı. bu arada video açıklayacı olmuş

paulk11087
Sr. Member

Activity: 987
Merit: 254

View Profile WWW
February 09, 2018, 07:54:56 PM

Etherdeltayı uzun süredir kullanıyorum ben bile anlamıyorum bazen umarım ekip paralarını saymayı bırakıp biraz çalışır, newbie'ler için güzel bir konu tebrik ederim.
Quite
Full Member

Activity: 448
Merit: 157

View Profile WWW
February 10, 2018, 08:19:34 AM

Etherdeltayı yaklaşık 4 aydır kullanıyorum. Ancak 10 gün girmediğimde tekrar nasıl kullanılır yazısından bir bölümü okuyup tekrar siteye geçip işlem yapıyorum. Bence adam akıllı bir arayüze geçmeliler artık.

legaltrk
Member
**

Activity: 700
Merit: 56

View Profile
February 10, 2018, 08:44:54 AM

Emeğine sağlık hocam. Kullana kullana mecburen çözdük te bilmeyenler için çok faydalı olmuş. Artık bi arayüz iyileştirmesi yapsalar çok güzel olacak
yuzdeyuzmalt
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
February 10, 2018, 09:23:34 AM

Etherdelta ile alakalı çok fazla içerik var lütfen yeni başlık açmayalım emin olun aynı şeyler dönüp duruyor forumda. Merit kazanma uğruna forum iyicene çöplük haline gelmesin.. Bi arkadaş anlatmış zaten resimli olarak açıklayıcı biçimde. Yinede emeğine sağlık teşekkürler.
LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
February 10, 2018, 09:26:22 AM

etherdelta mantığını çözene kadar çok karışık görünen bir borsa fakat aslında kullanımı gerçekten çok kolay Smiley bi kere işlemi doğru yaptıktan sonra daha sonraki işlemlerde yanlış yapma şansınız da yok. arkadaşımızda bu ilk tecrübe için video hazırlamış . bir an ilk satış anımda çektiğim zorluklar aklıma gelince , bence yeni başlayanlar için iyi bir kaynak olmuş.
DC Comics
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

DIW - Decentralized Security

View Profile
February 10, 2018, 09:41:45 AM

etherdelta mantığını çözene kadar çok karışık görünen bir borsa fakat aslında kullanımı gerçekten çok kolay Smiley bi kere işlemi doğru yaptıktan sonra daha sonraki işlemlerde yanlış yapma şansınız da yok. arkadaşımızda bu ilk tecrübe için video hazırlamış . bir an ilk satış anımda çektiğim zorluklar aklıma gelince , bence yeni başlayanlar için iyi bir kaynak olmuş.
Evet yeni başlayan arkadaşlar için güzel kaynak olmuş bunda hemfikiriz fakat ne kadar alışırsan alış etherdeltaya cidden lanet bir borsa olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Ben kendisini hala sevebilmiş değilim maalesef.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
February 13, 2018, 06:19:53 PM

airdrop yapıpta etherdelta yı çözemeyen arkadaşlara umarım faydalı olur.  youtube  kanalımda anlattım. umarım faydalı olur. çünkü etherdelta gerçekten kullanması zor bir borsa. ben çok uğraştım. herkese bereketli kazançlar diliyorum..

https://www.youtube.com/watch?v=4Vzxxk0g7zI

ağzına sağlık kardeş gerçekten güzel bir anlatım olmuş. ben de baya bi uğraşıyordum. atabilirsem 1 merit atıyorum. çünkü bana bu videonun çok faydasını gördüm. resimli analtımlarda var ama bunun kadar etkili olmadı sağol varol...

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
Pages: [1]
  Print  

Jump to: