Bitcoin Forum
May 27, 2024, 05:22:43 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  
Author Topic: Güncel 🔴🔴🔴 ÖDÜL KAMPANYALARI 🔴🔴🔴 01.02.2018-01.03.2018 - 65 Kampanya  (Read 1186 times)
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
February 25, 2018, 08:36:12 AM

Paylaşım için teşekkür ederim. Mevcutta devam eden kampanyaları da listenize eklemiş olmanızı beklerdim. Yatırım almış ve toplamaya devam eden projeler de cezbedici olabiliyor. Bunları da değerlendirmek isteyen yatırımcılar olacaktır.
Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
February 25, 2018, 08:48:16 AM

Elinize emeğinize sağlık. Meritim olsa verirdim. Yalnız sormak istediğim bir şey var. Yeni çıkan tüm bountyler galiba bunlar, yani herhangi bir eleme yapmadan hepsi listede değil mi?
ophyrim (OP)
Sr. Member

Activity: 994
Merit: 391

View Profile
February 26, 2018, 11:54:42 AM

Paylaşım için teşekkür ederim. Mevcutta devam eden kampanyaları da listenize eklemiş olmanızı beklerdim. Yatırım almış ve toplamaya devam eden projeler de cezbedici olabiliyor. Bunları da değerlendirmek isteyen yatırımcılar olacaktır.

Haklısınız bende isterim tüm kampanyalar burada olsun ama inanın çok zaman alıcı bir iş ve ancak bukadarına yetişebiliyorum. Ancak önerileriniz doğrultusunda olan kampanyaları ekleyebilirim.

Elinize emeğinize sağlık. Meritim olsa verirdim. Yalnız sormak istediğim bir şey var. Yeni çıkan tüm bountyler galiba bunlar, yani herhangi bir eleme yapmadan hepsi listede değil mi?
Evet, hatta tümüde sayılmaz çoğunluğu diyelim gözden kaçırdıklarım mutlaka vardır.

Arkadaşlar listeyi güncelledim. Listeye yeni giren projeler
•   Check
•   Domus
•   Nuggets
•   Bitrewards
•   Enlte
•   Essentia
•   Viso
•   Xatra
•   Airpod
•   Stealthcrypto
Thelastgoal
Jr. Member
*

Activity: 137
Merit: 1

View Profile
February 28, 2018, 10:58:10 AM

elinize emeğinize sağlık. çok temiz iş olmuş. meritimiz olsa paylaşırdım kesin Smiley

ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
March 01, 2018, 01:20:23 PM

Son dört gün içinde yayınlanan yeni ICO'lardan yakalayabildiğim 6 tanesini daha ekliyorum. Listemiz günden güne uzuyor. Umuyorum faydalı oluyordur.

-Energy Premier
-Reme-Coin
-Enkidu
-A2B Taxi Token
-Lendingblock
-TraXion

Herkese bol kazançlar dilerim.
holderman
Member
**

Activity: 285
Merit: 12

View Profile
March 01, 2018, 01:28:47 PM

Vay be mükemmel bir çalışma olmuş hocam emeğine sağlık, umarım birçok kişinin işine yarar benim gibi. Sizinle aynı imzaya girmişim şimdi fark ettim helbiz'desiniz, yanlış karar olmadığını anladım helbiz seçmemin:) meritim olmadığı için veremiyorum teşekkürler.

ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
March 02, 2018, 09:31:45 AM

Vay be mükemmel bir çalışma olmuş hocam emeğine sağlık, umarım birçok kişinin işine yarar benim gibi. Sizinle aynı imzaya girmişim şimdi fark ettim helbiz'desiniz, yanlış karar olmadığını anladım helbiz seçmemin:) meritim olmadığı için veremiyorum teşekkürler.

Helbiz ICO'su bence çok başarılı oldu. toplanan rakam 50.000 ETH'nin üzerinde ve hardcap'e çok az kadı (%86). Bu arada ICO'da tamamlanmak üzere ama hardcap yapamasada hiç sıkıntı yok. İnşallah hatırı sayılır bi ödül alacağız.
Umarım borsadada iyi işler yapar.
Bol kazançlar dilerim.
freedomforever
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
March 03, 2018, 12:48:47 PM

Baslik ve içerisindeki degerli paylasim ve bilgilendirmeleriniz icin tesekkurler. Basligi aktif tutalim geride kalmasin.

flight666
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

DIWtoken.com

View Profile
March 03, 2018, 01:41:07 PM

Ben daha çok bountyhive'i takip etmeyi tercih ediyorum kampanyalara katılım kolay oluyor bountyhive üzerinden ama yinede emek göstermişsiniz emeğinize sağlık

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
cacakax
Member
**

Activity: 299

View Profile
April 18, 2018, 05:46:58 AM

Helbiz ICO'su bence çok başarılı oldu. toplanan rakam 50.000 ETH'nin üzerinde ve hardcap'e çok az kadı (%86). Bu arada ICO'da tamamlanmak üzere ama hardcap yapamasada hiç sıkıntı yok. İnşallah hatırı sayılır bi ödül alacağız.
Bol kazançlar dilerim.

merhaba hocam

tavsiye edebileceğiniz bir imza kampanyası var mıdır ?

teşekkür ederim
cacakax
Member
**

Activity: 299

View Profile
April 18, 2018, 05:51:41 AM

Bol kazançlar dilerim.

merhaba hocam

tavsiye edebileceğiniz bir imza kampanyası var mıdır ?

teşekkür ederim

birde cahile anlatır gibi anlatma şansınız var mı Smiley ? nasıl ekleyeceğiz nasıl alt coinleri alacağız vs ?
paca08
Member
**

Activity: 406
Merit: 14

View Profile
April 18, 2018, 05:52:08 AM

Emek vermişsin çok uğraşmışsın helal olsun hocam. Halen daha devam ettirmen de takdire şayan. Ben bountyhiveden takip ediyorum ama orada olmayıp senin listende olan bountylerin en azından telegram ve twitter bountylerine girmeyi düşünüyorum.
FinancierNt
Newbie
*

Activity: 100
Merit: 0

View Profile
May 03, 2018, 07:51:17 PM

Çok güzel olmuş elinize sağlık. Böyle imza kampanyaları için direkt ayrı bir link açılsa da hiç fena olmaz aslında.
Beyzade
Jr. Member
*

Activity: 112

View Profile WWW
May 03, 2018, 09:22:06 PM

Elline emeğine sağlık hocam başarılı çalışma. Konuyu takipte tutacak güncellemeler de olursa tadından yenmez,, Smiley

NAVIBRATION - feel your way
The way of knowing the world, reinvented
https://www.navibration.com/
Beyzade
Jr. Member
*

Activity: 112

View Profile WWW
May 04, 2018, 06:14:42 AM

Emeğinize sağlık bunları bir arada bulmak bu işlerle uğraşanlar için büyük bir kolaylık her zaman yapamasanızda ara da güncelleme yapabilirseniz listede sürekli takip ettiğimiz konu haline gelebilir:)

NAVIBRATION - feel your way
The way of knowing the world, reinvented
https://www.navibration.com/
elithamal
Member
**

Activity: 210
Merit: 10

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
May 04, 2018, 09:16:20 AM

öncelikle başarılı bir çalışma olmuş gerçekten emeğinize sağlık. genel olarak proje bazlı mı bu kampanyaları örneklendiriyorsunuz yoksa beğendiğiniz managerları mı baz alıyorsunuz?

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   PRE-ICO: 40% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
skcdaking
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 5

View Profile
May 04, 2018, 09:25:16 AM

Listeyi güncellerseniz çok daha iyi olucak gayet faydalı bir liste elinize sağlık.
freedomforever
Member
**

Activity: 336

View Profile
May 04, 2018, 03:23:08 PM

Liste güncellenirken başlık da güncellenmeli. Şubat ile Mart ayı arasındaki kampanyalar yazıyor hala. Paylaşım için teşekkürler.

cemetin54
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile
May 04, 2018, 03:24:40 PM

Listedekiler güzelde işte member çok takan olmadığından çok seçici oluyorum girerken imzalara elinize sağlık yapanın
henrybek3
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
May 04, 2018, 03:53:18 PM

Elinize sağlık ciddi bir çalışma yapıp emek vermişsiniz. Fırsatınız olursa bir ICO da ben önereyim listenize ekleyebilirsiniz;

ImmVRse: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2934174.0
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  

Jump to: