Bitcoin Forum
June 22, 2024, 05:01:20 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: NEO tabanlı icolar Binance'a eklenecek [RPX ve QLİNK EKLENDİ, SIRA DİĞERLERİNDE]  (Read 1331 times)
exfilesx
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile
February 11, 2018, 11:16:12 PM

Neo tokenleri yavaş yavaş trend olmaya başladı, her ico binance'ta listelenmek ister umarım yatırım yaptığım pikcio'da listelenir ethereum tabanından neo tabanına geçtiler.
Neo tabanlı projeler daha çok tutulacak gibi artık

Bu pikcio neo tabanlı projelerden Binance'ye girebilecek son proje bence hype yapamayan tek proje bunlar oldu Neo tarafında. Narrative var ilgilenenler varsa 2 gün sonraydı sanırım icosu.
coinpool_de
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 250

View Profile
February 11, 2018, 11:41:29 PM

Binance son dönemde bize sıkıntı verse de, listeye eklendigi zaman icolara hem deger hem prestij kazandırıyor. Neo’dan güçlü bir beklenti var, bu neo tabanlı projelere de yansır zaten.
Kripto_adam
Full Member

Activity: 350
Merit: 108

The World’s First Blockchain Core

View Profile
February 11, 2018, 11:48:28 PM

Binance son dönemde bize sıkıntı verse de, listeye eklendigi zaman icolara hem deger hem prestij kazandırıyor. Neo’dan güçlü bir beklenti var, bu neo tabanlı projelere de yansır zaten.

bize ne sikinti veriyor hocam en guzel kullanisli borsa bir bu birde poloniex ama poloda coin kalmadi. sahi gecen sene birtek polo bitrex konusurduk ne cabuk oldu bu degisim boyle.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
February 12, 2018, 07:17:47 AM

Binance son zamanlarda oldukça popüler üstelik ilgili bir ekibi de var. Bazı aksilikler oldu ama o kadar kusur kadı kızında da bulunur.  Neo icolarının değerleneceğine olan inancımı binan ce bunları destekleyecek bilgisini öğrendiğimde iyice tavan yaptı ve heyecanlandım. Şimdi APEX i bekliyorum bakalım o zaman belli olacak.
kriptom
Hero Member

Activity: 644
Merit: 502

View Profile
February 12, 2018, 08:05:16 AM

Red Pulse eklenmesiyle başlığı açan arkadaş haklı çıktı . Sırada ZPT ve DBC olabilirmi ?
legaltrk
Member
**

Activity: 700
Merit: 56

View Profile
February 12, 2018, 08:35:37 AM

Red Pulse eklenmesiyle başlığı açan arkadaş haklı çıktı . Sırada ZPT ve DBC olabilirmi ?

ZPT bence çok olası hocam albenisi de seveni de çok kucoinden bir miktar alıp bekletmek lazım bence binanceye girince hemen değerleniyor
TheKalihora
Newbie
*

Activity: 6
Merit: 0

View Profile
February 12, 2018, 08:57:29 AM

Neo nun beklentisi günden güne yükseliyor. Neo/xxx gibi birimler Binance ye yakın zamanda gelicek gibi.
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 279

View Profile
February 12, 2018, 09:34:58 AM

Red Pulse 2x yaptı bile. QLC %40 DeepBrain Chain %40 umarım değerlendiren olmuştur.
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 279

View Profile
February 12, 2018, 10:24:23 AM

Kesinlikle onlarda, NEO icoları adından çok söz ettirecek bu sene.
Easy2Mine
Hero Member

Activity: 854
Merit: 500

einc.io

View Profile
February 12, 2018, 10:44:22 AM

Bir miktar ZPT ve DBC aldım binance umuduyla . Olursa iyi olur , olmazsada iyi projeler .

ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
February 12, 2018, 11:40:41 AM

Arkadaşlar bu rpx den bana devamlı mail geliyor da,niye geliyor bunun airdrobu falan mı vardı acaba hiç hatırlayamıyorum şu an?ICOsuna vs de katılmadım
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
February 12, 2018, 11:46:43 AM

Rpx bugün eklenmiş bu konuyu gözden kaçırmıştım. Gorseydim kesin alım yapardım.Malum binanceye giren pump yiyor.

enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
February 12, 2018, 11:48:48 AM

Bugün yükseliş oranına göre değerlendirildiğinde marketcap'da en önde gidiyorlar maşallah. Özellikle Rpx zaten icodan girenlere fazlasıyla kazandırdı, kucoin'den sonra binance gibi bir borsada olması gerçek değerini göstermesi açısından önemli. Yine de kar realizasyonuna dikkat etmek gerek.
gokhan17
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 264

View Profile
February 12, 2018, 12:58:14 PM

Binance listelemek için çok yüksek ücretler istiyormuş, sanıyorum coinin hypesi burada önem arzediyor mesela ins ekibinin binance için 2 milyon verdiğini hiç sanmıyorum
hurri1984
Newbie
*

Activity: 87
Merit: 0

View Profile
February 12, 2018, 01:19:56 PM

İcosu devam eden veya yakında başlayacak olan sağlam neo tabanlı ico tavsiyeleriniz var mıdır?
nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
February 12, 2018, 01:31:17 PM

Redpulse binance a eklendi, yeni bir neo tabanlı token eklenecekse sıradaki deepbrainchain olabilir.

HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
February 12, 2018, 02:34:58 PM

Rpx bugün eklenmiş şuan haliyle yüksek giriş yaptığı için düşüşte ama degerlenecektir. Bence şuan alım firsati bu yüzden.ama neo tabanlı icolar her zaman kazandıracaktır.

legaltrk
Member
**

Activity: 700
Merit: 56

View Profile
February 12, 2018, 08:33:31 PM

ZPT'den çok ümitliyim nedense acayip çekiyor beni. Bu yüzden binance de listeleneceğini düşünüyorum. Az bir miktar aldım ilerleyen zamanlarda azar azar eklicem üzerine
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
February 12, 2018, 08:39:48 PM

bir de neo tabanlı airdroplar ya da bounty ler artık gelmeye başladı. daha doğrusu ben bir airdroba katıldım inşallah bounty lerde gelse mutlaka bu çekik gözlüler tokenlerine sahip çıkarlar. eth tabanlı çok airdrop var waves altyapılı olanlar pek değer görmüyor ama umarım bu neo tabanlı olanlar ciddi değerler görür.

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
February 13, 2018, 01:14:46 AM

Eklensinle bakalım geç bile kaldılar bence, binance çinden çıkan dünyanın en büyük kripto borsası olma yolunda ilerliyor.dolayısıyla zaten çin porjelerine destek vermesi beklenebilir bence geç bile kaldılar.umarım yakında tky de eklenir.twitter kanalında başvuru yapıldı diyor yakın zamanda onaylanırsa binanceta görebiliriz.bu ara binance ceo su onaylanan projelerin borsa sitesinden önce açıklama yapması durumunda listelenmeyeceğini yazmış
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: