Bitcoin Forum
May 28, 2024, 02:13:15 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: NEO tabanlı icolar Binance'a eklenecek [RPX ve QLİNK EKLENDİ, SIRA DİĞERLERİNDE]  (Read 1327 times)
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
February 13, 2018, 01:29:41 AM

Binance neo tokenlerini ekler tabi parasını basarlarsa olay böyle işlemiyormu zaten. RPX de iyice fırladı elinde tutanlar şuan %50den fazla kar yaptı.
zaza4700
Newbie
*

Activity: 252
Merit: 0

View Profile
February 13, 2018, 12:57:15 PM

neo daki ıcolar kazandıraçaksa bundan neo da fiyatına etgi eder neo tabanlı ıco fna gozükmüyor ıcolarınada girilibilir kazandırır bence
batturkey
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

The World’s First Blockchain Core

View Profile
February 13, 2018, 01:30:43 PM

Marketcapa baktigimizda siradaki girecek token Deepbrainchain token olacaktir ama fiyat halihazirda hafif yukselmis ve nezaman girecegi belli degil bu sartlarda en mantiklisi NEO alip beklemek oluyor eger binance NEO pairs eklerse Kucoin gibi ozaman seyret manzarayi.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
February 13, 2018, 02:26:43 PM

Marketcapa baktigimizda siradaki girecek token Deepbrainchain token olacaktir ama fiyat halihazirda hafif yukselmis ve nezaman girecegi belli degil bu sartlarda en mantiklisi NEO alip beklemek oluyor eger binance NEO pairs eklerse Kucoin gibi ozaman seyret manzarayi.

+1 neo market fiyatlama için çok önemli bir hamle olur. Binance Ceosu kardeş çok ilgili aslında sorulsa cevap verebilir.
boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
February 13, 2018, 02:30:12 PM

Bebdne sırada dbc nin olduğunu düşünüyorum ama tky de gelebilir geçengünlerde telegram kanalında başvurunun yapıldığını açıkladılar.zaten hepi-topu 6 tane falan neo projesi var diye biliyorum hepsinin girmesi çok muhtemel görünüyor.kucoinde küçük borsa değil aslında ama piyasada binance etkisi yaratamıyor henüz halbuki düşüşten önce gören bikaç coin çok sağlam pump yemişti özellikle utrust
panteraforlife
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
February 13, 2018, 10:41:15 PM

Tertemiz konulardan biri, eline sağlık. Hem Neo’nun hem de neo tabanlı projelerin geleceği gayet iyi görünüyor, ne olursa olsun beklemeye değer diye düşünüyorum. Umarım yanılmam.
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 279

View Profile
February 13, 2018, 10:43:01 PM

Bebdne sırada dbc nin olduğunu düşünüyorum ama tky de gelebilir geçengünlerde telegram kanalında başvurunun yapıldığını açıkladılar.zaten hepi-topu 6 tane falan neo projesi var diye biliyorum hepsinin girmesi çok muhtemel görünüyor.kucoinde küçük borsa değil aslında ama piyasada binance etkisi yaratamıyor henüz halbuki düşüşten önce gören bikaç coin çok sağlam pump yemişti özellikle utrust

Hepsinden bir sepet yapsak kaybettireceğini düşünmüyorum aslında Binance neo tabanlı exchangeler ile rekabeti başlamadan kapatacaktır bu yüzden çoğunu ekleyecek bence.
zdrovie
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
February 13, 2018, 10:48:04 PM

Sırf bu muhabbetten dolayı neo ve tokenlerine yönelik yatırım yaptım bugün biraz, inşallah pişman olmayız aslına bakarsanız hepside iyi coimunitysi kuvvetli projeler ve hepsine icoda olan talep çok fazlaydı.aralarında hardcap yapmayan yok diye biliyorum.çinliler sahip çıkıyor projelerine çok yakında daha sağlam icolarda gelecek o yüzden neoyuda takipte kalmakta fayda var

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
Killermoney35
Full Member

Activity: 490
Merit: 193

View Profile
February 13, 2018, 11:35:17 PM

Bende yavaştan neo ve neo projelerine odaklanmaya başladım.sanırım eth'in 2017 yılındaki ivmesini bu sene neo ve neo icolarında göreceğiz o yüzden şimdiden köşeye atmakta fayda var neoları.ilerde icolar çoğaldıkça değerinin katlanarak artacağını düşünüyorum
therealbigcoin
Sr. Member

Activity: 729
Merit: 251

View Profile
February 13, 2018, 11:53:25 PM

Neo tabanlı icoların Binancede listelenebileceği haberi dahi bu icoların değerlenmesi için yeterli olacak büyük ihtimalle. Tabi bu durum Neonunda fiyatını yükseltecektir.
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

Merit: 279

View Profile
February 18, 2018, 11:03:01 PM

Sıradaki Binance'a eklenecek Neo tabanlı proje hangisi olacak bu konu üzerine beyin fırtınası yapalım.
skscengeng
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
February 18, 2018, 11:23:43 PM

Neo tabanlı projeler waves tabanlı projelerin aksine oldukça ilgi görüyorlar.Umarım bu şekilde devam ederler bu arada hirozaki hocam verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim.
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
February 19, 2018, 01:35:31 AM

Neo tabanlı icolar aynen çok ilgi görüyor waves ekibi bunu sağlayamadı sağlasaydı şimdi zaten çoktan 100-150 dolar bandında olurdu waves ama nerede onlarda o azim
Leonbtc
Full Member

Merit: 190

View Profile
February 19, 2018, 02:14:39 AM

ICOlari cok iyi inceliyor NEO dolayisi ile cikan projelerde hep kaliteli oluyor. Market cap olarak henuz olmasi gereken yerde degil bu projeler.

DarkXen
Sr. Member

Merit: 261

View Profile
February 19, 2018, 05:49:25 AM

Neo tabanlı icoların Kucoinden sonra binance ye eklenmesi oldukça güzel bir haber zira Neo tabanlı ICO lara bir çeşit otomatik onay verilmiş oluyor. Neo nun icolar üzerinde nekadar titiz çalıştığının bir göstergesi bu. Bu hem Binance nin işlem hacmini yükseltmesi hem de Neo grafiğinin yukarı yönlü devam etmesini sağlar. Önümüzde Apex var sanırsam asıl sınav ora da belli olacak. Heyecanla bekliyoruz.
rainmanstern
Newbie
*

Activity: 99
Merit: 0

View Profile
February 19, 2018, 10:56:19 AM

Neo tabanlı ico larıın hangileri olduğunu ve gelişim süreçlerini nerden takip edebiliriz..
srhtssr
Jr. Member
*

Activity: 98
Merit: 1

View Profile
February 19, 2018, 11:03:19 AM

çin ethereum u geliyor bence  yavas yavas calısma alananını genişletmeye calısıyor yakında yaygınlasmaya baslar

CUBE CHAIN  |  The 4th Blockchain for Ecommerce  ■  ■  ▬▬▬
▬▬▬  ■  ■  Meet the social Blockchain services you imagine.
frtmr
Full Member

Merit: 108

View Profile WWW
February 19, 2018, 12:41:39 PM

Neo tabanlı ico larıın hangileri olduğunu ve gelişim süreçlerini nerden takip edebiliriz..

Forumda Neo tabanlı strat tabanlı icoların bulunduğu bir konu vardı.

Neo tabanlı olanlar

Red Pulse
DeepBrainChain
Qlink
zeepin
trinity
Monkey1
Hero Member

Activity: 868
Merit: 500

View Profile
February 19, 2018, 01:33:31 PM

Trinity ile Deepbrainchain aldım  bir miktar . Binanceye giremeseler bile güzel projeler .

▄▄█████▄▄
         ▄▄███████████▄▄
      ▄▄█████████████████▄▄
   ▄▄███████████████████████▄▄
 ▄█████████████████████████████▄
█████████████████████████████████
████████▀▀  ▀██▀       ▀▀████████
███████  ▄████  ███████▄  ███████
███████ █████  ██████████ ███████
███████ ██████████  █████ ███████
███████  ▀███████  ███▀   ███████
████████▄▄        ██   ▄▄████████
 ▀█████████████████████████████▀
   ▀▀███████████████████████▀▀
      ▀▀█████████████████▀▀
         ▀▀███████████▀▀
            ▀▀█████▀▀

.THRIVING CRYPTOCURRENCY..
.MARKET WITH CRYPTOBONDS..

▄▄▄▄  ▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄  ▄▄▄▄
████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██

INITIAL COIN OFFERING
SEPTEMBER 30

██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
██████
         ▄▄████████▄▄
     ▄████████████████▄
   ▄███▀▄▄▄▄▄▄▄ ▀███████▄
  █████ ███████ █▄▀███████
 ██████ ███████ ███▄▀██████
▐██████ ███████▄▄▄▄▄▄ █████▌
▐██████ █▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█ █████▌
▐██████ █▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█ █████▌
 ██████ █▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█ █████
  █████ █▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█ ████
   ▀███▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄██▀
     ▀████████████████▀
        ▀▀████████▀▀

...READ THE....
.WHITEPAPER.

▄▄████████▄▄
     ▄████████████████▄
   ▄████████████████████▄
  ███████████████▀▀  █████
 ████████████▀▀      ██████
▐████████▀▀   ▄▄     ██████▌
▐████▀▀    ▄█▀▀     ███████▌
▐████████ █▀        ███████▌
 ████████ █ ▄███▄   ███████
  ████████████████▄▄██████
   ▀████████████████████▀
     ▀████████████████▀
        ▀▀████████▀▀
TWITTER
FACEBOOK
MEDIUM
REDDIT
GITHUB
SLACK
kubra68
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

View Profile
February 21, 2018, 07:43:38 AM

BEN NEO İNCELEDİM  KALİTELİ BİR COİN  BİR ŞEKİLDE İSTİKRARLI BİR ŞEKİLDE ARTIYOR ALTTABANLI OLANLAR TAM BİLEMEM AMA NEO NUN KALITESİ DEĞERİNDE OLURSA DİĞERLERİ ONLARDA KISA SÜREDE DEĞERLENİR DİYE DÜŞÜNÜYORUM.

Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 »  All
  Print  

Jump to: