Bitcoin Forum
May 23, 2024, 05:42:46 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7]  All
  Print  
Author Topic: NEO tabanlı icolar Binance'a eklenecek [RPX ve QLİNK EKLENDİ, SIRA DİĞERLERİNDE]  (Read 1327 times)
srhtssr
Jr. Member
*

Activity: 98
Merit: 1

View Profile
March 26, 2018, 02:13:15 PM

ŞUAN İÇİN ALIM YAPILABİLECEK DAHA BİNANACEYE GİRMEMİŞ DİĞER NEO TABANLI İCOLARIN ICO FİYATI VE SUANKİ FİYAT FARKINI BİLEN BİRİ VARMI YADA YAKINDAN TAKİP EDEN BENDE EFFECT.AL İCOSUNA BASVURDUM AMA NRVE VE RHT İLE DETAYLI BİLGİSİ OLAN VARSA YAZRSA SEVİNİRİM

CUBE CHAIN  |  The 4th Blockchain for Ecommerce  ■  ■  ▬▬▬
▬▬▬  ■  ■  Meet the social Blockchain services you imagine.
skscengeng
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
March 26, 2018, 03:10:00 PM

helal olsun hiroo. valla ustad denilenleri dinleyip waves alacagima zamaninda seni dinleseydim su anda en az 6 kat daha fazla param olacakti inanir misin
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 279

View Profile
March 26, 2018, 03:20:59 PM

helal olsun hiroo. valla ustad denilenleri dinleyip waves alacagima zamaninda seni dinleseydim su anda en az 6 kat daha fazla param olacakti inanir misin

1 kişi daha kurtarmışım waves bataklığından ne mutlu bana Smiley
ForeverFener
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
March 26, 2018, 05:39:11 PM

neo tabanli coinler iyi is yapiyor anlasilan. ethereum gibi bi ico coplugu yok neoda. bildigim kadariyla neo icosu yapmak baya maliyetli. o yuzden durum boyle.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
March 26, 2018, 06:48:12 PM

Binance ceosu tarafından tweet atıldı, qLink gibi sağlam neo tabanlı icolara dikkat edin çok iyi kazandıracaklarını düşünüyorum. Twitter üzerinden hepsini inceledim, graf,k ve proje analizi olarak paylaştım

binance ceosunun attığı tweet: https://twitter.com/cz_binance/status/961238108393037824

İncelemelerimi  twitter üzerinden yaptım incelemeniz için bağlantı linki

https://twitter.com/hirozakifaraday/status/961970663899660288

Güncelleme

RPX eklendi, sıra diğer NEO icolarında yavaş yavaş diğerlerinide ekleyecekler.

26.03.2018

QLİNK, Binance'a eklendi.

twitter da ki kaliteli arkadaşlardan birisisin eğer farklı kişi değilsen. özellikle xvg ve trx de ki kaliteli tahminlerin harikaydı. bunları belirtmeden geçemem. qlink benimde çok güvendiğim bir coin malum ayı piyasası olduğu için açıp ta bakmıyorum bile. çünkü çok fazla bir erime oldu. özellikle binance ye qlink in girmesi çok iyi olmuş bugün aldığım en güzel haberdi. bereketli kazançlar dilerim kardeş..
ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
March 26, 2018, 06:56:12 PM

en çok qlink in eklendiğine sevindim. twitter da bir ara qlink hakkında bir flood okumuştum kesinlikle sağlam bir coin diyebilirim. özellikle proje ve alt yapısı çok iyi. ilk boğa piyasasında ciddi yerlere gelebileceğini tahmin ediyorum... ytd
karayaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile WWW
March 26, 2018, 07:09:48 PM

darısı narrative coinin başına inş . geçen icosuna katıldım 300 tane aldım elimde tutuyorum thora girmeyi başaramadım kaçırmam kötü oldu
hisarardi
Member
**

Merit: 12

View Profile
March 26, 2018, 07:23:08 PM

zaten şuanda ciddi bir yükseliş beklenecekse coin ya da token in öncelikle binance ye girmesi lazım. qlink girdiği için çok mutlu oldum bende qlinke ciddi yatırım yapanlardanım. tabi kendi çapımda ciddi yatırım etimiz budumuz belli. ilk başlarda poloniex ile başladım ama şu sıralar poloniex satıldığı halde herhangi bir atraksiyon yapmadı hala acaba onlarda boğa piyasasını mı bekliyor. bittrex bildiğiniz halkalı çöplüğüne döndi zaten çoğu coin orada delist oluyor. zaten çok fazla fee ücretleri alıyorlar. böyle giderse işleri çok zor.

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 279

View Profile
March 26, 2018, 08:50:52 PM

Binance ceosu tarafından tweet atıldı, qLink gibi sağlam neo tabanlı icolara dikkat edin çok iyi kazandıracaklarını düşünüyorum. Twitter üzerinden hepsini inceledim, graf,k ve proje analizi olarak paylaştım

binance ceosunun attığı tweet: https://twitter.com/cz_binance/status/961238108393037824

İncelemelerimi  twitter üzerinden yaptım incelemeniz için bağlantı linki

https://twitter.com/hirozakifaraday/status/961970663899660288

Güncelleme

RPX eklendi, sıra diğer NEO icolarında yavaş yavaş diğerlerinide ekleyecekler.

26.03.2018

QLİNK, Binance'a eklendi.

twitter da ki kaliteli arkadaşlardan birisisin eğer farklı kişi değilsen. özellikle xvg ve trx de ki kaliteli tahminlerin harikaydı. bunları belirtmeden geçemem. qlink benimde çok güvendiğim bir coin malum ayı piyasası olduğu için açıp ta bakmıyorum bile. çünkü çok fazla bir erime oldu. özellikle binance ye qlink in girmesi çok iyi olmuş bugün aldığım en güzel haberdi. bereketli kazançlar dilerim kardeş..

Benim o kişi hocam. Teşekkür ederim, waves hakkında da isabetli tahminlerim olmuştur ama isabetli olduğu için linç yiyoruz forumda Cheesy
birfincankahve
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 4

View Profile
March 26, 2018, 09:37:49 PM

NEO tabanlı icolar iyi icolardır tavsiye ederim kötü ico pek çıkmıyor neo platformundan, sebebi ise çift çekilde kontrol edilmeleri
eucalyptus
Member
**

Activity: 280
Merit: 71

View Profile
March 26, 2018, 09:45:57 PM

Güzel bir başlık. Teşekkür ediyorum. NEO tabanlı coinleri takibime alacağım. Binance'a giren coin uçuyor resmen. Daha önce ICO'ya hiç katılmadım ama bu haberi görünce iştahım kabarmadı değil yani.

JetToken
Jr. Member
*

Activity: 98
Merit: 1

WWW.OAX.ORG - MARKET INTEGRATION PLATFORM

View Profile
March 26, 2018, 10:41:59 PM

Şimdilik NEO tabanlı Tokenlar bana daha fazla güven veriyor. Denetim ERC20lere göre daha fazla. Token çıkarmak daha zor. ERC20 de ise ciddi anlamda sorunlar var. Eğer müdahele edilmez ise Token çöplüğü olacak. Cüzdanı kontrol ettiğiniz de bir sürü çöp Token görüyorsunuz.

OAX - BRIDGE TO TRADITIONAL FINANCE WORLD
OAX - INTEGRATION OF CRYPTOCURRENCY MARKET
■ oax.org ■ bit.ly/BttANN ■ bit.ly/ActiveBounty ■
rainmanstern
Newbie
*

Activity: 99
Merit: 0

View Profile
March 27, 2018, 07:32:21 AM

yukarda bir arkadaş yqzmış ama cevap veren olmamış. neo tabanlı ico vc takibi yapabileceğimiz bir kaynak varmı acaba. teşekkürler
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
March 27, 2018, 07:34:19 AM

Neo ya destek gittikçe artıyor özellikle binance nin de buna destek vermesi oldukça iyi zaten yakında neo nun merkezsiz borsa sı da çıkacak bakalım tutacak mı ? Ondan sonra gelsin icolar gitsin x ler olacak Smiley.
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
March 27, 2018, 10:52:53 AM

Binanceye eklenilmeleri gayet güzel olur, zeepin de bir an önce eklense, en azından girer girmez fiyatlar güzel bir pump yiyor, o esna da elde ki airdroplardan gelen zeepinleri satmış oluruz.

Republicofizmir
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
March 27, 2018, 04:31:09 PM

Neo tabanlı icoların binance'a eklenecek olmasının akabinde neonun fiyatı da doğru orantıda artacaktır bunun da en çok neo ve tabanlı icolara yatırım yapanlar için süper bir gelişme olduğunu düşünüyorum haber doğruysa tabi
L0rd
Newbie
*

Activity: 111
Merit: 0

View Profile
April 14, 2018, 12:44:11 PM

neo icolarına nasıl katılıyoruz? Ethereum icolarında mew adresini kullanıyoruz, neo için nasıl?
HCRT
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
April 14, 2018, 03:26:17 PM

binance bu aralar çok coin ekliyor asla eklemeyi kesmiyor güzel birşey bu çünkü bittrex bıraktı dağıldı bu aralarda moda olan icolar neo tabanlı olunca düşünmeleri harika

hisarardi
Member
**

Merit: 12

View Profile
April 14, 2018, 04:44:57 PM

eğer gerçekte boğa piyasasına girdiysek en ciddi atağı qlinten bekliyorum bu teknik falan değil sadece bie ümit olur mu olmaz mı bilmem. btc düşünce kendimi zora sokmayacak kadar kredi çekip ne var ne yok qlc ye gömdüm bakalım neler olacak. umarım yanılmam. binance de duruyor ve şimdiye kadar çok ileri gitmedi. inşallah çok iyi yerlere gelir. yoksa s... ki tutarım Cheesy Cheesy Cheesy

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
April 15, 2018, 07:34:27 PM

neo icolarına nasıl katılıyoruz? Ethereum icolarında mew adresini kullanıyoruz, neo için nasıl?

Neo için de NEON cüzdan indiriyorsunuz, yeni bir Neo adresi alıyorsunuz ve ico katılımlarını da bu cüzdan üzerinden yapıyorsunuz. Aynı eth gibi tek adres ile tüm tokenleri kontrol edebiliyorsunuz.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7]  All
  Print  

Jump to: