Bitcoin Forum
July 01, 2024, 11:36:14 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Forbes ilk defa kripto zenginleri listesi yayınladı  (Read 458 times)
Baltazaar
Full Member

Activity: 168
Merit: 106

Smart Micro-Insurance

View Profile
February 10, 2018, 01:38:40 PM

Acaba bir gün biz de kendimizi o listede görebilecek miyiz atıyorum şu anda herhangi bir token coin alıp saklasak da 10 yıl sonra bu liste çoğaldığında mail kendi adımıza da orada görebiliriz Ne dersiniz yada herhangi bir türk olacak mı

redboxneo
Member
**

Activity: 546
Merit: 10

View Profile
February 10, 2018, 01:58:49 PM

Acaba bir gün biz de kendimizi o listede görebilecek miyiz atıyorum şu anda herhangi bir token coin alıp saklasak da 10 yıl sonra bu liste çoğaldığında mail kendi adımıza da orada görebiliriz Ne dersiniz yada herhangi bir türk olacak mı

O listeye girmek isteyeceğin son olasılık olmalı. Para varsa özgülüğün yok demektir. Birileri peşinde mi diye paranoyak bile olabilirsin. Bu dünyada zengin olacaksın ama malvarlığını herkesten saklayacaksın. Mütevazi bir apartman dairesi satın alacaksın orada mütevazi eşyalar. Bunun tam aksi olarak alışverişe iyice yoğunlaşırsan işte örnek Türkiye'deki kripto borsasında çalışanın çaldığı coinler ile sefa sürmesi ve akabinde yakalanması.
flamingo890
Member
**

Activity: 84

View Profile WWW
February 10, 2018, 02:15:27 PM

Kripto para zenginleri listesi sayesinde listedeki kişiler daha çok tanınır hale gelir. Reklam reklamdır. Dünya kamuoyu ilgisini toplamak için olması gereken bir yöntem. Listedeki kişilerin hikayesine özenen milyonlarca kişi çıkacaktır.  350 milyon dolar servet sadece kripto pazarı sayesinde kazanılan para. Ben idealistler kategorisine girmeyi tercih ederdim. Sermayem yetmiyor, 349. 990.000 dolar eksik kaldı.  Wink
Cixboy61
Full Member

Activity: 238
Merit: 105

View Profile
February 10, 2018, 03:53:31 PM

İnsanları dünyaya lanse etmek yerine olayın yayılmasını sağlamak için yaptıklarını söylemişler ama listede aslında olması gereken kişi yok. Satoshi Nakamoto. Kimsenin net olarak bilmediği ama tahminen milyarlarca dolarlık BTC'si olduğu söyleniyor.

▬▬▬▬▬▬▬     A N T E X     / // ///     MULTI-CHAIN DECENTRALIZED PROTOCOLS & SERVICES     ▬▬▬▬▬▬▬
Telegram Group     >     Facebook     |     Twitter     |     Medium     |     Whitepaper     <     Telegram Channel
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ▬▬  Powered by BOUNTY DETECTIVE  ▬▬  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1778
Merit: 311

View Profile
February 10, 2018, 04:12:51 PM

Güzel bir gelişme olmuş bu yapılan. İnsanları kripto paralara daha çok teşvik edebileceğini düşünüyorum ben. Hem bu isimlerin de dünya çapında reklamı yapılmış olur.
madcoin
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 251

View Profile
February 10, 2018, 07:50:24 PM

Pazarın bir reklamı daha. Düşünene teşekkür. Hep Facebook, Twitter, Apple kurucularının serveti göz önündeydi. Yükseliş hikayeleri artık kripto para babalarının ismiyle geçecek.
krhnrhn
Sr. Member

Activity: 462
Merit: 306

View Profile
February 10, 2018, 08:23:46 PM

liste tabiki merak uyandırıyor ama listede gözüm yok.. erken emekliliğe razıyım Smiley
kutsal_money
Member
**

Activity: 154

View Profile
February 10, 2018, 11:10:25 PM

Bir kaçını bu listeden önce de tanıyordum ve dedimki kendi kendime ileri görüşlü olmak demek böyle birşey sonuçta herkes zengin olabiliyor fakat böyle riskli bir piyasaya yatırım yapamıyor
koinli
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
February 11, 2018, 01:48:49 AM

Bu tip listeler güvenilir değil, en az bunun 10 katı zengin vardır. her kripto para sahibi kendini açığa çıkarmıyor bu kadar BTC ye sahibim demiyor, bazı insanlarsa sırf reklam için elinde olmayan miktarda btc yi sahipmiş gibi yalan söylüyorlar bu hiç hoş değil.
kayzersoze
Member
**

Activity: 238

View Profile
February 11, 2018, 11:40:29 AM

Bu tip listeler güvenilir değil, en az bunun 10 katı zengin vardır. her kripto para sahibi kendini açığa çıkarmıyor bu kadar BTC ye sahibim demiyor, bazı insanlarsa sırf reklam için elinde olmayan miktarda btc yi sahipmiş gibi yalan söylüyorlar bu hiç hoş değil.
Açığa çıkıp başına bela almaktansa gizli kalıp bunlardan çok sanal param olmasını tercih ederim ben de. Bu şekilde reklam olmaya gerek yok. Bu insanlar seviyor demek ki izin veriyor orası ayrı.
Crypto Koala
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile WWW
February 11, 2018, 12:35:05 PM

Bu listede olma ihtimali yüksek olup yatırımını Moneroya yaptığı için yer bulamayan Latin Amerikalı krypyto zenginleri olabilir.  Roll Eyes

WillBeOk
Full Member

Activity: 168
Merit: 100

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
February 11, 2018, 01:00:54 PM

Vallaha şu borçları harçları kapatayım . Bir miktar da köşede para tutayım . İstemem listede mistede olmak . Biz olana kadar (10 yıl desek ; 10 yıla bu adamlar nasıl olur onu da bir düşünmek lazım)
ksteve96
Full Member

Activity: 624
Merit: 125

alcedoplatform.com

View Profile WWW
February 11, 2018, 01:44:52 PM

Zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış. Forbes her yıl zengin listesi yayınlar 7 milyar insan olarak bizler okuruz. Birazda Bitcoin zenginlerini yayınlasınlar. Adamlar biz varlığından haberdar değilken Bitcoine yatırım yapmış.

𝗔𝗟𝗖𝗘𝗗𝗢  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Making Cryptocurrencies Accessible For Everyone!         Made in
██████████████████████████████████████████       GERMANY
     𝗔𝗡𝗡     𝗪𝗵𝗶𝘁𝗲𝗽𝗮𝗽𝗲𝗿     𝗙𝗮𝗰𝗲𝗯𝗼𝗼𝗸     𝗧𝘄𝗶𝘁𝘁𝗲𝗿     𝗠𝗲𝗱𝗶𝘂𝗺     𝗕𝗼𝘂𝗻𝘁𝘆     𝗧𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗮𝗺              🇩🇪 🇩🇪 🇩🇪
fenerlikartal1905
Newbie
*

Activity: 126
Merit: 0

View Profile
February 11, 2018, 02:25:39 PM

Bu bir güven tazeleme ve heyecan güdüleme projesi bence bitcoinin hareketlenmesi İçin gerekli
followm3
Full Member

Activity: 322
Merit: 126

EndChain - Complete Logistical Solution

View Profile
February 11, 2018, 04:38:14 PM

Bu tarz kripto zenginlerini yayınlaması bitcoin'i hiç bir bilmeyen bir kişiyi araştırmaya hatta yatırıma bile sürükleyebilir. Belki zengin olanların hayatlarını araştırır ve o doğrultuda trader bile olmayı karar verebilir Smiley

obradovic
Newbie
*

Activity: 126
Merit: 0

View Profile
February 11, 2018, 05:17:19 PM

Bu hareket kesinlikle Bitcoin İçin avantaj çünlü insanlar bu haberi görerek kripto para yatırımıma yönelebilir
Presidentcoinn
Member
**

Activity: 112

View Profile WWW
February 11, 2018, 08:13:59 PM

Boğa pazarı varken Forbes aynı haberi yapsaydı keşke. Etkisi muazzam olurdu. Ayı piyasası zamanı etkisinin sınırlı olduğunu görüyorum. Kripto zengin denmesi terminolojiye katkı verir.
Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
February 11, 2018, 08:23:47 PM

Forbes gibi piyasada bilindik bir derginin böyle bir konuyu gündeme taşıması farkındalık adına çok güzel ve olumlu bir gelişme. Bu gibi durumların devamı gelecektir.
Atumn
Member
**

Activity: 84

View Profile WWW
February 11, 2018, 09:40:24 PM

Forbes çaktırmadan pazara destek veriyor. Anlayan mananın büyüklüğünü görür. Forbes'in özellikle Amerika içinde ciddi bir orta sınıf okuyucu kitlesi var. Onlara yol gösteriyor. Yeni zenginlik kapısının kripto para borsalarından geçtiğini bildiriyor. Hayırlı olsun.

anticrypto
Jr. Member
*

Activity: 105
Merit: 3

View Profile
February 11, 2018, 10:02:41 PM

iyi haberlerin gelmesine bile ben gıcık olmaya basladım artık
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: