Bitcoin Forum
May 04, 2024, 06:03:44 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Btcturk Satıldı  (Read 494 times)
ksteve96
Full Member

Activity: 624
Merit: 125

alcedoplatform.com

View Profile WWW
February 09, 2018, 05:19:53 PM

Özgür Güneri günümüzde yapılabilecek yatırımların en iyisini yapmış. BtcTürk gibi halihazır faaliyette bulunan ve Türliye'de tercih edilen BtcTürkü satın alarak doğru bir yatırım yapmış. Hayırlı olsun.

𝗔𝗟𝗖𝗘𝗗𝗢  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Making Cryptocurrencies Accessible For Everyone!         Made in
██████████████████████████████████████████       GERMANY
     𝗔𝗡𝗡     𝗪𝗵𝗶𝘁𝗲𝗽𝗮𝗽𝗲𝗿     𝗙𝗮𝗰𝗲𝗯𝗼𝗼𝗸     𝗧𝘄𝗶𝘁𝘁𝗲𝗿     𝗠𝗲𝗱𝗶𝘂𝗺     𝗕𝗼𝘂𝗻𝘁𝘆     𝗧𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗮𝗺              🇩🇪 🇩🇪 🇩🇪
1714802624
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714802624
Reply with quote  #2

1714802624
Report to moderator
The Bitcoin network protocol was designed to be extremely flexible. It can be used to create timed transactions, escrow transactions, multi-signature transactions, etc. The current features of the client only hint at what will be possible in the future.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714802624
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714802624
Reply with quote  #2

1714802624
Report to moderator
onlyyou34
Member
**

Activity: 602
Merit: 12

elysian.finance

View Profile
February 09, 2018, 08:51:25 PM

Aldığı riske değer bir kazanç elde etmesi kaçınılmaz. Onca yıldır finans sektöründe bulunan bir girişimciden böyle bir adım gelmesi geleceğe dair umutlarımızı arttırıyor, güzel düzenlemelerle BTCTürk daha iyi noktalara gelirse hepimiz kazanırız

ELYSIAN FINANCE      Next generation reverse backed token   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Collateral-backed stable-coins
     Github  ◥ Telegram   ◥ Twitter   ◥ Discord             Trustless and decentralized 
                             ❱❱❱   JOIN Elysian Finance   ❰❰❰                     Stake and bond to earn up to 1000% APY 
CryptoBey
Full Member

Activity: 448
Merit: 107

View Profile WWW
February 09, 2018, 09:11:53 PM

Bu habere çok sevindim. Umarım yeni CEO BTCturk ü geliştirir.
Eski CEO iyice salmıştı.

Yolu bilmek ile yolda gitmek arasında büyük bir fark vardır. Morpheus
CryptoBey
Full Member

Activity: 448
Merit: 107

View Profile WWW
February 09, 2018, 09:13:14 PM

Finansbank'ta Ceo'luğa kadar yükselmiş birisi ve bu sektöre şu an kötü gidiyor gözükmesine rağmen yatırım yapmış.bundan güzel pozitif haber mi olur?Smiley
Kesinlikle. Bir bankanın CEO'sunun böyle bir işe kalkışması çok güzel oldu.

Yabancı bir borsada böyle bir durum olsaydı piyasa baya pumplanırdı bence.

Yolu bilmek ile yolda gitmek arasında büyük bir fark vardır. Morpheus
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
February 09, 2018, 09:20:03 PM

Yeni bir Btctürk görürüz umarım açıkcası bana çok yavan geliyordu nedense. Ama yeni bir düzen ve bazı iyileştirmeler yapılır umarım.
forbidden
Hero Member

Activity: 1532
Merit: 560

View Profile
February 09, 2018, 09:29:03 PM

Önceden arkasında AŞ statüsünde bir şirket ve güçlü bir holding vardı, yılların vermiş olduğu güven de cabası. Şahısa satılması beni pek memnun etmedi. Şirket statüsünde iyi işler yapacaklar ise eyvallah ama fee ücretlerini düşürmekten başka ne tarz bir güzellik/yenilik yapabilirler bilemiyorum Smiley Zaman gösterir her zamanki gibi. Hayırlısı olsun diyelim.
Lethapudi
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 257

View Profile
February 09, 2018, 10:07:00 PM

Valla işi bilen birine satılması bizim açımızdan sevindirici oldu, kişi satın aldığına göre borsayı nasıl yöneteceğinide biliyordur.. Ben BTCTürk'ün bu atılımla beraber yakında Paribu'nun kalitesine ulaşabileceğini düşünüyorum.. Bakalım
ugurusta
Sr. Member

Activity: 506
Merit: 251

View Profile
February 09, 2018, 10:10:13 PM

İşe bankacı mantığı ile adım atarak başlayacaksa, güvenlik ve kolay kullanım ön planda olacaktır bu da BTCTürk'ü bir kaç adım daha öteye taşır.
eserersan
Member
**

Activity: 126
Merit: 10

View Profile
February 09, 2018, 10:31:57 PM

Bence iyi bir şey Özgür Güneri zeki adam çok daha iyi yerlere taşıyacağını düşünüyorum Btctürk'ü.

entegre78
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 5

View Profile WWW
February 09, 2018, 10:48:20 PM

global menkul de çalışmışsa eğer, btcturk te işkence başlayacak demektir.
global menkul kadar pislik bir aracı kurum görülmedi.
2000 yılında hesapları kapatıp bir sürü insanı mağdur etmiştir global menkul.

www.livecoinprice.tk       www.gamebegin.tk
therealbigcoin
Sr. Member

Activity: 729

View Profile
February 10, 2018, 06:06:10 AM

Finans sektöründeki tecrübesini BtcTürke yansıtabilirsa borsayı ileri seviyelere taşıyabilir. Kripto para yatırımcıları pek bankacıları sevmez fakat sözkonusu borsa işletmek olduğunda bu sektörden gelmesi Özgür Güneri için avantaj olacaktır. Hatta BtcTürkün tüm dünyanın tercih ettiği güvenilir bir borsaya dönüşmesini isterim şahsen. Bu anlamda hayırlı olsun.
Account Supplier
Sr. Member

Activity: 574
Merit: 252

View Profile
February 10, 2018, 11:58:20 AM

benim aklıma daha başka güzel şeyler geliyor.  özgür güneri böyle bir hamle yapmadan önce işin bürokrarik ve siyasi geleceğini düşünerek yapmıştır. demek ki yapılan açıklamalar kadar siyaset kanadında olumsuz sinyaller yok. bence güzel haber. bazı şeyler şimdi daha kolay olabilir, önü açılabilir gibi düşünüyorum.
Türkiye'de bürokratik olarak rahat bir ortam sağlamak için gerekli olan şeyleri biliyorsunuz. Bunlar siyasetçilere sağlanmadığı takdirde, yasalar tepkiler hemen değişebilir. Öte yandan satın alınmasınada şaşırmadım, iyi bir ciro, büyüyen bir potansiyel var.

Söylediğine katılıyorum kesinlikle. Siyasilerden illaki güvence alıp belirli görüşmelerde bulunmuştur. En azından bizim ülkede yasaklanmayacak bunu anlayabiliriz bu gelişmeden. Çok iyi getirisi olan bu sistemi büyütüp belirli oranda siyasilere verilen komisyonla ilerleyecektir diye düşünüyorum. Bu ülkede işler maalesef böyle yürüyor.

▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
      ██            ▀▀███▄▄
    ██                  ▀███▄
   █       ▄▄  ▄▄         ████
  █        ██  ██          ████
 █       ███████████        ████
█        ███████████         ████
█        ████                █▀ ▀▌
█        ██████████           ▄█▄
█        ██████████          ████▌
█        ████               ▐████
 █       ███████████        ████
  █      ███████████       ████
   █       ██  ██         ████
    ██     ▀▀  ▀▀       ████▀
      ██            ▄▄████▀
        ▀▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀▀▀▀▀
██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██
██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██
▄███▄
███████████████████████
██                   ██
██ ░███████████████░ ██
██                   ██
▀███ ░███████████████░ ███▀
▄  ▀█                   █▀  ▄
██▄    ███████████████    ▄██
████▄                   ▄████
██████▄               ▄██████
████████             ████████
██████▀  ▄██▄   ▄██▄  ▀██████
████▀  ▄██████▄██████▄  ▀████
██▀  ▄█████████████████▄  ▀██

WHITEPAPER
.██████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
██▄     ███████     ▄███
████     █████     █████
████ ▌    ███▌     █████
████ █     █▌ ▐    █████
████ ██      ▐█    █████
████ ███    ▐██    █████
███▀ ▀███   ███    █████
█▀     ▀██ ██▀      ▀███
████████████████████████
.██████████████████████
.██████████████████████
████████████████████████
█████████████▀    ▀█████
██░▀████████▌      ▀████
██░   ▀████▀        ▀███
██                 █████
███                █████
█████              █████
██████           ▄██████
█████▀         ▄████████
███▄▄      ▄▄███████████
████████████████████████
.██████████████████████
.██████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
████████████▀▀    ▐█████
███████▀▀     ▄▀  ▐█████
███▀▀       ▄▀    ██████
██░       ▄▀      ██████
████▄▄  ▄▀       ███████
████████▄        ███████
█████████        ███████
██████████ ██▄▄ ████████
████████████████████████
.██████████████████████
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3136
Merit: 1516

View Profile WWW
February 10, 2018, 12:31:27 PM

Niye kapattı? Çünkü temizliğe ihtiyacı vardı. Global  artık elini sallayana değil portföy sahiplerine hizmet versin denildi.
küçük yatırımcıların hesaplarını itekleye itekleye kapatıp bankalara sürdüler. Böylece enik cücükler bankamatik ve banka internet şubesinden işlem yaparken global vip müşterilerine en kaliteli hizmeti vermeye başladı.

Bu gün bile 500k TL altındaki müşterilerinden kurtulmaya çalışıyor. 30M TL ve üzerindeki müşterilere ise Ofislerinde özel oda tahsis ediyor. vip oğlu vip servis veriyorlar. Bir kere slogan güzel kardeşim. "Esas olan piyasayı yaratmaktır."
Ben bir zamanlar müşterisi idim. cücük yatırımcılar temizlenirken bende çalışmayı bıraktım. Gıcığım ama saygım var. Adamlar iyi ; Turkcell gibi, Apple gibi düşün. Çok pahalı ama güzel be kardeşim!
Ketea
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 2

View Profile
February 10, 2018, 12:35:01 PM

Bence iyi bir hareket olmuş. Mevcut sistemi geliştirip katkıda bulunabilecek bir ele geçmesi sistem için bir artı olmuş. Şu sıralarda zaten sürekli olarak projeler çıkmakta ve özgün ve yenilikçi olan ön plana çıkmakta. Özgün ve yenilikçi bir ilerleyişe geçeceğini düşünüyorum.
entegre78
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 5

View Profile WWW
February 10, 2018, 03:37:37 PM

Niye kapattı? Çünkü temizliğe ihtiyacı vardı. Global  artık elini sallayana değil portföy sahiplerine hizmet versin denildi.
küçük yatırımcıların hesaplarını itekleye itekleye kapatıp bankalara sürdüler. Böylece enik cücükler bankamatik ve banka internet şubesinden işlem yaparken global vip müşterilerine en kaliteli hizmeti vermeye başladı.

Bu gün bile 500k TL altındaki müşterilerinden kurtulmaya çalışıyor. 30M TL ve üzerindeki müşterilere ise Ofislerinde özel oda tahsis ediyor. vip oğlu vip servis veriyorlar. Bir kere slogan güzel kardeşim. "Esas olan piyasayı yaratmaktır."
Ben bir zamanlar müşterisi idim. cücük yatırımcılar temizlenirken bende çalışmayı bıraktım. Gıcığım ama saygım var. Adamlar iyi ; Turkcell gibi, Apple gibi düşün. Çok pahalı ama güzel be kardeşim!
insanların paraları içerde kaldı
kimseye para çektirmediler
neyin kafasını yaşıyorsun sen

www.livecoinprice.tk       www.gamebegin.tk
Cixboy61
Full Member

Activity: 238
Merit: 105

View Profile
February 10, 2018, 03:46:01 PM

Umarım alan ve bizim gibi kullanıcılar için hayırlısı olur. Özgür bey qnb yatırımcılık geçmiş olan biri. Borsayı türkiyede daha iyi yerlere taşıyabileceğini düşünüyorum.
Sadece sormak istediğim bir soru var. Acaba kaça aldı Grin

▬▬▬▬▬▬▬     A N T E X     / // ///     MULTI-CHAIN DECENTRALIZED PROTOCOLS & SERVICES     ▬▬▬▬▬▬▬
Telegram Group     >     Facebook     |     Twitter     |     Medium     |     Whitepaper     <     Telegram Channel
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ▬▬  Powered by BOUNTY DETECTIVE  ▬▬  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
soilwork79
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

View Profile
February 10, 2018, 04:58:57 PM

Özgür Güneri çok iyi bir yatırım yapmış gibi görünüyor. Siteye yenilikler gelecektir mutlaka. Muhtemelen Türkiyede bir numara olup pazar payının çoğuna talip olacaktır.
HARDCRACKERS
Full Member

Activity: 1049
Merit: 210

Crypto Trader

View Profile
February 10, 2018, 05:04:56 PM

Bende şöyle bir yorum yapayım.Görünen bu adam değilde şirket direkt özyeğinde olmuş yani.Bu sadece görünen ön kuklası ana aktör hüsnü özyeğin..hüsnü özyeğin kimdir para işini sever avanta işini sever hele avanta para kokusunu alırsa her yere dalar.. Grin
ziya1981
Jr. Member
*

Activity: 98
Merit: 2

View Profile
February 10, 2018, 05:26:03 PM

güzel gelişme türk kripto marketi açısından.
madcoin
Sr. Member

Activity: 504

View Profile
February 10, 2018, 07:55:56 PM

Hüsnü Özyeğin arka planda ise Btcturk yeni açılımlara başlar. Sadece btc alım satımına aracılık eden kripto para borsası olduğunu iddia etmesin. Sıfırdan Finansbankı yaratıp 4 milyar dolara Ruslara satmak büyük başarı sayılmalı.
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: