Bitcoin Forum
June 19, 2024, 07:29:00 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Binance açıldı, hemde 0.015% fee ile !!!  (Read 555 times)
Sakaleyn_40
Member
**

Activity: 322
Merit: 23

View Profile WWW
February 09, 2018, 04:02:54 PM

Hacklendik deselerdi piyasa alt üst olurdu. Belki gerçekten güncelleme planları vardı peşisıra bu şekilde ssaldırı gerçekleşmiş olabilir.
Dediğiniz gibi önceden duyuru yapılırdı. Son olayda ise bu olmadı.

Easy2Mine
Hero Member

Activity: 854
Merit: 500

einc.io

View Profile
February 09, 2018, 05:53:04 PM

Bugün binance coin oylaması açacaktı. Vazmı geçtiler acaba veya ertelediler mi ? Ben halen giremiyorum .

Jordan23
Sr. Member

Activity: 382
Merit: 311

View Profile
February 09, 2018, 05:58:54 PM

fee ücretleri düşürülmüş eyvallahta yarıya düşürülmüş gibi gözüküyor şu aşamada yoksa benim matematik hesabımda mı bir sorun var saygı değer arkadaşlar?
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
February 09, 2018, 06:16:26 PM

Evet feeler yarıya düşürülmüşte tabii binanceye girip trade yapabilene bu haber güzel. Öğle vakti bir ara girebildim o kadar. Ana domain leri yanıt vermiyor. Diğerlerinden de açıkcası girmekte istemiyorum. Umarım düşüş zamanlarındaki yavaşlama ve takılmalara çözüm bulmuşlardır. Btc çakılırken btc/usdt ve eth/usdt marketleri resmen çökmüştü. Heyecanla bekliyoruz bakalım.. Adam gibi bir şeyle karşımıza çıkarlar umarım.
Cibis
Newbie
*

Activity: 14
Merit: 0

View Profile
February 09, 2018, 06:17:05 PM

Us binance Kr binance neyin nesi anlamadım.Orjinal adresi binance.com
binance.com  pc den halen açılmıyor bende.Diğer adreslere girenler neye güvenip de giriyor?
Nasit uygun
Member
**

Activity: 140
Merit: 10

View Profile
February 09, 2018, 06:51:39 PM

Binance borsasının fee ücretlerinde indirim yapması gerçekten çok güzel bir jest oldu.Bu arada borsalarda çok fazla para tutmamak gerektiğini bir kez daha öğrenmiş olduk çoğu kişi borsanın açılması ertelendikçe büyük panik yaşadı.
kekrops
Full Member

Activity: 238
Merit: 101

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
February 09, 2018, 07:02:30 PM

her ne kadar borsalarda para tutmak sakıncalı olsada borsa hacklendikten sonra tüm piiyasayı vuracaktır o hack haberi. o yüzden sadece bizim değil herkesin önlem alması lazım.

Cibis
Newbie
*

View Profile
February 09, 2018, 10:01:23 PM

her ne kadar borsalarda para tutmak sakıncalı olsada borsa hacklendikten sonra tüm piiyasayı vuracaktır o hack haberi. o yüzden sadece bizim değil herkesin önlem alması lazım.
Her yerinden zeka fışkırıyor mübarek.
Lethapudi
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 257

View Profile
February 09, 2018, 10:05:23 PM

Ben Binance kapanmadan önce 0 dolara alış emirleri gördüm daha sonra Ethereum paritesi kapatıldı.. Bir sorun oldu ama bu kullanıcılara yansıtılmıyor, hack ya da Ddos'tan daha çok trade sisteminden kaynaklı bir sıkıntı oldu ve hemen sistemi kapattılar. Şu an için bir tehlike yok.
henrybek3
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
February 09, 2018, 10:31:35 PM

Harbiden millete ecel teri döktürdü galiba. Aslında çokta korkulacak bir şey yok. Ama yine de mal canın yongası muhabbetine geriliyor insan. Binance piyasa hacmi dolayısıyla batırılamayacak bir borsa boyutuna ulaştı artık.
Cibis
Newbie
*

View Profile
February 09, 2018, 10:33:36 PM

Şurda Bi tane delikanlı yok.Yok bilmem ne us binance,yok bilmem ne kr binance,bi tane bilgili vatandaş yokmu bizi aydınlatacak?
Benim bildiğim Sadece binance.com orjinal adresi.
Herkez saçma sapan cevap yazmış.
Yokmu bi delikanlı bizim gibi acemiyi aydınlatacak?
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
February 09, 2018, 10:42:05 PM

Ben Binance kapanmadan önce 0 dolara alış emirleri gördüm daha sonra Ethereum paritesi kapatıldı.. Bir sorun oldu ama bu kullanıcılara yansıtılmıyor, hack ya da Ddos'tan daha çok trade sisteminden kaynaklı bir sıkıntı oldu ve hemen sistemi kapattılar. Şu an için bir tehlike yok.

bununla ilgili başka bir konuda açıklama yapıldı zaten. bir açığını keşfedip, bedelsiz alım yapma fırsatı yakalamışlar, binance'de fişi çekmiş. borsa ekranında anlık parlamalar illaha js ile yaptırılan bir şey, mükemmel bir kodlama yapmak güç, akıllı bıdığın biri bunu farketip sızıntı olmuş. özellikle grafik gösterimi başta olmak üzere borsa işinde yazılım takımı olarak en beğendiğim ekip gdax'de.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
Cibis
Newbie
*

View Profile
February 09, 2018, 10:45:19 PM

bununla ilgili başka bir konuda açıklama yapıldı zaten. bir açığını keşfedip, bedelsiz alım yapma fırsatı yakalamışlar, binance'de fişi çekmiş. borsa ekranında anlık parlamalar illaha js ile yaptırılan bir şey, mükemmel bir kodlama yapmak güç, akıllı bıdığın biri bunu farketip sızıntı olmuş. özellikle grafik gösterimi başta olmak üzere borsa işinde yazılım takımı olarak en beğendiğim ekip gdax'de.
Kardeş us.binance veya kr.binanceye giriş yapmak sakıncalımı?
Sen bari cevap ver.
Cibis
Newbie
*

View Profile
February 09, 2018, 10:55:30 PM

Arkadaşlar buraya yapılan yorumlar yapay zeka nın eseri.Yada organik hoşafın eserleri.
Burdaki yorumlara sakın itibar etmeyin.kaç saat önce yazdığıma bi tane insan evladı cevap yazmadı.
us binance kr binance hesaplarına giriş yapanlar dikkat etsin.Çakma siteler bunlar.
Benim bildiğim sadece ve sadece binance.com orjinal adresidir.
Acemilik zor kusura kalmayın.
Cibis
Newbie
*

View Profile
February 09, 2018, 11:10:29 PM

helal olsun diyorum, adamlar efsane şekilde geri döndüler kimselere de boyun eğmediler bu süreçte.
Robot...
us binance kr binance güvenlimi?
Vdecso
Member
**

Activity: 275
Merit: 11

View Profile
February 09, 2018, 11:10:42 PM

binance gerçekten güzel bir borsa müşterilerine önem verdiği ve saygı duyduğu ne kadar açık. güven tazelediler bu hareketle

Cibis
Newbie
*

View Profile
February 09, 2018, 11:18:05 PM

binance gerçekten güzel bir borsa müşterilerine önem verdiği ve saygı duyduğu ne kadar açık. güven tazelediler bu hareketle
Robot...
TheSpark
Full Member

Activity: 238
Merit: 100

View Profile
February 09, 2018, 11:19:44 PM

Müşteri memnuniyeti adına güzel bir geri dönüş oldu bence zaten bu piyasanın olumsuz yönlerinin başında gelen ve ilerisi için çözülmesi gereken bir mesele olan fee ücretlerine indirim getirmesi güzel olmuş
Cibis
Newbie
*

View Profile
February 09, 2018, 11:27:34 PM

Müşteri memnuniyeti adına güzel bir geri dönüş oldu bence zaten bu piyasanın olumsuz yönlerinin başında gelen ve ilerisi için çözülmesi gereken bir mesele olan fee ücretlerine indirim getirmesi güzel olmuş
Robot kardeş.
Cibis
Newbie
*

View Profile
February 09, 2018, 11:34:09 PM

Gördüğünüz gibi arkadaşlar konuyu açanda Robot,Yorumlarda Robot.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: