Bitcoin Forum
May 22, 2024, 05:37:40 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: 10 Merit'e Şikeli 3 Maç Tutmazsa Telafi Kuponu !!  (Read 161 times)
beatecoin (OP)
Full Member

Activity: 350
Merit: 110

View Profile
February 09, 2018, 11:21:48 AM
Merited by Meteeray (10)

Selam,

Başlığı son dönemlerde forumu düzelteceğiz derken adeta çöplüğe çeviren bir konu ile ilgili dikkat çekici bir hal alsın diye bu şekilde girdim Smiley

Bildiğiniz gibi forum kullanıcılarının son belası Merit olayı. Bundan daha bela olan ise Merit karşılığında ICO tavsiyesi vereceğini iddia eden kendini baya baya yatırım uzmanı sanan çok bilmiş arkadaşlar. Sanırım bu beyler yaklaşık 3-5 yıl kadar önce de facebook'tan instagram'dan sözde şikeli maç satan kişiler ile aynı kişiler.

Zamanında bu sözde maç satanlara ne kadar güldüysem, şimdi de bu Meritle ico satanlara o kadar gülüyorum Cheesy

Madem herşeyi çok biliyorsunuz, kardeşim adam demez mi burada iki merit için ico araştımasına harcadığın değerli (!) vaktini neden harcıyorsun ? Icolardan 3er 5er katlamak varken neden burada sonucunda ödemesi yapılacağı belli dahi olmayan imza kampanyalarına girişiyorsun.

Bana sorarsanız bu boş işleri bırakın, zaten iyi bir kripto ekonomi okuyucu ve takipçisi iseniz süreç içerisinde meritleriniz artış gösterecektir, ondan bundan dilenmeye gerek kalmadan.

Herkese iyi günler ve bol kazançlar..  Wink

Meteeray
Sr. Member

Activity: 329
Merit: 250

View Profile
February 09, 2018, 11:30:15 AM

Güzel bir benzetme olmuş hocam elinize sağlık. Yazdıklarınıza harfiyen katılıyorum. Olayı yermek için yapılmış tabi biraz ama ben yine de bu başlığa merit vermeden geçemeyeceğim Smiley

░░░░░░░░░░░░░▄▄██▄▄░░░░░░░░░░▄▄██▄▄
░░░░░░░░░░░▄▄██████▄▄░░░░░░▄▄██████▄▄
░░░░░░░░░▄████████████▄░░▄████████████▄
░░░░░░░░█▄▀█████████████████████████▀▄█
░░░░░░░░███▄▀█████████████████████▀▄███
░░░░░░░░█████▄▀█████████████████▀▄█████
░░░░░░░░███████▄▄▀███████████▀▄▄███████
░░░░░░░░██████████▄▄▀█████▀▄▄██████████
░░░░░░░░█████████████▄▀█▀▄█████████████
░░░░░░░░▀▀█████████████░░████████████▀▀
░░░░░░░░░░░▀▀██████████░░██████████▀▀
░░░░░░░░░░░░░▀▀████████░░████████▀▀
░░░░░░░░░░░░░░░▀███████░░███████▀
░░░░░░░░░░░░░░░░███████░░███████
░░░░░░░░░░░░░░░░▀██████░░██████▀
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▀███░░███▀
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▀█░░█▀
░░░░░░░░░░░░░░░░░░

.

TEMCO

.
.
...
...
.
.
.

██████████
█░░░░░░░░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀░░░░█
██████████

.
.

░░░░░░░░░░░░░░░░░▄▄██▄
░░░░░░░░░░░░░▄▄█▀▀░░██
░░░░░░░░░▄▄█▀▀░░░░░█▌
░░░░░▄▄█▀▀░░░▄▀░░░██
░░▄▄█▀▀░░░░▄█▀░░░▐█
░██░░░░░░▄██▀░░░█▌
░▀▀█████▀░░░░░░██
░░░██▀▀█▄▄░░░░█▌
░░░█▄░░██▀▀▀▄██
░░░█▄█▀
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
February 09, 2018, 11:30:57 AM

Valla multisi olan meriti savunuyor, olmayan kötülüyor. Bana göre merit kaynakları arttığı sürece merit sistemi Bitcointalk için getirilebilecek en iyi sistem bundan dolayı kaldırılmasını istemiyorum. Pitipawn'dan bahsediyorsun ama adam yürüyen icorating, bugüne kadar kendi Telegram gruplarını kurup binbir çeşit icoya koşturup forumda insanlara Waves'ten başka bir coin önermeyen tayfa gibi değil. Bitcointalk'ta belki sende dahil aramızda milyon dolarlarca parası olan adamlar var, girdiği icoları paylaşmıyorlar, zamanı olmayanlar için iyi bir hizmet sunuyo adam ben memnunum.
dumbdragon
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 354

View Profile
February 09, 2018, 11:39:11 AM

Zaten arkadaşlar güzel ICO paylassınlar meriti zaten alırlar . Biri buradaki yatırımcılara ICON, WANchain veya eximchain gibi projeleri yakalayanlara zaten merit verecektir.

beatecoin (OP)
Full Member

Activity: 350
Merit: 110

View Profile
February 09, 2018, 11:41:33 AM

Valla multisi olan meriti savunuyor, olmayan kötülüyor. Bana göre merit kaynakları arttığı sürece merit sistemi Bitcointalk için getirilebilecek en iyi sistem bundan dolayı kaldırılmasını istemiyorum. Pitipawn'dan bahsediyorsun ama adam yürüyen icorating, bugüne kadar kendi Telegram gruplarını kurup binbir çeşit icoya koşturup forumda insanlara Waves'ten başka bir coin önermeyen tayfa gibi değil. Bitcointalk'ta belki sende dahil aramızda milyon dolarlarca parası olan adamlar var, girdiği icoları paylaşmıyorlar, zamanı olmayanlar için iyi bir hizmet sunuyo adam ben memnunum.

Söylediklerim bir şahsın özelinde değil genel olarak forumun tamamında yaşananlar ile ilgili yanlış anlaşılma olmasın. Tabii ki bazı kişiler icolarda daha başarılıdır, daha sağlam kaynaklara sahiptir, daha iyi analiz eder. Ama maksat yardımcı olmaksa merit istemenin mantığını çözebilmiş değilim ben.
Mugur2
Jr. Member
*

Activity: 336
Merit: 2

View Profile
February 09, 2018, 11:46:14 AM

Şöylede bir durum var ki diyelim adam ICO tavsiyesini verdi sonra kim gidipte meriti tanıdıklarına vereceği yerde adama verecek? 2-3 Kişi birer ikişer atacak gerisi tınlamayacak.

Bakıyorum foruma adam 5 kelimelik yapıcı olmayan sıradan bir posta 5-10 merit atmış, 2 haftadır forumda aktif bir şekilde yazıyorum belki 5-6 kaliteli postum vardır aldığım merit 2 onunda nerden geldiğini bilmiyorum.

Biz rütbe atlayamayız bu gidişle ama işinde iyi olanlarında bu tür hareketlerle merit kasmasında hiçbir sorun yok bence en azından boş posta merit atmıyorlar.
gustavroy
Full Member

Activity: 450
Merit: 122

View Profile
February 09, 2018, 11:49:51 AM

Ben konu dışında +10 mertte torbacı(ama torbacı dediysekte en iyi marijuana) numarası veriyorum takan olmamış burda galiba takılan yok aramızda:D
Easx
Member
**

Activity: 490
Merit: 10

View Profile
February 09, 2018, 11:51:14 AM

Beyler bence çok abartmayın Smiley Yönetici kıllanır ve banlamaya başlarsa meritleriniz ellerinizden öper Smiley tamam güldük hoş konular Cheesy ama ilk sayfanın yarısından fazlası merit konusuyla dalga geçen konularla, diğer yarısıda merit konularıyla dolu Smiley

Pages: [1]
  Print  

Jump to: