Bitcoin Forum
April 26, 2024, 03:37:05 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Merit Yavaş Ciğerimi Söktün..  (Read 481 times)
saulzaents (OP)
Hero Member

Activity: 560
Merit: 501

View Profile
February 09, 2018, 11:35:15 AM
Merited by mstfprcn (40), mich (20), goraset (15), Kalemder (10), rasputincoin (4), EFS (2), aliyagiz207 (2)

şimdi yakın zamanda ortaya cıkan foruma içine sokuşturulan bir sistem getirdiler merit diye aslında amaç daha temiz bir forum için bla bla bla idi. neyse tabi sonra olay haliyle rank atlama olayına döndü ki bence ilk başta amaçta oydu kolay kolay sadece zamana dayali bir sistem ile hesap kasmak ağaların işine gelmedi bunu da demek yeni farkettiler ortalaam bir hesap 1 yıl da felan sr memberdan heroya doğru adım atmış yada cok az kalmiş şekilde oluyodu.meriti getirdiler forumun içine bence daha da cok ettiler yani iyi yönde değişen bişi olmadigi gibi daha da kötüye gittik.

e bide şimdi forumun ağababalarının yakın çevre adamları da var sonucta bu adamlar da tek değil illa ki sohbet muhabbet edip gel şuna negatif verip deyim yerindeyse taşşak yapalim  dedikleri adamlar da lazimdi e bu adamların hepsi de tabi mod global mod ne bilim staff değil ki senin benim gibi member adamlar senior hero legend vs.

şimdi bu merit olayında bu adamlar catir cutur yandaşlardan kankalardan hayvan gibi merit topladilar topluyolarda eyvallah toplayın sıkıntı yok sıkıntı başladigi  nokta bir başlık açıldı bilirsiniz “ suspected users that are abusing merit”

şimdi bu amk gavatları kendileri kullaniyor mesela catir catir herkes birbirini meritliyo abi bir problem yok “ ahaha man you are so perfect” diyip 50 meriti aliyo alanda buna “ wtf ? me ? the beauty of your eyes” diyo o senin gözlerinin güzelliğinden diyip o da aliyo amk 50 yi herkes yolunda bir allahın kuluda bu orospu cocuklarından tabi ki negatif yememek için bişi demiyor haliyle

sonra amk biz yapiyoZ aynı şeyi benim başıma gelmedi henüz yada listede varmiyim yokmuyum bilmiyorum ama bizden olan arkadaşlar var listede muhtemelen artacaktir da bikac güne neyse biz yapinca hatta onlarda bile bu şekil olunca yandaşlardan biri başlığa yaziyor hemen “ kısacık bi yorum yapmiş sizce 50 merit edermi ? “ diye reportluyor bide laaada ve ludpiğn hıyarlarıda mesela aa evet takipcisiyiz sen listeyi toplamaya devam et diyor e götveren sizde yapiyosunuz aynısını biz bişi diyozmu ? gerçi az önce baktım diyenler varmiş bikaç tane tabi ki yeni hesap adam korkusundan napsın tabi neyse işte bundan sonra ki olay muhtemelen o listelerin birkaç ay tutulmasi sonra da kim varsa kendilerinden olmayan alayına negatif trustlar hatta perma bannedlar

neyse uzun lafın kısası merit yavaş ciğerimizi söktün

merit için de yazmadım gerçekten böyle düşündüğüm için yazdim şimdiden teşekkürler
1714145825
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714145825
Reply with quote  #2

1714145825
Report to moderator
1714145825
Hero Member
*

Ignore
1714145825
Reply with quote  #2

1714145825
Report to moderator
If you want to be a moderator, report many posts with accuracy. You will be noticed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714145825
Hero Member
*

Ignore
1714145825
Reply with quote  #2

1714145825
Report to moderator
1714145825
Hero Member
*

Ignore
1714145825
Reply with quote  #2

1714145825
Report to moderator
1714145825
Hero Member
*

Ignore
1714145825
Reply with quote  #2

1714145825
Report to moderator
gustavroy
Full Member

Activity: 450
Merit: 122

View Profile
February 09, 2018, 11:54:13 AM

Güzel merit kasma yöntemi:D şaka şaka evet bence de haklısın mesela zaten herkese haftalık ya da aylık 10 merit otomatik olarak gelse üzerine bide bizde verebilsek şuan ki gibi o zaman çok iyi olur zaten ayrıca activityde var.
aliperk
Newbie
*

Activity: 10
Merit: 0

View Profile
February 18, 2018, 09:44:26 AM

Siz yine iyisiniz, benim gibi eski üye olup, yazmayan okuyucu kitle ne oalcak ben onu merak ediyorum Smiley
Bir de bizim ciğerimizi düşünün  Smiley
GalaWan
Sr. Member

Activity: 700
Merit: 270

View Profile
February 18, 2018, 10:24:28 AM

Bu merit olayı geldikten sonra işler iyice kızıştı aslında birilerinin yolunu kesmek için yapılan bir hamle diyebiliriz ama onlar durulmuyorlar.
onlyyou34
Member
**

Activity: 602
Merit: 12

elysian.finance

View Profile
February 18, 2018, 12:53:20 PM

Amacına hizmet etmeyen bir uygulama olduğunu anlamaları için biraz daha süreye ihtiyaçları var sanırım.
Bu sistemle krallar tahtlarını pekiştirirken ezik hesaplar da yerin 7 kat dibini boyladılar  Cheesy

ELYSIAN FINANCE      Next generation reverse backed token   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Collateral-backed stable-coins
     Github  ◥ Telegram   ◥ Twitter   ◥ Discord             Trustless and decentralized 
                             ❱❱❱   JOIN Elysian Finance   ❰❰❰                     Stake and bond to earn up to 1000% APY 
tokenexpert
Jr. Member
*

Activity: 128
Merit: 1

View Profile
February 18, 2018, 10:04:42 PM

Olan benim gibi yeni katılımcılara oldu galiba Smiley Jr. Member'lığı alıcam ama sonrası Allah kerim. Forumdaki kirliliği azaltmak ve kaliteyi arttırmak için daha farklı bir sistem getirilebilirdi.
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
February 21, 2018, 10:04:12 AM

bu arkadaşada negatif trsut basmışlar.
birbirnize boyle 40-50 merit yollamyın arkadaşlar direk merit ticareti diye hesapları uçuruyorlar yazık olmuş  Sad
ArmaDildo
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
February 21, 2018, 03:06:38 PM

Merit sistemi dışardan bakılınca kulağa hoş geliyor çok güzel yanlarıda var fakat bu forumdaki topluluk malesef gelen her kuralı kendi lehine çevirebiliyor bence sıkıntı burada.

criptolover12
Member
**

Activity: 238
Merit: 10

View Profile
February 21, 2018, 07:16:21 PM

cok sacma bir sistem. rank atlamak imkansiz artik. 1 2 ay sonra gelseydi bari.

OAX - REAL WORLD APPLICATION OF DECENTRALIZED EXCHANGES - V1
■  Hold your own keys - Liquidity Aggregation - Open and Transparent  ■
■ ■ WebsiteTeamWPTWPProject DeckANNBounty ANN ■ ■
dammedonut
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
February 21, 2018, 07:34:08 PM

Merit tam anlamı ile bizi bitirdi. Form iyice sosyal medya olayına dödü. Ne oldu Facebook falan mı satın aldı formu? Konu çöplüğüne döndü olay, İngilizce bilen arkadaşlar oralardan haber kopyalayıp Türkçe formda paylaşıyor. Bir de para ile merit satanlar var. Bu işinde boku çıktı ama yapacak bir şey de yok.

Laedri
Newbie
*

Activity: 98

View Profile
February 21, 2018, 07:45:19 PM

Merit olur yerine göre başka bir şey olur, forum bölümlerindeki çapaçulun önüne geçmeye çalışırsın anlarım da,

ADMİN kardeş, WEP DEVELOPER birader daha sitede yazın alıntılanınca bildirim gelmiyor ona bir el atsan önce?  Undecided
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
February 21, 2018, 07:48:25 PM

Merit geldiğinden beri çoğu ilgilenmeyen forumla doğru düzgün konu açmayan veya açıpda saçma sapan mesaj yazanlar şimdi daha mantıklı yazmaya ve Konular açılmaya başlandı.
Necroface
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
February 21, 2018, 09:00:53 PM

ya arkadaş dilenciye döndük zaten ya neyse, haksızlıklar bir yana çözüm getirileceğine bir de sana merit verilmiş, aslında son derece ironik değil mi, neyse, artık çok yoruldum konuşmak istemiyorum bu konu hakkında, şu account u full yapıp, ki 1 hafta ile kaçırdım, sonra sevgili, saygıdeğer legendary ve hero arkadaşlar gibi, konularınızın altına girip, başlık olmamış, konu çok saçma, bunu mu yazdın keşke eksi merit olsa, gibi yanıtlar verip hem gereksiz merit toplayıp, hem de imza bounty için post kasıcam! gerçi yakıştıramam kendime, yine ya haber, bilgi paylaşırım, ya da yardımcı olmaya çalışırım, bazen geyik de yapıyorum ama maksat tebessüm ettirmek, iyi geceler.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
hollandalibaykus
Full Member

Activity: 700
Merit: 134

View Profile
February 22, 2018, 08:18:47 AM

Merit geldiğinden beri çoğu ilgilenmeyen forumla doğru düzgün konu açmayan veya açıpda saçma sapan mesaj yazanlar şimdi daha mantıklı yazmaya ve Konular açılmaya başlandı.

Aynen öyle, merit için ağlayan bir kesim var ve bunun yanında kendini düzelten forum kullanıcıları var.
Bir iki ay sonra gelseydi diyen kişiler için de yapacak bi şey yok. 2 ay sonra gelse, 2 ay sonra member kalan kişiler bunu söyleyecekti bu sefer. Ben de rank atlayamadım ve muhtemelen uzun bir süre atlayamayacağım ama yapacak bir şey yok. En azından forumdaki vasıfsız kalabalık azalmış oluyor ve daha doyurucu bilgilere ulaşma şansı yakalamış oluyoruz (:

collinsw90
Newbie
*

Activity: 36

View Profile
March 03, 2018, 07:53:05 PM

İyi güzel yazmışsında yokmu bu meriti normal yoldan ite kopuğa bulaşmadan kazanma yöntemi?
Koray55
Member
**

Activity: 235
Merit: 75

View Profile
March 04, 2018, 01:27:42 PM

Umarım smerit dağıtımı bolca yapılır. Böylelikle insanlar güzel konular açınca merit geleceğini bilirler. Bilginin ön planda olduğu konular çoğaldıkça, biz kullanıcılar için daha güzel bir kaynak haline dönüşebilir forum.
bnrrbn
Newbie
*

Activity: 82

View Profile
March 04, 2018, 09:02:31 PM

Ben bu olaydan bi haberim arkadaşlar
Soslumisir
Newbie
*

Activity: 196

View Profile
March 05, 2018, 10:10:59 PM

Merit kendi yağında kavrulan çoğunluğa indirilen yeni bir darbedir.  Grin
wieo
Newbie
*

Activity: 131

View Profile
March 07, 2018, 07:52:48 PM

Bende hiç yok. Nerden bulayım kardeşim kimseyi tanımıyorum dediğin gibi adamlar kendi arkadaşlarıyla paslaşıp duruyolar kesinlikle haksızlık.
yenerbatmaz
Full Member

Activity: 537
Merit: 124

View Profile
March 07, 2018, 10:39:33 PM

bu merit olayından herkes şikayetçi, daha kullanışlı bir sistem bulunulamaz mı?
Pages: [1]
  Print  

Jump to: