Bitcoin Forum
May 05, 2024, 02:13:04 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Digilira - Binance Yanlış Gönderim  (Read 202 times)
Easx (OP)
Member
**

Activity: 490
Merit: 10

View Profile
February 09, 2018, 12:11:56 PM

Başlık açıklayıcı olmadı farkındayım ancak başıma gelen bir sorun var.
Bundan yaklaşık 15 - 20 gün önce eft saatleri bana uymadığından bir arkadaşıma nakit para verdim ve digilira üzerinden bu parayı WTRY birimine çevirdi. Benden waves cüzdanı istedi. Ancak aramızda oluşan ufak bir iletişimsizlikten ötürü ben gidip salak gibi Binance waves cüzdan adresimi verdim.

Konuyla ilgili arkadaşım digilira ile iletişime geçmiş ve binance tarafından halledileceğini söylemişler.
Ardından gerekli bilgilerle birlikte ben binance üzerinden ticket açtım. 15 gün oldu ses seda yok.

İşin garip tarafı 1500 WTRY 4.6 waves olarak geçmiş gözüküyordu . Ama binance cüzdanında bu 4.6 waves bakiye olarak eklenmemişti.

Bu konuda yapmam gereken birşey veya başına daha önce böyle bir sorun gelen kişi var mı ?
Ne kadar beklemeliyim, ne önerirsiniz?

No Gods or Kings. Only Bitcoin
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714918384
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714918384
Reply with quote  #2

1714918384
Report to moderator
karmenali
Hero Member

Activity: 896
Merit: 515

View Profile
February 09, 2018, 12:40:56 PM

Wtry niz binance ın waves cüzdanındadır binance yetkililerine başvurmanız gerekiyor. Telegram kanalları var ordan ulaşmayı dene. Fakat bu aralar binance altyapı sorunlarını çözmeye çalışıyor hızlı bir sonuç alamayabilirsin.
Easx (OP)
Member
**

View Profile
February 09, 2018, 02:08:09 PM

Wtry niz binance ın waves cüzdanındadır binance yetkililerine başvurmanız gerekiyor. Telegram kanalları var ordan ulaşmayı dene. Fakat bu aralar binance altyapı sorunlarını çözmeye çalışıyor hızlı bir sonuç alamayabilirsin.

Yani geri dönüş alırım ancak zamanla alırım Smiley bunu mu anlamalıyım hocam. Kaybolma gibi bir durum olmaz sanırım. Yani eth cüzdanına btc göndersem umudumu keserdimde wtry ve waves olunca umutlanmadım değil yani

son olarak telegram adresi sizde mevcut mu hocam . Scam'e kurban gitmeyeyim

udonmez
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 359

View Profile
February 10, 2018, 07:04:02 AM
Merited by koinsever (10)

hocam binance nin waves adresini blockchain de kontrol edin. sizin wtry ler kaybolmaz ama almaniz uzun surecek sanirim.
Easx (OP)
Member
**

View Profile
February 10, 2018, 03:47:23 PM

hocam binance nin waves adresini blockchain de kontrol edin. sizin wtry ler kaybolmaz ama almaniz uzun surecek sanirim.

Supporta ulaştım onlarda aynısını söyledi hocam birkaç ay sürebiliyormuş

spastikss
Full Member

Activity: 434
Merit: 107

View Profile
February 10, 2018, 03:51:22 PM

binance kendi cüzdanından wavesleri size göndermeli. bunun için binance ile iletişime geçtiyseniz beklemekten başka çare yok gibi görünüyor.

natureltiqqy
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile WWW
February 11, 2018, 07:48:43 PM

çok talihsiz bir durum olmuş gerçekten üzüldüm. Allahtan yatırım çok büyük bir meblağ değilmiş yoksa çok fazla can sıkabilirdi, geçmiş olsun

udonmez
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 359

View Profile
February 12, 2018, 06:51:41 AM

hesap onayi isteme olasiliklari cok yuksek. bu arada onu halledin zaten yaptirmadiysaniz.
Easx (OP)
Member
**

View Profile
February 16, 2018, 03:09:00 AM

hesap onayi isteme olasiliklari cok yuksek. bu arada onu halledin zaten yaptirmadiysaniz.

Teşekkür ederim hocam . Bu hiç aklıma gelmemişti. En kısa sürede bunu halledeyim ben evrakları ayarladıktan sonra.
Eski kimlik yüzünden sorun çıkartmazlar umarım.

Bu arada iyi dilekleriniz için teşekkürler arkadaşlar. Çok daha büyük bir yatırım yapacaktım. Acelecilikten arkadaşa attım parayı. Ziraat günlük çekim limiti kurtardı beni Smiley Her şerde bir hayır varmış demek ki

Pages: [1]
  Print  

Jump to: