Bitcoin Forum
April 27, 2024, 03:05:44 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: Ethereum Classic(ETC) Fork  (Read 1196 times)
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
February 27, 2018, 04:59:58 PM

borsalardan gereken destek gelmedi bence. hala hiçbir borsa destekleyeceğiz gibisinden açıklama yapmadı. fork sonrası sağlam bi düşüş bekliyorum.

kesinlikle bende öyle düşünüyorum. Bir borsa bile destekleyeceğiz diye mesaj atsa rahat 400 üstüne atacağını düşünüyorum kendisini. Sonrasında kademeli bir şekilde 500 e kadar pump yer. Fork sonrası 150-200 lerde dolaşır herhalde
It is a common myth that Bitcoin is ruled by a majority of miners. This is not true. Bitcoin miners "vote" on the ordering of transactions, but that's all they do. They can't vote to change the network rules.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714230344
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714230344
Reply with quote  #2

1714230344
Report to moderator
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
February 27, 2018, 08:00:58 PM

Etc de bu fork yapılacak olmasi fiyatı artırdı. Şuan yükselişte ama dusukken alanlar biraz daha yükselirse çıkış yapmaları daha mantıklı olur. Çünkü forktan gelenleri hemen satacaklari için düşüş olacaktır. Çok nadir olarak yükselme meydana geliyor.

kulis0
Member
**

Activity: 132
Merit: 10

"One Token to Move Anything Anywhere"

View Profile
February 27, 2018, 08:51:22 PM

Merhaba ETC'in 05.03.2018 tarihinde Fork'u var, haliyle değer kazanacağı kanısındayım. Kimse ETC alsın demiyorum ama ben portföyümün büyük bir kısmıyla 19.80 USD den alım yaptım inceleyip kendi kararınızı verirsiniz zaten.

Takip ettiğim bir kaç kişinin 50 USD ön görüsü var Fork gerçekleşene kadar ama tabi ki ne kadar tutar yada bu insanların görüşlerine ne kadar güvenebilirsiniz buna sizin karar vermeniz gerekir Cheesy

dostum iyi demişsin hoş demişsinde borsasına gerekn destek gelmedi açıkçası hiç bir borsa biz destekliycez gibi bir açıklamada bulunmadı yani benim düşüncemi sorarsanız herşey fork tarihine kadar fork tan sonra sağlam çakılma bekliyorum

vezirrr
Full Member

Activity: 364
Merit: 114

The revolutionary trading ecosystem

View Profile WWW
February 27, 2018, 09:00:17 PM

Etc daha doğru düzgün fiyatlanmadı bile. Forku es geçerek söylüyorum bunu siz düşünün işte. 50 60 dolarlara atar kendini ama bu günlerde yapar mı bilemem, yaza doğru yapacağı kesin gibi. Sene sonu 100 doları öngörenler çok fazla. Bunlar sadece tahmin. Forku destekleyen büyük bir borsanın çıkmasına bakar yükselişi şu an.

Bazı arkadaşlar "borsalar hala etc için fork desteği vermiyo, şurda az zaman kaldı, daha da destek vermezler yiaa" gibi şeyler demiş, sallamış. Milleti panik yaptırıp yatırımlarıyla oynamayın, buna hakkınız yok. Bittrex BCH forkunu 6 gün kala, BTG forkuna 1 gün kala, NXT forkuna 8 gün kala destek vereceğini açıkladı. Bilginiz yoksa susun oturun yerinizde kimse size neden bilmiyosun demez merak etmeyin.

Forktan sonra büyük düşüş olacak diyenler de var, açıp bakın bakalım etc nin yakın zamanda hangi etkinlikleri güncellemeleri varmış? İşkembeden sallamak kolay, biraz araştırın Allah aşkına. Sırf konuşmak için konuşmayın.

btcfxcoin
Full Member

Activity: 462
Merit: 107

View Profile WWW
February 27, 2018, 09:27:18 PM

Etc ne öldürür ne yaşatır Grin. Lanet bir coin olmakla beraber forumun eskilerinde de olmayan yoktur.

okanciftci74
Member
**

Activity: 448

View Profile
February 27, 2018, 09:33:15 PM

Bence fork olmadan çıkmalısınız forktan gelicek coin çok tırt ve supply çok yüksek bi para ediceğini sanmıyorum
FaTBeY
Newbie
*

Activity: 102
Merit: 0

View Profile WWW
February 27, 2018, 09:52:00 PM

Forktan hemen önce ve sonrasında büyük düşüş yaşayacağını herkes söylüyorda iyide fork haberi geldiğinde 2500sat lardaydı şuan 3300 satlarda sanki 2x-3x yapmış gibi konuşuluyor altı üstü %35 gibi bir artış olmuş aradan 1 ay geçecek nerdeyse herhangi bir coin bile bu artışı sağlayabilir.Büyük düşse nereye kadar düşecek? zaten kendi aralığı 2500-3000 arası değil mi? nxt forku ile hiç alakası yok etc nin kimse ne yapacağını bilemiyor bence, bir borsadan haber gelse ozaman durum şekillenecek, zararına çıkmayı düşünmüyorum.
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 644

View Profile WWW
February 27, 2018, 10:25:45 PM

http://prntscr.com/ikn2ub

daha çok yolu var etc nın. btc nın hareketlerınden kurtulamadı bır turlu ne zaman fırlayacak olsa btc de aynı gün garip garip hareketler yapıyor.
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
February 27, 2018, 10:31:37 PM

Fork söylentisi bile fiyatın artmasına neden oluyor.Yakında tüm coinlerde fork haberleri görebiliriz.

yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
February 27, 2018, 10:34:56 PM

Fork haberinin pek bir getirisi olmadı.Piyasanın bozuk olmasınında bunda bir etkisi olduğu muhakkak.NXT'nin forku güzel bir döneme denk gelmişti.x3 ile oradan çıkmıştım.Etc ise %35 gibi bir kar getirmiş.Yarın ne olur o ulaştığı yerden aşağı iner mi belirsiz.Etc uzun vade olarakda kazandıracak bir coin olduğunu düşünüyorum.Hayırlısı elinde tutan arkadaşlar için.
Kripto_adam
Full Member

Activity: 350
Merit: 108

The World’s First Blockchain Core

View Profile
February 28, 2018, 12:19:29 AM

borsa haberi bu saatten sonra gelirmi bilmiyorum ama gelirse eger fiyati yukari atar yoksa insanlar cikmaya basladilar ve 25$a kadar duser fiyat.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
February 28, 2018, 06:16:22 AM

Çakılmaya devam ediyor.
Bizi gerçekten zor bir duruma sokuyor.
Daha fazla düşmeye devam ederse coin tarihinde fork duyurusundan sonra
Popüler coinler arasından Bu kadar düşen tek coin olabilir
kubra68
Member
**

Activity: 336

View Profile
February 28, 2018, 06:31:05 AM

ben etc bügünlerde güzel bir çıkış yapacagını düşünüyorum bakalım eyer büyk borsalardan biriside desdek verirse eyer bu demekdir etc nin çok guzel bir çıkış yapar bakalım ben en az 50 doları bulaçagını düşünüyorum
[/quote
 Bence etc de fork olur olmaz fark etmez en prestijili coinlerden biridir bana göre ve istikrarlı bir şekilde kazanc elde ettiğim coinlerin başında geliyor.Forkun olması ile zaza4700 katılıyorum bencede 50 dolarları bulacak.

zaza4700
Newbie
*

Activity: 252

View Profile
February 28, 2018, 06:49:41 AM

ben etc nin ork öncesi edği eder diyorum ama binance ve biittrex gibi borsalar desdek vermese o kadar fiyatın edği edecegini zanetmiyorm bakalım ne olacak
rbauer85
Sr. Member

Activity: 462
Merit: 250

CAT.EX Exchange

View Profile
February 28, 2018, 02:18:43 PM

Ethereum Classic'e nazar değdi. Fork açıklaması elde tutanları beklemeye ve forktan ücretsiz koin almaya sevk eder. Farklı durum oluşmuş, istisna gerçekten. Büyük borsaya giren coinler bu aralar sağlam dump yiyor.

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
batuhantstknn
Member
**

Activity: 566
Merit: 29

View Profile
February 28, 2018, 05:42:50 PM

Cidden büyük borsalara hangi coinler giriyorsa hepsi yalan olma durumuna geliyorlar,sıkıntılı durumlar bunlar

Community & Social Media Manager
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
February 28, 2018, 05:48:14 PM

15 gundur tutuyordum ay sonu cıkacagım dedım, fakat ne bınancedan ne bıttrexten bır acıklama gelmedı, %5-6 cıvarı zararla cıktım eger acıklama gelmezse ıyıce dusecektır onumuzdekı 2-3 gun ıcınde, dıkkatlı olmak lazım dıye dusunuyorum.
Lebraam
Sr. Member

Activity: 655
Merit: 258

View Profile
February 28, 2018, 07:49:25 PM

Etc forku kaliteli bir fork olsaydı şuan fiyatı 400'leri geçerdi. Fork zamanı yaklaştıkça destekçi borsa da çıkmayınca çakılmaya başlıyor. Zaten ben girmiş olsaydım bile forktan 1 gün önce satardım dumplanacağı için.

iranli_tacir
Newbie
*

Activity: 154

View Profile
February 28, 2018, 09:07:07 PM

Herhangi bir borsa haberi var mı fork adına?  destekleyeceğiz, desteklemeyeceğiz gibisinden ? ben aradım bulamadım.
FaTBeY
Newbie
*

Activity: 102

View Profile WWW
February 28, 2018, 10:12:52 PM

twitter da binanceye forku soran bi elemanın ss si mevcut, eğer ss sahte değilde yakında duyuru kısmında açıklıcaz demişler, heralde desteklemiyoruz diye açıklama yapmazlar.duyuru kısmına genelde eklenen coinler, desteklenen forklar airdroplar vs yazıyorlar.
https://support.binance.com/hc/en-us/categories/115000056351-Announcements
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: