Bitcoin Forum
May 25, 2024, 09:42:05 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: 2018 in yıldızı olacak coin OMİSEGO  (Read 276 times)
ahmetsusar (OP)
Jr. Member
*

Activity: 70
Merit: 7

View Profile
February 10, 2018, 12:09:48 AM
Merited by hiburak (1)

Blockchain ve crypto kullanıyorlar ama bence sonunda ne yaptıklarını gerçek bir dünya kullanımına uyguladım ve gerçek dünya tarafından halihazırda mevcut büyük grup / şirketler / bankalar tarafından destekleniyor (ve daha da fazlası olacaktır).

Sonuç olarak kripto piyasasında ne olursa olsun, inşa ettikleri şey varolacaktır.

Ve nihayetinde, inşa ettikleri şey, genel bir kripto çökmesi durumunda bile göstergenin fiyatının çok zor ya da çok uzun süre düşmesine engel olacak şekilde, bekçilere gelir getirir.

OmiseGO'yu toparlanmadan çökertebilecek tek olay olan KÜRESEL KRİZ, gerçek bir dünya küresel krizidir: savaş, küresel ekonomik çarpışma, yabancı istilası ...
Bir sonraki Apple'da olduğu gibi onu görüyorum.

Zaten büyük ve sağlam oyuncularla ortaklık kuruyor.
Ve onların KULLANICILARI blokCHAİN kullanıyor.

Fakat bitcoin hakkında o kadar da saçmalık yok.

(Ve kişisel hislerim, btc'nin kesinlikle düşebileceği bir noktada olmasıdır; sadece birkaç madeni paralar ve bir tanesi Eth diye adlandırmak çok daha fazlasını getirecektir).

İlk plazma network. saniyede 1 milyon transfer gerceklestirebilecek kapasitede. bu yonuyle bile diger coinlerden cok ustte yer aliyor. cardano ile beraber portfolyomun %80 Nİni olusturuyor. 2018 favorilerinden olacak kesinlikle.

mcdonalds, alipay, alibaba gibi partnerlikleri bulunmakta ve arkasinda vitalik buterin, gavin wood, roger ver gibi cok onemli isimler yer aliyor. ayrica proof of stake konseptinden yola ciktigi icin omisego'nun kendi deger kazanmasinin disinda sadece bu coine sahip oldugunuz icin transactionlari otomatik onaylayacak ve para kazanabileceksiniz.

en sevdigim yanlarindan biri adamlarin cok saglam ve kesin adimlarla ilerlemesi. vaad etmek yerine harekete gecip sonucu gosteriyorlar. bir partner ile anlasacaklari zaman degil anlastiklari zaman haberini yayinliyorlar. yeni bir gelisme olacagi zaman degil oldugu zaman haberini yayinliyorlar. kisaltmasinin omg olmasi 2018 sonunda insanlarin bu coinin yukselisine verecekleri tepkiyi ifade ediyor olmali.

BURDAN İNCELEYEBİLRSİNİZ

https://omisego.network/
tallbutshort54
Full Member

Activity: 280
Merit: 102

View Profile
February 10, 2018, 12:38:11 AM

Omisegoyu abartılmış balon bir koin olarak görüyorum, gelecek görmediğim bir koin bu.
ahmetsusar (OP)
Jr. Member
*

Activity: 70
Merit: 7

View Profile
February 10, 2018, 12:53:20 AM

Omisegoyu abartılmış balon bir koin olarak görüyorum, gelecek görmediğim bir koin bu.

Neye dayanarak böyle düşündüğünüzü yazarsanız daha açıklayıcı ve bizde sebebini öğrenmiş oluruz
Discovery06
Full Member

Activity: 424
Merit: 103

View Profile
February 10, 2018, 01:39:29 AM

Omise go Omise firmasını arkasına alıp bol bol süpekülasyon yapıp yatırımcılara zarar veren bir mantığa sahip.Geçen yıl dünyanın entrikasını çevirdiler.Google,apple face pay anlaşma yapılacak diye çok fazla yatırımcıya zarar verdiler.Sahibi Jun diye güvenilmez birisi sık sık vitalikle birlikte olarak resim paylaşarak piyasayı süpeküle etti.Zaten omise uzakdoğuda real manada ciddi iş yapan bir şirket ancak ne düşündüler bilmiyorum..Heralde Kripto piyasasında bol keriz var biraz para kazanalım mantığıyla bu yola çıktılar..Daha ciddi rakipleri varken şu saatten sonra işleri zor.Ancak dediğim gibi Ceosu çok kurnaz birisi birşeyler uydurup ciddi fiyat artışı oluşturabilir belki..

Fırsat karınca yürüyüşü ile gelir, yıldırım hızı ile gider.
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
February 10, 2018, 02:41:38 AM

Bende bu coinin 2018 de yıldızlaşıcagına sanmıyorum öyle ahım şahım bi özellikleri yok ne coinler var onlara odaklanın az araştırırsanız bulursunuz
Ecol
Full Member

Activity: 532
Merit: 102

View Profile
February 10, 2018, 06:55:27 AM

2018'in yıldızı olmayabilir ama bu sene güzel kar getireceğine inanıyorum ben OmiseGo'nun geçen sene bazı olaylar yaşanmış olabilir ama bu sene bence daha sağlam gelecektir OmiseGo..

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
February 10, 2018, 07:06:27 AM

2018 in yıldızlarıda bir türlü bitmiyor arkadaş Smiley
2018 de herkes dolar milyoneri olacak anlaşılan  Grin
gokhan17
Sr. Member

Merit: 264

View Profile
February 10, 2018, 07:29:57 AM

Bugün özellikle fudların bittiğine kanaat getirdim her yerde bitcoin zenginleri yok efendim btc için 400 bin dolar kaybettim ama hala kardayım makalelleri falan yeniden yukarı ivme kazanmak üzere, 9350 üzerinde hafta sonu kapatırsa ki çok olağan artık düşüş bitmiş diyebiliriz.
temeler
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 250

View Profile
February 10, 2018, 07:32:56 AM

OMISE geçmişte spekülasyonları arkasına alarak kazandrırdı ama bu fiyatlar civarında gezer,çok büyük kazançlar getirmez artık eski mantığıyla.
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
February 10, 2018, 09:36:04 AM

Neye gore yıldız olacak ben tam olarak anlayamadım. O kadar çok koin var ki he gün yeni bilgiler öğreniyoruz kim patlayacak kim çökecek belli değil.

enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
February 10, 2018, 09:38:40 AM

"Ve nihayetinde, inşa ettikleri şey, genel bir kripto çökmesi durumunda bile göstergenin fiyatının çok zor ya da çok uzun süre düşmesine engel olacak şekilde, bekçilere gelir getirir." En azından google çeviriden direk kopyalamak yerine biraz türkçeleştirmeniz iyi olurdu. Omisego türü tokenleri piyasaya yeni giren ama blockchain hakkında hiçbir bilgisi bulunmayan yatırımcıların yöneldiği bir yatırım aracı olarak görüyorum; aynı şekilde iota, tron da bu grubu giriyor.
rafsa
Member
**

Activity: 252
Merit: 10

View Profile
February 10, 2018, 10:35:14 AM

her gün bir coin çıkıyor. ilk çıktıklarında hep yıldız oluyorlar sonraları hep sönüyorlar.
Defloration
Sr. Member

View Profile
February 10, 2018, 04:07:27 PM

2018 in yıldızı omise falan olmayacak. Ethereum olacak. Saçma sefil coinlere bel bağlayıp zarar edince sonra ağlamayın forumun altcoinler başlığında. Alın ethereum keyfinize bakın
afmfk06
Member
**

Activity: 365
Merit: 10

View Profile
February 10, 2018, 04:37:28 PM

Nasıl tahmin edebiliyorsunuz bu kadar belirsizlik bu kadar etken faktör varken bir koinin yıldız olup olmayacağını. Çok iddialı. Ama bu işi yeterince takip etmeyenler için de büyük risk içeriyor. Aman dikkat!
mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
February 10, 2018, 04:38:58 PM

benimde radarımda olan bir coin bu çünkü güçlü ve destekli yatırımcıların yatırım yaptıkları bir coin ilerde süper olacak

mehmetkorkrek
Newbie
*

Activity: 154
Merit: 0

View Profile
February 10, 2018, 04:39:54 PM

Omise go Omise firmasını arkasına alıp bol bol süpekülasyon yapıp yatırımcılara zarar veren bir mantığa sahip.Geçen yıl dünyanın entrikasını çevirdiler.Google,apple face pay anlaşma yapılacak diye çok fazla yatırımcıya zarar verdiler.Sahibi Jun diye güvenilmez birisi sık sık vitalikle birlikte olarak resim paylaşarak piyasayı süpeküle etti.Zaten omise uzakdoğuda real manada ciddi iş yapan bir şirket ancak ne düşündüler bilmiyorum..Heralde Kripto piyasasında bol keriz var biraz para kazanalım mantığıyla bu yola çıktılar..Daha ciddi rakipleri varken şu saatten sonra işleri zor.Ancak dediğim gibi Ceosu çok kurnaz birisi birşeyler uydurup ciddi fiyat artışı oluşturabilir belki..

Ben güvenilir diye görüyordum. Bu anlattıklarınız beni ciddi anlamda "ACABA" demeye itti. Paylaşımınız için çok teşekkürler.
murado
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 2

View Profile WWW
February 10, 2018, 04:42:45 PM

bu düşüşte sağlam bir yerde olması benimde ilgimi çekti sağlam yatırımcıları üzerine çeken bir coin olduğıu için bende aldım

Vertex   |   A UNIQUE ECOSYSTEM FOR INVESTORS, THE COMMUNITY AND ICOS
╚═════  'The worlds first ICO aftermarket'  ═════╝
Sobe038
Full Member

Activity: 252
Merit: 103

View Profile
February 10, 2018, 04:49:01 PM

ben biraz kıl bir insanım birşeye içim ısınmadımı ısınmıyor ama bu coine harbiden güven duyamıyorum geçen seneki spakilasyonlarında bu güvensizliğime etkisi büyük yatırımcısını baya üzdü çünkü
baskanx
Sr. Member

Activity: 686

View Profile
February 10, 2018, 04:53:42 PM

Omisego zaten ico fiyatını birara 30-40a mı ne katlayarak, kaymağını yedirdi yedireceği kadar, başındakiler öyledir böyledir, spekülasyon yaparlar bilmem ama zaten sağlam miktarda para kazandırdı insanlara, o karların bidaha olmasını çok mümkün görmüyorum açıkçası.
Bitcocoin
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 271

View Profile
February 10, 2018, 07:21:26 PM

Geçen sene yaşattığı güvensizlik sebebiyle omisego konusunda biraz şüpheciyim yani sadece benim için de değil, yatırımcılar da bunları göz önünde bulunduracaktır elbet.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: