Bitcoin Forum
May 25, 2024, 10:06:31 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: 2018 in yıldızı olacak coin OMİSEGO  (Read 276 times)
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
February 10, 2018, 07:25:51 PM

Birçok güzel proje yeni ıco'larla çıkıyor.Omisego'nun işi zor gibi.Şu an artmamış ve ileride parlayacak coinlere yönelmek daha doğru gözüküyor.İyi bir analiz güzel bir takip ve uygun fiyata belirlediğiniz birkaç coinin alıp 5-6 ay unutmak lazım en az.Güzel kar için başka çare yok gözüküyor.Kısa vade işi biraz stresli piyasanın ne zaman toparlayıp ne zaman bozulacağı belli değil.Güzel kar yakaladığınızda çıkmak en doğrusu.
Risotto
Full Member

Activity: 238
Merit: 100

View Profile
February 10, 2018, 07:31:55 PM

Bizim forum gercekten cok vasat. Yeni ve tecrubesiz yatirimcilari yaniltmayin. Omiso go nedir ya yildiz olacakmis gereksiz coinlerin başını çekiyor. Kafaniza dump koyarlar aglamayin sonra
simonzenke55
Member
**

Activity: 182
Merit: 11

View Profile
February 10, 2018, 07:36:31 PM

OmiseGOyu ponzi bir coin olarak görüyorum. Özellikle açıklamalarınızdan sonra nedense o hissiyatım daha da artmış durumda
electronic981
Member
**

Activity: 126
Merit: 10

View Profile WWW
February 10, 2018, 07:40:56 PM

Dönüp dolaşıp Ico satışından token almaya karar veriyorum. Şuan en mantıklı yatırımın bu olması gerek. Omisego kazandıracağı kadar kazandırdı, büyüme sınırsız değil.
Lewan
Member
**

Activity: 1008
Merit: 19

Backed.Finance

View Profile
February 10, 2018, 07:45:15 PM

Omisego yu arkadaşım almıştı güzel karlar bıraktı. Bence düşünülebilecek bir yatırım.Umut vaat edebilir dikkatinizi çekerim. Cool Cool

Umbrella Holdings
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
February 10, 2018, 07:46:31 PM

2018 in yıldızının Omisego olması zor bence, ha sepetimde bir kaç adet var mı var, o da sürpriz bir şekilde yükselişler ve gelişmeler olursa bulunsun diye, başka bir sebebi yok, düşüştede cidden sağlam durdu bunu da küçümsememek gerek.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
Sakaleyn_40
Member
**

Activity: 322
Merit: 23

View Profile WWW
February 10, 2018, 07:56:41 PM

Herkesin favori bir coini var. 2018 in en çok kazandıracak ccoinini bilmek tutturmak tahminden öte gidemez.
Btc nin akibetini görmeden bu tür tahminler hep yanıltıyor. Bir ara elimde çok vardı ama çıktım.

ahmetsusar (OP)
Jr. Member
*

Activity: 70
Merit: 7

View Profile
February 10, 2018, 07:59:55 PM

Omise go Omise firmasını arkasına alıp bol bol süpekülasyon yapıp yatırımcılara zarar veren bir mantığa sahip.Geçen yıl dünyanın entrikasını çevirdiler.Google,apple face pay anlaşma yapılacak diye çok fazla yatırımcıya zarar verdiler.Sahibi Jun diye güvenilmez birisi sık sık vitalikle birlikte olarak resim paylaşarak piyasayı süpeküle etti.Zaten omise uzakdoğuda real manada ciddi iş yapan bir şirket ancak ne düşündüler bilmiyorum..Heralde Kripto piyasasında bol keriz var biraz para kazanalım mantığıyla bu yola çıktılar..Daha ciddi rakipleri varken şu saatten sonra işleri zor.Ancak dediğim gibi Ceosu çok kurnaz birisi birşeyler uydurup ciddi fiyat artışı oluşturabilir belki..

Omisgonun savunucusu gözükmeme istememe ama bende takip ediyorum ve şöyle söyliyim ben icosundan beri zamanında alıp güzel para kazandığım bir coindir.Ama yaptıklarına spekülasyon diyemem apple anlaşması için yapılan talebi apple kabul etmedi anlaştıklarını kendileride açıklamadı anlşma için talep ettiklerini belirttiler bunu alıp anlaştı algılayıp spekülasyon derseniz bence biraz haksızlık olur ama kurnazlık kısmına katılıyorum daha önceki yaptıkları işlerde vukuatları var redditte de biraz bahsedilmiş ama şuan hangi şirket ceosu mülayim doğru dürüst tüm hayatı boyunca adeletli davranmış ve kimseye kazık atmamıs varsa bilmek isterim.tabiki rakipleri var işleride zor ama ben işin üstesinden gelicek bir ekip görüyorum
ahmetsusar (OP)
Jr. Member
*

View Profile
February 10, 2018, 08:03:32 PM

Neye gore yıldız olacak ben tam olarak anlayamadım. O kadar çok koin var ki he gün yeni bilgiler öğreniyoruz kim patlayacak kim çökecek belli değil.

Şöyleki plasma yapılıp teslim edildiğinde şuan en hızlı yapabildiğin kripto para transferinin 100.0000 katını tek omg blogu içinde sosyal media desteği yada kendi ecüzdanınla onaylatabileceksin ve en önemli şuan ölçeklendirme sorununu ortadan kaldırıyor. Buna göre yıldız olucak die düşünüyorum
Ama dersen ben şukadar para attım şu coine daha çok getirdi zaten yıldız olmaktan kasıt para kazanma kısmı değil
ahmetsusar (OP)
Jr. Member
*

View Profile
February 10, 2018, 08:12:26 PM

"Ve nihayetinde, inşa ettikleri şey, genel bir kripto çökmesi durumunda bile göstergenin fiyatının çok zor ya da çok uzun süre düşmesine engel olacak şekilde, bekçilere gelir getirir." En azından google çeviriden direk kopyalamak yerine biraz türkçeleştirmeniz iyi olurdu. Omisego türü tokenleri piyasaya yeni giren ama blockchain hakkında hiçbir bilgisi bulunmayan yatırımcıların yöneldiği bir yatırım aracı olarak görüyorum; aynı şekilde iota, tron da bu grubu giriyor.

Omisgo tarzı dediğin ve sonunda eklediğin coinler öncelikle biribirinin tarzı değillerki olaya blokchain hakkında bilgisi olmayan kişileirn dediğin kısımdada
https://coinidol.com/vitalik-buterin-favourite-token-model-omisego/

ethereum kurucusunun omisego hakkında yazısını okumanı tavsiye ederim.Bence bu kadar kolay milyar dolarlık yatırım ar-ge  çalısmasını bu kadar basit piyasada 1 yıl traderlık yaparak boş ya gereksiz gibi altı boş eleştiri ile beslemek yanlış oldu gibi Smiley
ahmetsusar (OP)
Jr. Member
*

View Profile
February 10, 2018, 08:27:47 PM

Bizim forum gercekten cok vasat. Yeni ve tecrubesiz yatirimcilari yaniltmayin. Omiso go nedir ya yildiz olacakmis gereksiz coinlerin başını çekiyor. Kafaniza dump koyarlar aglamayin sonra

Öncelikle omisego ethereum un kurucusu olan vitalik buterinin advisorı olduğu coindir.

https://coinidol.com/vitalik-buterin-favourite-token-model-omisego/

gerçekten merak ediyorsan vitalikin omisego hakkında neden en gözde coini  olduğunu düşündüğünü detaylı anlatmış. Özellikle benim ençok takıldığım ölçeklendirme sorununu çözücek olması ve plasma sayesinde saniyede 1milyon transferin olacak olması.Yani örnek verecek olursak

MESELA:   Grab, "Güneydoğu Asya'daki Uber en büyük rekabet", taksi hizmeti için para depolayabilecek bir cüzdan sunuyor. Kullanıcılar, ücretsiz olarak diğer kullanıcılara para aktarabilir, ancak bir banka hesabına havale edemez. Grab, destekleyen OMG cüzdan yoluyla OmiseGO ağına bağlanırsa, Grab, kullanıcıların yerel para birimi veya diğer dijital varlıklarla (örneğin, sık uçan puanlar gibi) harcayabilecekleri, satın alabilecekleri, satın alabilecekleri, satabilecekleri, hatta gönderebilecekleri veya ticaret yapabilecekleri belirteçleri uygulayabilir.

SON olarak katıldığım kısım forumun vasatlığı kısmı ki hiçbir teknik bilgi olmadan direk bu coin şaçma bu vasat bu bitik bu dolandırıcı zaten scam muhabbeti hepsinde var bitcoin için bile bence biraz en azından 1 liramı nasıl 3 yaparımdan ziyade işin daha iç kısmında yer alan şeyleri öğrenmeye çalışırsak zaten o miktarı bize kazandıracağına düşünüyorum
Arizona
Full Member

Activity: 264
Merit: 100

View Profile
February 10, 2018, 09:02:06 PM

Omisego vardı sattım kar da etmedim zarar da o yüzden öyle bomboş birşey benim için ama anlaşmalarını yapar alır arkasına yatırımcılarını yine alırım asla almam değil
Rkc Trader
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
February 10, 2018, 09:03:14 PM

Bu kadar coin arasından kimse nokta atışı yapamaz kusura bakmasın.

Qtum ve OmiseGo ikilisinden bende bu yıl hareket bekliyorum yapar yapmaz ayrı konu sepetimde yer alıyorlar.

Sundiego
Newbie
*

Activity: 274
Merit: 0

View Profile
February 10, 2018, 09:05:04 PM

O kadar coin arasında omisego'nun yıldız olması çok zor. Somut adımlar atmıyorlar,sadece omise adını kullanıp spekülasyon yaparak yükseldiler.
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
February 10, 2018, 09:29:00 PM

Yıldız olacağı konusuna katılıyorum fakat bu 2018' de mi olur yoksa daha geç mi olur bunu kestirebilmek zor. OmiseGo' nun da önünde daha çok yol var. Ekibin çalışmalarını takip ediyorum.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: