Bitcoin Forum
May 28, 2024, 07:23:25 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Neo vs Ethereum  (Read 748 times)
Leonbtc
Full Member

Activity: 266
Merit: 190

View Profile
February 10, 2018, 11:53:15 PM

Bence ethereum bircok kisi NEO demis ama son zamanlardaki yukselisine bakmamak lazim cmcde tokenlere bakin en saglamlari ethereum bazli.

yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
February 11, 2018, 12:00:43 AM

Neo'nun yolu uzun gibi gözüküyor.Eth daha avantajlı ve tecrübeli bu piyasada.Kitlesi de güzel.Neo'nun da iyi artış yakalayacağı muhakkan.ETH'nin yeni dönemleri olarak adlandırabiliriz Neo'yu.Dipten girenler sabrederse Neo 2 sene sonra 1000 doları geçmesi içten bile değil.
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
February 11, 2018, 12:25:20 AM

neo blockchainin bi garantisi yok. kapanıp gidebilir. pek merkezi sayılmaz. bi ara kapanmıştı diye okumuştum bi yerde. o yüzden ethereum daha avantajlı bence.
Kripto_adam
Full Member

Activity: 350
Merit: 108

The World’s First Blockchain Core

View Profile
February 11, 2018, 12:29:52 AM

neo blockchainin bi garantisi yok. kapanıp gidebilir. pek merkezi sayılmaz. bi ara kapanmıştı diye okumuştum bi yerde. o yüzden ethereum daha avantajlı bence.

Biraz arastirdim sen bunu yazinca ama pek bise bulamadim. MErkeziyetsiz degilmi diyorsun NEO'dan icin?

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
February 11, 2018, 12:35:01 AM

Biraz arastirdim sen bunu yazinca ama pek bise bulamadim. MErkeziyetsiz degilmi diyorsun NEO'dan icin?
pek merkeziyetsiz değil bana kalırsa. sonuçta blockchain yapısı pow ya da pos tarzı değil. kayıtlar tüm kullanıcılarda yok bildiğim kadarıyla. ethereum ağına bi şey olsa kayıtlar sayesinde tokenler başka bi zincirde devam edebilir ama neoda böyle bi şey mümkün olmaz bildiğim kadarıyla.
coinforumgentr
Member
**

Activity: 714
Merit: 82

View Profile
February 11, 2018, 01:08:10 AM

eth en iyisi bence 2019 yılında marketcap olarak 1.sırada eth olacak. btc 2.bile olmayabililr.

eth varken neden neo tercih edelim, tüm icolar eth tabanlı ne zaman neo tabanlı ico sayısında artış sezerim o zaman neoya yatırım yaparım.

HyperLup
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 252

View Profile
February 11, 2018, 01:31:21 AM

Neonun arkasında Çin var diye güveniyoruz fakat Çin' in kripto paralar konusunda sağı solu belli olmuyor. Aylardır yasakladım, yasaklamadım vs piyasayı alt üst etti. Neo güzel kazandıracak gibi görünüyor fakat konu Ethereum olunca az olsun, sağlam olsun der Ethereumdan şaşmam açıkçası.
Ferhan
Full Member

Activity: 280
Merit: 106

View Profile
February 11, 2018, 02:40:26 AM

NEO'nun değeri ETH'ın 10 da 1 i kadar. Teknolojisinin ETH'dan iyi olduğu söyleniyor. Haliyle ETH'ı yakalaması beklenebilir. Herkes Neo diyor, benim de aklım NEO'ya gitmeye başladı. Tabiki Ethereum da güzel fakat sene sonuna kazanç olarak Neo daha iyi kazandırabilir.
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
February 11, 2018, 02:41:52 AM

Ben yeteri kadar NEO topladim su saatten sonra Cin'in ICO regülasyonunu aciklamasini bekliyorum. Bu oldugu zaman 1 günde parami 3e Katlamis olacagim. Ama bu bu sene olurmu bilmiyorum. Cok okudum bunun hakkinda, dogal olarak kimse birsey söyleyemiyor ama yakin zamanda olacak gibi görünmüyor.
gulubal
Jr. Member
*

Activity: 52
Merit: 2

( https://www.sterlingsovereign.co.uk/)

View Profile
February 11, 2018, 03:33:06 AM

neo'nun geleceği olduğuna inanıyorum inş. yanılmam

Sterling Sovereign (STSO) (https://www.sterlingsovereign.co.uk/) used for business, hotel or flight booking
Republicofizmir
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
February 11, 2018, 05:24:20 AM

Ethereuma daha fazla güveniyorum uzun vadede, ama kisa vade icin neo ya yatirim yapmakta gayet mantikli, ikisi de saglam coinler ama ben uzun vade icin ethereumu neoya degismem.
kayzersoze
Member
**

Activity: 238
Merit: 10

View Profile
February 11, 2018, 11:46:20 AM

Bu yıl içinde ethereumun daha çok kar elde ettirebileceğini düşünüyorum ben. Şuan 800 dolar civarında değeri ve bence x3 yapabilecek bir coin. Neo x3 yapar mı bilemem bence zor.
svdtpl
Member
**

Activity: 276

View Profile
February 11, 2018, 11:47:57 AM

EOS u yazmayı unutmussun bı o kadar arz olmasına rağmen aldı başını gidiyor bence bnlara bakarken eosda gidebilir çünkü bu zamana kadar böyle oldu çaktırmadan...

Solarminer
Hero Member

Activity: 826
Merit: 502

View Profile
February 11, 2018, 12:12:36 PM

Ethereum ile Neo ' yu kıyaslamamız yanlış olacaktır . Ethereum kendi ağını kullanabilmesi ve ilk olduğu için avantajlı. Vitalik sürekli olarak uğraşıyor - ki niyeti de para gibi durmuyor gerçekten.  Çinlilerin ne yapacağı belli olmaz Neo , ethereum ' un şimdi ki fiyatına gelmesi için yaklaşık 6 ay 1 sene gibi bir süresi var gibi . O süreçte ethereum nolur tabi o açıdan da bakmak lazım..
perfectinvest3
Member
**

Activity: 112

View Profile WWW
February 11, 2018, 12:17:08 PM

Ethereum nispeten çok değerlendi. Neo daha atak olma potansiyeline sahip. Arkasında devlet desteği var ve Çin gibi dijital pazara ilgi duyan insan sayısı fazlalığına sahip bir ülkede parlama şansı Eth ye nazaran üst seviyede.
Night Trader A
Member
**

Activity: 406

View Profile WWW
February 11, 2018, 12:18:59 PM

Üstlerde de yazılmış evet Neo'nun merkezi olmama anlayışı ne yazık ki farklı.
Dünyanın farklı ülkelerine dağıtılmış nodeları var tamamı ekibin kendine ait.

Yatırım olarak riski de kazancı da 2 ye bölün ikisini de alın.

by.microp1
Jr. Member
*

Activity: 84
Merit: 1

View Profile
February 11, 2018, 12:52:23 PM

bence neo daha avantajlı olur son çıkan haberlerden sonra neo fiyatnı etc göre daha çok katlar benim fikrime göre  seçimimi ben neo dan yana seçtim sanada öneriririm

▬▬▬▬▬▬   THRIVE   ▬▬▬▬▬▬
THE PREMIUM DECENTRALIZED AD MARKETPLACE
[  Private Round | Jan 15th, 2018  ][/center (http://ico.thrivelabs.io)
ksteve96
Full Member

Activity: 624
Merit: 125

alcedoplatform.com

View Profile WWW
February 11, 2018, 01:40:38 PM

Neo çok fazla dillendirildiği için bende de Neo fiyat olarak daha fazla katlayacakmış gibi düşünüyorum. Ama genel olarak baktığımda bir Ethereum olamaz bence.

𝗔𝗟𝗖𝗘𝗗𝗢  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Making Cryptocurrencies Accessible For Everyone!         Made in
██████████████████████████████████████████       GERMANY
     𝗔𝗡𝗡     𝗪𝗵𝗶𝘁𝗲𝗽𝗮𝗽𝗲𝗿     𝗙𝗮𝗰𝗲𝗯𝗼𝗼𝗸     𝗧𝘄𝗶𝘁𝘁𝗲𝗿     𝗠𝗲𝗱𝗶𝘂𝗺     𝗕𝗼𝘂𝗻𝘁𝘆     𝗧𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗮𝗺              🇩🇪 🇩🇪 🇩🇪
tinywestler
Full Member

Activity: 308
Merit: 100

View Profile
February 11, 2018, 01:43:10 PM

Neo kesinlikle geleceği olan bir koin fakat borsa koinlerine de yönelmek lazım, mesela ben oax dan çok umutluyum, geleceğini parlak görüyorum. en az bir bnb olabilir.
pleght
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

View Profile
February 11, 2018, 01:44:57 PM

Ethereum tabiki şuanlık neonun bir tık üstünde .Fakat neo da gelecekte ethereumun yerini alabilcek düzeyde bir crypto para.

Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  

Jump to: