Bitcoin Forum
June 22, 2024, 07:18:49 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin White ve NEO almalı mıyım?  (Read 322 times)
Arizona
Full Member

Activity: 264
Merit: 100

View Profile
February 10, 2018, 09:20:14 PM

Neo ve ethereum ya da waves de alabilirsin. Ama btw konusunda çok da fazla şans denemeye gerek yok diye düşünüyorum. Daha sağlam coinlere yönelirsen şansın daha çok artar. Ama neo konusunda hemfikiriz.
nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
February 10, 2018, 09:39:52 PM

Bitcoin White tabi ki riskli bir coin. Binance community anketinde adını görür görmez alınabili. İlk 3 e falan girerse iyi para bırakır. Anket sonlanmadan satış yapar neo alırsınız.

code82 (OP)
Newbie
*

Activity: 35
Merit: 0

View Profile
February 10, 2018, 09:45:19 PM

Yorum yapan tüm arkadaşlara gerçekten ayrı ayrı teşekkür ederim. Yorumlara bakarak NEO'ya daha fazla ağırlık verme kararı aldım.

Ayrıca bazı arkadaşlar sitem edip, NEO ve BTW'ı yan yana bile getirme demişler ve belki haklılar da, zira bir NEO'ya bir de BTW'a bakınca aradaki fark zaten kendini belli ediyor ama ben her şeye rağmen BTW'ı da gözden çıkarmayarak ufak bir meblağ da buna ayırmak istiyorum. Çünkü şöyle bir düz mantık yürütüyorum;

BTW'ın ismi, yani imaj ve PR'ı çok iyi. Yani çekici ve estetik bir ismi var ve bu da dikkat ederseniz benim gibi acemi olan kişileri çok fazla çekiyor. Örneğin marketler de satılan bir çok şeyi insanlar önce paketine, görsellerine, yani kısaca imajına bakarak satın alıyor. Dolayısıyla diyorum ki, BTW'da bir çok insanı bu şekilde kendine çekmeye devam edecek ve değeri de bu eksen de artacak gibi hissediyorum. Bu yüzden az da olsa BTW'a da yatırım yapacağım kendi adıma. Kısaca ambalaja bakma dezavantajımı, diğer bir çok insanın da böyle yapacağını düşünerek avantaja dönüştürmek istiyorum ufak da olsa yatırım yaparak.

Tekrar yorum yapan, yardımcı olan tüm arkadaşlara teşekkürler.
yapa ve yalniz
Full Member

Activity: 463
Merit: 107

View Profile
February 10, 2018, 09:51:15 PM

Düşük meblağlarla btw alabilirsiniz arkadaşın dediği gibi biannce de vote listte adı geçse dahi fiyatta etki edeceğinden şimdiden alınabilir.

Exelean
Member
**

Activity: 83
Merit: 11

Computer Engineer

View Profile
February 10, 2018, 09:57:47 PM

Airdrop token ı bende de var tutuyorum. Birşey olacağından değil ama adında bitcoin geçiyor diye senin gibi merak edip alan kişiler fiyatı yükseltirlerse kafalarına vuracağım için.

Neo bekliyorum düşsede toplasak

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
okangunes
Newbie
*

Activity: 44

View Profile
February 10, 2018, 10:01:35 PM

Bence o paraya başka bi para seçmen daha mantıklı olur
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
February 10, 2018, 10:06:43 PM

Neo' ya yatırım yapmanızı tutar da küçük olduğundan açık olarak tavsiye edebilirim. Fakat bunu yaparken Bittrex kullanmayınız. Bittrex' de 1 Neo altında çekim yapılmıyordu en son. Başka bir borsa tercih edin.
cemetin54
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile
February 10, 2018, 10:37:36 PM

Bitcoin white alırsan paranı katlama ihtimalin daha kısa sürede daha çok olur bundan eminim ama sen bilirsin yinede ytd.
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
February 11, 2018, 12:09:29 AM

BTW iyi bir yere gelecek gibi gözüküyor.Kendi cüzdanı ve kendi zinciri olması ayrıca bir avantaj.Kısa zamanda güzel yerlere gelecektir.Airdroptan alanların çoğu satmış el değiştirmiş gibi gözüküyor.Ico'da da güzel satış yaptılar.Borsalara girdikçe fiyatı artacaktır.
B.A.S.
Full Member

Activity: 420
Merit: 117

View Profile
February 11, 2018, 12:17:58 AM

NEO, QTUM , ETH veya ICX al . Ama btw ı boşver  . Pump yer mi ? Evet yer ama geleceği parlak değil .
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
February 11, 2018, 12:24:03 AM

neonun daha gidecek yeri var gibi ama bitcoin white hakkında pek bilgi sahibi değilim açıkçası. airdrop ile dağıtıldığı için pek araştırmak gelmedi içimden.
Kripto_adam
Full Member

Activity: 350
Merit: 108

The World’s First Blockchain Core

View Profile
February 11, 2018, 12:33:54 AM

Arkadaşlar sizce şu dönem de Bitcoin White (ki zamanında airdrop'u kaçırdığım için üzülmüştüm) ve NEO almak mantıklı mı? Her ikisinden de 100'er TL'lik almayı düşünüyorum veya sadece birini... Siz ne dersiniz, şu an yatırım için bu iki Coin de uygun mu?

Neo al yapistir butun parana gitsin hic olmadi gas uretirsin bu gaz ileride cok degerlenecek NEO fiyati arttikca.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
zaza4700
Newbie
*

Activity: 252

View Profile
February 11, 2018, 07:27:32 AM

arkadışım neoaalmak mantıklı alıp bekle uzun vadede hertürlü kar edersiniz çünkü neo proje bakımında güzel olan bir coin o yüzden zarar etmesiniz
code82 (OP)
Newbie
*

Activity: 35

View Profile
February 11, 2018, 07:51:55 PM

NEO'da kesin kararlıyım arkadaşlar. Dediğim gibi bir çok arkadaşında yorumu neticesinde NEO fikrim sabitlendi. 150 TL NEO, 50 TL BTW yapacağım hatta.

Bu arada bir sorum olacak yine;
CEX.io'dan almayı düşünüyorum. Komisyon oranlarının düşük olduğu söyleniyor.
Veya Bitfinex.com'dan mı alayım?
ziyaaa
Member
**

Activity: 532
Merit: 18

View Profile
February 11, 2018, 07:59:42 PM

neo çin yasaklamadığı sürece alınmalı bence. ama olurda çin yasaklarsa 3te1i fiyatına bile düşebilir. o riski var. ona göre karar verin.

Swap, Earn, Bridge, Mint Crypto & NFT in Multiple Chains
▬▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬ ▬▬▬ ▬▬ ▬     ❶ ❷ ❸ s w a p     ▬ ▬▬ ▬▬▬ ▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬▬
[   M V P   L I V E   ]   -   9 Blockchains Integrated Already
mariogomer
Member
**

Activity: 462
Merit: 10

View Profile
February 11, 2018, 08:13:39 PM

Bitcoin White hakkında fikrim yok ama NEO kesinlikle radarın altında olmalı. Ufak bir ön inceleme ile sağlıklı fikir oluşturabilirsin

S T R A Y   ███  ANIMAL TOKEN -  CHARITY AND INVESTMENTS
─ ───── ─    BUY NOW       ─ ───── ─
WEBSITE     TWITTER     TELEGRAM     REDDIT     WHITEPAPER
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
February 11, 2018, 08:40:07 PM

Kısa vadede düşünüyorsan Neo almakla ether, bitcoin litecoin almak arasında bence hiçbir fark yok. Yada şöyle diyeyim; hedefin 10X 20x yapmaksa kısa vade de Neo bunu yapamaz fakat şansını BTW tan kullanabilirsin. Tamamiyle loto oynamak gibi. Ama Neo sağlam kapıdır. Uzun vadede kazandırır mutlaka. Yada şöyle de seçenek var; yarısına Neo yarısına Btw olarakta deneyebilirsin.. Seçim senin..
oxonhu
Full Member

Activity: 336
Merit: 111

View Profile
February 11, 2018, 09:08:28 PM

şimdi 200 TL var galiba . 200 TL ile NEO alsan 2x yapsa bile 200 TL kazanırsın. ula dur şansımı deniyim gibi kumar oynamak istiyosan handikaplı oynican BTW alacan. 5x hatta 10x yapma potansiyeli var. o zaman almaya değer ya da git circulation supply si az fiyatı düşük güzel bi coin/ token bul onu al. sonra unut. 5 sene sonra bak.

ha aslında bana soracak olursan git o parayla bi arkadaşınla yemek ye, sinamaya git, gez Smiley

elismemish
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 4

View Profile
February 11, 2018, 09:48:30 PM

Paranı %60 NEO %40 Bitcoin White a bölerek alabilirsin hiç bir zaman tek tokene bütün paranı yatırma. Warrent Buffet sözü. Yumurtalarını asla tek sepete koyma.

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
dewildance
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
February 11, 2018, 11:11:09 PM

Bitcoin white'ı bilemem ama yatırım yapmak istiyorsan neoya kesinlikle birşeyler atmalısın. Yaz aylarında icolar neo tabanına kaymaya başlarsa 600 dolar hiç zor değil tıpkı ethereum gibi olur
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: