Bitcoin Forum
May 01, 2024, 11:51:58 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: 💰 💰 💰 HMA VPN Satışı Uygun Fiyattan. 💰 💰 💰  (Read 543 times)
HARDCRACKERS (OP)
Full Member

Activity: 1049
Merit: 210

Crypto Trader

View Profile
February 10, 2018, 11:28:22 AM
Last edit: May 14, 2018, 02:35:45 PM by HARDCRACKERS

google dns ler hackerlar tarafından halledilmiş.Ve eth ve tokenlar iç edilmiş.Evet vpn istiyen buyursun . Grin

12 aylık hesap -  25 - USD.  

https://coinmarketcap.com

Bu sitenin coin fiyatlarını baz alıyoruz.

Serbest Piyasa Döviz kuru

https://yorumlar.altin.in/tum/dolar

ÖDEME

Crypto currency

Site dışından ulaşmak isteyen.
Mail : hardcrackers@protonmail.com  

Hma Vpn ile yaklaşık 900 sunucu üzerinden 3000 farklı ip ile bağlanırsınız.

https://www.hidemyass.com/tr-tr/servers

HMA Vpn Bağlantı görüntüsü.

https://imgur.com/a/TBh1P

Download yerinden hangi cihazda kullanacaksanız ona göre programı indirin.

https://www.hidemyass.com/tr-tr/downloads

Programı kurup ve user-pass girilerek bağlantı sağlanır.Verilen şifreyi değiştirmeyiniz.Ayrıca verdiğimiz uzayan hesaplardır.Yani şifreye dokunmayınca sahibide anlamazsa uzun zaman sizi götürür.Şahsen bende 4-5  hesap var ister inanın ister inanmayın yaklaşık 7-8 senedir değiştirerek kullanıyorum.Sahipleri süresi gelince otomatik uzatıyor.Olaki ilerde şifrede sorun olursa site içinden mesaj gönderip 1 adet yeni yedek şifrenizi isteyiniz.Süre size hesap mesajla yolladığında başlar.

İlgilenen arkadaşlar site içinden mesaj yolu ile bilgi alabilirler.

Site dışından ulaşmak isteyen  hardcrackers@protonmail.com  

Skype-whatsapp-Telegram kullanmıyorum..

1714607518
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714607518
Reply with quote  #2

1714607518
Report to moderator
If you want to be a moderator, report many posts with accuracy. You will be noticed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714607518
Hero Member
*

Ignore
1714607518
Reply with quote  #2

1714607518
Report to moderator
1714607518
Hero Member
*

Ignore
1714607518
Reply with quote  #2

1714607518
Report to moderator
1714607518
Hero Member
*

Ignore
1714607518
Reply with quote  #2

1714607518
Report to moderator
bravesado
Newbie
*

Activity: 13
Merit: 0

View Profile
February 11, 2018, 12:45:11 PM

Hocam hacklenmis hesap mi oluyor bunlar?
HARDCRACKERS (OP)
Full Member

Crypto Trader

View Profile
February 11, 2018, 03:47:49 PM

Hocam hacklenmis hesap mi oluyor bunlar?

crack hesap kardeşim şifreye dokunmazsan uzun zaman kullanırısn.sahibi genelde anlamaz.ben 7-8 senedir bu tip vpn kullanıyorum.ama işte şifre değişirse sahibine mail gider ve hesabı geri alır şifre değişir ve sen kullanamazsın o hesabı.
bravesado
Newbie
*

View Profile
February 11, 2018, 06:49:22 PM

Hocam VPN almak isterim lakin özel msjla iletisime gecemiyorum Newbie den dolayi.
HARDCRACKERS (OP)
Full Member

Crypto Trader

View Profile
February 12, 2018, 09:31:16 AM
Last edit: February 12, 2018, 08:14:50 PM by HARDCRACKERS

bravesado

arkadaşamıza 1 adet vpn satıldı güle güle kullansın.PM kontrol.
bravesado
Newbie
*

View Profile
February 12, 2018, 09:00:51 PM

bravesado

arkadaşamıza 1 adet vpn satıldı güle güle kullansın.PM kontrol.

Eyw.  Sorunsuz islem icin Tesekkürler...
CryptoBey
Full Member

Activity: 448
Merit: 107

View Profile WWW
February 12, 2018, 10:58:26 PM

Normal VPN lerden farkı nedir?

Yolu bilmek ile yolda gitmek arasında büyük bir fark vardır. Morpheus
HARDCRACKERS (OP)
Full Member

Crypto Trader

View Profile
February 13, 2018, 10:52:48 AM

-Vpn kullanmaktaki amaç bilgisayara vpn ile ilgili program kurularak yada pptp denen yerden vpn ayarı yaparak kurulum yapılır.
-Ondan sonrada user-pass yada mail-pass yazılıp vpn ile internete girilir.
-Vpn ile girilince internete normalde sizin kendi ipniz Türkiye olacağı için aldığınız vpn nin içeriğine göre örnek hma da yaklaşık 80 ülke varsa en az 3000 farklı lokasyondan bağlanılır.
-Burdaki amaç sizin gerçek ip yi gizleyip vpn üstünden internette sörf yapmanız faydası nemi derseniz her site ip kayıtlarını tutar helede abuksabuk sitelere girince işte gerçek ip ile girerseniz bir ihtimal uzaktan bağlantı yolu ile bilgisayarınıza girme imkanı bulur ip port üstünden ama vpn ile olunca işte orda biraz zor derim.

-Bazen dikkat edin google bazı siteleri yasaklar güvenlik sertifikası yok der ve ekran beyaz ama üstler kırmızı renk olur işte o an hemen taracıyı kapatın o tip sitelerde genelde saldırı olma riski  olabilir.Hatta bazısında uyarı yazısı olur pishing hacking güvenli değil girmeyin diye.Güvenli bağlantı yok uyarısı verir.

-Paralı olan hma nord ipvanish btguard zenmate
Express strong  gibi daha bir çok vpn markası vardır.İşte bu paralı olanların genelinde yüksek yani high Proxy kullanırlar high proxy kullandıkları içinde sizin gerçek ipniz maskelenir.

-Arkadaşın hangi vpn leri kast ettiğini bilmiyoruz ama  eğer parasız vpn ler var google yazınca free vpn çıkar indirir kullanırsın görünürde ip değişir ama işte işin aslı öyle değil transparent Proxy yada anonymous Proxy kullanıyorlarsa işte bu ücretsiz olan vpnler buda demek oluyorki sizin vpn ip bağlantınız tam güvenli olmaz.
-Zamanında bir ip sorgulama sitesi vardı siteye bu ücretsiz vpn ile bağlanıp ipleri bakınca orda göstergesinde o an bağlandığın ipyi verirdi ama altta real yani gerçek ipyi yazardı ben kaç kere Türkiye ip yi gördüm.
-Ama işte high Proxy kullanan üstte değim strong hma btguard zenmate gibilerle bağlanınca o anki ip canada ise gerçek ip yide canada gösterirdi.
-İşte gerçek koruma olanlarda high proxy kullananlarda sorun olmazda bedava olan vpn lerde dediğim 2. - 3. kalite Proxy kullanıyorlarsa o zaman ipniz gizleniyor demek imkansızdır.

-O dediğim ip sorgulama sitesi arayüzü değişti yani eskiden 2 yeri gösteren site artık göstermiyor son 1 senedir.site linki altta.Ama sizin bildiğiz site varsa konuya ekleyin deneyip görelim farklı ipyi aynı anda gösteren ekranda?

http://www.ip-tracker.org/

HARDCRACKERS (OP)
Full Member

Crypto Trader

View Profile
February 14, 2018, 03:28:26 PM
Last edit: February 14, 2018, 03:53:59 PM by HARDCRACKERS

Konuya ekleyelim .......

mobil ağlar için VPN programlarından başka çözüm yolu bulamadım ben. O yüzden korksam da SuperVPN kullanıyorum. Bazen banlanma olabiliyormuş VPN ile bağlanıldığında.

Kıymetli arkadaşım delinin biri kuyuya taş atmış sonra 40 akıllı bir araya gelmiş.Ve taşı çıkaramamış...
Vpn den bağlandı diye sitede banlanan yok ama şu var.Önceden konularda yazanlar oldu Adam misal burda eski üye yani derecesi yüksek diyelim sonra gidip işte değişik vpn kullanıp şimdiki kullandığı asıl üyelik ile ip çakışmasın diyip vpn ile farklı ip ile girince o ip de önceden siteden banlanan kişilerin iplerinede denk gelirse  ban uyarısı veriyor sistem demekki yani sistemde yasak kayıtlı ipler var gözüken o.tabii buda yeni üyelk açarken oluyor dediler.
Vatandaş orda dediği şuydu üyelik açarken benden siteye üye olmam için BTC adres verdiler oraya bağış yaparsan bu üyelik açılır yoksa açamazsın tarzı yazı var dedi ve oda geri çıkmış sanırım parayıda yatırmamış ve denemeye gene o ip ile burda ben asıl üyelik ile yorum yazdım ama bişey olmadı ban yemedim dedi.BUda şunu gösteriyor.site yönetimi o ipi gurubunu komple banlar..

103.254.0.0 - 103.254.255.255

örnek işte adam ilk ile 2.ci  orda 0.0 ile 255.255 arası ne kadar ip varsa ban atınca o arada  kalan nolar denk gelip bağlanılırsa sonuçta radara takılınır.
olayın özeti bu..........ama bu radar siteye ilk üyelik için  geçerli gibi yani btc yi yatır üyelik için mesaj at olayı...
engineer88
Member
**

Activity: 260
Merit: 10

View Profile
February 14, 2018, 07:58:24 PM

turbobit premium varmı ?
tinywestler
Full Member

Activity: 308
Merit: 100

View Profile
February 14, 2018, 09:36:52 PM

VPN kullanırken vnp server'ı ya da başka bir kullanıcı  (man in the middle)   bizim tıkladığımız, yazdığımız şeyleri görebiliyor mu? ya da şifrelerimizi verilerimizi?
HARDCRACKERS (OP)
Full Member

Crypto Trader

View Profile
February 14, 2018, 10:57:16 PM

VPN kullanırken vnp server'ı ya da başka bir kullanıcı  (man in the middle)   bizim tıkladığımız, yazdığımız şeyleri görebiliyor mu? ya da şifrelerimizi verilerimizi?

O dediğin olay VPS denende oluyor.Ben VPS hiç kullanmadım helede crack VPS zamanında crack sitesinde muhabbeti oldu orda kullananlar vardı onların anlattığı şuydu crack VPS kullanırsan sen VPS sahibinin bilgisayarını  nasıl görüyorsan oda senin bilgisayarını görüyor dediler.

Kaldıki senin yazdığın  gibi işte bilgisayar içindeki verilere ulaşmada sözkonusu VPS de.Onun için VPS kullanıcam derseniz para ile 1 aylık alıp kullanın.
Crack VPS kesinlikle kullanmayın.

Ama bu VPN lerde öyle olay yok.Sonuçta vpn lerde aynı şifre ile sen ve sahibi bağlanıyor ama işte birbirinizin bilgisayarını görme içini görme yada yazdıklarını  görme olayı yok niye dersen ben yaklaşık 7-8 senedir değişik vpn ler kullandım olsa idi şimdiye kadar ben farkına varırdım demeye çalıştığın olayı.
RESPECT-XxX
Full Member

Activity: 772
Merit: 135

BiTCOiN

View Profile
February 16, 2018, 08:11:19 AM

Geçen 1 adet vpn aldım.Şu ana kadar bir sıkıntı çıkmadı.

XxX
etzecet
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 4

W12.io ▬ Blockchain protocol

View Profile
March 15, 2018, 04:52:05 PM

kullanabildiğimiz ülke sayısı da var mı

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol
Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING
[https://tokensale.w12.io/]
HARDCRACKERS (OP)
Full Member

Crypto Trader

View Profile
April 02, 2018, 09:42:19 AM

https://www.hidemyass.com/tr-tr/servers

yanda + işaretli yere tıklarsan ülkeleri açar.dünyada diyelim 200 ülke varsa bunda 140 ülke üstü... ve yaklaşık 5000 ip ile bağlanır.
engineer88
Member
**

Activity: 260
Merit: 10

View Profile
April 02, 2018, 02:30:00 PM

-Vpn kullanmaktaki amaç bilgisayara vpn ile ilgili program kurularak yada pptp denen yerden vpn ayarı yaparak kurulum yapılır.
-Ondan sonrada user-pass yada mail-pass yazılıp vpn ile internete girilir.
-Vpn ile girilince internete normalde sizin kendi ipniz Türkiye olacağı için aldığınız vpn nin içeriğine göre örnek hma da yaklaşık 80 ülke varsa en az 3000 farklı lokasyondan bağlanılır.
-Burdaki amaç sizin gerçek ip yi gizleyip vpn üstünden internette sörf yapmanız faydası nemi derseniz her site ip kayıtlarını tutar helede abuksabuk sitelere girince işte gerçek ip ile girerseniz bir ihtimal uzaktan bağlantı yolu ile bilgisayarınıza girme imkanı bulur ip port üstünden ama vpn ile olunca işte orda biraz zor derim.

-Bazen dikkat edin google bazı siteleri yasaklar güvenlik sertifikası yok der ve ekran beyaz ama üstler kırmızı renk olur işte o an hemen taracıyı kapatın o tip sitelerde genelde saldırı olma riski  olabilir.Hatta bazısında uyarı yazısı olur pishing hacking güvenli değil girmeyin diye.Güvenli bağlantı yok uyarısı verir.

-Paralı olan hma nord ipvanish btguard zenmate
Express strong  gibi daha bir çok vpn markası vardır.İşte bu paralı olanların genelinde yüksek yani high Proxy kullanırlar high proxy kullandıkları içinde sizin gerçek ipniz maskelenir.

-Arkadaşın hangi vpn leri kast ettiğini bilmiyoruz ama  eğer parasız vpn ler var google yazınca free vpn çıkar indirir kullanırsın görünürde ip değişir ama işte işin aslı öyle değil transparent Proxy yada anonymous Proxy kullanıyorlarsa işte bu ücretsiz olan vpnler buda demek oluyorki sizin vpn ip bağlantınız tam güvenli olmaz.
-Zamanında bir ip sorgulama sitesi vardı siteye bu ücretsiz vpn ile bağlanıp ipleri bakınca orda göstergesinde o an bağlandığın ipyi verirdi ama altta real yani gerçek ipyi yazardı ben kaç kere Türkiye ip yi gördüm.
-Ama işte high Proxy kullanan üstte değim strong hma btguard zenmate gibilerle bağlanınca o anki ip canada ise gerçek ip yide canada gösterirdi.
-İşte gerçek koruma olanlarda high proxy kullananlarda sorun olmazda bedava olan vpn lerde dediğim 2. - 3. kalite Proxy kullanıyorlarsa o zaman ipniz gizleniyor demek imkansızdır.

-O dediğim ip sorgulama sitesi arayüzü değişti yani eskiden 2 yeri gösteren site artık göstermiyor son 1 senedir.site linki altta.Ama sizin bildiğiz site varsa konuya ekleyin deneyip görelim farklı ipyi aynı anda gösteren ekranda?

http://www.ip-tracker.org/

''-Bazen dikkat edin google bazı siteleri yasaklar güvenlik sertifikası yok der ve ekran beyaz ama üstler kırmızı renk olur işte o an hemen taracıyı kapatın o tip sitelerde genelde saldırı olma riski  olabilir.Hatta bazısında uyarı yazısı olur pishing hacking güvenli değil girmeyin diye.Güvenli bağlantı yok uyarısı verir.''

örnek görüntü atabilirmisiniz?
HARDCRACKERS (OP)
Full Member

Crypto Trader

View Profile
April 02, 2018, 03:08:24 PM

çok önceden değişik siteler vardı girdiğim onlarda kırmızı uyarı veriyordu  genelinde bilgisayarınıza saldırı olma olasılığı var diye yazılar çıkardı o zamandan kalma  örnek resim elimde yok ama google araştırınca çeşit çok altta link atayım kendinizde araştırıp bilgi sahibi olabilirsiniz.İşte buna benzer sitelerin büyük çoğunluğunda sıkıntı olma olasılığı vardır.Duruma göre sizin ip port üzerinden işi bilen varsa denemelerde yapabilir bi ihtimal.

https://www.google.ca/imgres?imgurl=http%3A%2F%2Fwww.sosyalcene.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F12.png&imgrefurl=http%3A%2F%2Fwww.sosyalcene.com%2Fguvenlik-sertifikasi-sorunu-cozuldu%2F&docid=suZX2eVAsB2xYM&tbnid=wXWPhY4z2r8bfM%3A&vet=10ahUKEwjnlMKF7pvaAhWNw4MKHazkBh8QMwhKKAswCw..i&w=727&h=389&bih=662&biw=1366&q=GOOGLE%20SERT%C4%B0F%C4%B0TASI%20%C4%B0PTAL&ved=0ahUKEwjnlMKF7pvaAhWNw4MKHazkBh8QMwhKKAswCw&iact=mrc&uact=8
Pages: [1]
  Print  

Jump to: