Bitcoin Forum
April 25, 2024, 08:40:54 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: merit için ne yapmam gerekiyor?  (Read 205 times)
sikko (OP)
Newbie
*

Activity: 196
Merit: 0

View Profile
February 10, 2018, 12:50:59 PM

beyler member olamıyorum çünkü meritim yok gerçekten önem gösteriyorum attığım postlara ama başaramıyorum demek ki önerileriniz nelerdir ?
The network tries to produce one block per 10 minutes. It does this by automatically adjusting how difficult it is to produce blocks.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Baltazaar
Full Member

Activity: 168
Merit: 106

Smart Micro-Insurance

View Profile
February 10, 2018, 01:48:28 PM

Valla Dostum ben de bilmiyorum ama kaliteli yazılardan bahsediyorlar aynı sistem daha oturmuş olduğunu düşünmüyorum Bu sistem üzerine iyi yoğunlaşmak lazım hem etkileşim gerekiyor çevre gerekiyor açıkçası şu anda Herkes birbirinin arkadaşı veya birbirini destekleyen meritler veriyorlar yani olsa canım feda sana seve seve veririm Çünkü bana verdiler Biliyorum bende vermek isterdim olsaydı ...

dumrul88
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

View Profile
February 10, 2018, 05:19:22 PM

bol bol kaliteli içerik üretmek gerekiyor. birisine merit gelmezse başkasına gelir. birisi göndermezse başkası gönderir diye düşünüyorum. zamanla daha iyi oturacaktır. insanlar daha çok alışacaktır.
Palpatinee
Member
**

Activity: 102
Merit: 25

View Profile
February 10, 2018, 05:40:21 PM
Merited by GalaWan (3)

Valla şunu söyliyim bizlerin işi çok zor şu anda Full member olsak Öpüp başıma Koyarım o kadar diyorum. Genelde Kaliteli içerik üretilmesi lazım diyorlar diğer türlü olmuyor sanırım ama ben bakıyorum da genelde arkadaş olayına merit veren çok oluyor. Yani bazı üst rütbeliler hitaben veriyor genel anlamda onlara denk gelebilirse iyi gelmezse sıkıntı. Sad
ramsay snow
Full Member

Activity: 630
Merit: 103

View Profile
February 10, 2018, 05:49:21 PM

kendinizi localde mesaj atarak sınırlamayın, ingilizce seviyeniz yeterliyse global başlıklarda mesaj atmanız şansınızı arttırmanızı sağlar. merit kaynağı sayısı belli, localdeki merit sayısı belli.
en paylaşımcı merit sahipleri türkçe bölümünde de olsa bir de dediğim şekilde deneyebilirsiniz Smiley

thetis
Member
**

Activity: 322
Merit: 14

View Profile WWW
February 10, 2018, 06:16:08 PM

onu ben de tam olarak çözemedim. meritim hala 10 uzun bir süre daha full member olmayacak gibiyim.

▀▀▄▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   SOBIT   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▄▀▀
█    the FIRST USER-OWNED DIGITAL ASSETS EXCHANGE    █
Markets  ]   Telegram   Twitter   Facebook   Whitepaper   [  Free Token  ]
sikko (OP)
Newbie
*

Activity: 196

View Profile
February 10, 2018, 06:21:43 PM

Valla Dostum ben de bilmiyorum ama kaliteli yazılardan bahsediyorlar aynı sistem daha oturmuş olduğunu düşünmüyorum Bu sistem üzerine iyi yoğunlaşmak lazım hem etkileşim gerekiyor çevre gerekiyor açıkçası şu anda Herkes birbirinin arkadaşı veya birbirini destekleyen meritler veriyorlar yani olsa canım feda sana seve seve veririm Çünkü bana verdiler Biliyorum bende vermek isterdim olsaydı ...
çok teşekkür ederim işte daha çok uğraşıcaz kaliteli yorumlar için o zaman umarım daha güzel oturur sistem üst seviyelere geçebiliriz
CryptoBey
Full Member

Activity: 448
Merit: 107

View Profile WWW
February 10, 2018, 09:29:59 PM

Senin nick de problem var gibi duruyor bilader vermeyebilirler merit.

Yolu bilmek ile yolda gitmek arasında büyük bir fark vardır. Morpheus
criptolover12
Member
**

Activity: 238
Merit: 10

View Profile
February 11, 2018, 11:35:16 AM

merit almak cok zor hocam. rank atlayabileceginizi dusunmuyorum.

OAX - REAL WORLD APPLICATION OF DECENTRALIZED EXCHANGES - V1
■  Hold your own keys - Liquidity Aggregation - Open and Transparent  ■
■ ■ WebsiteTeamWPTWPProject DeckANNBounty ANN ■ ■
chn2z
Full Member

Activity: 350
Merit: 105

View Profile
February 11, 2018, 12:13:03 PM

Ana avrad sövenlerin  meritlere boğulduğu bu forumda yapacak hiç birşeyin yok kardeşim o yüzden kaderine razı ol Smiley
kontraatak
Jr. Member
*

Activity: 153
Merit: 4

View Profile
February 13, 2018, 07:26:52 PM

valla bende çok merak ediyorum. şimdilik merit'e ihtiyacım yok ama ilerde bende galiba bir üst seviyeye geçemiyeceğim Sad
kaya.parca
Newbie
*

Activity: 210

View Profile WWW
February 14, 2018, 10:30:34 AM

Forumda dolaştığım miktarıyla dikkatimi çeken güzel başlıkları EFS meritliyor . Ayrıca diğer yorumlarda da dikkat çeken ciddi bilgi veren veya işlerini hallettirilen başlıklara merit veriyorlar
coinkeke
Newbie
*

Activity: 88

View Profile
February 14, 2018, 11:48:32 AM

beyler member olamıyorum çünkü meritim yok gerçekten önem gösteriyorum attığım postlara ama başaramıyorum demek ki önerileriniz nelerdir ?
Beyefendi isimden kaybediyor olabilirsiniz. Ne kadar özenip yazsanız da okuyanlar sikko diyip geçebilir
fixmod
Full Member

Activity: 288
Merit: 100

View Profile
February 14, 2018, 01:57:33 PM

Sistemin henüz tam anlamıyla anlaşıldığını düşünmüyorum ama zamanla yerine oturacaktır. Forumda bir çok aynı konu ve farklı isimlerde aynı yorumlar çoğunlukta. Merit güzel bir sistem oldu ve bu kullanıcıların daha kaliteli yorumlar yapmasını sağlayacaktır. Merit kazanmak için gündemdeki konulara yapıcı ve güzel yorumlar yapmak sanırım en güzeli. Ama bunu yaparken de yazılan yorumlara ' aynen bende öyle düşünüyorum.' tarzında değilde bireysel fikirler şeklinde yorumlar yapılırsa daha faydalı olacaktır. Sonuçta Merit kaynakları var ve bu kişilerde çıkan meritler de foruma dağılıyor.  şimdilik pek adil olmasa da zamanla adil bir şekilde meritler verilecektir.

civilengineer
Full Member

Activity: 434
Merit: 112

View Profile
February 14, 2018, 02:26:33 PM

şu başlığı : https://bitcointalk.org/index.php?topic=2944617.0
ve
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2823221.msg28920985#msg28920985 bu listeyi gördükten sonra yakındır aldığımız meritlerden de sorumlu olacağız.

ama tek çözüm var. mesaj yazmak için mesaj yazma. merit beklentisine girme. gelirse mutlu olursun.
Mug.bean
Newbie
*

Activity: 135

View Profile WWW
February 14, 2018, 07:06:43 PM

Merit sisteminin henüz oturduğunu söylemek pek de kolay değil . Şu ana kadar nasıl kazanilacagini fark edemedim çok fazla okudum araştırdım teorikte güzel ama pratikte pek de ise yaramiyor gibi geldi bana
Pages: [1]
  Print  

Jump to: