Bitcoin Forum
May 05, 2024, 10:34:54 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Çorlu Ahi Evran Meslek Lisesinde şok görüntüler!!  (Read 235 times)
salinizm (OP)
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 252

View Profile
February 11, 2018, 09:17:19 AM

Çorlu Ahi Evran Meslek Lisesinde, sınıfta öğretmeni ile alay edip öğretmenine fiziksel şiddet uygulayan öğrenciler ve buna Sessiz kalan öğretmen bu kadar da olmaz dedirtti. meb öğretmen hakkında soruşturma başlatmış. Yer: Çorlu Ahi Evran Meslek lisesi.

https://www.youtube.com/watch?v=qqCxYqS3rmo

Bizim zamanımızda öğretmenler el üstünde tutulurdu. Şimdi bu görüntülere bakıyorum ve bu nesilden ne köy olur ne kasaba.. Ve ah ki ah bu nesil eline düşersek işte o zaman bu ülke bitik demektir. Ne bir aile terbiyesi almışlar nede okul bir işe yaramış. Görüntüleri izleyince utandım, içim acıdı.
Hepimiz ileride aile sahibi ana baba olacağız. Para pul vs.. her şey boş. Önemli tek bir şey var. Kaliteli düzgün yetişmiş bireyler sunmak topluma. Ancak bu şekilde yarınlarımız daha güzel olabilir...

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
JINBI

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
[
T H E   G O L D E N   I C O
.
────────     WHITEPAPER     ────────
]
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
1714948494
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714948494
Reply with quote  #2

1714948494
Report to moderator
1714948494
Hero Member
*

Ignore
1714948494
Reply with quote  #2

1714948494
Report to moderator
1714948494
Hero Member
*

Ignore
1714948494
Reply with quote  #2

1714948494
Report to moderator
"Bitcoin: the cutting edge of begging technology." -- Giraffe.BTC
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714948494
Hero Member
*

Ignore
1714948494
Reply with quote  #2

1714948494
Report to moderator
1714948494
Hero Member
*

Ignore
1714948494
Reply with quote  #2

1714948494
Report to moderator
kartalgiunti
Member
**

Activity: 490
Merit: 13

BIB Exchange

View Profile
February 11, 2018, 09:27:08 AM

Öğretmenlik ne yazık ki eskilerde olduğu gibi saygı duyulan bir meslek değil artık. Bunu medyasından devletine birçok organımızla biz sağladık. Meyveleri de tabii ki bunlar olacak

███     WHITEPAPER  |    TELEGRAM    ███ █     BiB Exchange     █ ███     TWITTER     |   INSTAGRAM     ███
S e t   O f f   t h e   W e b 3   G e n e r a t i o n   N o w
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄  ▄   ►► Powered by BOUNTY DETECTIVE   ▄  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
criptolover12
Member
**

Activity: 238
Merit: 10

View Profile
February 11, 2018, 11:33:57 AM

bu haberler giderek cogaliyor.

OAX - REAL WORLD APPLICATION OF DECENTRALIZED EXCHANGES - V1
■  Hold your own keys - Liquidity Aggregation - Open and Transparent  ■
■ ■ WebsiteTeamWPTWPProject DeckANNBounty ANN ■ ■
Xnergy
Newbie
*

Activity: 22
Merit: 0

View Profile
February 11, 2018, 11:45:36 AM

Aile kavramının içini boşalttılar,dolayısıyla evde saygı nedir öğrenmeyen çocuk ne öğretmenine nede başkasına saygı duyar.Ülkenin milli eğitim sistemininde diğer tüm kurumlar gibi çöktüğünü gösterir.İktidar partisinin bir bakanı geçtiğimiz yıl eğitim düzeyi arttıkça oy oranımız düşüyor dememişmiydi ?
chn2z
Full Member

Activity: 350
Merit: 105

View Profile
February 11, 2018, 01:01:23 PM

Bu nesilden bu ülkeye ne hayır gelecek ben anlamıyorum. Bizde öğrencilik yaptık bizde serserilik yaptık ama hiç bir zaman saygımızı kaybetmedik. Bunlar olayı aşmış bunları alacaksın vuracaksın götüne tekmeyi analarının amına kadar yolu var hepsinin. Çıktığı yere geri girsinler.
jingyang
Full Member

Activity: 392
Merit: 103

View Profile
February 11, 2018, 01:56:44 PM

Artık hiçbir mesleğin prestiji kalmadı, toplum biryerlere gidiyor doktorları dövüyorlar, mahkemeleri silahla basıyorlar. benim annemde öğretmen bir tane öğrencisi şu şekilde saygısızlık yapsın okulun direğine asarım şerefsizim

▬▬▬▬▬      ▬     iCumulate         Investing in the future together           ▬      ▬▬▬▬▬
WHITEPAPER  ]     ████     PRESALE  /  Nov 30th - Dec 7th     ████     [   ONE PAGER   ]
▬      ▬▬▬▬▬     Twitter     ●     Facebook     ●     Telegram     ●     Medium     ▬▬▬▬▬      ▬
iranli_tacir
Newbie
*

Activity: 154

View Profile
February 11, 2018, 02:09:41 PM

Tamamen rezillik ya meslek lisesi hocalarının işi zor, zamanında makina vs gibi bölümler çok zor bölümlerdi marmara yıldız gibi okullarda, buradan mühendis gibi teknik eğitim mezunları mezun olurdu üstüne üstlük üretim işlerini de çok daha iyi bilecek şekilde mezun olurlardı.

bunlar şimdi, son teknoloji CNC tezgahlarla eğitimleri böyle saçma sapan hapçı bıçakçı tiplere eğitim vermeye çalışıyor yazık günah. zaten bu hareketi meslek hocasına kolay kolay yapamaz kafasına takımları yer. ama işte böyle ingilizce hocalarına yapabiliyorlar.

amına koyduğumun çocuğu. eve de hayrı yok evden de siktir etmişler, bu piçleri peydahlayıp peydahlayıp böyle okullara yolluyorlar devlet adam etsin diye. asayiş vaka bunlar, polis bakması lazım bunlara.
thetis
Member
**

Activity: 322
Merit: 14

View Profile WWW
February 11, 2018, 02:25:20 PM

Eğitim de dayak şart. Hele bu tipleri akillanincaya kadar evirip çevirip döveceksin

▀▀▄▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   SOBIT   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▄▀▀
█    the FIRST USER-OWNED DIGITAL ASSETS EXCHANGE    █
Markets  ]   Telegram   Twitter   Facebook   Whitepaper   [  Free Token  ]
mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
February 11, 2018, 02:36:38 PM

Bu videoda gördüğüm şey eksiğin yine hocada olduğudur.
Beniim gördüğüm şey şuan hocanın sınava tabi tutulamsı gerektiğinin en büyük kanıtıdır.

hirozaki faraday
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 279

View Profile
February 11, 2018, 02:50:20 PM

Bu öğrenciler tarlalarda sığır olarak kullanılır en azından memleket ekonomisine katkıları olur. Vergilerimizi çöpe atsak daha iyi.
yavuz
Jr. Member
*

Activity: 210
Merit: 6

View Profile
February 11, 2018, 03:31:14 PM

bu konunun çözümü yok malesef.
sınıfta kalmanın, sınıftan ve okuldan atabilmenin kanunen yolunun açılması lazım. bu yapılmadıktan sonra ne yapsanız öğrenicyi zapt edemezsiniz.

öğrenciyi dövmek çare değil çünkü öğrenciler artık dayak yiyince oda karşılık hocasını dövüyor, mahalleden arkadaşlarını toplayıp dövüyor, olmadı babası dayısı gidip dövüyor hocayı.
mariogomer
Member
**

Activity: 462

View Profile
February 11, 2018, 08:05:23 PM

Kendi lise yaşantımdan biliyorum daha görünmeyen ne badireler oluyordur sınıf ortamlarında...
3 kuruş kazanmak için onca zahmete giren öğretmenleri her zaman desteklemek lazım

S T R A Y   ███  ANIMAL TOKEN -  CHARITY AND INVESTMENTS
─ ───── ─    BUY NOW       ─ ───── ─
WEBSITE     TWITTER     TELEGRAM     REDDIT     WHITEPAPER
s.kocaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 55

View Profile WWW
February 12, 2018, 01:19:25 AM

eğitim daha bebeklikten başlıyor aile tarafından. sen o dönemde çocuğunla ilgilenmek, ona doğruyu yanlışı anlatmak, onunla konuşmak, altyapısını oluşturmak yerine eline telefonu, bilgisayarı verirsen.
seninle konuşmaya çalıştığı zamanlarda gözün, kulağın saçma sapan televizyon programlarındayken, onlarla konuşmak varken sırf o diziler, evlendirme programları yüzünden çocuğuna zaman harcamıyorsan.
işten eve geldiğinde zaten çok yorgunum mantığıyla televizyon karşısında bitarafını kaşıyarak oturursan.
sonra da çocuğun bütün eğitimini okulda, hocalardan almasını beklersen bu şekilde saygısız insanlar daha çok çıkar.

ne dayakla ne okuldan atılmayla çözülür bu olaylar. bunların çözümü aile, hoca, müdür, bütün bakanlıklar kısaca bütün Türkiye'nin beraber çalışmasıyla çözülür ama en önemlisi yine ailedir.

kişiliğin temeli daha ilk 6 yaşına kadar atılıyor. 6 yaşına kadar senin verdiklerin veya vermediklerin yıllar sonra karşına çıkıyor.

batux
Newbie
*

Activity: 98

View Profile WWW
February 12, 2018, 07:58:17 AM

Öğretmenlik kadar önemli bir meslek yerle bir edildi. Nesil yetiştiren bu meslek grubu maddi sıkıntılar ve eğitimsizlik içinde iyice yozlaştırıldı. Kaliteli öğretmen bulmak iyice zor hale geldi. Öğrenci profilini saymıyorum bile, çoğunluğu rezil durumda olan bir nesil geliyor bence. Aile eğitimi zaten çok kötü durumda. Malesef, bilgili, kültürlü, sorgulayan bir halk olması hükümetin de hiç umrunda değil. Türkiye'nin kurtuluşu ciddi bir eğitim reformu gerektiriyor. Öyle matematik dersinin sayısını 4'den 8'e, ingilizce'yi 3'den 10'a çekmek gibi, ders kitaplarının içeriklerini değiştirmek gibi şeyler değil. Temel insani eğitimleri önemseyen ve kişileri yeteneklerine göre hayata hazırlayan bir eğitim sistemi. Sadece matematik, türkçe, fen bilgisi öğreten bir sistem değil, hayata hazırlayan bir sistem gerekli.
snowball90
Member
**

Activity: 196

View Profile
February 12, 2018, 08:44:13 PM

Ne yazık ki öğretmenlik mesleğinin onuru ayaklar altına alınmış durumda.. Gerek veliler gerekse öğrenciler tarafından her türlü kötü muameleye maruz kalabiliyorlar ancak arkalarında duran kimse olmuyor maalesef.. Bir şeylerin temelden değişmesi lazım ki gelecek ile ilgili biraz ümidimiz olsun.

chn2z
Full Member

Activity: 350
Merit: 105

View Profile
February 12, 2018, 10:20:04 PM

Yeni nesil öğretmenler memurlar nette yok şuyumuz buyumuz eksik demekle meşgul. Bu nedir yav bizde öğrencilik yaptık tamam bizde serserilik yaptık ama bizim hocalar bizden daha serseriydi kime neyin artisliğini yapıcaksın ağzımıza sıcarlardı. Tabi sadece öğretmenlerde suç yok ben gidip eve hoca böle yaptı desem babam yine benim azıma sıçardı. Saygı bitti sevgi bitti bunlar gitsin memurlar net de ağlamaya devam etsin.
NoqTaHan
Jr. Member
*

Activity: 203
Merit: 1

View Profile
February 13, 2018, 02:00:52 AM

ocları karaktersiz piçler saygı diye bişey yok
hugoworld
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 251

View Profile
February 13, 2018, 08:18:33 AM

Eğitim de dayak şart. Hele bu tipleri akillanincaya kadar evirip çevirip döveceksin

Doğru söze ne denir. Bunlardan bir tanesini bütün okulun önünde evire çevire döveceksin bak o zaman böyle davranabiliyorlar mı ? Gerçekten midem bulanıyor böyle çöplük nesili görünce.

EMP

▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬

ICO START:
10 SEPT 2018
irokan
Newbie
*

Activity: 32

View Profile
February 13, 2018, 11:07:12 AM

Dunyanin en saygin meslegine yapilan saygisizligi hos gormek  mumkun degil. meslegin onuru ayaklar altina alindi,ogretmenin vurdugu yerde gul biter denilirdi.simdi degil vurma.kulak cekmek dahi yasak oldu. sonuc iste ortada.
md-12
Member
**

Activity: 143

View Profile
February 13, 2018, 12:25:28 PM

Yani her ufak olayda öğretmene soruşturma açanlar, hemen öğretmene saldıran veliler, salak saçma çocuk yetiştirenler olunca normal bu görüntüler
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: