Bitcoin Forum
May 08, 2024, 04:51:05 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: VPN ile Referral Kasmak.  (Read 167 times)
chn2z (OP)
Full Member

Activity: 350
Merit: 105

View Profile
February 11, 2018, 11:22:51 AM

Arkadaşlar referral sistemde lisanslı VPN' ler iş yapar mı ? Bu konu hakkında bilgisi olan var mı yada daha önce deneyen oldu mu ? Etik değil ama malesef sistem bunu gerektiriyor artık.
It is a common myth that Bitcoin is ruled by a majority of miners. This is not true. Bitcoin miners "vote" on the ordering of transactions, but that's all they do. They can't vote to change the network rules.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
criptolover12
Member
**

Activity: 238
Merit: 10

View Profile
February 11, 2018, 11:32:46 AM

hangi siteler hocam deneyip bakmak lazim. is yapabilir bence.

OAX - REAL WORLD APPLICATION OF DECENTRALIZED EXCHANGES - V1
■  Hold your own keys - Liquidity Aggregation - Open and Transparent  ■
■ ■ WebsiteTeamWPTWPProject DeckANNBounty ANN ■ ■
chn2z (OP)
Full Member

View Profile
February 11, 2018, 11:35:49 AM
Last edit: February 11, 2018, 12:09:30 PM by chn2z

Ben denedim oluyor da anlaşılır mı onu merak ediyorum boşuna kasmayayım mesela şu an friendz.io var ona kasıyorum 100 referrale 3000 token veriyor. Ve sağlam bir proje. Günlük 20 yapayım bari uyandırmayalım Smiley 1 saate 100 de yapılabilir de bakalım ban yicek miyiz bende merak ettim. Ama hiç ipuçu bırakmadım yani mailler olsun ip adresleri nerden bağlandıysa şehir olarak onu sectim maillerde genelde ad kullandım şifreleri de o isimle alakalı sectim. BakaLım hayırlısı bir sıkıntı çıkmazsa devam edicem.

yavuz
Jr. Member
*

Activity: 210
Merit: 6

View Profile
February 11, 2018, 03:33:21 PM

VPN ip adresleri bellidir.
eğer isterlerse ip adreslerinden VPN olup olmadığını anlarlar.
chn2z (OP)
Full Member

View Profile
February 11, 2018, 03:35:30 PM

Valla hocam o kadarını ben bilmem ama lisanslı program para verip alsıö deneme amaçlı mesela havven de olmuyor ama bazılarında oluyor. Ip adresleri belli olcağını sanmıyorum en az 1000 tane ip var.
2run
Hero Member

Activity: 1890
Merit: 792

View Profile
February 11, 2018, 05:30:48 PM

Bu şekilde ref kasmanın çok kolay değil. aynı hesaba 100 150 tane referans almanız zaten anlaşılır ve boşuna uğraşmış olursunuz.. çok kaliteli gördüğünüz projeleri PTC sitelerinden demografik olarak reklam verin.. önceden facebook-instagram kabul ediyordu ama artık etmiyor.
Undermood
Legendary
*

Activity: 950
Merit: 1000

View Profile
February 11, 2018, 05:35:57 PM

tahmini olarak şunu belirtmek istiyorum anlaşılabilir her ne kadar bir private ipin olsun vpn premium IP olsun adamlar Bunlar senin yaptığın her halukarda cozerbilirler denemekten zarar gelmez sadece vaktini öldürmüş olursun Eğer kabul etmezlerse .

╓▄▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄╖,
         ,▄██▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█▄,
        ▄████▀▀░░        ░╙▀▓███▓,
      ,███╣▒▒▒░░╓╖╖╖╖╖╖,░░░▒▒╢▓▓▓[
     ╓▓██▓▓▓███▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓██▓╢▓▓▓▓
    ╖▒▓▓▓▓▓██████▀▀▀▀▀▀▀██████▓▓▓▓▒░,
   ╫▒▒▓▓▓▓▓▓▒               "▓▓▓▓▓▓  ╟
  ▐▓░░░▓▓▓▓▓▓╖              ▓▓▓▓▓▓░  ]
 ,▓▓░░░░╙▓▓▓▓▓▄           ╓▓▓▓▓▓▓`░░ ▐▓▌
 ╟▓▓▌░░░ ╙▓▓▓▓▓▓         ╓▓▓▓▓▓▓░░░░╓▓▓▓
 ╟▓▓▓▓   ░`▓▓▓▓▓▓,      ╟▓▓▓▓▓╜░░░░╓▓▓▓▓
 ╙▓▓▓▓▓,░ ░ ▓▓▓▓▓▓╖   ,▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒░╟▓▓▓▓▌
  ▓▓▓▓▓▓╖░   ╙▓▓▓▓▓▌ ╓██████▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓`
   ╙▓▓▓▓▓▌  ░░╙▓▓▓▓▓▓█████▓▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓
    ╙▓▓▓▓▓▓  ░░░▓▓▓▓▓▓███▓╢╣╢╢▓███▓█▀
      ▓▓▓▓▓▓@░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▀
        ▀▓▓▓▓▓▄░▒▒░▓▓▓▓▓▓██████▀▀
            ╙▀▀▀██████████▀▀▀`
InfinitusToken.io
███
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███

███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
   ███
⚑⚑ Read our Whitepaper
⚑⚑ Medium ⚑⚑ Telegram
[/ta
muteahhit
Member
**

Activity: 364
Merit: 20

View Profile
February 11, 2018, 05:57:54 PM

birtane dizi sitesinde rastlamıştım binancenin reklamını koymuşlar. lan dedim binance reklam mı veriyor bu şekilde. sonra girince farkettim referanslı linki eklemişler. güzel bir yöntemdi o.
HARDCRACKERS
Full Member

Activity: 1049
Merit: 210

Crypto Trader

View Profile
February 11, 2018, 05:57:55 PM

Valla hocam o kadarını ben bilmem ama lisanslı program para verip alsıö deneme amaçlı mesela havven de olmuyor ama bazılarında oluyor. Ip adresleri belli olcağını sanmıyorum en az 1000 tane ip var.

buluyorlar bilgin olsun.şöyle diyeyim bir hack sitesi var o siteye o kadar çok saldırı oluyorki işte hma olsun nordvpn olsun ipvanish olsun.
adamlar takip edip ordaki herbinide enaz 2000-3000 ip yi ban atmışlar siteye bile giremiyorsun.işte anca özel 1-2 vpn var ben onları kullanıp onla hiç girilmeyen sistemlere giriyorum o vpnlerde ileri düzeyde olanlar.yada extra programlar var anca özel proxu bulup atayıp onla girilir.ama senin sistem şimdilik çalışsada ilerde adamlar detaylı ipleri araştırırsa patlar gibime geliyor sana tavsiyem madem bu işe girmisin.işte çekme limitine geldikçe içerde para bırakma çek devam et ve gene çek patlayana kadar derim. Grin
chn2z (OP)
Full Member

View Profile
February 11, 2018, 06:28:11 PM

Beklemedeyim şu an deneme amaçlı başka sitelerde kullandım absy debitum referral oluyor şimdilik bırakcam öyle bi sıkıntı olmazsa günde 1 2 ekleme yapcam
Pages: [1]
  Print  

Jump to: