Bitcoin Forum
May 06, 2024, 01:30:02 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: waves tutanlar(temsili)  (Read 660 times)
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 279

View Profile
February 11, 2018, 12:55:21 PM
Last edit: February 11, 2018, 02:40:34 PM by hirozaki faraday

https://resmim.net/f/BAtcD1.jpg

*sosyal mesaj içerir.

1 caps daha yaptım

https://resmim.net/f/zMSKz0.jpg
1714959002
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714959002
Reply with quote  #2

1714959002
Report to moderator
1714959002
Hero Member
*

Ignore
1714959002
Reply with quote  #2

1714959002
Report to moderator
If you want to be a moderator, report many posts with accuracy. You will be noticed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714959002
Hero Member
*

Ignore
1714959002
Reply with quote  #2

1714959002
Report to moderator
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
February 11, 2018, 01:21:57 PM

aga wavese ne kadar da dusman cıktın ama olrda etherle dalga gectıklerını zamanı da iyi hatırlıyorum.sonra senle cok fena dalga gecebılırler ıler kı zamanlarda.bu kadar da ınsanların ustune gıtme
tinywestler
Full Member

Activity: 308
Merit: 100

View Profile
February 11, 2018, 01:42:18 PM

valla bu forumda kendine üstat üstat diye hitap ettirenler bu işi yaptılar, ellerinde waves vardı herkese waves waves diye reklam yaptılar. bizim millet mal ingilizce bilmeyen adamların bu şekilde peşine takıldılar.
pleght
Full Member

Activity: 252

View Profile
February 11, 2018, 01:51:10 PM

Gerçekten komik olmuş.Fakat waves'in ciddi anlamda destekçisi var bu da piyasada her zaman waves'i tutacaktır bence.

hckdeface
Full Member

Activity: 364
Merit: 102

View Profile
February 11, 2018, 01:52:34 PM

şu sıra borsa hacklari çok moda mekezsiz borsalar çok popüler olucak zamanla wawes de hak ettiği yeri bulur heralde
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
February 11, 2018, 01:53:50 PM

Tam troll oldun çıktın, bu gidişin iyi değil. Uğraştığın adam en azından ergence hareket etmiyor. Böyle konularını konu dışında açarsan iyi olur. Kaç kere dedim kişisel görüşlerinizi ve anlaşmazlıklarınızı malzeme yaparak forumun ortamını kalitesini düşürmeyin diye. Zarar etmene üzüldüm ama bunu sürdürmenin zararı yine sana oluyor yok eğer bu şekilde stres atıyorum diyorsan konu dışında açmalısın herkes böyle konular açarsa sözlük sitelerine çevirirsiniz.
jingyang
Full Member

Activity: 392
Merit: 103

View Profile
February 11, 2018, 02:00:43 PM

Güzel bir caps olmuş, waves yine kazandırdı kazandıracağını bende daha çok yükselecek diyenlerdeyim ama bir hamle göremedik hala wavesten. Uzun süre elinde tutanlar mutlaka kazanacaklar wavesten ama

▬▬▬▬▬      ▬     iCumulate         Investing in the future together           ▬      ▬▬▬▬▬
WHITEPAPER  ]     ████     PRESALE  /  Nov 30th - Dec 7th     ████     [   ONE PAGER   ]
▬      ▬▬▬▬▬     Twitter     ●     Facebook     ●     Telegram     ●     Medium     ▬▬▬▬▬      ▬
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

View Profile
February 11, 2018, 02:03:20 PM

Tam troll oldun çıktın, bu gidişin iyi değil. Uğraştığın adam en azından ergence hareket etmiyor. Böyle konularını konu dışında açarsan iyi olur. Kaç kere dedim kişisel görüşlerinizi ve anlaşmazlıklarınızı malzeme yaparak forumun ortamını kalitesini düşürmeyin diye. Zarar etmene üzüldüm ama bunu sürdürmenin zararı yine sana oluyor yok eğer bu şekilde stres atıyorum diyorsan konu dışında açmalısın herkes böyle konular açarsa sözlük sitelerine çevirirsiniz.

ben bu başlıklarla birçok kişinin hayatını kurtardığımı düşünüyorum. kripto dünyasında bir tek waves yok.
bitpazari
Hero Member

View Profile
February 11, 2018, 02:42:21 PM
Merited by aliyagiz207 (1)

ben bu başlıklarla birçok kişinin hayatını kurtardığımı düşünüyorum. kripto dünyasında bir tek waves yok.

Böyle bir başlıkla ve içerikle kimseye katkın olmaz sanki sadece waves zarar ettirmiş veya kar ettirmemiş gibi davranıyorsun. Sen ICO tavsiyesi veriyor musun? Coin, token tavsiyesi veriyor musun? Eğer insanlara şunu alın, buna yatırım yapın diyorsan Aztec'den hiç bir farkın olmaz. Tavsiye veriyorsun ama güvence veremezsin yarın bir gün başka üyelerde aynı tutumu sana karşı benimserlerse ne diyeceksin. Ben ne yapılmasından yanayım söyleyeyim kimse kimseye tavsiye vermemeli bildiğimizi yazar geçeriz projeyle ilgili gerisi bizi ilgilendirmez.

Hatta özellikle ICO konuların da fiyat tartışmalarına girmenin anlamsız olduğunu düşünüyorum 10 dolar edermiş, 1000 dolar edermiş, yükselmiş düşmüş hep böyle kişisel fikirler. Waves den konu açılmış örnek vereyim birisi giriyor cacık olmaz diyor, birisi 100 dolar olacak diyor mesela her ikisi de yönlendirme yapmış olmuyor mu. Proje ilgili gelişmeleri takip ediyorum konuda hiç birisi yazılmamış. Her konuda maalesef böyle olmaya başladı proje nedir ne değildir hepimiz her şeyi bilemeyiz incelemek için giriyorum birisi umudunun tükendiğini yazıyor birisi uçacak kaçacak diyor ben ne anladım bu işten.  Smiley Kripto paralar sadece yatırım amaçlı da değildir, örneğin waves'e sadece böyle bakmıyorum yoksa bende belki de senin kadar eleştirirdim. Waves konuları o kadar fazla değil gözüne batmış bence, açılan her konu ether tokeni. ICO ların skam olduğunu hiç yazdın mı? Sana bir soru insanlar waves den mi daha çok zarar etmiştir yoksa ether den mi? Totale baktığımızda hangisi zarar ettirmiştir.

objektif değerlendirmeler yaparsan daha çok katkın olur. Bırakın herkes kendi yatırımını kendisi yapsın parada kazandırmayın kayıp ettirmeyin de.
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

View Profile
February 11, 2018, 02:47:09 PM

Böyle bir başlıkla ve içerikle kimseye katkın olmaz sanki sadece waves zarar ettirmiş veya kar ettirmemiş gibi davranıyorsun. Sen ICO tavsiyesi veriyor musun? Coin, token tavsiyesi veriyor musun? Eğer insanlara şunu alın, buna yatırım yapın diyorsan Aztec'den hiç bir farkın olmaz. Tavsiye veriyorsun ama güvence veremezsin yarın bir gün başka üyelerde aynı tutumu sana karşı benimserlerse ne diyeceksin. Ben ne yapılmasından yanayım söyleyeyim kimse kimseye tavsiye vermemeli bildiğimizi yazar geçeriz projeyle ilgili gerisi bizi ilgilendirmez.

Hatta özellikle ICO konuların da fiyat tartışmalarına girmenin anlamsız olduğunu düşünüyorum 10 dolar edermiş, 1000 dolar edermiş, yükselmiş düşmüş hep böyle kişisel fikirler. Waves den konu açılmış örnek vereyim birisi giriyor cacık olmaz diyor, birisi 100 dolar olacak diyor mesela her ikisi de yönlendirme yapmış olmuyor mu. Proje ilgili gelişmeleri takip ediyorum konuda hiç birisi yazılmamış. Her konuda maalesef böyle olmaya başladı proje nedir ne değildir hepimiz her şeyi bilemeyiz incelemek için giriyorum birisi umudunun tükendiğini yazıyor birisi uçacak kaçacak diyor ben ne anladım bu işten.  Smiley Kripto paralar sadece yatırım amaçlı da değildir, örneğin waves'e sadece böyle bakmıyorum yoksa bende belki de senin kadar eleştirirdim. Waves konuları o kadar fazla değil gözüne batmış bence, açılan her konu ether tokeni. ICO ların skam olduğunu hiç yazdın mı? Sana bir soru insanlar waves den mi daha çok zarar etmiştir yoksa ether den mi? Totale baktığımızda hangisi zarar ettirmiştir.

objektif değerlendirmeler yaparsan daha çok katkın olur. Bırakın herkes kendi yatırımını kendisi yapsın parada kazandırmayın kayıp ettirmeyin de.

Benim wavesle bir derdim yok insanlara saplantılı bir şekilde waves hodl ettirilmesine karşıyım soruna gelirsekte waves. Wavestten kazanacağım diye yazdan beri insanlar neler kaçırdı. Kızım sana söylüyorum gelinim sen anla misali başka tokenlerde de bunu uygulayanlar ders çıkarmalı.
sessiz_gemi
Newbie
*

Activity: 70
Merit: 0

View Profile
February 11, 2018, 02:51:31 PM

Waves çok geç artıyor ama merkezi borsalar kullanılmaya başladığında gerçek değerini bulacaktır, iyide değerlenebilecektir zamanla.
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

View Profile
February 11, 2018, 02:53:48 PM

Waves çok geç artıyor ama merkezi borsalar kullanılmaya başladığında gerçek değerini bulacaktır, iyide değerlenebilecektir zamanla.

diğer merkezi olmayan borsalar daha çok değerleneceğini düşünüyorum. şimdi nexte gelecek başka merkezsiz borsalarda gelecek. bu zamana kadar kapatılamayacak bir fark atmaları gerekirdi waves ne yaptı? Hiçbir şey.
goodsson
Member
**

Activity: 350
Merit: 25

View Profile
February 11, 2018, 03:07:10 PM

Hirozakiyi savundugumu dusunme, zaten "merit begging" yuzunden saygimi kaybetti.

Yanliz, hatirlarsin Stratis ile Waves el ele alt alta top 20'de dolasirdi. Simdi Waves 39. siraya kadar inmis, ve surekli saglam ICO'lar giriyor pazara. Bir sure sonra eskilerin pabucu dama atilacaktir onu soyleyim.

Seninle daha oncede konusmustuk sanirim, Fenerbahcecoin kafasindan kurtulmak gerekiyor. Duygusalliktan kurtulmak gerekiyor.

Arkadaslara da katiliyorum, toplumumuzun cogu ingilizce bilmedigi icin forumda ne yazarsa aliyorlar ve bircogumuz kar ediyor gibi gozukuyor olsakda forumun cogunlugunun zarar ettigi kanaatindayim. Bircok insan biliyorum Verge, Tron, Ripple vs. en tepeden aldilar. Ne yazikki en tepeden alan adamla en dipteyken de satanlar ayni kisiler oluyor.

Bende zamaninda Monetha shilling yaptim ama 300-400 satoshi iken yaptim ve ciddi yardimci olmak icin yaptim, nitekim 10x yapti 1 ay sonra. Waves alabilmemiz icin guzel bazi haberler bekleniyor olmasi gerekiyor.

Surdan baktim https://coinmarketcal.com, bir tek mart 31. a kadar elle tutulur bir iki birseyler olcak gibi, ama revolutionary birseyler gelmedigi surece fiyati en fazla 10% - 20% oynar. Ki o zamani ve parayi baska projelere basmak daha iyi gibi.

Lisk aldim mesela 1.5 ay once 55k sats'dan simdi 320k sats oldu. Bu etkiyi Waves verebilcekmi 2018 yili icinde?
Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
February 11, 2018, 03:09:29 PM

Hirooo capsler guzel. Ama sen bu kadar wavesin uzerine gittikce insanlar artik seni antipatik bulacaklar  birak herkes hür iradesiyle ne yapiyorsa yapsin. Para onlarin risk onlarin waves isteyen waves alsin bluzelleye icodan giren x7 yapsin bosver dostum
crazy1204
Full Member

Activity: 322

View Profile
February 11, 2018, 03:25:50 PM
Merited by srknbyr (5)

Waves capslerine bende tuttuğum halde güldüm.Ben wavese inanıyorum.Ne desen de hiro boş kardeşim.Waves bir gün 100 dolar olduğunda seni göreceğim ben.

mokoko
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile
February 11, 2018, 03:44:09 PM

Waves capslerine bende tuttuğum halde güldüm.Ben wavese inanıyorum.Ne desen de hiro boş kardeşim.Waves bir gün 100 dolar olduğunda seni göreceğim ben.

XRP konusundan Discovery06 arkadaştan alıntı

Kimse sevmez belki ancak potonsiyel olarak 2017 yılın yıldızı ripple olmuştur.Artış 2017 yılında %32000 civarında olmuş.Bir çok kişiyi erken emekli etmeyi başardı.
Ripple geçen yıldan bu şu zamana kadar dolar bazlı 600 Kat artış göstermiş. Yani geçen yıl 1000 dolar koyup bekleseydiniz şimdi 600.000 dolarınız vardı.

Artık birileri şu elindeki koinle duygusal bağ kurmayı bıraksa iyi olacak.Ben kazandığım paraya bakarım mantığı tek önemli durumdur.Zira zaman hızla geçiyor.Durum böyle olunca Strat ve waveste yaşlanan guruba üzülüyor insan gerçekten.

XRP gibi daha nice coinler var 1 yılda  milleti emekli etti siz hala waves 100 dolar olcak diye bekleyedurun. acınacak haldesiniz bence. Bi dünya fırsat kaçırdınız hirozaki faraday arkadaşın anlatmaya çalıştığı da bu
bitpazari
Hero Member

View Profile
February 11, 2018, 05:03:24 PM

Sorduğum soruya net cevap alamadım. Şimdi olanı biteni yazarsınız her proje için işine gelen de isterse alsın. Öncelikle waves'i falan geçelim şu sorunu aşmamız gerekiyor. Şu coin bu kadar kazandıracak kat kat paramız olacak gibisinden söylemlerin yazılmaması bence çok iyi olur. Birileri kayıp etmeden birileri kazanamaz.

Birine girelim çıkalım diğerine girelim ondan da çıkalım hop başkasına girelim. Peki ilk girdiğimizin sonu ne olacak? Zamanında çıkamayanlar ne olacak. Bana göre kripto coin mantığına çok ters. Kullanmak için seçtiğim coin'lerin başında waves geliyor ether var bitcoin var vs. Waves burada bir örnek waves olmasaydı ether'e yatırım yapardım ama daldan dala sıçramazdım çünkü sıçradığınız dal kırılır kazandıklarınız da hiç olabilir.

Diğer mesele kimse bütün paranızı tek coin de tutmanızı söylemiyor bu görüşte hemfikiriz. 50 parçaya bölmenin de yine bana göre anlamı yoktur hepsinde kazanmak çok zor.

Herkesin kullanacağı coin'leri seçiyorum başkasına da eğer illa ki tavsiyemi isterse kendim için uygun gördüğümü kullandığımı tavsiye vermekten kaçınmam ama çok para kazanırsın da demem, en azından kayıp etmemesi için tavsiyeme güvenirim. Ne demek istediğimi anlamışsınızdır yatırım tavsiyesi demek illa ki kısa zamanda kazandıracak olanlar değildir. Bitcoin'e bile yasaklar gelirken waves destek almaya devam ediyor. Son gelişmeleri takip etmemişseniz körü körüne nasıl ki alın denmemesi gerekiyorsa körü körüne de almayın uzak durun demekte yanlış olur.

Yatırım yapmadan önce hangi coin kaç x yapacak şeklinde düşünmek yerine yatırım ne demektir nasıl yapılır sorusunu sormalıyız. Ben yatırımcı değilim çok iyi anladığımı da iddia etmiyorum ama bu gidişatın hiç iyi neticeleri olmayacağına emin olduğumu söyleyebilirim.

Alternatifler çıktıysa waves'den çıkın demek yerine onları yazarsınız. Waves'in eksileri olduğu gibi artıları da var. Kimisi bütün parasını yatırır kimisi yarısını yatırır kimisi bir kısmını yatırır uzak durmamız için scam olması gerekiyor. Neo coin konusunda 1000 dolar olacağını yazmıştın nereden biliyorsun? İnanç besliyorsun elbette normal Neo 1000 dolar olana kadar waves 50 dolar daha rahat olur bence. Ucuzu varken pahalı olanı neden tercih edeyim. Senin de haklı olduğun tespitlerin var o zaman gir waves konusuna yaz bildiklerini değerlendirmeyi okuyanlar yapsınlar. Waves 15 doları geçtiğinde Aztec bozdurmadı sen olsaydın bozdurur başkasına geçerdin. Kullanmayacağım şeye ben yatırım yapmam. Bu değirmenin suyu nereden geliyor?
belhanda
Full Member

Activity: 196

View Profile
February 11, 2018, 05:13:59 PM

çapslere güldüm bence ama insanların yatırımlarıyla dalga geçmeniz pek doğru değil bence. sonuçta onlarda bi beklenti içerisindeler.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
February 11, 2018, 05:14:32 PM

hahhahaha sessiz güldüm. Waves karşıtları ne derlerse desin haklılar şu anda yapacak bir şey yok. Elinde waves tutan biri olarak artık bu saatten sonra satmayı da düşünmüyorum. Çünkü satsam bir şey yapmıyor su anda.
btcfxcoin
Full Member

Activity: 462
Merit: 107

View Profile WWW
February 11, 2018, 05:19:03 PM

hahqhah. iyi güldüm yalnız. waves ekim-kasım gibi yaptığı artışta 100k üzerine çıkınca satılması gerekiyordu bence. hala arayüz düzelmedi. 6-7 aydır bekliyor insanlar.

Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: