Bitcoin Forum
June 24, 2024, 12:31:54 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Böyle bir son bu hikayeye yakışmaz. O yüzden bu bir son değil.  (Read 485 times)
hhk1045 (OP)
Hero Member

Activity: 644
Merit: 504

View Profile
February 11, 2018, 04:58:35 PM

Bitcoin patladı bitti haberleri çoğalmaya başlarken, olumsuz haberler piyasaya yayılırken, şayet çöküş yaşanacaksa çöküşün, bu kadar erken bu kadarmış mı bizde bir şey sanmıştık dedirtecek kadar şaşafatsız olacağını düşünmüyorum. Yani şubat ayında yaşanan düşüşü çöküş olarak kabul etmiyorum.        Durgunluk keriz silkeleme, kısa dönem ayı piyasası olabilir belki daha da düşebilir Bitcoin, fakat seneler sonra 1 Bitcoin 500 bin dolarları göreceğinden şüphem yok.

Hikayesi olan yatırım araçları azdır. Kripto paraların hikayesi var, Bitcoinin hikayesi var.
Altcoinler de ya da Bitcoin de olun farketmez daha yolun çok ama çok başındayız. Rahat olun panik yapmayın. Gerçek projelerde kalın. Yatırımınıza inanın.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Sabır insana bahşedilmiş en büyük nimettir.
lulumiya
Full Member

Activity: 686
Merit: 104

View Profile
February 11, 2018, 11:31:30 PM

bu bir son değil bu bir başlangıç olacak, her inişin çıkışı vardır derler ve güzel çıkışlar bizi bekliyor yeni rekorunu kırabilir

triedra
Member
**

Activity: 560
Merit: 11

View Profile WWW
February 12, 2018, 09:20:38 AM

veriler önümüzde duruyor ama herkes görmüyor ya da araştırmıyor. biri diğer 1000 dolara gelecek, başkası bitcoin balonu patladı felan.

iktisatta fırsat maliyeti terimi vardır. önünüzdeki şartları duruma göre yeniden değerlendirir ve isterseniz değişime gidersiniz. her seçim bir vazgeçiştir. sonucu faydanıza, zararınıza olur orası tartışılır ve belli olmaz. %50 zarara gelme gibi ihtimallerin olduğu bu şartlarda her zaman planınız olması avantajdır.

M.aksak
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 3

View Profile WWW
February 12, 2018, 09:30:49 AM

Bitcoin için son olduğunu düşünenler son bulmayacak mi acaba. Her düşüşü fırsat bilip atlamak zorunda mısınız. Yapmayın bitcoin patlamayan harika uçan bir balon. Sabredince herkes görecek bunu.

AirsaveTravel.com    [ PRE ICO BEGINS ON 10TH SEP 2018 ]
─────   A Decentralized Social Saving Travel DApp   ─────
karaleke
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile WWW
February 12, 2018, 09:37:53 AM

Son olduğunu düşünenlerin tamamı bitcoin hakkında hiç bir araştırma yapmamış. Körü körüne karalama yapan insanlar. Inanmayın hatta dinlemeyin bile böylelerini.

█ CURAIZON █
We are Improving Healthcare, Reducing Costs, Saving Lives!
https://curatoken.curaizon.com
by24
Member
**

Activity: 238
Merit: 10

View Profile
February 12, 2018, 10:39:47 AM

Hocam 500 bin dolar da olmaz ya orası biraz abartı olmuş bence. Diğer söylediklerinize katılıyorum ama bu kadar büyük değerlere ulaşması çok zor geliyor bana açıkçası.
ferhat1242
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
February 12, 2018, 11:45:44 AM

Kusura bakmayın ama büyük BALON bana göre patladı.Daha nasıl patlayabilir ki mesela ? 20 binden 5'lere kdar düşmedi mi ? Bu balon değilde nedir  Grin

Ben öyle olumlu düşünmüyorum ve 2020 e kadar sürüneceğini her dönem daha çok dip yapacağına inanıyorum.2020 den sonra artış bekliyorum.Bu kadar büyük bir düşüş neredeyse 4/3 eridi elimiZe 4/1 bıraktılar.Gerçekten sağlklı bir düşüş değildi ve dahası gelecek arkasından ama yavaş yavaş eritecekler.Ama tabi bitcoin yanıltmayı sever bende yanılırım inşallah  Grin

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
risinqsun
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 273

-

View Profile
February 12, 2018, 01:58:20 PM

Tabiki yakışmaz . Ben hold cuyum düştükçe alırım düşerse yine alırım elimde ne kadar para varsa düşünmeden alırım hatta Smiley yeterki 6K düşsün ama iş işten geçti artık 8K bandında ve mart aylarında 10K görür diye düşünüyorum ve yazın patlamalar kopmalar başlar.
temeler
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 250

View Profile
February 12, 2018, 02:11:31 PM

Bu mantıkla bakılırsa şu anda Amerika da bitti tarihi düşüşler yaşadı dünya borsaları son 1 hafta da . Piyasalarda bu tür silkemeler , düşüşler her zmaan olacak ve bu kimileri için alım fırsatları. Döngü böyle işliyor.
hayratposta
Newbie
*

Activity: 182
Merit: 0

View Profile
February 12, 2018, 04:10:02 PM

Saçmalamayın bitcoin bitiyo batıyo patladı haberlerine inanmayın hatta okumayın bile derim çünkü bu sıradan bir çalkalanma sadece.
btc_turk
Member
**

Activity: 322
Merit: 12

View Profile WWW
February 12, 2018, 04:19:26 PM

Son için biraz erken bence. Daha bir çok iniş çıkış yaşayacak 100 bin dolar gibi değerleri geçecektir yani bitcoinin sonu için en az daha bir 5 10 yıl var bence.
motors
Sr. Member

Activity: 459
Merit: 258

🌟 Blockchain Expert, Miner.

View Profile
February 12, 2018, 04:26:24 PM

Ben keriz silkeleme operasyonu olarak görüyorum şu dönemi. Sabrımla çok büyük zararların eşiğinden dönerek kara çevirdim hamdolsun. Fakat yavaş yavaş piyasa daha tehlikeli bir hal almaya başlayabilir tekrar. Bu yüzden Trade yapmayı bırakarak bitcoinde bekleyebilirim. Bu aralar arbitraj işleride malesef çok durgun, artık 2 ay önce kazandığımı harcıyorum resmen. Piyasa öyle bir durumdaki kimse birşey kazanamıyor..

One day, all people will use crypto money instead of paper money.
Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1750
Merit: 311

View Profile
February 12, 2018, 07:22:37 PM

Bu kadar erken çökmesine imkan yok diye düşünüyorum ben. Yani bu kadar büyük paraların döndüğü bir piyasanın daha yeni yeni popüler olurken çökmesi baya saçma olur bence.
devgir
Newbie
*

Activity: 35

View Profile
February 12, 2018, 08:34:11 PM

Bu piyasa çökecekse Köylü Mehmet Ağa'yı silkelemeden çökmez, çökeceği zamana kadar çok büyük iniş-çıkış yapmasını beklerim ama çökeceğine inanmıyorum çünkü arkasındaki teknoloji sağlam. Dediğiniz gibi doğru projelerde kalıp sabredersek 2-3 yıl gibi bir sürede yatırımımız katlanacaktır.
snowball90
Member
**

Activity: 196

View Profile
February 12, 2018, 08:38:29 PM

Bu bir son ya da çöküş değil bana kalırsa da.. Düşüşler bu kadar abartıldığı ve panik olunduğu sürece devam edecek. Panik satışları da piyasayı olumsuz etkiliyor. Biraz sabırlı olup sakince beklemek bence yapılabilecek en iyi hamle olur..

reddolphin
Newbie
*

Activity: 210

View Profile
February 12, 2018, 08:48:30 PM

neden 500.000 dolar olacak? o kadar büyük paralar bu piyasaya nasıl girecek ve neden girecek?bazen kendim içim de dahil çok hayalperest olduğumuzu düşünüyorum.
Lethapudi
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 257

View Profile
February 12, 2018, 08:58:42 PM

Her yerde yazıldığı gibi blokzincir dünya için devrim niteliğinde bir teknoloji, blokzincir teknolojisinin dünyadaki ilk örneği Bitcoin olduğuna göre blokzincire duyulan ilgiyle bitcoin, bitcoin'e duyulan ilgiyle blokzincir teknolojisi büyümeye devam edecek. Bu bir kısır döngü ve yeni finansal devrimin 20 yıl içerisinde gerçekleşeceğini düşünüyorum.
teselort
Member
**

Activity: 70

View Profile WWW
February 12, 2018, 10:27:48 PM

Finansal atılım mutlaka gelir, yeni girişimin ayak seslerini duyuyoruz ve her kafadan farklı ses çıkıyor kapışma olmadan ekonomik sistemler değişmez.

edutBTC
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 250

View Profile
February 12, 2018, 10:34:11 PM

Sondaki cümleye tüm kalbimle katılıyorum, sabır ve inancını yitiren insan hiçbir konuda başarılı olamıyor ve bu kripto için altın bir kural. Korkuya kapılmak kimseye çözüm getirmiyor.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
jaypete
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 257

View Profile
February 12, 2018, 10:58:17 PM

Her yıl yaşanan bir düşüşün benzerini yaşadık diye elbette bu bir son ya da çöküş değil. Aradaki tek fark bu yıl daha yüksekten düştü ve tekrar daha fazla yükselerek gelecek yıllarda daha yüksekten düşme olasılığı var fakat tamamen çökmesi ya da yok olması olasılık dışı.
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: