Bitcoin Forum
June 17, 2024, 02:41:51 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Altcoinler için takvim coinmarketcal  (Read 420 times)
SlckC
Newbie
*

Activity: 1
Merit: 0

View Profile
February 12, 2018, 08:40:09 AM

Süper paylaşım.  Grin
holderman
Member
**

Activity: 285
Merit: 12

View Profile
February 12, 2018, 09:20:47 AM

Sağolun benim de takip ettiğim bir site, buranın kötü yanı çoğu etkinlik çok geç giriliyor, bikaç kere ben de girmeyi denedim adminler bikaç gün sonra onaylamıştı resmen, önemli bir etkinlik ve bir iki ay varsa güzel ama çoğu etkinliği 10 15 gün kala giriyorlar ve fiyat da çoktan artmış oluyor, nadir de olsa böyle olmuyor kazandırıyor tabi ama biraz daha uzun vadede bulunan etkinlikleri gözüme kestiriyorum ben, dbet mesela şuaralar baktığım.

acmrl
Full Member

Activity: 392
Merit: 100

View Profile
February 12, 2018, 01:56:41 PM

tüm coinler için haberler olmuyor yeteri kadar güncellemeleri yapmıyorlar bazıları, tüm coinler için her gün güncelleme olsa gayet güzel olur hepimiz için
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
February 12, 2018, 02:39:38 PM

Zaten haber ve etkinlik ile alım satım yapıyoruz. Coinmarketcalda organize ve faydalı bir site.
karayaman (OP)
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile WWW
February 13, 2018, 08:47:15 PM

Zaten haber ve etkinlik ile alım satım yapıyoruz. Coinmarketcalda organize ve faydalı bir site.
teşekkürler hocam
Hopewithmoney
Full Member

Activity: 350

View Profile
February 13, 2018, 09:17:23 PM

Ben zaten takip ediyorum fakat her zaman da doğru çıkmıyor ama yine de doğruluk payı yüksek denebilir. Bu tür siteleri takip etmenin kimseye zararı yok fikir sahibi olunabilir ama körü körüne de bağlanmamak gerekir.
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
February 14, 2018, 09:38:25 AM

Eline sağlık öncelikle. Güncel tutarsanız konuyu dahada iyi olur bence.

repla64
Member
**

Activity: 194
Merit: 12

Trust me. I'm a holder.

View Profile
February 14, 2018, 05:51:32 PM

bu sitedeki minexcoin haberlerini ben eklemiştim girmişken onaylarsanız sevinirim Smiley

Brickblock.ioTHE FUTURE OF ASSET TRADING ON THE BLOCKCHAINBrickblock.io
REAL ESTATE EXCHANGE TRADED FUNDS COIN FUNDS
TelegramFacebook ❰ Contribution Campaign starts May 9 ❱ TwitterBlog
aragom
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 263

View Profile
February 14, 2018, 08:14:05 PM

Merhaba arkadaşlar bitcoin ile ilgilenen bir çok insanın borsada altcoinlerle işlem yaptığını biliyoruz.Bildiğiniz üzere birden fazla haberlerini takip etmek genelde vaktimizi alıyor.Sizlere bugün bu işlemi oldukça basite indirgeyecek https://www.coinmarketcal.com/ sitesinden bahsedeceğim.Sitede çoğu altcoinin haberini bulmak mümkün ve dilediğiniz coini seçip ilerde gerçekleştireceği eylemleri görebiliyorsunuz.Eğer haberleri takip edip zamanlamayı doğru yaparsanız çok güzel karlar elde etmeniz mümkün.

Dilerseniz bu bölümden istediğiniz altcoini yazıp haberlerine bakabilirsiniz;

Örnek vermek gerekirse nxt 28 aralık veya daha öncesinde ignis airdrop haberini vermiş;

Haberin etkisi;

iyice sistemi manipüle etmeye başladılar. hiç duymadığım coinler 15 20 event yapıyor. alayı çöp veya yanlış bilgi.

büyük coinler hariç pek itibar etmeyiniz.
iconista
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile
February 14, 2018, 11:14:47 PM

Arkadaşı tebrik ederim harika bir konu açmış. Meritim yok maalesef olsa direk verirdim.

Bende bu siteyi takip ediyorum. Bir kaç noktaya dikkat çekmek istiyorum.

- Haberlerin doğruluğu
Site kendi içinde haberin doğruluğu ile ilgili anket yapıyor. Ancak bununla yetinmeyin. Telegram, Reddit gibi platformlardan konunun doğruluğunu araştırın

- Doğru Zamanlama
Belirtilen haberler, güncellemeler, geliştirmeler, forklar vs. işlemler için pozisyonunuzu en az 2 hafta önceden alın. Son dakikaya kalırsanız yükselişte tepelerde kalabilir, düzeltmede zarar edebilirsiniz.  Bu piyasada doğru zamanlama kazanç ile kaybı belirleyen temel etkenler arasında.

Sync485
Full Member

Activity: 252

View Profile
February 14, 2018, 11:34:59 PM

NXT'nin airdrop haberi erkenden girenler için güzel oldu.X3 alıp çıkmıştık.Zcl'de aynı şekilde güzel oldu.Ondan da x2 yapıp çıkmıştık 1 hafta da .Bu gibi haberler önemli aslında.Dibden girip
 son 3 gün hala kar tatmin edici ise çıkmak en güzeli.Çıkmamak bir nevi risk almak olur getirisi olabileceği gibi götürüsü de olabilir.Takip etmekte yarar var bu takvimleri.Bazıları da iş yapmıyor.Coinin yatırımcı çekmesi ile alakalı birşey.Sağlam gelecek vaat eden bir coinse getirisi olacaktır.

evet ama bazı coinler bu tür siteleride manipülasyon olarak düşündükleri için haberlerini paylaşmıyorlar yada ordaki haberleri onaylamıyorlar.
karayaman (OP)
Member
**

View Profile WWW
February 15, 2018, 12:53:47 AM

Arkadaşı tebrik ederim harika bir konu açmış. Meritim yok maalesef olsa direk verirdim.

Bende bu siteyi takip ediyorum. Bir kaç noktaya dikkat çekmek istiyorum.

- Haberlerin doğruluğu
Site kendi içinde haberin doğruluğu ile ilgili anket yapıyor. Ancak bununla yetinmeyin. Telegram, Reddit gibi platformlardan konunun doğruluğunu araştırın

- Doğru Zamanlama
Belirtilen haberler, güncellemeler, geliştirmeler, forklar vs. işlemler için pozisyonunuzu en az 2 hafta önceden alın. Son dakikaya kalırsanız yükselişte tepelerde kalabilir, düzeltmede zarar edebilirsiniz.  Bu piyasada doğru zamanlama kazanç ile kaybı belirleyen temel etkenler arasında.

düşünmen yeter hocam 1 merit kaldı member olmaya Cheesy
kr105
Hero Member

Activity: 938
Merit: 501

View Profile
February 15, 2018, 12:54:49 AM

coinmarketcal.com'u sürekli takipteyim fakat bazı arkadaşların belirttiği konu mühim,  bu tür sitelerin verdiği her habere uyup coine atlamamak gerek, başka mecralardan da teyit edilmeli.
max1616
Member
**

Activity: 434
Merit: 14

View Profile
February 15, 2018, 03:57:48 AM

Büyük coinler harici manipüle edilebilir bir sistem bence..Özellikle küçük projeler için pek dikkate almıyorum..Büyükleri bile almıyorumya bazen ince detaylar veriliyor takip ediyorum..Bilgi ve araştırma ile yatırım yapanlar için güzel bir site..Ben genelde hislerimle yapıyorum Smiley
cointerstrike
Full Member

Activity: 350

View Profile
February 15, 2018, 05:54:40 AM

Paylaşımınız için teşekkürler. Ama kripto para piyasası o kadar garip bir piyasa ki sadece trende göre değişiyor. Pump dönemi hiçbirşey yapmasan da yükselir, dump dönemi mainnet çıkarsan bile düşer. Son dönemde birkaç projede gördüğüm için söylüyorum..
afmfk06
Member
**

Activity: 365
Merit: 10

View Profile
February 15, 2018, 07:04:06 AM

Uzun süreden beri ben de bahsedilen siteyi takip ediyorum. Kuşkusuz gündemi takip etmek için önemli. Ancak tamamen buradaki faaliyetleri baz alarak yatırım yapmanın da riskli olduğunu tecrübe etmiş biri olarak siteyi de takip edin ama genel trende göre işlem yapın derim.
HadadC
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 1

View Profile
February 15, 2018, 07:06:09 AM

eee niye kimse merit vermemis.

Kardeşim , neyimiz var da neyi veriyoruz. Olsa da versek , forum bize bakmıyor malesef Smiley

❤   humancoin   ❤ (https://www.humancoin.net/)
Join our whitelist!
█A new era of charity █
ankara44
Member
**

Activity: 434
Merit: 14

View Profile
February 15, 2018, 07:25:43 AM

coinmarketcal ve coinmarketcap takip etmeden yatırım yapılmaz bu piyasada. Bu siteler enformasyon sağlar. Ancak yatırımınızı yine de kendi değerlendirmelerinizi de katıp yapmalısınız.
trc22@gmail.com
Member
**

View Profile
March 08, 2018, 09:16:28 AM

Güzelmiş gerçekten derli toplu hepsi bir arada cidden çok teşekkürler benimde haberim yoktu böyle bir siteden
haskizilcik
Member
**

Activity: 160
Merit: 10

View Profile
March 08, 2018, 09:16:49 AM

Açıklamalar çok çok iyi olmuş tebrik ediyorum bende buna benzer site kurmak gerekli diye düşünüyordum ama bir türlü zaman ayırıp ta çalışmalara başlayamamıştım

✘  EXCOLONY   |▌  YOUR PLEASURE IS OUR INNOVATION
|███   White Paper  [  JOIN our ICO  ]  ANN Thread   ███|
Twitter  |  Facebook  |  Telegram  |  Medium  |  Github  |  Reddit
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: