Bitcoin Forum
May 03, 2024, 07:15:02 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Cunoaste cineva un developer pentru un site ico?  (Read 261 times)
lxo94 (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 26
Merit: 0


View Profile
February 11, 2018, 07:37:01 PM
 #1

Cunoaste cineva un developer pentru un site ico? Doresc pe cineva sa imi creeze un site ico, dar cineva de incredere!
1714763702
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714763702

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714763702
Reply with quote  #2

1714763702
Report to moderator
1714763702
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714763702

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714763702
Reply with quote  #2

1714763702
Report to moderator
Each block is stacked on top of the previous one. Adding another block to the top makes all lower blocks more difficult to remove: there is more "weight" above each block. A transaction in a block 6 blocks deep (6 confirmations) will be very difficult to remove.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714763702
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714763702

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714763702
Reply with quote  #2

1714763702
Report to moderator
HBKMusiK
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 693
Merit: 120


View Profile
February 12, 2018, 01:26:34 AM
 #2

Cunoaste cineva un developer pentru un site ico? Doresc pe cineva sa imi creeze un site ico, dar cineva de incredere!
O intrebare foarte buna, daca gasesti pe cineva capabil te rog lasa-mi un pm, si eu as avea nevoie de cineva cu asemenea skill.Multumesc!

Bodu
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 8
Merit: 0


View Profile
February 13, 2018, 10:15:46 AM
 #3

Hello,
Am dezvoltat un procesator de plata pentru cryptocurency care activeaza cu succes si suntem in proces de dezvoltare al unei crypto bank. Daca doresti sa discutam la sediul nostru din Bucuresti imi poti scrie la office [at] rinnovation.ro
MikeAngel
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 40
Merit: 0


View Profile WWW
February 15, 2018, 02:14:34 PM
 #4

Eu va recomand pe cei de la www.boostit.net au lucrat pentru mai multe ICO-uri de la FootballCoin.io la www.IP.sx care e al lor
Volodin_Pasha
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 54
Merit: 0


View Profile
February 22, 2018, 10:35:03 PM
 #5

TRECEȚI-L PE SITE.
www.ethereumworks.com. Ei au o școală proprie pentru programe de instruire.
channel la youtube - https://www.youtube.com/channel/UC6M_4CKxCaU9faa6SKRCJ9Q/featured
telegam - https://t.me/smart_contracts_dev
AmunRa
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 338
Merit: 250


I use recycled electrons


View Profile WWW
March 02, 2018, 09:17:32 PM
 #6

Cunoaste cineva un developer pentru un site ico? Doresc pe cineva sa imi creeze un site ico, dar cineva de incredere!
Echipa Oracol va poate ajuta incepand din Mai 2018 dupa ce lansam ICO/ISO pentru moneda noastra.
Avem experianta dovedita de la A la Z cum se spune.
Cititi topicul nostru pentru a vedea capabilitatile

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2468642.0

Adrian

Oracol Xor-Stay tuned for ICO info www.oracol.mobi
lxo94 (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 26
Merit: 0


View Profile
March 05, 2018, 09:48:48 PM
 #7

Eu doresc cat mai curand sa gasesc un developer. Astept mesaj in privat daca se pricepe cineva.
focmere
Member
**
Offline Offline

Activity: 126
Merit: 11


View Profile
March 07, 2018, 02:17:48 PM
 #8

Cunoaste cineva un developer pentru un site ico? Doresc pe cineva sa imi creeze un site ico, dar cineva de incredere!

Eu zic sa folosesti un template de pe net, si sa-l instalezi pe un site de wordpress. Nu cred ca vrei sa bagi acuma o gramada de bani in website design.
O idee buna se poate construi si fara sa te complici.
mark975
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 9
Merit: 0


View Profile
March 13, 2018, 03:59:55 PM
 #9

Cunoaste cineva un developer pentru un site ico? Doresc pe cineva sa imi creeze un site ico, dar cineva de incredere!

Eu zic sa folosesti un template de pe net, si sa-l instalezi pe un site de wordpress. Nu cred ca vrei sa bagi acuma o gramada de bani in website design.
O idee buna se poate construi si fara sa te complici.

Un site de wordpress/joomla sau ce-o mai fi, arata gradul investitiei tale in propria afacere. Adica, te poti lauda ca esti investitor de crypto si tu mergi cu metroul ... Nu prea rimeaza, sincer.
HBKMusiK
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 693
Merit: 120


View Profile
March 13, 2018, 09:31:15 PM
 #10

Cunoaste cineva un developer pentru un site ico? Doresc pe cineva sa imi creeze un site ico, dar cineva de incredere!

Eu zic sa folosesti un template de pe net, si sa-l instalezi pe un site de wordpress. Nu cred ca vrei sa bagi acuma o gramada de bani in website design.
O idee buna se poate construi si fara sa te complici.

Un site de wordpress/joomla sau ce-o mai fi, arata gradul investitiei tale in propria afacere. Adica, te poti lauda ca esti investitor de crypto si tu mergi cu metroul ... Nu prea rimeaza, sincer.
Nu e o comparatie foarte buna dar ai dreptate in mare parte, orice proiect care se respecta necesita o investitie pe masura.Apropo: de multe ori e mult mai ok sa mergi cu metroul prin oras, e o alternativa foarte ok la aglomeratia din traficul suprateran.

mark975
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 9
Merit: 0


View Profile
March 21, 2018, 09:02:35 PM
 #11

da, nu prea am nimerit-o ca si comparatie. Ideea era ca trebuie sa investesti la modul serios, in cazul in care vrei sa nu fi considerat o gluma. Apropos, chiar stiu oameni cu bine situati financiar, dar care circula cu metroul. Smiley
chainrepublik
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 13
Merit: 0


View Profile
March 24, 2018, 01:15:22 PM
 #12

Suntem singura echipa din Romania care a scris un blockchain functional cap coada (www.chainrepublik.io), java plus interfata web fara sa copieze o linie de cod din alte produse. In masura timpului am putea sa te ajutam dar necesita investitii serioase.

Sa gasesti developeri pe zona blockchain este mai greu decat sa castigi la loto. Cei care au dezvoltat sisteme descentralizate ii poti numara pe degete si in general sunt supra-aglomerati.

Trimite-mi un PM cu ce vrei sa faci exact.

Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!