Bitcoin Forum
May 14, 2024, 06:42:21 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: ilk defa coin alacağım bana yardımcı olur musunuz?  (Read 279 times)
parin35
Newbie
*

Activity: 71
Merit: 0

View Profile
May 02, 2018, 05:48:11 AM

Adminler nerde ? bu tarz saçma salak troll mesajlarını kilitlenmesi lazım , troll olmadığını varsaysak bile bu tarz uslüpla kimseden bilgi alamazsın 250 tl dedeğin para 50 küsür dolar yapar alım satım ıvır zıvır feelerden zaten o para anında erir arkadaşlar sana onu anlatmış ...

hadi lan ordan zibidi.  salak sensin.
250 lirayı beğenmiyor bide ibne. gün gelir 250 liraya muhtaç kalırsın fazla kıçın başın oynamasın.
adminler beni değil, senin gibi beyinsizce yorum yazanları kısıtlasın. madem fikrin yok konuma yorum yazma birdaha. milleti provoke etme.

Sen nasıl bir yavşaksın oyle bu ibneye mesaj atmayın birde arkadaşlar sana yardımcı olmaya çalışıyor , sen o 250 tl açlıktan kokan ağzın için git bir yemek ye yavışak senin neyine bana mesaj yazmak götveren dahada uslübumu bozmak istemiyorum sen git bu kafayla airdrop kovala madem cebinde paran yok götlek seni senin gibi piçlerede kimse yardım etmemesi lazım ama anlamıyorum millet mesajmı kasıyor ....
scholes83
Newbie
*

Activity: 195
Merit: 0

View Profile
May 02, 2018, 05:49:03 AM

Bu kadar dusuk para ile gireceksen x100 yapma potansiyeli olan bir coin ya da token alman lazim. Benim onerim

CRPT
SETH
INS
ABT
neowutang
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 1

View Profile WWW
May 02, 2018, 06:56:48 AM

cardano ve ripple düşünüyorsan 250 dolar olsun TL her türlü  küçük büyük para ile işlem yapılır yani alması satması kolay. sorun şu. cardanoyu da ripple da. 1600 kripto paranın alayını da yönlendiren bitcoin. bir gözün bitcoinin grafiğinde diğeri aldığında, diğer gözlerinde  Grin piyasadaki her türlü alakalı haberleri okumakla geçip, değerlendirme almalısın. kazanması, kaybı çok hızlı.

|  Shopin  |  Shopping Made Personal
››››  https://tokensale.shopin.com/  ‹‹‹‹
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
May 02, 2018, 07:10:16 AM

Borsa kullanımını biliyor musun ? Bilmiyorsan bence ilk onu öğren coinmarketcapta coinlerin hangi borsada olduğu falan yazıyor. Oradan coini seçip hangi borsadaysa üye olup satın alacaksınız. Tabi önce Türk borsalarından birine de hesap açmanız lazım

Quite
Full Member

Activity: 448
Merit: 157

View Profile WWW
May 02, 2018, 07:13:28 AM

250 tl lik coin olmaz çünki min 10bin$ ile bu işe girin yoksa o parayı gidip güzelce karnınızı doyurun

Ne demek 250 liralık coin olmaz. 0,007 BTC aldığında bunun adı coin alımı olmuyor mu yani? Bu miktar 250 lira civarı yapmaktadır. Arkadaşlar bilgilendirmek istemiyorsanız eğer doğru cevaplar ile kırmadan bilgilendirmeniz daha uygun olmaz mı?

zfrey
Full Member

Activity: 686
Merit: 111

View Profile
May 02, 2018, 07:20:22 AM

10bin$ ile girin karnınızı doyurun diyor.

bak kardeş böyle adamların dediklerine inanmayacaksın mesela nedenlerine gelince.
1)adam piyasaya yeni giriyor dolayısıyla piyasayla ilgili pek bir bilgisi yok
2)her piyasaya giren 10bin$ ile mi girsin ? Herkesin kendisine göre bütçesi var.Adamın gücü o kadardır bilemeyiz
3)Her zaman demiyor muyuz biz "Kaybetseniz bile üzülmeyeceğiniz bir miktarla girin" diye. Neden böyle yüksek meblalarda girsin ki adam borsaya ?

Kusura bakma ama kardeş bunu diyenlerin art niyetli olduğunu düşünüyorum.

Coin alacak arkadaşımıza gelince kardeş emek senin , para senin , yatırım fikri senin.

Hangisinden alacaksan al hiç farketmez coin almak önemli değildir.

Önemli olan ne zaman satabileceğindir. Sabırlı olabilmendir.

Şu kadar yatır bunu yap şunu yap diyenlere sakın inanma ! Onlar vampir gibidirler.. Kanınız ile doyarlar.
medlucky
Member
**

Activity: 224

View Profile WWW
May 02, 2018, 07:51:11 AM

250 tl yle ne alcaksın kardeş bence en az 5000 tl ile girmen gerekir 250 tl yi enfazla 3 ayda 2 katı yapabilirsin o da acemi şansın tutarsa bu ayı sezonunda btc ye girmek için güzel zamanlama ama bence meblağıyükseltip btc alıp btc de kal derim

LoveFooL
Member
**

Activity: 476

View Profile
May 02, 2018, 09:02:10 AM

madem kripto konusunda bilgili değilsin o zaman önce yeni başlayanlar forumunda biraz araştırma yap bişeyleri öğren yada en azından başlığını gir o sayfada aç . insanlara laf yetiştireceğine bişeyler öğrenmeye bak.
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: