Bitcoin Forum
May 07, 2024, 09:14:57 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Vebitcoin Sahtekarlığı  (Read 437 times)
volkanztrk (OP)
Newbie
*

Activity: 1
Merit: 0

View Profile
February 12, 2018, 07:50:29 AM

Vebitcoin sitesi işlem hacimlerini tamamen yanlış şekilde bildirilmekte.

https://coinmarketcap.com/exchanges/vebitcoin/

Vebitcoin'e ait ripple cüzdanında 323 Bin ripple olmasına rağmen coinmarketcap hacmi 22 Milyon TL

Vebitcoin ripple cüzdanı: https://bithomp.com/explorer/raaCgQFX4nX337WkBaLPMq399RB8aKANFZ

Bu dolandırıcılara sakın para kaptırmayın arkadaşlar.
1715073297
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715073297
Reply with quote  #2

1715073297
Report to moderator
1715073297
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715073297
Reply with quote  #2

1715073297
Report to moderator
There are several different types of Bitcoin clients. The most secure are full nodes like Bitcoin Core, which will follow the rules of the network no matter what miners do. Even if every miner decided to create 1000 bitcoins per block, full nodes would stick to the rules and reject those blocks.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
HartmaniAbit
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile
February 12, 2018, 02:56:42 PM

Bu site ile ilgili acayip şikayet ve dolandırıcılık konuları açılıyor. Şikayetleri dikkate almak gerekiyor. Teşekkürler
motors
Sr. Member

Activity: 459
Merit: 258

🌟 Blockchain Expert, Miner.

View Profile
February 12, 2018, 04:21:32 PM

Yeni açılan borsaları kullanmanızı pek tavsiye etmiyorum. Zaten neden başka borsa kullanma ihtiyacı hissediyorsunuz ki?

Artık benim için 2 büyük borsa var gerisi hikaye. Paribu ve BTCTurk.

Koinim ve Koineks'i borsadan saymıyorum. Koineks'in 30BTC hacmi var hatta hacimlerinden utandıkları için anasayfadan kaldırdılar. Koinim'in de 50BTC hacmi var.

Artık haberlerde çok sık görüyorum "4 büyük borsa" başlığını. Öyle bir dünya yok arkadaşlar. 30BTC hacmi olan borsanın neresi büyük?

One day, all people will use crypto money instead of paper money.
chn2z
Full Member

Activity: 350
Merit: 105

View Profile
February 12, 2018, 09:47:38 PM

Koineks Allah var çok güzel başlamıştı. 5 Para birimi ile ama sonradan boka sardılar. Müşterilerle ilgilenmediler Eth çekimlerini aylarca düzeltemediler. Bu forumda defalarca uyarılmalarına rağmen uyarılara da kulak asmadılar ve müşterileri kaçtı. Şimdi geri almak için ripple stellar nemi eklediler ama nafile adamlar gelmez niye gelsin ki. Milletin parası haftalarca rehin kaldı borsada zarar üstüne zarar. Bedava deseler gitmeyecek insanlar tanıyorum artık o derece Smiley
natureltiqqy
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile WWW
February 13, 2018, 08:41:28 PM

bir çok altcoini Türk Lirası ile alıp satabileceğimizi görünce seviniyoruz biz de ama yok, olmuyor ne yapılırsa yapılsın bir şekilde bizim ülkemizde bu işler doğru dürüst yürümüyor.

ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
February 13, 2018, 09:05:49 PM

İlk defa duyuyorum 10 günde 10 tane borsa açılmış ne kadar kolay oldu bu işler?
Coinmarketcap sitedeki verileri çekiyor o zaman kendi içinde trade yapıyorlar şişiriyorlar hacimi.
HARDCRACKERS
Full Member

Activity: 1049
Merit: 210

Crypto Trader

View Profile
February 14, 2018, 08:53:14 AM

işin gerçeği 99 coin sözde varda kaç tane üye var ve o kadar çeşit coin kaç kişide var yani.Borsa istediği seviyeye gelmesi için çok çalışması lazım.Ve ayrıca müşterileri üzmezse  korkutup kaçırmazsa belki ilerde alt yapı oluşur ama şu anda zor zaten coin piyasa tepetaklak parası olan bozdurup kaçtı olmayanda zaten yok.
ascakan
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 255

View Profile
February 16, 2018, 09:25:51 AM

Yeni açılan borsaları kullanmanızı pek tavsiye etmiyorum. Zaten neden başka borsa kullanma ihtiyacı hissediyorsunuz ki?

Koinim ve Koineks'i borsadan saymıyorum. Koineks'in 30BTC hacmi var hatta hacimlerinden utandıkları için anasayfadan kaldırdılar. Koinim'in de 50BTC hacmi var.

Artık haberlerde çok sık görüyorum "4 büyük borsa" başlığını. Öyle bir dünya yok arkadaşlar. 30BTC hacmi olan borsanın neresi büyük?

Onların olayı bir köprü vazifesinde olmaktan ileri gidememeleri. Yani btc yi alıyorsun ltc ya da gönderiyorsun yurtdışı borsalarına, kimse de 30 btc almayacağı için hacim sorunu kalmıyor ortada birden fiyatlar oynamaya başlarsa hacimler baya artıyor geçen gün ltc artışıyla 1500 ltc olan hacim birden 15000 e çıktı millet pusuda ama Türk borsalarında değil coinleri
destekvebitcoin
Copper Member
Newbie
*

Activity: 52

View Profile
April 18, 2019, 10:21:19 PM

Onların olayı bir köprü vazifesinde olmaktan ileri gidememeleri. Yani btc yi alıyorsun ltc ya da gönderiyorsun yurtdışı borsalarına, kimse de 30 btc almayacağı için hacim sorunu kalmıyor ortada birden fiyatlar oynamaya başlarsa hacimler baya artıyor geçen gün ltc artışıyla 1500 ltc olan hacim birden 15000 e çıktı millet pusuda ama Türk borsalarında değil coinleri
işin gerçeği 99 coin sözde varda kaç tane üye var ve o kadar çeşit coin kaç kişide var yani.Borsa istediği seviyeye gelmesi için çok çalışması lazım.Ve ayrıca müşterileri üzmezse  korkutup kaçırmazsa belki ilerde alt yapı oluşur ama şu anda zor zaten coin piyasa tepetaklak parası olan bozdurup kaçtı olmayanda zaten yok.
9
Coinmarketcap sitedeki verileri çekiyor o zaman kendi içinde trade yapıyorlar şişiriyorlar hacimi.
bir çok altcoini Türk Lirası ile alıp satabileceğimizi görünce seviniyoruz biz de ama yok, olmuyor ne yapılırsa yapılsın bir şekilde bizim ülkemizde bu işler doğru dürüst yürümüyor.
Koineks Allah var çok güzel başlamıştı. 5 Para birimi ile ama sonradan boka sardılar. Müşterilerle ilgilenmediler Eth çekimlerini aylarca düzeltemediler. Bu forumda defalarca uyarılmalarına rağmen uyarılara da kulak asmadılar ve müşterileri kaçtı. Şimdi geri almak için ripple stellar nemi eklediler ama nafile adamlar gelmez niye gelsin ki. Milletin parası haftalarca rehin kaldı borsada zarar üstüne zarar. Bedava deseler gitmeyecek insanlar tanıyorum artık o derece Smiley

Vebitcoin'e ait ripple cüzdanında 323 Bin ripple olmasına rağmen coinmarketcap hacmi 22 Milyon TL

Vebitcoin ripple cüzdanı: https://bithomp.com/explorer/raaCgQFX4nX337WkBaLPMq399RB8aKANFZ

Değerli yatriimcilar 2017 sonu 2018 yaşanan aksamalar sonrasında vebitcoin bir çok alanda kendini geliştirmiş ve en yüksek güvenli ve seçenekleri bol  ürünler ile 2018 4. Çeyreğinde yeni sürümü ile Bir çok detay olarak vizyona çıkmıştır son dönemde gerek medyada gerek şikayet platformlarinda en başarılı borsadır sorularınız için 7/24 support@vebitcoin.com yazabilirsiniz
Lifekeeper
Member
**

Activity: 360
Merit: 24

View Profile
April 19, 2019, 01:07:41 AM

Değerli yatriimcilar 2017 sonu 2018 yaşanan aksamalar sonrasında vebitcoin bir çok alanda kendini geliştirmiş ve en yüksek güvenli ve seçenekleri bol  ürünler ile 2018 4. Çeyreğinde yeni sürümü ile Bir çok detay olarak vizyona çıkmıştır son dönemde gerek medyada gerek şikayet platformlarinda en başarılı borsadır sorularınız için 7/24 support@vebitcoin.com yazabilirsiniz

Bundan 3-4 hafta oncesine kadar ust duzey memnuniyetle kullaniyordum, tam anlamiyla 0 bot vardi, sonra 3-4 hafta once her ne olduysa bir anda tahtalari botlarla doldurdunuz, bunu soyleyincede inkar ettiniz vs... taker islem yapmak neredeyse mumkun degildi, filan falan. Sanirim sonra yaptiginiz hatanin farkina varmis olacaksinizki son 1 haftadir yine eskisi gibi borsayi tum botlarda temizlemissiniz ve yine 0 bot la islem yapilabilmekte (cok az borsada olan bir ozellik umarim kendinizi tekrar bozmazsiniz). Gecen 3-4 haftada islemlerimi baya azaltmistim bu bot olayi yuzunden ama suanda tekrar yavas yavas borsanizdaki hacmimi eskisi gibi arttirmaya basladim.

Borsanizda son olarak 8-10 adet ana coin diye tabir edebilecegimiz coinlerin cekim ucretlerini 0 ladiniz gayet guzel bir gelisme olmus, ama bu coinler disindaki bazi coinlerdeki 50 TL ye varan cekim ucretleri gercekten bu coinlerde arbitraji imkansizlastiriyor, tavsiye olarak cekim ucretlerini sifirlayin demiyecegim ama 50 TL nedir yaw Cheesy....... 3-5 TL yaparsaniz o coinleride Arbitraj icin dusunebilir Arbitrajcilar.

Bunun disinda sadece mesai saatleri icerisinde cekim ve sadece Vakifbank olmasida olumsuz bir diger konu. Bu konuda bir gelisme saglanabilirse cok guzel olur. Ne bilim bi Akbank, bi Ziraat filan 7/24 cekim opsiyonu ile eklense guzel olur dusuncesindeyim.

Ayrica sizi Bitcointalkda gormekde guzel olmus, sonunda burda varlik gostermeye baslamissiniz, insallah 1 seferlik degildir. Iyi Calismalar.

coinito
Member
**

Activity: 203
Merit: 16

View Profile
April 19, 2019, 09:52:13 AM

9

Değerli yatriimcilar 2017 sonu 2018 yaşanan aksamalar sonrasında vebitcoin bir çok alanda kendini geliştirmiş ve en yüksek güvenli ve seçenekleri bol  ürünler ile 2018 4. Çeyreğinde yeni sürümü ile Bir çok detay olarak vizyona çıkmıştır son dönemde gerek medyada gerek şikayet platformlarinda en başarılı borsadır sorularınız için 7/24 support@vebitcoin.com yazabilirsiniz

Sevgili Destekvebitcoin,

Sizleri bu platformda görmek güzel, zira coinmarketcapteki yalan verileriniz sonrası bu forumda adınızı şahsım da buna dahil olmak üzere yalancı borsalar listesine aldık. Buradan vereceğiniz cevaplar, bu algıyı kırmanıza yardımcı olacaktır. Geçmiş postları okursanız göreceksiniz.

Ayrıca burada herkesten yazım imla kurallarına uyması beklenmez ama kendini büyük olarak gören bir borsa temsilcisi yazı imla kurallarına uyarsa daha fazla saygı görür. Zira üstteki yazınızda 1 tane bile noktalama işareti (nokta, virgül) yer almıyor. Dostane bir uyarıdır.

ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
April 19, 2019, 01:37:16 PM

sahte hacim yapmayan coin ve borsa yok denecek kadar azdır muhtemelen ben adım gibi eminim zaten bu piyasadan sahte hacimleri çıkarsalar 180 milyar dolar anında 20 milyar dolar belki de daha az bir rakama düşer
destekvebitcoin
Copper Member
Newbie
*

View Profile
April 21, 2019, 04:00:09 PM

9

Sevgili Destekvebitcoin,

Sizleri bu platformda görmek güzel, zira coinmarketcapteki yalan verileriniz sonrası bu forumda adınızı şahsım da buna dahil olmak üzere yalancı borsalar listesine aldık. Buradan vereceğiniz cevaplar, bu algıyı kırmanıza yardımcı olacaktır. Geçmiş postları okursanız göreceksiniz.

Ayrıca burada herkesten yazım imla kurallarına uyması beklenmez ama kendini büyük olarak gören bir borsa temsilcisi yazı imla kurallarına uyarsa daha fazla saygı görür. Zira üstteki yazınızda 1 tane bile noktalama işareti (nokta, virgül) yer almıyor. Dostane bir uyarıdır.

Öncelikle bilgilendirme için teşekkür ederiz. Yeni arayüz sonrası bir çok medya platformlarinda yer almaya başladık ;  ve alanı genisletiyoruz. Öncelikle tüm soruları giderebilmek amacımız, tabi anlık olarak tüm medya alanlarından , cevap vermek isteriz. Aşağıda adres link bilgilerini paylaşıyoruz.

https://www.sikayetvar.com/vebitcoin
https://twitter.com/vebitcoincom
t.me/vebitcoincom
Support@Vebitcoin.com
alikir
Newbie
*

Activity: 6

View Profile
April 30, 2019, 11:11:04 AM

Grafikler çok saçma. Hangisini açsam fiyat 0.00'dan başka birşey göstermiyor ve doğal olarak hepsi de yatay (Sanki sitedeki çiftlerin oranları hepsi için minimum 0.01 miş gibi). 1 saatten aşağı göstermiyor ama 1-12 saatte hangi zaman aralığını seçersem seçeyim grafik hep aynı kalıyor. Siteye koyulan günlük grafik de saatlik. Bir gün için saatlik grafik Smiley. 24 saat boyunca siteyi izlemeli ve tüm hareketleri manuel kaydetmeli ve sonra da analiz edip ona göre işlem yapmalısınız ya da bilgilerin alındığı siteden yaklaşık olarak kontrol edip öyle işlem yapmalısınız. Yoksa kumar sitelerinden farkı yok.
Büyük bir site değilsiniz anladık ama hiç olmazsa 5-15 dk'lık grafiklerden birini koyun siteye, ya da neyse ben binance'e gideyim en iyisi.
destekvebitcoin
Copper Member
Newbie
*

View Profile
April 30, 2019, 12:43:21 PM

Grafikler çok saçma. Hangisini açsam fiyat 0.00'dan başka birşey göstermiyor ve doğal olarak hepsi de yatay (Sanki sitedeki çiftlerin oranları hepsi için minimum 0.01 miş gibi). 1 saatten aşağı göstermiyor ama 1-12 saatte hangi zaman aralığını seçersem seçeyim grafik hep aynı kalıyor. Siteye koyulan günlük grafik de saatlik. Bir gün için saatlik grafik Smiley. 24 saat boyunca siteyi izlemeli ve tüm hareketleri manuel kaydetmeli ve sonra da analiz edip ona göre işlem yapmalısınız ya da bilgilerin alındığı siteden yaklaşık olarak kontrol edip öyle işlem yapmalısınız. Yoksa kumar sitelerinden farkı yok.
Büyük bir site değilsiniz anladık ama hiç olmazsa 5-15 dk'lık grafiklerden birini koyun siteye, ya da neyse ben binance'e gideyim en iyisi.

Merhaba öncelikle geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Grafik uygulaması dünya standartlarında işleme  tabi olan Tredingview üzerinden alıyoruz detaylı grafik son 4 aylık veri henüz 1 yıl tamamlanmamıştır. 24 saatlik veriyi basit grafik kullanmamızın nedeni son 24 saatte en düşük ve en yüksek kurları ve özellikle 24 saat diliminde yükseliş ve düşüş rakamlarını göstermek olduğu için planlandı. Genel analiz için haklisiniz  süreç tamamlanması gerekiyor; 24 saat uygulama için geri bildirimler olumlu yönde ilerliyor. Borsanın büyük yada küçük olması hakkında eleştirininize hitaben ; Öneriniz varsa memnuniyetle  incelemek isteriz. Sizden ricamiz değerli zamanınızın kısa bir vaktini Support@Vebitcoin.com eksikleri ve taleplerinizi yazarsanız sizin kazanmak için çaba sarfetmiş oluruz.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: