Bitcoin Forum
May 11, 2024, 12:22:28 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: BÜTÜN PARAMI INS TOKEN YATIRIDIM HATAMI YAPTIM  (Read 943 times)
Faithh
Member
**

Activity: 154
Merit: 10

The Worlds Most Advanced Distributed Computer

View Profile
February 13, 2018, 07:50:19 AM

Bel ki bir his oluştu yatırdın amenna . inşallah olabilitesi bir olumsuzlukta seni üzecek bir mebla değildir.  bunu da değerlendirmen önemli .
Sonuç itibariyle piyasa sert düşüşler de görebiliyoruz . Dikkat etmek lazım .

╞═◇═╡      CROWD MACHINE  ▌Powering the Next Generation of Blockchain App Builders      ╞═◇═╡
WhitepaperLinkedinTwitterMediumTelegramYoutubeFacebookANN ThreadReddit
←←←←←←←←←←  WHITELIST Registration is OPEN  →→→→→→→→→→
1715386948
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715386948
Reply with quote  #2

1715386948
Report to moderator
1715386948
Hero Member
*

Ignore
1715386948
Reply with quote  #2

1715386948
Report to moderator
1715386948
Hero Member
*

Ignore
1715386948
Reply with quote  #2

1715386948
Report to moderator
According to NIST and ECRYPT II, the cryptographic algorithms used in Bitcoin are expected to be strong until at least 2030. (After that, it will not be too difficult to transition to different algorithms.)
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715386948
Hero Member
*

Ignore
1715386948
Reply with quote  #2

1715386948
Report to moderator
1715386948
Hero Member
*

Ignore
1715386948
Reply with quote  #2

1715386948
Report to moderator
kacakkipri
Full Member

Activity: 350
Merit: 171

View Profile
February 13, 2018, 08:29:14 AM

Öncelikle INS veya bir başkası parayı tek bir tokene yatırmak riskli bir yatırım şekli. İkinci olarak tamamen bi tokende durmak istiyorsan da bu INS olmamalı kesinlikle.

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
Solarminer
Hero Member

Activity: 826
Merit: 502

View Profile
February 13, 2018, 08:31:56 AM

Mantıksız bir hareket veyahut scam duran bir proje değil öncelikle . INS ' in katetmesi gereken yollar var . Ekip hızlı davranırsa çok rahat bir şekilde x4 x5 leri yakalayabilirsin. Sana tek tavsiyem edebileceğin kar marjını belirle.  O kar marjını yakaladığın zamanda çık .
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
February 13, 2018, 09:02:31 AM

Yatırımı bölmek en mantiklisi bence. Riski azaltmak lazım. Belki yükselebilir ama ya fena bir düşüş olursa bu kez elinizdekinden de olabilirsiniz.O yüzden bolmek en güzeli.

flight666
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

DIWtoken.com

View Profile
February 13, 2018, 12:48:08 PM

Tek bir token'e tüm paranı yatırarak hata yapmışsın bencede. Bir kaç token arasında dağıtsaydın paranı risk oranı düşüp kâr etme oranı artacaktı böylelikle fazla bir kayıp olmayacaktı elinde. INS daha iyi yerlere gelecektir eğer iyi bir hodl yaparsan kazançlı olabilir.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
February 13, 2018, 01:05:13 PM

Evet aslinda hata tek basina butun parani tekk coine yatirmamak lazim ama burda parada onemli yani kalkip 500 dolarsa sorun yok ama 5000 dolarsa sorun olur en azindan tek alsan bile dusme kalkma ihtimalinide hesaplan lazim
zaza4700
Newbie
*

Activity: 252
Merit: 0

View Profile
February 13, 2018, 01:15:05 PM

vallah bence hata yapmışsın çünkü o kadar projesi güzel olan coin dururken hangi mantıkla gidip bütün paranı ıns yatırdın anlamıyorum ama bu coin piyasasının işi hiç beli olmaz
valek55
Member
**

Activity: 380
Merit: 31

View Profile
February 13, 2018, 01:43:44 PM

Arkadaşlar piyasanın şu koşulunda tüm parayı altlara gömmek çok tehlike.

Madem uzun yatırım yapacaksın BTC de kalman çok daha mantıklı.

Çünkü kim ne derse desin BTC kral.

3 aydır piyasası altlara bıraktı.

Dönerse ATH denerse altların dayanabileceğini pek sanmıyorum.

goncalvopietro
Member
**

Activity: 448
Merit: 12

View Profile
February 13, 2018, 01:49:45 PM

İllaki kar yaparsın ama şımarıp da aynı şekilde tutmaya devam edersen büyük patlarsın. Karını aldıktan sonra farklı farklı coinlere yönelmen mutlaka faydana olur
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
February 13, 2018, 01:58:01 PM
Last edit: February 13, 2018, 02:53:48 PM by avalonn

bütün paradan kastın ne arkadaşım ? 100 tl mi 100.000 tl mi ?
100 tl yi riski azaltıyorum diye yarısını btc de tutup yarısı ile token almak çok komik olurdu herhalde değil mi Grin o yüzden miktar ne onu bi yazsaydın keşke

şimdi herkes kopyala yapıştır aynı şeyleri yazmış.. tamam anladık paranının tümünü tek bişeye yatırmak risklidir de...niye sürekli aynı şeyi yazıyorsunuz kardeşim...senden önceki 50 kişi de aynı şeyi yazdı zaten.azıcık özgün olun be

asıl tehlike, böyle düz mantık olmak (bizim milletin özelliği zaten ) daha tehlikelisi de böyle tavsiyeleri dinlemek...böyle insanlar her zaman kaybetmeye mahkum..ya da kırıntılara kanaat etmeye..

Bana göre BTC kral falan değil...sadece bir reklam yüzü.. ve şimdilerde piyasayı sarsmak için kullanılan bir manipülasyon aleti..bu kadar..Ayrıca kral bile olsa hiç bi kral sonsuza kadar yaşayamaz her zaman bir veliaht vardır. Bununla birlikte her zaman bir tren vardır istasyonda bekleyen veya yolcu indiren / alan  Grin

tabi bu işler bakış açısı derinliği ile bakış açısı genişliği gerektiriyor..btc kral diyen adama, bunları anlatmakla vaktimi harcayamam (vizyon perspektif gibi uyduruk devşirme kelimeler kullanmayalım dilimizi bozmayalım...azıcık saygılı ve vefalı olalım Türkçe'ye)

btc den yapacağın kar 2x...olsun olsun 3x..o da ne kadar dönemde olacak belirsiz...gerçi yıl sonu için 50k$ diyenler de var...ancak yazın tadını çıkarmak bana daha cazip geliyor  Shocked asıl olay, potansiyeli çok iyi olan hatta belirli bir performans göstermiş ancak dandik btc nin bokuna düşmüş olan altları toplamakta...hangileri onlar ? git araştır yok öyle armut piş ağzıma düş

hatta çok daha potansiyelli şeyler var ama dönercileri başımıza bela etmenin alemi yok şimdi Wink

btc piyasayı bıraktı,altlara lütuf etti,bi dönerse kimse duramaz karşısında,destek direnç ath ,dinleniyor vs vs bunlar çok komik laflar...btc canlı bir varlık değil insan değil...insani anlamlar yüklemeyin ...çok çocukça duruyor..piyasanın havasını koklayan adam, gelişmeleri haberleri teknolojileri gündemi takip eden adam kazanır...biraz da psikoloji sosyoloji üstüne serpersek dadından yenmez

sen de burda otur fork modasına uyanların fiyatı şişirmelerini kral geri döndü diye yorumla  Cool

arkadaşın konusuna gelirsek;

milletin gazına gelipte tepeden bir token almadın o yüzden karalar bağlamana ve korkmana gerek yok..ico fiyatının altına bir token aldın..o yüzden avantajlısın..bundan sonra ne yapacağına karar vermek istiyorsan projeyi haberlerini gelişmelerini yorumları takip edebilirsin..

hala tatmin olmadıysan 2-3x karla çıkarsın en kötü birkaç aya kadar ..kaldı ki 10$ ı görmüş bir token

YTD
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
February 13, 2018, 02:24:20 PM

Ins dipte sayılır bende ico katılımcısıyım daha fazla düşmesini istemem.

Yatırım ile alakalı olarak
Hocam riski bölmek her zaman iyidir. Hareket imkanı sağlar. Atıyorum sepetinde 10 coin olsa sadece 3 ü çıksa satıp dip gördüğün başka
coinlerden alabilir. Tek coin alıp terste kalırsan beklemen gerekir.
Geleve
Full Member

Activity: 588
Merit: 104

View Profile
February 13, 2018, 02:29:15 PM

bence hata yapmışsın. ne kadar güvensende ve proje güçlü de olsa bitcoin faktörü var. bitcoinin ani hareketi bütün altcoinleri aşağıya doğru çekiyor. Yani en azından yarısını bitcoinde tutsaydın düştüğünde alttan da toplardın.
jorgesalcedo
Member
**

Activity: 728

Trphy.io

View Profile
February 13, 2018, 02:36:01 PM

INS kısa vadede mutlaka kazandırır ama bunu uzun vadeye yaymak istersen kesin bir risk oluşturur. Yerinde olsam anaparanın en fazla çeyreğini INS'e yatırırdım

mehmetkorkrek
Newbie
*

Activity: 154
Merit: 0

View Profile
February 13, 2018, 02:36:22 PM

tek coin çok riskli olsada, girdiğin token çok kaliteli. Uzun vadede-belki kısa vadede sana iyi bırakacaktır. Şuanda olduğu fiyat çok dip sayılır. Bundan daha aşağı gideceğini pek sanmıyorum. Ama yinede piayasa da ne olacağı kestirmek her zaman zor...
Angolem
Member
**

Activity: 308
Merit: 11

View Profile
February 13, 2018, 02:37:13 PM

bana göre tüm yatırımını tek bir coine yapmak bazı durumlarda hata değil. Mesala her ay 200 300 tl lik birikim yapıyorum ve alsat borsa trade pek anlamıyorum eth'ye güveniyorum derim ki düşse de kalksa da her ay 300 liralık eth alacağım. diğerleriyle uğraşmak istemiyorum.
ama burada durum farklı. hem bütün paranı yatırıyorsun hem de bir anda yapıyorsun bu işlemi. aniden verilen kararlar çoğunlukla zarar verir.
triclinics21
Member
**

Activity: 378

View Profile
February 13, 2018, 02:41:07 PM

zamanında bende boyle bırsey yapmıştım waves almıştım yukseliş donemınde ama yukseldıkce almıştım 7-8 dolar sevıyesınde basladım sonra gaza geldıkce elımdekılerı satıp yavas yavas hep waves almıştım sonu hüsran oldu
boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
February 13, 2018, 02:52:54 PM

INS kötü proje değil değerleneceğini bende düşünüyorum ama yazan çoğu arkadaşlada hemfikirim.tüm yumurtaları tek sepete koymamak lazım.en azından yarısını eth veya btc de bekletmenizi tavsiye ederim.hatta sermaye yüksekse 5-10 arası coin ve tokene bölebilirsiniz.eğer çok kötü tercihler değilse mutlaka kazandıracaktır
Rkc Trader
Member
**

Activity: 406

View Profile WWW
February 13, 2018, 03:13:27 PM

Twitter hesabı çok aktif sürekli bilindik markalar ile ilgili haberler geliyor. Henüz fiyata yansımadı.

Fakat all in yanlış tercih olmuş.

valek55
Member
**

Activity: 380
Merit: 31

View Profile
February 13, 2018, 04:18:09 PM

bütün paradan kastın ne arkadaşım ? 100 tl mi 100.000 tl mi ?
100 tl yi riski azaltıyorum diye yarısını btc de tutup yarısı ile token almak çok komik olurdu herhalde değil mi Grin o yüzden miktar ne onu bi yazsaydın keşke

şimdi herkes kopyala yapıştır aynı şeyleri yazmış.. tamam anladık paranının tümünü tek bişeye yatırmak risklidir de...niye sürekli aynı şeyi yazıyorsunuz kardeşim...senden önceki 50 kişi de aynı şeyi yazdı zaten.azıcık özgün olun be

asıl tehlike, böyle düz mantık olmak (bizim milletin özelliği zaten ) daha tehlikelisi de böyle tavsiyeleri dinlemek...böyle insanlar her zaman kaybetmeye mahkum..ya da kırıntılara kanaat etmeye..

Bana göre BTC kral falan değil...sadece bir reklam yüzü.. ve şimdilerde piyasayı sarsmak için kullanılan bir manipülasyon aleti..bu kadar..Ayrıca kral bile olsa hiç bi kral sonsuza kadar yaşayamaz her zaman bir veliaht vardır. Bununla birlikte her zaman bir tren vardır istasyonda bekleyen veya yolcu indiren / alan  Grin

tabi bu işler bakış açısı derinliği ile bakış açısı genişliği gerektiriyor..btc kral diyen adama, bunları anlatmakla vaktimi harcayamam (vizyon perspektif gibi uyduruk devşirme kelimeler kullanmayalım dilimizi bozmayalım...azıcık saygılı ve vefalı olalım Türkçe'ye)

btc den yapacağın kar 2x...olsun olsun 3x..o da ne kadar dönemde olacak belirsiz...gerçi yıl sonu için 50k$ diyenler de var...ancak yazın tadını çıkarmak bana daha cazip geliyor  Shocked asıl olay, potansiyeli çok iyi olan hatta belirli bir performans göstermiş ancak dandik btc nin bokuna düşmüş olan altları toplamakta...hangileri onlar ? git araştır yok öyle armut piş ağzıma düş

hatta çok daha potansiyelli şeyler var ama dönercileri başımıza bela etmenin alemi yok şimdi Wink

btc piyasayı bıraktı,altlara lütuf etti,bi dönerse kimse duramaz karşısında,destek direnç ath ,dinleniyor vs vs bunlar çok komik laflar...btc canlı bir varlık değil insan değil...insani anlamlar yüklemeyin ...çok çocukça duruyor..piyasanın havasını koklayan adam, gelişmeleri haberleri teknolojileri gündemi takip eden adam kazanır...biraz da psikoloji sosyoloji üstüne serpersek dadından yenmez

sen de burda otur fork modasına uyanların fiyatı şişirmelerini kral geri döndü diye yorumla  Cool

arkadaşın konusuna gelirsek;

milletin gazına gelipte tepeden bir token almadın o yüzden karalar bağlamana ve korkmana gerek yok..ico fiyatının altına bir token aldın..o yüzden avantajlısın..bundan sonra ne yapacağına karar vermek istiyorsan projeyi haberlerini gelişmelerini yorumları takip edebilirsin..

hala tatmin olmadıysan 2-3x karla çıkarsın en kötü birkaç aya kadar ..kaldı ki 10$ ı görmüş bir token

YTD

Ne kadar zamandır bu piyasanın içerisindesin bilmiyorum ama umarım sen haklı çıkarsın.

Ben şunu bilir şunu söylerim btc biraz hareketlenmeye başladığında altların halini hepimiz gördük .

Evet BTC den yapacağın kar alt tarafı 4-5 kat olur bu saatten sonra en fazla.

Ama mevzu burda şu sen şimdi alta girdin 1000 satoşiden aldın .

Sonra BTC harekete başladığında senin coinin dolar bazında değer kaybetmedi ama satoşi değeri 250 ye  düşdü .

Yani aslında % 400 kardan zarar ettin.

Demek istediğim buydu.

BTC Artık kral falan değil fikrine de saygı duyarım ama katılmam .

altanbyz
Member
**

Activity: 112

View Profile
February 13, 2018, 05:19:35 PM

Biraz baktım projesini falan bilmem ama altın vuruş olabilir gibi. İlk 25 e girerse 300usd olabilir, 1000 tane aldıysan güzel para. Böyle konu başlıkları ilginç oluyor coin moon yaparsa konuyu açandan ses çıkmıyor milletin çeneye vuruyor.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: