Bitcoin Forum
May 26, 2024, 12:14:33 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Satılık Full Member Hesap  (Read 556 times)
ulabar22 (OP)
Newbie
*

Activity: 48
Merit: 0

View Profile
February 12, 2018, 11:47:52 PM
Last edit: February 27, 2018, 03:42:31 PM by ulabar22

Alıcı çıkmadığı ve ilan süresi bittiği için satıştan vazgeçilmiştir.
gileri
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 342

View Profile
February 13, 2018, 12:59:16 AM

Satılık full member hesap.

activity 155
merit 106

hesap temiz olup bana aittir. nakite ihtiyacım olduğu için satıyorum.

ücret 1900 tl veya  eşdeğeri btc  dir. Pazarlık payı yoktur.

mail verilmeyecektir. ama konuşup bir şekilde (escrow vs) güven sağlanıp alışveriş yapılır.

iyi forumlar.

mail adresini neden vermiyorsun dolandırıcımısın yiyecekmisin beni diye düşünenler olabilir. o yüzden benim tavsiyem mail adresini değiştir o şekilde ver veya mail adresini kendilerinin de istediği gibi değiştirebildiğini dip not olarak ekle de pazarın baltalanmasın.
coinforumgentr
Member
**

Activity: 714
Merit: 82

View Profile
February 13, 2018, 02:33:45 AM

hesap satmak yasak, forumda doğru düzgün ilgilenen mod yok. ip adreslerinden tüm hesapları banlanabilir aslında.
s.kocaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 55

View Profile WWW
February 13, 2018, 02:39:17 AM

hesap satmak yasak, forumda doğru düzgün ilgilenen mod yok. ip adreslerinden tüm hesapları banlanabilir aslında.

hesap satmanın yasak olduğunu nereden duydun? kim söyledi bunu?

dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
February 13, 2018, 05:46:42 AM

hastayım böyle newbielere , bir bok bildiği yok ama bişey biliyormuş gibi konusuyor "bilgim yok fikrim var" hesabı. theymos ellerine sağlık , sayende bu tiplerin hesapları hiçbir zaman sr member olamayacak
ascakan
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 255

View Profile
February 13, 2018, 08:47:25 AM

Hesap satmak günah değil mekruhtur. Yasak falan da değil sadece istenmiyor. Bambaşka şeyler bunlar. Yabancı tarafta hesap satışı bölümü var pazarda ...

Modlarda satılan hesaplar ilerde başkasını dolandırmasın diye kafadan eksiyi basar ki ilk sahibi olmadığı belli olsun.

ip adresinden ban olayına da ayrıca cia tarafından izlenen muhittin abi gözüyle bakmazsanız biraz daha rahat edebilirsiniz hayatta başarılar ...
hero_coin
Member
**

Activity: 322
Merit: 16

View Profile
February 13, 2018, 08:48:43 AM

Bilgi yok adamda! bilgi olmadığı gibi kural uyduruyor bir tarafından bir de yargıda bulunuyor ilgilenen mod yok diye. Onu da geçiyor üstüne bir de çözüm önerisiyle geliyor.
Alkışlanacak adamsın.
chn2z
Full Member

Activity: 350
Merit: 105

View Profile
February 13, 2018, 12:16:41 PM

Demekki member hesaplarda 1000 tl eder o zaman Smiley
ay-x
Newbie
*

Activity: 153

View Profile
February 13, 2018, 12:20:08 PM

oltayı atmış bekliyor arkadaş BTCBTC
xxbtcxxx
Member
**

Activity: 322
Merit: 11

View Profile
February 13, 2018, 03:04:10 PM

10 meriti varsa 200 lira 60 meriti varsa 1000 lira  Grin
ulabar22 (OP)
Newbie
*

View Profile
February 13, 2018, 03:21:03 PM
Last edit: February 13, 2018, 03:32:10 PM by ulabar22

Satılık full member hesap.

activity 155
merit 106

hesap temiz olup bana aittir. nakite ihtiyacım olduğu için satıyorum.

ücret 1900 tl veya  eşdeğeri btc  dir. Pazarlık payı yoktur.

mail verilmeyecektir. ama konuşup bir şekilde (escrow vs) güven sağlanıp alışveriş yapılır.

iyi forumlar.

mail adresini neden vermiyorsun dolandırıcımısın yiyecekmisin beni diye düşünenler olabilir. o yüzden benim tavsiyem mail adresini değiştir o şekilde ver veya mail adresini kendilerinin de istediği gibi değiştirebildiğini dip not olarak ekle de pazarın baltalanmasın.

haklısın hocam. Uyarın için teşekkür ederim.mail adresi tabiki değiştirilebilir.
aAragnoN
Member
**

Activity: 98
Merit: 11

BELUGA PAY. Complete Mobile Point of Sale System

View Profile
February 14, 2018, 07:24:45 PM

10 meriti varsa 200 lira 60 meriti varsa 1000 lira  Grin

Merit olayından sonra iş buralara kadar geldi ne yazık ki Smiley Merit altın gibi birşey oldu

akansaatler
Newbie
*

Activity: 294

View Profile
February 14, 2018, 10:03:58 PM

Bu mail adresi verilmeyecektir işine çok ama çok dikkat edin,

id- şifre değiştikten sonra, maile bir link geliyor, hesabı satan 15 Gün için de o linke tıklarsa üyeliğinizi elinizden geri alır. dikkatli olun.
ulabar22 (OP)
Newbie
*

View Profile
February 15, 2018, 03:17:52 PM

Satış halen geçerlidir. arkadaşın da dediği gibi 15 gün olayı var. bu konuyla ilgili de escrow ve buna benzer bir sistem ile alışveriş yapılabilir.
gileri
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 342

View Profile
February 15, 2018, 03:35:41 PM

hesap satışı için bilgilendirme.

satıcı ile alıcı anlaştıktan sonra ortak bir escrow ile konuşarak anlaşılır. satıcı bütün hesap bilgilerini escrowa gönderir. escrow mail adresini ve şifreyi değiştirerek hesabı kapatır. aynı zamanda alıcı hesap ve escrow ücretini escrowa gönderir. 15 gün geçtikten sonra escrow hesabı alıcıya ücreti de satıcıya gönderir.

satıcı ücretine, alıcı hesabına, escrow da bu işlem karşılığında kazandığı komisyonuna kavuşur.
ulabar22 (OP)
Newbie
*

View Profile
February 19, 2018, 01:03:33 AM

halen alıcı çıkmadı ilan günceldir.
HARDCRACKERS
Full Member

Activity: 1049
Merit: 210

Crypto Trader

View Profile
February 19, 2018, 01:03:24 PM

hesap satışı için bilgilendirme.

satıcı ile alıcı anlaştıktan sonra ortak bir escrow ile konuşarak anlaşılır. satıcı bütün hesap bilgilerini escrowa gönderir. escrow mail adresini ve şifreyi değiştirerek hesabı kapatır. aynı zamanda alıcı hesap ve escrow ücretini escrowa gönderir. 15 gün geçtikten sonra escrow hesabı alıcıya ücreti de satıcıya gönderir.

satıcı ücretine, alıcı hesabına, escrow da bu işlem karşılığında kazandığı komisyonuna kavuşur.

Açıklama güzelde misal twitter hesap sattık zaten geri almaya niyetimiz yok.Twitter hesapları verirken mynetten yeni mail alıp onlara kaydedip verdim alanda zaten hem yeni maile değiştirme mail onay geldiği için ordan görüp yani satan kişi hesabı geri alamasın diye mail şifreyi verdimki adamın içi rahat etsin birde mynet ayar yeri var oraya girip mail şifreyi gir sonrada yeni şifre gir ve o mail artık o hesabı alanda.yani mantıken mailde yeni olduğu için hesabı geri alma imkanı olayı yok.

Bu örneği şunun için yazdım burda misal adam full member hesap satıyor o hesabı işte mynete taşıyıp site user-pass sonrada mynet mail pass verip zaten şifre  değiştirme istediği verdiği mynet mail link  gidicek onuda yeni alanda olacağı için yeni alan ilk yapacağı misal mynet mail şifreyi değiştirip kullansaolay mantıken bitti.
Burdaki hesabı satan arkadaş zaten mailide şifre ile verdiği için değiştirme o maile gidince satan kötü niyetli olsa bile hesabı geri alamaz mantıken link değiştirme olayı onun açısından bitti mynet maile ulaşamıyor.

değil 14 gün 20 gün geçse ne yazacak çünkü hesap yeni maile kayıtlı değilmi? yanlışmıyım.
beynimtok
Member
**

Activity: 280
Merit: 10

View Profile
February 19, 2018, 01:27:04 PM

Skype-Telegram-Whatsapp kullanmıyorum satıcının imzada bu yazıyor

bu olaya da dikkat ediniz.
HARDCRACKERS
Full Member

Activity: 1049
Merit: 210

Crypto Trader

View Profile
February 19, 2018, 01:48:40 PM
Last edit: February 19, 2018, 03:20:24 PM by HARDCRACKERS

Allah seninde yüzünü  güldürsün inşallah kardeşim iyi güldüm. Grin
Benim imzayı kopyalamışsında misal önce açtığımız satış konularını bi okusaydın mübarek orda yazılan yorumları insan okurda sonra yorum yazar.Fikri olmadan zikrini açıklama buna denir demek.3-5 kişiye twitter ve hma vpn sattık hepside ödeme yaptı akbank-eth-ltc-doge gibi hesaplarıda hemen yolladım  alan uçtu gitti. Tongue Kimsenin parasının üstüne yatmadık elimizde olmayan bişeyi satmadık.kimseye kelek atmadık.Atmayızda sen merak etme. Grin Cheesy Allah o tip parayı yemeyi bana nasip etmez inşallah. Cool
hatta birine dedim akbankı verdim istersen cebide vereyim ara diye ben biraz eski kafalıyım işte skype-telegram-whtasspp kullanmama sebebimde  olaki kaza ile virüs trojan  falan yiyipte başıma iş almamak  Grin
kim kime direk cebini verir ara hadi bakalım der işi düşene cebi veririm sıkıntı yok yani.gerisini sen anla.neyse iyi güldüm ya kardeşim...
istersen  bide benim trustleri iyi  oku hesap alanlar ne yazmış. Cheesy Cheesy Grin
 bu olaya da dikkat ediniz.. Grin
ascakan
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 255

View Profile
February 19, 2018, 05:12:18 PM

Allah seninde yüzünü  güldürsün inşallah kardeşim iyi güldüm. Grin
Benim imzayı kopyalamışsında misal önce açtığımız satış konularını bi okusaydın mübarek orda yazılan yorumları insan okurda sonra yorum yazar.Fikri olmadan zikrini açıklama buna denir demek.3-5 kişiye twitter ve hma vpn sattık hepside ödeme yaptı akbank-eth-ltc-doge gibi hesaplarıda hemen yolladım  alan uçtu gitti. Tongue Kimsenin parasının üstüne yatmadık elimizde olmayan bişeyi satmadık.kimseye kelek atmadık.Atmayızda sen merak etme. Grin Cheesy Allah o tip parayı yemeyi bana nasip etmez inşallah. Cool
hatta birine dedim akbankı verdim istersen cebide vereyim ara diye ben biraz eski kafalıyım işte skype-telegram-whtasspp kullanmama sebebimde  olaki kaza ile virüs trojan  falan yiyipte başıma iş almamak  Grin
kim kime direk cebini verir ara hadi bakalım der işi düşene cebi veririm sıkıntı yok yani.gerisini sen anla.neyse iyi güldüm ya kardeşim...
istersen  bide benim trustleri iyi  oku hesap alanlar ne yazmış. Cheesy Cheesy Grin
 bu olaya da dikkat ediniz.. Grin

Ayrıca bu tip bilgileri verse ne olacak skype adı telegram telefon numarası falan değiştirmek o kadar da zor birşey olmamakla beraber kötü niyati olan kişi bunlarla mı güven kazanacak? Tamam sanal ortam insanlar diken üzerinde ama zamanla güven kazanmış biri de olabilir ilk defa satış yapacakta olayı escrowla çözüme ulaştırmak çok kolay. Bence insanlar boşuna post kasıyor burada alacak olan direkt şartlarını sunar pm atar ya da yazar gerisi acaba satabiliyor mu diye takip eder halihazırda... Hiç kimseye güvenmeyen biriyseniz (Escrow dahil) zaten alım satım yapmayın direkt kendiniz kasın hesabı alacaksanızda her türlü risk vardır bu ortamda hiç bir şekilde güven alamazsınız hele ki skypeden telegamdan hiç Wink
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: