Bitcoin Forum
May 05, 2024, 11:09:42 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: from POSW to STAKENET (XSN) okumalısınız  (Read 2034 times)
emirsener (OP)
Member
**

Activity: 557
Merit: 24

@coindunyasii

View Profile WWW
February 13, 2018, 01:03:56 PM
Last edit: June 10, 2018, 01:09:04 PM by emirsener
Merited by Xexen4 (2), virtfund (1)

Private yani gizli coinlerin önemini hepimiz biliyoruz. Kripto paralar için Anonim kalmak önemli bir olay ama Pos (Proof of Stake) coinlerin coğu gizli değil.İşte Tpos bu özelliği sağlıyor. Yani tPos sayesinde gizli olabiliyor. Deepweb bile bu gizliliğe ulaşamıyor. Yani gizlilik özelliği olmayan coinler bu özelliği kullanarak gizlenebiliyor.
TPOS, coinleri ulaşılamaz, takip ve kontrol edilemez yapıyor.

PosW, Tpos özelliğini kullanan ilk Coin ve Proof of Stake özelliğine sahip bu yazıyı bıle anlasak çok guzel olacak teknık konusmadan su coın cıkacak dusecek demek mantıksız sadece bılgı sunup kararı yatırımcıya bırakmak lazım

LK ÖZELİKLERİ BULAN COİNLER POSW STAKE İLE GELİYOR
Btc; ilk merkezi olmayan ledger kuru-parasi
Eth; ilk akilli kontratlarin tamamlanmasini destekliyor
Xrp; ilk kisiden kisiye borc
transferi
Stellar; ilk acik kaynakli, merkezi olmayan global finans agi
Ltc; ilk yazilim olarak hashing algoritma kullanan
Iota: ilk tangle kullanan
Dash; ilk masternodes kullanan
Nem; Hem kamusal hemde ozel blockchain cozumu
Zcash; hicbir guvenlik sistemi olmadan kurulan finansal sistem
Stakenet posw ise;GÜVENİLİR DEPOLAMA VE GİZLİLİK HER COİNİ GİZLEYEBİLMEK ÖZELLİĞİ

Posw hakkında diğer bilgiler

-70 milyon total supply
-Toplam hacimde şu an 291. sırada,
-Swap ile adı sanı değişecek, artı değer katacak.
-Tpos (bunu anlayın sadece yeter )))
-Ledger desteği ki şuan sadece 27 coin var ledger da saklanabilen
-Sağlam çalışan bir cüzdan ve website
-Gelecekte aktif olacak masternode

BAZI ÖZELLİKLER YAKINDA AKTİF HALE GELECEK . Şuan aktif olmayan özelliklerden birisi ise Privat özelliği. PoSW coin, Dash, Monero gibi Coinler bilindiği üzere gizilik esaslıdır.
PoSW koin’de bu amaçlar kullanılabilir. Tpos teknolojisi sayesinde PoSW coinler tamamen gizli hale gelebiliyor.
PoSW Coin EKİBİNİN EN BÜYÜK AMAÇLARINDAN BİRİSİDE
Diğer Coinlerinide gizlemesini düşünerek Tpos teknolojisi diğer coinlere de uygun hale getirmeyi düşünüyor. Tpos sayesinde neo, ethereum vb. yatırım yaptığınız coinleri tamamen gizli hale getirerek, PoSWallet’inizde saklamanız sağlanıyor.

evet uzun lafın kısası (yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte) taş gibi pardon DASH gibi coin. Dash ile kıyaslamamın sebebi çok benzer ozelliklere sahipler ve hatta possw swap sonrası DASH'tan bikaç gömlek üstte olacak, varın siz kıyaslayın.

Ben cryptopia'dan alım yaptım, yorumlarda bazı arkadaşlar nasıl borsa diye sormuşlar ve ben kesinlikle tavsiye ederim . Doge/LTC ve BTC marketleri var şayet şuan LTC ve DOGE markets closing durumda. Naçizane tavsiyem LTC ile düşük Fee transfer yapın (yaklaşık 5 dk sürer) daha sonra cryptopia'da LTC-BTC trade ve sonrada BTC-POSw alımı yapabilirsiniz.

Bir diğer önemli konu yakında olacak swap sebepli tokenlerinizi Ledger yada poswalletcom'da tutmanız önerilmekte. Ben sitesine çektim tokenleri ve günlük miktarı temettü sayesinde artıyor Smiley Token sayısındaki artışı PC'de F5 yapıp izlemek ayrı bi tat tabi.

Bu tokenin 50 dolar olacağı öngörüsü var reddit'de falan ama bence 50 dolar bu token için minimum rakam olacaktır. Benim beklentim cok daha fazla ama abartıp iştah kabartmamak için onu da yazmayayım.

Aylar sonra bunu okudugunuzda umarım kulaklarım iyi anlamda çınlar.Bu arada Şubat'taki marketcap erimesinde dik duran tokenlerin başında posW oldugunu da unutmamak lazım.

Uzun bir yazı oldu, başka bir başlık içeriğinde yine yazmıştım ama sağlam bir token olarak gördüğüm için eciğini cücüğünü sizler de bilin istedim. Bir arkadaşım swap nedir demişti onu da ekleyim: Swap işlemi sonrası 1 Posw'niz 1 XSN'ye dönüşecek. Mendilimizi açtım meritlerinizi beklerim Smiley Bu arada bu token sahibi arkadaşlarımın bu başlığı takip etmeleri yeterli, gelişmeleri buradan yazarım.

EDİT:Arkadaşlar konuyu açtığımda gelişmeleri yazacağım demiştim ve şimdi yazacağım uyarı cok önemli ve lütfen DİKKATE ALIN:1 Marttan itibaren Diğer borsalardaki posw coinlerini  Livecoin e yollamalısınIZ...Bizzat poswallet support'a yazdım ve aldıgım cevap , elinizdeki Posw coinleri isim değişikliğinden dolayı Livecoin e taşımanız için 3 ayınız var , bu süre içerisinde taşımazsanız Posw coinler ölecek.....Ledger Nano S'de ve kendi orjinal borsasinda olanlarda yollamak zorunda yani!!!!!! Posw coinler  1Mart 31 Mayıs arasında livecoin borsasında bekletilmeli!!!
1714907382
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714907382
Reply with quote  #2

1714907382
Report to moderator
The network tries to produce one block per 10 minutes. It does this by automatically adjusting how difficult it is to produce blocks.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
valek55
Member
**

Activity: 380
Merit: 31

View Profile
February 13, 2018, 01:49:47 PM

Hocam crytopia ya üyelik açdım.

posw alıp wallete atmak istiyorum. Limit war mı ?

Kimlik bilgilerini vermek gerekli mi çekim için . (0,5 btc den az yatırım yapacağım ilk etapta )

Daha önce bu siteye gönderim yapanların ulaşmadığı konusunda yorumlar okudum böyle bir sıkıntı yok değil mi ?
emirsener (OP)
Member
**

@coindunyasii

View Profile WWW
February 13, 2018, 04:48:37 PM

Kimlik bilgilerini vermek gerekli mi çekim için . (0,5 btc den az yatırım yapacağım ilk etapta )

Daha önce bu siteye gönderim yapanların ulaşmadığı konusunda yorumlar okudum böyle bir sıkıntı yok değil mi ?
0,5 btc altı yatırım yapacagım demıssınız o nedenle uye onayına gerek yok. Ben yaklasık 3 aydır kulanıyorum cryptopıa yı ve hıc sıkıntı yasamadım. Düiük fee ıcın transferı LTC ıle yapın derım
Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
February 13, 2018, 04:52:49 PM

elimde uzun zamandır beklettiğim saçma salak bi kaç coin vardı cryptopia da işlem gören. onlarla change edeyim bari Smiley
posw yi daha önce de duydum ama araştırmamıştım bu yazı güzel oldu.
flight666
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

DIWtoken.com

View Profile
February 13, 2018, 05:06:41 PM

Bu POSW dediğiniz hani bi ara airdroplar ile dağıtılan coin değil miydi ya? Ben kayıt olamıyordum 22 şubat mı ocak mı öyle bi aydan önce açılmış olması gerekiyordu hesabın. Muhtemelen bu o coin

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
Xexen4
Sr. Member

View Profile
February 13, 2018, 05:14:14 PM
Merited by LoveFooL (1)

Bu POSW dediğiniz hani bi ara airdroplar ile dağıtılan coin değil miydi ya? Ben kayıt olamıyordum 22 şubat mı ocak mı öyle bi aydan önce açılmış olması gerekiyordu hesabın. Muhtemelen bu o coin
postoken vardı o başka bir proje ethereum ağındaki akıllı kontrat sisteminde ilk pos tabanlı tabanlı tokeni oluşturup airdrop ile dağıtmışlardı.
bunun airdrop u oldu mu bilmiyorum
emirsener (OP)
Member
**

@coindunyasii

View Profile WWW
February 13, 2018, 05:24:15 PM

hocam o dedıgınız pos tokendı. Arkadasında dedıgı gıbı eth tabanlı bır krıptoydu.
flight666
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

DIWtoken.com

View Profile
February 13, 2018, 05:26:26 PM

hocam o dedıgınız pos tokendı. Arkadasında dedıgı gıbı eth tabanlı bır krıptoydu.
Hocam valla isimler yakın olunca birbirine benim aklım ona gitti demekki farklı tokenlermiş sağolasın bilgi için. İsimde bi "W" harfi eksik ahah Cheesy

DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
Xexen4
Sr. Member

View Profile
February 13, 2018, 05:33:05 PM

rebrand olayında yapılacak değişikliklerle ilgili bi kaynak falan var mı? bazı coinler rebranding yaparken supply değiştiriyor bazısı yakıyor bazısı farklı bir oranda swap yapıyor.
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
February 13, 2018, 05:46:06 PM

kardesım konudakı tek eksık posw coınının aylık  yuzde kac stake verdıgı bılgısı.bı de bu stake hergun yansıyor mu ya da ne kadar zaman aralıklarıyla cuzdana yansıyor
emirsener (OP)
Member
**

@coindunyasii

View Profile WWW
February 13, 2018, 06:03:04 PM

rebrand olayında yapılacak değişikliklerle ilgili bi kaynak falan var mı? bazı coinler rebranding yaparken supply değiştiriyor bazısı yakıyor bazısı farklı bir oranda swap yapıyor.
swap 1:1 hocam
emirsener (OP)
Member
**

@coindunyasii

View Profile WWW
February 13, 2018, 06:04:05 PM

kardesım konudakı tek eksık posw coınının aylık  yuzde kac stake verdıgı bılgısı.bı de bu stake hergun yansıyor mu ya da ne kadar zaman aralıklarıyla cuzdana yansıyor
hocam aylıkta degıl günlükte degil anlık yansıyor. F5 yapman yeterli Smiley
mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
February 13, 2018, 06:12:19 PM

aldık bakalım bir miktar...
gorkem19888
Full Member

Merit: 110

View Profile
February 13, 2018, 07:00:40 PM

iyi de arkadasım ne kadar gelıyor mesela 1000 poswallet ne kadar stake verıyor gunluk.bunun bır oranı olmalı aylık % 1 % 5 % 10 gıbı oranlarını nelerdır onu ogrenmek ıster herkes :d
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
February 13, 2018, 07:58:56 PM

kardeş Allah için 10 numara analiz kesinlikle meriti hak ediyor ve benimde ilacım yok ki başıma süreyim kesinlikle sana atardım fakat benim de durum ortada  ama ilk fırsatta merit atacağım açıklama analiz her şey var. umarım bana gelinceye kadar sana gereken meritler gelir ve bir an önce member olursun. kolay gelsin. teşekkürler paylaşım için...

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
emirsener (OP)
Member
**

@coindunyasii

View Profile WWW
February 13, 2018, 08:11:36 PM

iyi de arkadasım ne kadar gelıyor mesela 1000 poswallet ne kadar stake verıyor gunluk.bunun bır oranı olmalı aylık % 1 % 5 % 10 gıbı oranlarını nelerdır onu ogrenmek ıster herkes :d
yüzde 1 hocam yazmayı unutmusum
emirsener (OP)
Member
**

@coindunyasii

View Profile WWW
February 13, 2018, 08:12:38 PM

kardeş Allah için 10 numara analiz kesinlikle meriti hak ediyor ve benimde ilacım yok ki başıma süreyim kesinlikle sana atardım fakat benim de durum ortada  ama ilk fırsatta merit atacağım açıklama analiz her şey var. umarım bana gelinceye kadar sana gereken meritler gelir ve bir an önce member olursun. kolay gelsin. teşekkürler paylaşım için...
Smiley kardesim canın saolsun, sana katkımız olduysa merit olmasa da olur Smiley
tokrat
Member
**

Activity: 172
Merit: 15

View Profile
February 13, 2018, 08:22:40 PM

bildiği kadarıyla istiyolar kimlik ayrıca limitinizde yok istediğiniz kadarla girebilirsiniz öğle bir yazı ben görmedim ama linkini paylaşırsanız bende okumak isterim geçen bir arkadaşım yatırmıştı biraz ordan biliyorum

repla64
Member
**

Activity: 194
Merit: 12

Trust me. I'm a holder.

View Profile
February 13, 2018, 09:43:47 PM

POS tabanlı coinlerin geleceği bence daha parlak. POW symbiansa POS ios Smiley

Brickblock.ioTHE FUTURE OF ASSET TRADING ON THE BLOCKCHAINBrickblock.io
REAL ESTATE EXCHANGE TRADED FUNDS COIN FUNDS
TelegramFacebook ❰ Contribution Campaign starts May 9 ❱ TwitterBlog
virtfund
Sr. Member

Merit: 253

View Profile
February 13, 2018, 11:56:02 PM

2018 yılı için bana çok iyi kazanç kapısı olacağını düşündüğüm ve stokladığım coindir kendisi, gelişmeleri de artık sizden takip ederiz Smiley ayrıntıları fazlasıyla vermişsiniz, gerisi herkesin kendi araştırmasına kararına kalmış. 
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 »  All
  Print  

Jump to: