Bitcoin Forum
June 21, 2024, 12:11:19 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: from POSW to STAKENET (XSN) okumalısınız  (Read 2034 times)
gedor
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 255

View Profile
February 14, 2018, 06:04:36 AM

Bu coin hakkında daha öncede yazmıştım ben aldığımda daha ortalıkta bir şey yoktu, eğer bunlar hayata geçsin $50 çok kolay. Şimdi bile çok ucuz, ico ile başlamıştı sanırım.
kubra68
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

View Profile
February 14, 2018, 06:18:55 AM

POSW ALDIM BENDE AMA CRYTOPİA BORSASI ÇOK SARMADI BENİ DE TAM KULLANAMADIM BU BORSAYI GÜVENLİK KONUSUNDA DA HER YER SÜPELİ DURUMA GELMİŞ MALESEF COİNLERİMİZE NASIL SAHİP OLACAGIZ DERDİNE DÜŞTÜK MALESEFF DAHA FAZLA ALMAKTAN KORKAR OLDUM

PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
February 14, 2018, 07:14:24 AM

Posw seviyoruz tutuyoruz tamam da, 50 dolar biraz ne bileyim uçuk bi rakam gibi geldi bana.
Oraya ulaşır mı ulaşmaz mı bilmiyorum.
Xrb 0,2'lerden  35 doları gördü.
Neo rebranding'den sonra uçtu.
Posw neden olmasın diyor insan. Ama elimde olduğu için de çok hayale kapılmak istemiyorum doğrusu Smiley

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
coastbank
Full Member

Activity: 238
Merit: 100

Presale Starting May 1st

View Profile
February 14, 2018, 08:36:03 AM

Posw hakkında globalde de baya bir muhabbet dönüyor. Ben de çok iyi bir coin olduğuna inanmaktayım. Mümkünse her büyük portföye eklenmeli. Anonim coinlerde zaten bir furya var sırayla alayı pump yiyor.

emirsener (OP)
Member
**

Activity: 557
Merit: 24

@coindunyasii

View Profile WWW
February 14, 2018, 11:30:17 AM

elimde uzun zamandır beklettiğim saçma salak bi kaç coin vardı cryptopia da işlem gören. onlarla change edeyim bari Smiley
posw yi daha önce de duydum ama araştırmamıştım bu yazı güzel oldu.

Öncelikle  Xexen4 ve  virtfund merit için teşekkürler. Bu paylaşımından sonra tam bir kararsızlık aşamasında iken karar aşamasına geçtim ve bende de karın ağrısı yapan 2 coinimi posw ile change ettim Smiley Burada yazdıklarımız elbette bir yatırım tavsiyesi değildir ama keşke herkes yatırım yaptığı coinler hakkında edindiği bilgiyi buraya yazsa. 1500 kadar küsür coin var ve eminim en az 1000 tanesi buradaki üyelerden yatırım görmüştür. Dump rüzgarına kapılıp yatırım yapmak yerine o coinin iç dünyasına girip teknolojisine yatırım yaparsak eminim zengin olmasak bile zarar etmeyiz.
devotional
Member
**

Merit: 13

View Profile
February 14, 2018, 01:17:02 PM

verdigi stake yuzde 1 yillik.
emirsener (OP)
Member
**

@coindunyasii

View Profile WWW
February 15, 2018, 11:29:23 AM

verdigi stake yuzde 1 yillik.
Aynen hocam
valek55
Member
**

Activity: 380
Merit: 31

View Profile
February 17, 2018, 06:30:34 PM

Arkadaşlar cryptopia ya 3 ltc attım posw almak için.

Balances kısmında  available da 0 gözüküyor totalde 3 gözüküyor. Daha tam geçmedi mi oluyor bu yüzden mi alamıyorum ?
emirsener (OP)
Member
**

@coindunyasii

View Profile WWW
February 17, 2018, 06:49:22 PM

Balances kısmında  available da 0 gözüküyor totalde 3 gözüküyor. Daha tam geçmedi mi oluyor bu yüzden mi alamıyorum ?
İşlem başlatılmış yani. Biraz beklemelisin. İçin rahat olsun
devotional
Member
**

Merit: 13

View Profile
February 17, 2018, 07:30:42 PM

İşlem başlatılmış yani. Biraz beklemelisin. İçin rahat olsun

hocam masaustu cuzdanda private keye nasil ulasiyoruz bilgin var mi?
valek55
Member
**

View Profile
February 17, 2018, 07:31:22 PM

Valla bu borsaya ilk defa girdiğim için biraz tırsmısdım çözemedim de ilk başda zaten.

Çok şükür alabildim POSW leri.

Daha önce baya zarar ettiğim bir coinden çıktım. dedim beklemenin anlamı yok bunun artacağı yok.

Bir anlık kararla evladiyelik aldım posw.

Hiç dokunmayacağım . ister düşsün ister çıksın. BTC den ziyade dolar fiyatını bekleyeceğim.

Fırsat bulursam imkan olursa tekrar artırmaya çalışacağım.

Crytopia da tutmak riskli mi acaba ?

Poswwallete atsam mı diye düşünüyorum ama isim değişikliği olduğundan borsada durursa uğraşmak zorunda kalmam otomatik geçer diye düşünüyorum.

Siz ne dersiniz ?
emirsener (OP)
Member
**

@coindunyasii

View Profile WWW
February 17, 2018, 07:34:20 PM

Valla bu borsaya ilk defa girdiğim için biraz tırsmısdım çözemedim de ilk başda zaten.

Daha önce baya zarar ettiğim bir coinden çıktım. dedim beklemenin anlamı yok bunun artacağı yok.

Hiç dokunmayacağım . ister düşsün ister çıksın. BTC den ziyade dolar fiyatını bekleyeceğim.

Poswwallete atsam mı diye düşünüyorum ama isim değişikliği olduğundan borsada durursa uğraşmak zorunda kalmam otomatik geçer diye düşünüyorum.

Siz ne dersiniz ?
posw ler cryptopia da ise otomatik olarak değişim olacak. Uzun vadeli ise borsa yerine kendi sitesinde yada ledger de tutun derim
jaypete
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 257

View Profile
February 17, 2018, 08:02:02 PM

POSW' ye yatırım yapmak için çok sebep var. Tüm bu sebepleri ayrıntılarıyla yazmışsın, eline sağlık. Bir süredir sraştırdığım bir coin. Bazı yatırımlarımı Posw ile değiştirmeyi düşünüyorum bende. Hayırlı olur umarım.
zenfo
Full Member

Activity: 364
Merit: 100

View Profile
February 17, 2018, 08:07:52 PM

bilgilendirme icin tsk. ama kiyasladiginiz coinler biraz yanlis olmamis mi.  oyle aham şaham bir sey olsaydi emin olun coktan duyardik. artik etraf proje kayniyor.
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
February 17, 2018, 08:18:55 PM

Posw coin 2-3 aya çok güzel bir artış sergileyeceğini düşünüyorum, yatırım tavsiyesi değildir, ellerine sağlık paylaşım güzel olmuş.

valek55
Member
**

View Profile
February 17, 2018, 11:25:46 PM

Siz ne dersiniz ?
posw ler cryptopia da ise otomatik olarak değişim olacak. Uzun vadeli ise borsa yerine kendi sitesinde yada ledger de tutun derim

bilgilendirme için teşekkürler.

Önce o zaman değişikliği bekleyelim. sonrasında ledger yada sitesine atmayı düşünelim.
Umbrella Holdings
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
February 17, 2018, 11:33:29 PM

Ledger POSW'yi destekledi ve Ledger cüzdana atılabiliyor bildiğim kadarıyla,  ben livecoin den satın almıştım bir kaç ay önce ve fazla bir meblağ olmadığı için şimdilik borsada tutuyorum coinde yapılacak değişiklikler netleşince ne yapacağıma bakacağım.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
valek55
Member
**

View Profile
February 19, 2018, 09:32:28 PM

1 martta başlayacakmıs posw ler xsn olacakmış  livecoin de . Twitterda açıkladılar.

Tam emin değilim ama sanırım herkes livecoine atmak zorunda kalacak poswleri .

bilsem oradan alırdım Sad İnşallah sıkıntı çıkmaz
emirsener (OP)
Member
**

@coindunyasii

View Profile WWW
February 19, 2018, 09:56:35 PM

1 martta başlayacakmıs posw ler xsn olacakmış  livecoin de . Twitterda açıkladılar.

Bende borsa olarak livecoinde yapılacak olarak anladım. Poswallet Cüzdan da tutanlarında zaten Swapı gerçekleşecektir.Yine de netleşince buradan yazalım
valek55
Member
**

View Profile
February 19, 2018, 11:44:15 PM

Bende borsa olarak livecoinde yapılacak olarak anladım. Poswallet Cüzdan da tutanlarında zaten Swapı gerçekleşecektir.Yine de netleşince buradan yazalım

bir ara okuduğuma göre cüzdanda ikende birşeyler yapmak lazımmıs sanırım tam emin değilim.

Ben crytopiadan livecoine gönderim talebinde bulundum 1,30 saat oldu henüz geçmedi inşallah bir sıkıntı çıkmaz.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 »  All
  Print  

Jump to: