Bitcoin Forum
June 23, 2024, 01:06:17 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: from POSW to STAKENET (XSN) okumalısınız  (Read 2034 times)
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
February 20, 2018, 01:51:04 AM

Bu cüzdanı indirim,cryptopiadan coinleri transfer ettim ama cüzdanı nasıl eşleştiricez? başlamıyor eşleşme.
devotional
Member
**

Activity: 336
Merit: 13

View Profile
February 20, 2018, 11:36:02 AM

Bu cüzdanı indirim,cryptopiadan coinleri transfer ettim ama cüzdanı nasıl eşleştiricez? başlamıyor eşleşme.

bekleyin kendi baslar. ama uzun suruyor.
valek55
Member
**

Activity: 380
Merit: 31

View Profile
February 20, 2018, 02:32:52 PM

Livecoine gönderme işlemim gerçekleşmiş.

Artık swapın gerçekleşmesini bekleyeceğiz.

huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
February 20, 2018, 06:11:19 PM

Bu POSW dediğiniz hani bi ara airdroplar ile dağıtılan coin değil miydi ya? Ben kayıt olamıyordum 22 şubat mı ocak mı öyle bi aydan önce açılmış olması gerekiyordu hesabın. Muhtemelen bu o coin

o değil o pow token hikaye masal bir coin. bende 4 milyon adet var bi işe yaradığı yok. posw olan ciddi iş yapacak gibi onu da zamanında alıp wallete attım. bakalım neler olacak. şimdi isim değiştirecekmiş. bi incele derim.
emirsener (OP)
Member
**

Activity: 557
Merit: 24

@coindunyasii

View Profile WWW
February 20, 2018, 06:33:18 PM

Dostlar bugün telegramdan bir yöneticisi ile yazışma fırsatım oldu ve saolsun cok değerli 5 dakikasını ayırdı Smiley Livecoine gönderme zorunluluğunuz yok. Swap işlemi için livecoin sadece başlangıç yaptıgımız ilk mekan oldu dedi kısaca. Ledger'de tutan yada cüzdanında sitesin de tutan arkadaşlarım sırası geldiğinde değişimi yaşayacaklar işin özü. Bu haberi sıcağı sıcağına ilk burada yazmak istedim Smiley
valek55
Member
**

View Profile
February 20, 2018, 06:55:49 PM

Dostlar bugün telegramdan bir yöneticisi ile yazışma fırsatım oldu ve saolsun cok değerli 5 dakikasını ayırdı Smiley Livecoine gönderme zorunluluğunuz yok. Swap işlemi için livecoin sadece başlangıç yaptıgımız ilk mekan oldu dedi kısaca. Ledger'de tutan yada cüzdanında sitesin de tutan arkadaşlarım sırası geldiğinde değişimi yaşayacaklar işin özü. Bu haberi sıcağı sıcağına ilk burada yazmak istedim Smiley

Çok güzel bir haber.

Aslında dün bunu düşünüp cryptopiadan hemen transfer etmesem mi die düşündüm.

Ama sonra ne farkeder diyip transferi gerçekleştirdim. Biraz aceleciyim ama olsun .

Cheesy

Bu coin bakalım beklentileri ne kadar karşılayacak ki  crytopiyasasında genellikle beklentiler hiç tutmaz düşüş tahminindede hep tahmin edilen dibinde dibi gerçekleşirken uçuş tahminleride genelde hayal ettiklerimizin ötesine çıkar.

Hadi hayırlısı
ysakay
Sr. Member

View Profile
February 21, 2018, 02:03:05 PM

36 saattir açık. Hiç bağlanmıyor ki.

emirsener (OP)
Member
**

@coindunyasii

View Profile WWW
February 21, 2018, 02:37:36 PM

POSW 21 Cryptos Magazine dergisinde Dünyadaki en teknolojik ve en iyi ALL-STAR coin seçildi.
suram
Full Member

Activity: 560
Merit: 113

View Profile
February 21, 2018, 02:59:02 PM

Arkadaşlar bu coin coinomi wallet'de de var, orada duranlar ne olacak haberiniz var mı? sanırım onlar da destekler genelde adamlar her şeyi destekliyor, btc forklarını falan

ADVERTISEMENT SPACE FOR RENT, PM
slhszklf
Newbie
*

Activity: 14
Merit: 0

View Profile
February 21, 2018, 03:52:27 PM

36 saattir açık. Hiç bağlanmıyor ki.

https://i.hizliresim.com/JQDWyo.jpg

valla benım eşleşmesı 1 haftayı buldu kendı kafasına gore takılıyor acık bır sekılde kalsın bılgısayar ıllakı eslesmeyı baslatacaktır
turkmachiavelli
Full Member

Activity: 434
Merit: 100

View Profile
February 21, 2018, 03:56:22 PM

Şu zamanda gizlilik her şey demekken bu coin çok şey ifade ediyor açıkcası. Dedikleriniz neticesinde küçük bir araştırmadan sonra yatırım yapmayı düşünüyorum umarım istediğimizi buluruz.

Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
February 21, 2018, 03:57:45 PM

Bu coin hangi coin nerden alacagız yıllık kaç veriyor detaylı yazan var mı
valek55
Member
**

View Profile
February 21, 2018, 07:07:08 PM

crytopia ve livecoinden alabilirsin.

Mart itibari ile ismini xsn olarak değiştireceğinden bu olusumu otomatik destekleyen livecoin borsasından almanı tavsiye ederim.

Gizlilik üzerine bir coin.

Kendi walletında tutarsan %1 veriyor yıllık ama ben şu an için orda tutmaya gerek görmüyorum
yorgundemokrat
Member
**

Activity: 132
Merit: 10

View Profile
February 24, 2018, 04:32:12 PM

Çok fena içinde potansiyel barındıran bir coin. Bugun bizim dedelerimize dediğimizi, yarın torunlarımızdan duymamak için POSW alıyorum.

Bu sıralar harika bir giveaway kampanyaları var. Göz atmanızı öneririm.

https://twitter.com/poswallet

BUY THE RUMOR, SELL THE NEWS.
mikewirth
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 250

View Profile
February 24, 2018, 08:41:30 PM

Şimdilik Livecoin otomatik swapı destekliyor diye biliyorum ben, diğerleri için ciddi bir duyuru ya da bilgi okumadım, Posw'si olanlar iyi araştırsın sonra zarara girmesinler eksik bilgi yüzünden.
ysakay
Sr. Member

View Profile
February 24, 2018, 09:07:12 PM

Şimdilik Livecoin otomatik swapı destekliyor diye biliyorum ben, diğerleri için ciddi bir duyuru ya da bilgi okumadım, Posw'si olanlar iyi araştırsın sonra zarara girmesinler eksik bilgi yüzünden.

Saçma bir soru gibi gelebilir ama ben kendi cüzdanında tutyorum swapta sıkıntı yaşamam umarım
emirsener (OP)
Member
**

@coindunyasii

View Profile WWW
February 24, 2018, 09:26:58 PM

Saçma bir soru gibi gelebilir ama ben kendi cüzdanında tutyorum swapta sıkıntı yaşamam umarım
Arkadaşlar konuyu açtığımda gelişmeleri yazacağım demiştim ve şimdi yazacağım uyarı cok önemli ve lütfen DİKKATE ALIN:1 Marttan itibaren Diğer borsalardaki posw coinlerini  Livecoin e yollamalısınIZ...Bizzat poswallet support'a yazdım ve aldıgım cevap , elinizdeki Posw coinleri isim değişikliğinden dolayı Livecoin e taşımanız için 3 ayınız var , bu süre içerisinde taşımazsanız Posw coinler ölecek.....Ledger Nano S'de ve kendi orjinal borsasinda olanlarda yollamak zorunda yani!!!!!! Posw coinler  1Mart 31 Mayıs arasında livecoin borsasında bekletilmeli!!!
valek55
Member
**

View Profile
February 25, 2018, 01:18:15 AM

Aynen bende ilk açıkladıkları gün attım livecoine.

Geçiş 3 ay mı sürüyormuş ? Bunu bilmiyordum. Hayırlısı. Umarım beklentileri karşılar.
emirsener (OP)
Member
**

@coindunyasii

View Profile WWW
March 07, 2018, 12:33:04 PM

Şuan %26 yeşildeyiz Smiley livecoinde posw ler stakenet oldu cüzdanın aktif hale gelmedi an meselesi
zenfo
Full Member

Activity: 364
Merit: 100

View Profile
March 07, 2018, 01:53:17 PM

artik masternode ve stake olayina insanlar asina oldu ve hergun yeni bir stake coini cikiyor. evet bu fikrin oncusu dash oldu ama bu demek degil ki bunu kullanan hercoin dash gibi yukselsin. yuzdesel olarak kardaysaniz bu stakenette bence karinizi realize edin. uzun sureli artislar olmaz bu tip coinlerde artik. cunku cok fazla var etrafta benzerleri.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 »  All
  Print  

Jump to: