Bitcoin Forum
May 10, 2024, 09:15:29 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 »  All
  Print  
Author Topic: from POSW to STAKENET (XSN) okumalısınız  (Read 2034 times)
panteraforlife
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
June 09, 2018, 11:51:08 PM

Uzun süredir takipteydim piyasa genel gidişi nedeniyle alımda kararsız kalmıştım fakat bu fiyat seviyeleri ucuz kalabilir cidden, bir miktar alacağım bu fiyat seviyesinden yapılacak bir şey yok hayırlısı.
1715375729
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715375729
Reply with quote  #2

1715375729
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715375729
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715375729
Reply with quote  #2

1715375729
Report to moderator
mustafa1876
Newbie
*

Activity: 191
Merit: 0

View Profile
June 09, 2018, 11:56:11 PM

10000 duvarından önce satıp alttan almayı denesem mi diye şeytan dürtüyor ama yıkıp geçer arkasından bakarım diye de çekiniyorum.

emirsener (OP)
Member
**

Activity: 557
Merit: 24

@coindunyasii

View Profile WWW
June 10, 2018, 12:25:00 AM

10.000 duvarı yada 0,7 dolar fiyat falan XSN için inanın komik rakamlar. Şuan bu coine benzer diyebileceğim tek coin dash var ama dash’ın teknolojisi Xsn’nin yanından bile geçemez:) İlk mesajımda ayrıntılı Bilgi verdiğim için tekrara düşmek istemiyorum. Peki dash ne kadar şuan? 297 dolar. Peki XSN? 0,7 dolar. 2018 Aralık’ta xsn 100 dolar olsa bu işten anlayan hiç kimse çıkıpta “xsn bunu hakedecek bir coin değil” diyebilir mi? Bence hayır. Xsn cidden çok güzel değerlenecektir ve adet yerini bulsun YTD:)
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
June 10, 2018, 12:36:51 AM

10.000 duvarı yada 0,7 dolar fiyat falan XSN için inanın komik rakamlar. Şuan bu coine benzer diyebileceğim tek coin dash var ama dash’ın teknolojisi Xsn’nin yanından bile geçemez:) İlk mesajımda ayrıntılı Bilgi verdiğim için tekrara düşmek istemiyorum. Peki dash ne kadar şuan? 297 dolar. Peki XSN? 0,7 dolar. 2018 Aralık’ta xsn 100 dolar olsa bu işten anlayan hiç kimse çıkıpta “xsn bunu hakedecek bir coin değil” diyebilir mi? Bence hayır. Xsn cidden çok güzel değerlenecektir ve adet yerini bulsun YTD:)

Kardeş eskiden ledgerde posw olarak atabiliyorduk. Geçen baktım ledger hala posw yazıyor. Ben 2000 lerdeyken almıştım biraz bunu ledgere atmak istiyorum ama orada xsn adresi yok. Borsada tutmak istemiyorum. Ne yapabilirim. Güvenilir bir cüzdan lazım ledger gibi

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
valek55
Member
**

Activity: 380
Merit: 31

View Profile
June 10, 2018, 08:00:50 AM

Kardeş yapma gözünü seveyim.

stakenet in esprisi 2 tane.

1.si stakenet.io ile diğer coinleride stake yapabilmek.
2.si TPOS ile diğer coinleride gizleyebilmek...

Ve bu 2 si şu an gerçekleştirilmedi. Olacak mı bakalım. Ben inanmıyorum stakenet io ile diğer coinlerinde stakelenebileceğine.

Şu an bu coinin yapmak istediği herşeyi zaten hali hazırda yapan bir coin var o da pivx.

Zpiv sayesinde tamamen gizli. İster gizli ister normal stake yapabilirsin.

Masternode u var.

Yanlış bilmiyorsam ledgerden stake de yapılabiliyor.

Stakenet daha kendini gizleyemedi.

Ayrıca stakenetin bahsettiği dex borsası da yeni birşey değil stakenetden çok daha önce pivx çıkaracak.

..............................................................

Burda şunu anlatmaya çalısıyorum bu coinin teknolojisi kimsede yok diosun ama hali hazırda stakenet in bir teknolojisi yok farklı.

Şu an sadece hayal satıyorlar. roadmap.  Yapsınlar başımın üstünde yerleri var ama ortada şu an olan sadece  shilleme projesi.

Hypelanması da nasdaq dan eski müdürü alması pal beachın pumplaması.

Anlatmaya çalıştıgım budur. Bu coin boğa gelir anında 50 dolarda olabilir.

Ama sadece beklenti ve fomodan .

Ortada şu an teknoloji yok...

devotional
Member
**

Activity: 336
Merit: 13

View Profile
June 10, 2018, 12:29:51 PM

fiyattaki artis henuz bir sey degil bence. supply a bakinca artacagini dusunuyorum.
emirsener (OP)
Member
**

@coindunyasii

View Profile WWW
June 10, 2018, 01:03:44 PM

Ve bu 2 si şu an gerçekleştirilmedi. Olacak mı bakalım. Ben inanmıyorum stakenet io ile diğer coinlerinde stakelenebileceğine.

Şu an bu coinin yapmak istediği herşeyi zaten hali hazırda yapan bir coin var o da pivx.

Masternode u var.

Ayrıca stakenetin bahsettiği dex borsası da yeni birşey değil stakenetden çok daha önce pivx çıkaracak.

Burda şunu anlatmaya çalısıyorum bu coinin teknolojisi kimsede yok diosun ama hali hazırda stakenet in bir teknolojisi yok farklı.

Şu an sadece hayal satıyorlar. roadmap.  Yapsınlar başımın üstünde yerleri var ama ortada şu an olan sadece  shilleme projesi.

Hypelanması da nasdaq dan eski müdürü alması pal beachın pumulaması

Dostum bikaç saat evvel 0,70 usd demişim sana ama şuan 0,85 usd oldu bi anda, onu düzelteyim dedim Cool

emirsener (OP)
Member
**

@coindunyasii

View Profile WWW
June 10, 2018, 01:06:57 PM

Masternode u var.

Hypelanması da nasdaq dan eski müdürü alması pal beachın pumulaması

dostum bikaç saat evvel sana burdan xsn 0,7 usd yazmışım ama şimdi 0,85 usd olmuş onu düzelteyim dedim Cool
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
June 10, 2018, 01:19:11 PM

4000ledeyken alıp 1 ay tutup satmıstım gene bır pısmanlık ay amk.guzel fomo yakalamıslar suan nereye kadar gıder gorecegız
Suskunadam
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
June 10, 2018, 02:00:27 PM

bende bir süredir takip etmeye çalışıyorum güzel gelişmeler var sanırım

ledgerwallet var ancak şuan XSN saklayamıyoruz bildiğim kadarıyla bende yakında bi miktar hold amaçlı alacağım.

50 dolar mı olur 500 dolar mı yoksa çöp olup gider mi maalesef kimse bilmiyor. YTD
mustafa1876
Newbie
*

Activity: 191

View Profile
June 10, 2018, 09:15:14 PM

Al sat yapalım derken bi iki kere vurkaç yaptım sonunda 1k sat terste kaldım bile bile lades her seferinde.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
June 10, 2018, 09:36:52 PM

ledger de hala posw var xsn diye bir coin saklayamıyoruz. umarım ledger olaya el atar da durumu düzeltir. bende de az bir miktar var ve onu ledger de saklamak istiyorum umarım kısa sürede oraya cüzdan açarlar. şuan için borsada duruyor borsalara da hiç güvenemiyorum. bir gün hacklendik derlerse şaşırmam
zorbey
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
June 11, 2018, 06:34:22 PM

Açık konuşmak gerekirse buradaki yazılanlardan etkilenip param oldukça xsn ye yatırım yapıyorum. Geçen ay 4500 den aldıgım kara geçmiş. bugün biraz daha aldım. Param oldukça da almayı düşünüyorum.
LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
June 11, 2018, 10:18:58 PM

Ledger için : swap işleminin bitmesi bekleniyordu. Yakın zamanda yeni isimle değişir .
Bu ay içinde etkinlikler var . Gizliliği açıkladıkları anda uzarlar. Üstüne birde hacimli borsa haberi gelirse o zaman kimse tutamaz
aamirsuh
Full Member

Activity: 686
Merit: 101

View Profile
June 11, 2018, 10:33:37 PM

XSN de bir teknoloji ortaya koymaya çalışıyor eşşiz durumda değil zaten pek çok proje birbirin den etkileniyor hatta belkide daha iyi olanlar arka planda kalabiliyor. İşlevsellik bir yana sağlam reklam gerek coine, xsn zaten epeydir yol alması beklenen bir fomoya girdi bu kadar pump dan sonra dikkatli girmek lazım.
fpotur
Newbie
*

Activity: 139

View Profile
June 21, 2018, 11:04:09 PM

Merhabalar
ben aldım ve XSN wallet de tutuyorum bır problem olur mu acaba?
pokerjet
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
June 21, 2018, 11:19:21 PM

XSN portföyümde var, yaklaşık altı ay önce giriş yapmıştım güzel kazandırdı doğrusu, hedefledikleri şeyler atla deve değil fakat gerçekleştirirlerse diğerlerinden bir adım öne geçerler, bu da kripto camiada önemli bir fark yaratır.
zorbey
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
June 24, 2018, 01:45:37 PM

10 bin satoshi bandında dönüp durduğu için karı görünce sattım. Halbuki bu ay biraz daha yükselir diye ümitlenmiştim. Ama olmadı. Bakalım sattığımıza ya pişman olacağız yada sevineceğiz Smiley
kubra68
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

View Profile
June 24, 2018, 03:44:01 PM

posw xsn çevirip bekliyoruz bakalım uzun sürede ne kadar olacak beklentimiz çok yüksek baklaım beklentimize cevvap verebilecek mi xsn 

huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
June 24, 2018, 04:30:02 PM

Benimde en güvendiğim coinlerden birisi. Piyasa duzelirde ciddi yerlere gelebilir ama öncelikle BTC nin yukarı yönlü olması lazim. Şuan ki durumdan etkilenmeyen coin yok.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 »  All
  Print  

Jump to: