Bitcoin Forum
May 02, 2024, 04:59:36 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: PACcoin Burn Time  (Read 495 times)
emirsener (OP)
Member
**

Activity: 557
Merit: 24

@coindunyasii

View Profile WWW
March 03, 2018, 11:44:05 AM

bu burn lar genelde cok önceden satın alınıyor bence bızım bılmedıklerımızı cok oncelerde bilenler ne yazıkkı parayı götürüyor bizde sadece konustugumuzla kalıyoruz ne yazıkki
burn gerçekleşmiş arkadaşlar
1714625976
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714625976
Reply with quote  #2

1714625976
Report to moderator
1714625976
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714625976
Reply with quote  #2

1714625976
Report to moderator
"In a nutshell, the network works like a distributed timestamp server, stamping the first transaction to spend a coin. It takes advantage of the nature of information being easy to spread but hard to stifle." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
March 03, 2018, 01:01:03 PM

ben zamanında yobit in verdiği free tokenlerden almıştım yalan olmasın ya 300 ya da 3000 adet var cüzdana çekmeye gerek var mı sizce? attığım taş ürküttüğüm kurbağa ya değer mi merak ettim.
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
March 03, 2018, 01:31:05 PM

Brun yaptıgı halde düşmüş çöp coin yazın bunuda 2018 kaybolacaklar arasına :DDD
mehmetkorkrek
Newbie
*

Activity: 154
Merit: 0

View Profile
March 03, 2018, 09:06:44 PM

Yani ancak bu kadar olur. Sen o kadar coini yak ve fiyat düşmeye devam etsin. Yalanc oldu gitti bencede. Gereksiz yere yatırım yaptık gibi geliyor bana da. artık mecburen bekleyeceğiz. Zaten en iyi yaptığımız şey o sanırım
emirsener (OP)
Member
**

@coindunyasii

View Profile WWW
March 03, 2018, 09:20:10 PM

1   Cryptopia   PAC / BTC   $ 0   $ 0,000113   % 0,00   
2   Ticaret Satoshi   PAC / BCH   $ 0   $ 0,000013   % 0,00   
3   Ticaret Satoshi   PAC / BTC   $ 0   $ 0,000113   % 0,00   

Bu paylaşım belki seni üzecek ama eğer ki bu işi azıcık bilseydin burn işleminin kademeli olarak bittiğini, tüm hesaplarda yakma işlemi sona erdikten sonra coinin trade işlemlerinin BAŞLAYACAĞINI henüz cüzdanların kapalı olmaması sebebiyle al sat yapılamadığını yukarıdaki tabloya bakarak öğrenebilirsin dostum. Sadece post kasmak için yazmasanız keşke. Artık post kasarakta rütbe alınmıyor ama neyin kafası bu anlamakta zorlanıyorum
Arizona
Full Member

Activity: 264
Merit: 100

View Profile
March 03, 2018, 09:49:47 PM

Acayip bir proje ilk kez duyuyorum ama kayda değer birşey gibi duruyor. Bu durumda takibe almakta fayda var tabii hala geç kalmadıysam, iyi projeler elle sayılır oldu artık umarım bu da yalan olmaz. Bu arada bilgi paylaşımı için teşekkürler.
emirsener (OP)
Member
**

@coindunyasii

View Profile WWW
March 03, 2018, 10:12:46 PM

Acayip bir proje ilk kez duyuyorum ama kayda değer birşey gibi duruyor. Bu durumda takibe almakta fayda var tabii hala geç kalmadıysam, iyi projeler elle sayılır oldu artık umarım bu da yalan olmaz. Bu arada bilgi paylaşımı için teşekkürler.
Hocam Paccoini baz alarak söylemiyorum ama, zamanında Bitcoin'e yoldaşlık yapmış onunla beraber kripto para dünyasını oluşturmuş eski coin ve geliştiricilerin 2018 senesi parladığı yıl olacak düşüncesindeyim. Bu coinde bu piyasanın kaşarlarından ve takımı da oldukça idealist geldi bana. Şahsen çok ufak bir yatırımım var lakin bu coinin ilerleme kaydedeceği fikri taşıyorum ve umarım yanılmam.
EDİT : Web sayfası da oldukça güzel https://paccoin.net/
Jhonkar
Member
**

Activity: 522
Merit: 13

View Profile
March 05, 2018, 06:14:07 AM

arkadaşlar bu coinin cüzdanını indirdim, yobitten cüzdana transfer ettim ama hala gelmedi, cüzdan eşleşme dışı dışı diyor. destek bölümüne sorduğumda cüzdanın senkronizasyonunun uzun sürdüğünü o yüzden transferin cüzdana geç geleceğini, beklemem gerektiğini söylüyorlar.

cüzdan indirip yobitten buraya paccoinleri transfer eden var mı aranızda. kurduğum cüzdanda Cüzdan Eşleşme Dışı yazıyor sürekli. bilgisi olan bir arkadaş var mı acaba?
dumbdragon
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 354

View Profile
March 05, 2018, 06:25:53 AM

Paccoin coinlerini yaksa ne olur yakmasa ne olur . Türk yatırımcılarının içinde alan yoktur bile .

depecoin
Jr. Member
*

Activity: 294
Merit: 1

View Profile
March 05, 2018, 07:42:07 AM

cryptopia da $paccoin in yükseliş sebebi buymuş demek ki en son 1 sat a kadar inmişti.
emirsener (OP)
Member
**

@coindunyasii

View Profile WWW
March 09, 2018, 05:58:49 PM

meriti zor alırsın malasef kı.cryptopia dan alan yok 2 satoshıye satılan  mıktar 1226 btc asagı dogruda ole gıdıyor.. kımın elınde var masternode yla ugrasıyor gercekten merak edıyorum
hocam merit icin yazmıyorum bunları, ayrıca forumda biöok sefer bilgi paylaşımı da yaptım lakın bu forumda merit dediğniz meret'in bşlgşye yada faydaya yönelik verildigine de bizzat şahit olmadım. Merit amacına yonelık kullanıyor dıyen varsa da buyursun yazsın. Paccoin piyasaya yuklu para ıle gırmeyen genelde ogrencı kesımının coini ve oldukca da eski bir token. Yeni takım da devamlı tokeni geliştirmeye yonelik tırmalıyor. Benım yatırım maksadım evladiyelik ve ufak miktar. Elinde tutan yada almayı düşünenler için faydası olacagını düşündüğüm bir paylaşım.
BTC yada X coin ucuşa gecıyor tarzında faydalı bir şey paylaşmadıgım ıcınde ozur dilerim
Yazdık zamanında ama sallayan olmadı
distorsiyon
Member
**

Activity: 448
Merit: 15

View Profile
March 21, 2018, 07:38:31 AM

yaklaşık 2-3 ay önce pump yediğinde cryptopia ya para aktarıp 2 satoshiden 200bin tane aldığım shitcoin. pump yediğini farkedip satmaya çalıştığımda sattırmamıştır, 1 satoshiye bile. benim gibi birçok kerizi avlamıştır. şimdi de burn yapıp 200 bin miktarım 200'e düşmüş,aldığım maliyet fiyatına göre de elimdeki toplam değerini yaklaşık 10'da 1 miktara denk getirmiştir. X11 algo ya geçerek de miner'ları avlamaya başlamıştır. Umarım yanılıyorumdur ancak ne almaya kalkın ne de mining yapın. Çünkü aldıktan sonra araştırma yaptığımda (almadan önce yapsana) paccoin'in 2 sene evvel oluşturulduğunu ve terkedildiğini, ardından 3 ay önce pump yapılıp bizlere kakalandıktan sonra $PAc olarak X11 algo'ya geçerek kendini yenilediğini görüyoruz.En troll coinlerden birisidir zannımca. Bunun gibi shitcoinlere yönelmek yerine yeni çıkan ico puanı yüksek güzel projelere 25-100 dolar arasında yatırmak çok daha mantıklı
emirsener (OP)
Member
**

@coindunyasii

View Profile WWW
June 05, 2018, 11:41:20 AM

Son bir haftada dolar bazında yüzde 60’ın üzerinde bir yükseliş kaydetti. Redditte ve globalda güzel bir kitlesi var. Benim yatırımım ciklet parası mihvalinde olsa da anlamadığım bir şekilde TR piyasasında “shitcoin” muhabbetinin ötesine geçememiş bir coin. Eğer ütopik bulmazsanız derim ki: paccoin cidden değerlenecektir
cemetin54
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile
June 05, 2018, 12:28:27 PM

Yak yak bitmez ki mk coini kaç milyon milyar trilyon adet var paccoinden adamlar tuşu basılı unutmuşlar heralde yok böyle bi coin adeti.
Mobi Coin
Newbie
*

Activity: 182
Merit: 0

View Profile WWW
June 09, 2018, 12:35:51 PM

Shitcoin olmaktan öteye geçemeyecek bir coin kendisi, yüklü alım satım yapan balinaların elinde. Coin burn sırasında fiyatı düşen nadir coinlerden.
Son hafta yükselişte, pump dump coini olmaktan öteye gidemeyecek.
Taratoor
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 251

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
June 10, 2018, 12:38:55 PM

bu projeden birşey olacağını bende sanmıyorum büyük ihtimal yok olup gidecek daha verim alabileceğiniz kar yapabileceğiniz coinlere yatırım yapmanızı öneririm.

GLOBAL DECENTRALIZED ADVERTISING EXCHANGE

Token sale: MAY 21

▄█▄       ▄█▄         
                                  █████     █████         
                         ▄██▄      ▀█▀       ▀█▀         
                 ▄█▄     ▀██▀                             
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████         
                         ▄██▄     █████      ▀█▀         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀                   
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████         
                         ▄██▄     █████      ▀█▀         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀                   
                 ▀█▀                                     
           ▄                       ▄█▄       ▄█▄         
          ▀█▀            ▄██▄     █████     █████         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀       ▀█▀         
                 ▀█▀                                     
            ▄                       ▄█▄      ▄█▄         
           ▀█▀             ▄██▄    █████    █████         
     ██             ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀      ▀█▀         
              ▄     ▀█▀                                   
             ▀█▀                          ▄█▄             
        ██               ▄█▄    ▄██▄     █████           
                   ▄     ▀█▀    ▀██▀      ▀█▀             
                  ▀█▀                                     
             ██                    ▄██▄                   
                     ▄      ▄█▄    ▀██▀                   
                    ▀█▀     ▀█▀                           

▄█    ▄█  ▄█         ▄█████▄    ▀█▄      ▄█▀
██    ██  ██▄▄▄▄▄   ██▀   ▀██     ▀█▄  ▄█▀
██    ██  ██▀▀▀▀██  ██▀▀▀▀▀▀▀       ████   
██    ██  ██    ██  ██▄    ▄█     ▄██▀▀██▄   
▀██████▀  ▀██████▀  ▀███████▀   ▄██▀    ▀██▄
Telegram
Facebook
ANN Thread
Youtube
LinkedIn
Twitter
Medium
Reddit
Github
emirsener (OP)
Member
**

@coindunyasii

View Profile WWW
June 10, 2018, 01:00:25 PM

Bende tam aksine 2018’in ikinci yarısı kazandıran coinlerin öncüllerinden biri olacağını düşünüyorum
elismemish
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 4

View Profile
June 10, 2018, 03:21:22 PM

Noldu yakıldıda coinler elde var sıfır 500milyon yakılsa bile çokbişeyin fayda ediceğini sanmıyorum bu coinde çünkü supply acayip fazla bir coin bu paccoin.

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
emirsener (OP)
Member
**

@coindunyasii

View Profile WWW
June 13, 2018, 11:20:19 PM

Beğenmediğiniz paccoin’nin sadece bugünkü durumu bile kendisini ispat ettiğinin kanıtıdır. Yatırımım yok denecek kadar az ama ilerde kazandıran bir coin olacağı aşikar
derincold
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
June 13, 2018, 11:33:54 PM

Paccoin yakılmadan önce 1 ve 2 satoshi arasında gidip geliyordu. 1 satoshiden alıp 1 satoshiye bile zor satılıyordu bu ayri bir konu fakat Burn olduğu zaman 1000:1 yani 400 bin adet varsa 400 adet $Pac verdiler millete 1 satoshi olan değer en az 1000 satoshi olmaliydi fakat şu anda 90 satoshi yani 10 kati değer kaybetmiş şu ana göre. Kısacası bulaşmayın.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: