Bitcoin Forum
May 05, 2024, 03:46:32 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Rebellious Coin Burn  (Read 127 times)
yunusseymen16 (OP)
Member
**

Activity: 210
Merit: 10

View Profile
February 13, 2018, 04:01:47 PM
Merited by sconklin321 (10)

Evet arkadaşlar rebellious yaptığı airdrop ve bountylerden dolayı buradaki bir çok arkadaşımızın da uzun süredir radarında olan bir proje. Ve coin burn için artık çok az bir zaman kaldı. Yaklaşık 17 saat kadar.
Yani Türkiye saati itibari ile 14 şubat saat 11,00 da işlem gerçekleşecek. Hali hazırda işlem gördüğü borsalar var. Coinmarketcap üzerinde listelenmesi ile beraber fiyat iyi bir hale gelmişti. Bakalım yarın neler olacak. Sizlerin de özellikle elinde hala mevcut olanların görüşlerini bekliyorum.
1714923992
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714923992
Reply with quote  #2

1714923992
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714923992
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714923992
Reply with quote  #2

1714923992
Report to moderator
teamsah5416
Newbie
*

Activity: 182
Merit: 0

View Profile
February 13, 2018, 04:04:05 PM

Benim de elimde mevcut. Bountysinden 5000 tane gelmişti ve ico dan da bir miktar almıştım. Ben token burn olayından sonra da satmayı düşünmüyorum. Açıkçası bence potansiyeline kavuşması zaman alacak. Özellikle 2018 in son çeyreğinde daha fazla atılım yapacağını düşünüyorum i büyük borsalardan birine gelerek.
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
February 13, 2018, 04:28:49 PM

yeni whitepaper yayınlandı incelemenizi tavsiye ederim...ilk fiyat fırlamasında ve devamında gelen btc çöküşünde yüklü satışlar oldu..dönercilerden büyük oranda temizlendiğini varsayıyorum..çalışkan bi ekipleri var özellikle grafiklerlerini beğeniyorum  Grin birçok platforma yönelik cüzdan yazdılar...en son incelediğimde çok özgün bi cüzdan değildi sanırım etherscan i kullanıyordu ancak geliştireceklerdir diye tahmin ediyorum...bu işler genelde teknik yazılım bilgisi üzerinden yürüyor.ekipleri bu konuda fena değil gibi duruyor.

netekim alışveriş sistemleri ile bütünleşme üzerine çalışmaları var devamında kendi blokzincirlerini yazacaklar ve yıl sonuna doğru token değişim (swap) olacak ...hatta şu an 10k rebel sahibi olanlara ledger cüzdan gönderiyorlar ancak ekstra 80€ ödeniyormu emin olamadım.(ayrıca türkiye ye gönderim seçeneği yok .d ) yıl sonuna kadar bekletmeyip piyasa düzeldiği vakit güzel miktarlara gelebileceğini tahmin ediyorum bakalım göreceğiz.

yazdıklarım ytd  Cool
yunusseymen16 (OP)
Member
**

Activity: 210
Merit: 10

View Profile
February 13, 2018, 05:06:55 PM

yeni whitepaper yayınlandı incelemenizi tavsiye ederim...ilk fiyat fırlamasında ve devamında gelen btc çöküşünde yüklü satışlar oldu..dönercilerden büyük oranda temizlendiğini varsayıyorum..çalışkan bi ekipleri var özellikle grafiklerlerini beğeniyorum  Grin birçok platforma yönelik cüzdan yazdılar...en son incelediğimde çok özgün bi cüzdan değildi sanırım etherscan i kullanıyordu ancak geliştireceklerdir diye tahmin ediyorum...bu işler genelde teknik yazılım bilgisi üzerinden yürüyor.ekipleri bu konuda fena değil gibi duruyor.

netekim alışveriş sistemleri ile bütünleşme üzerine çalışmaları var devamında kendi blokzincirlerini yazacaklar ve yıl sonuna doğru token değişim (swap) olacak ...hatta şu an 10k rebel sahibi olanlara ledger cüzdan gönderiyorlar ancak ekstra 80€ ödeniyormu emin olamadım.(ayrıca türkiye ye gönderim seçeneği yok .d ) yıl sonuna kadar bekletmeyip piyasa düzeldiği vakit güzel miktarlara gelebileceğini tahmin ediyorum bakalım göreceğiz.

yazdıklarım ytd  Cool

Takip eden insanlar belli işte. Çalışan bir ekip çok önemli ve ben de aslında başlarda çekinmiştim ama 10 k rebel olayını yeni duydum tek hesapta toplarsam acaba bana da gonderirler mi Smiley Çok önemli ben de bir kaç kez al sat fırsatı vereceğini düşünüyorum. Kar realizasyonu yaparak yine de bir miktar elimde tutacağım. Yazdıklarınız için teşekkürler.
flight666
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

DIWtoken.com

View Profile
February 13, 2018, 05:08:52 PM

Valla döner mi çorba mı orasını bilemem ben elimdeki 2000 tane rebls iyi fiyata okuttum zamanında şimdi o fiyatın üstüne geçersede üzülmem beni tatmin eden bir fiyata sattığım için. Ama elinde tutan arkadaşlar için sevinirim tabii ki. umarım güzel kar sağlarsınız başarılar Wink

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
February 13, 2018, 05:33:28 PM

Bu kadar vurguncu zihniyetli adamın olduğu piyasada, gerçekten çalışan ekiplerin ileride aradan bir bir sıyrılacağından eminim.

Bir airdrop token'i de olsa rebellious ekibi emin adımlarla ve sağlam ilerliyor. Whitepaper 2.0'ı incelerseniz bunu göreceksiniz. Kendi adıma hodl pozisyonunda kalmaya devam edeceğim. İleride çok daha iyi ataklar yapıp, projeyi çok daha iyi konuma getireceklerine inancım var. Bekleyerek neler olacağını hep beraber göreceğiz.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: