Bitcoin Forum
May 10, 2024, 05:24:52 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: [BOUNTY][ICO] Aitheon: DIGITAL ECOSYSTEM Tartışma ve Bilgilendirme [ İMZA KAMPA]  (Read 332 times)
Euphrates (OP)
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
February 13, 2018, 08:24:24 PM
Last edit: February 13, 2018, 08:39:01 PM by Euphrates
Merited by BitcoinTurk (3)

Amaç : AITHEON amacı insanlar ve Robotik arasında bir eco sistem oluşturması. [ Robotlar falan olunca benim dikkatimi çekti bundan dolayıda imza kampanyasına katılmak istedim ]

Daha fazla bilgiye sahip olmak istiyorsanız;
White Paper : https://aitheon.com/assets/Aitheon_White_Paper.pdf
Ana ANN : https://bitcointalk.org/index.php?topic=2836062.0

Kampanya yöneticisi : SYLON

Yüzde 1 ödül olarak dağıtılacak bu da 35 000 000 AIC token yapıyor.. Bunun yüzde 35 'i imza kampanyası için ayrılmış durumda ( Sadece imza kampanyası kısmını çevireceğim sizlere dilerseniz diğer kısımlar ile ilgili aklınıza takılan soruları başlık altından sorabilirsiniz. )

Kampanya Bitiş Tarihi : 14 Nisan 2018 ( Tüm tokenler satılırsa daha da erken bitebilir )

Genel Kurallar :
- Stakeler her hafta pazar günü dağıtılacak.
- İlk stake dağıtımı 4 Şubat.
- Forumda spam yaparsanız, kibar değilseniz istediğimiz zaman sizi imza kampanyasından çıkarma hakkımızı saklı bulundurmaktayız.
- Size herhangi bir açıklama yapmadan kampanyalardan çıkarma hakkımızı saklı tutmaktayız.
- Kampanyalardan herhangi bir sebeple sizi çıkarmamız durumunda stakeleriniz sıfırlama hakkımızı saklı tutmaktayız.
- Herhangi bir sebeple sizi kampanyalara kabul etmeyebiliriz.
- İmza kampanyası süresince rütbeniz değişirse durumu kampanya yöneticisine özel mesaj göndererek bildiriniz. SYLON'a .
- Haftalık atmanız gereken mesaj sayısına ulaşamazsanız o haftalık stakelerinizi alamazsınız, ama imza kampanyasından çıkartılmazsınız.
- Çoklu hesap kullanımı, hile veya spam yapmanız durumunda SYLON'un tüm kampanyalarından çıkarılır ve kara listeye alınırsınız.

Bunlar genel kurallardı arkadaşlar, özel olarak imza kampanyası kuralları aşağıda yazılacaktır.

Ödüller :

Members : Her Hafta 20 stakes
Full members : Her Hafta 50 stakes
Senior members : Her Hafta 60 stakes
Hero members : Her Hafta 70 stakes
Legendary members : Her Hafta 100 stakes

İmza Kampanyası Kuralları :

1 - Bu imza kampanaysına katılabilmek için en az member rütbesinde olmanız gerekmektedir.
2 - Her hafta 20 yapıcı mesaj atmanız gerekmektedir.
3 - Pazar gününden önce 20 mesaj atmaz iseniz o hafta ödülünüzü alamazsınız
4 - Merhaba , güzel kampanya , bu projeyi sevdim tarzında mesajlarınız sayılmayacaktır.
5 - 80 karakterden az mesajlar sayılmayacaktır.
6 - Ful Member ve üstü için imza kampanyasına katılan herkes avatarı da kullanmak zorundadır.
7 - Red Trust'ı olan üyeler kabul edilmeyecektir.
8 - Multi hesap kullanımı yasaktır ve imza kampanyasından banlanmanıza sebep olacaktır.
9 - Eğer imza kampanyasından çıkmak istiyorsanız durumu kampanya yöneticisine bildiriniz, eğer o haftalık ödülünüzü kazandı iseniz onuda sizin stakelerinize eklenecektir. Ama 20 yapıcı mesajınız yok ise o haftanın stake i hesabınıza eklenmeyecektir.

Nasıl İmza Kampanyasına Katılabilirim ?

ANN konusuna ( Ben Türkçe ye çevirdim siz İngilizce'sini atınız. )
#JOIN

Bitcointalk Kullanıcı Adınız :
Forum Rütbeniz :
Mesaj Sayınız :  (Bu bilgileri atarken ki attığınız mesajda dahil olmak üzere )
ETH Adresiniz :
 Bu bilgileri içeren mesaj atmanız gerekmektedir.

Ana ANN : https://bitcointalk.org/index.php?topic=2836062.0

Buraya tek tek imzaları ve avatarı koymuyorum zaten bu konuya değil ana konu üzerinden başvuru yapmanız gerekmektedir. Bundan dolayı Ana konudan alabilirsiniz o bilgileri..

Aklınıza takılan her türlü soruyu buradan bana sorabilirsiniz elimden geldiğince cevaplamaya çalışacağım..

1715318692
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715318692
Reply with quote  #2

1715318692
Report to moderator
"I'm sure that in 20 years there will either be very large transaction volume or no volume." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715318692
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715318692
Reply with quote  #2

1715318692
Report to moderator
hasyurt
Full Member

Merit: 118

View Profile
February 13, 2018, 08:47:19 PM

şuan için bi kampanya da olmasaydım  katılırdım eğer yer kalırsa yaklaşık 10 gün sonra katılabilirim. dostum paylaşım için sağol varol.
Euphrates (OP)
Full Member

View Profile
February 13, 2018, 08:55:19 PM

şuan için bi kampanya da olmasaydım  katılırdım eğer yer kalırsa yaklaşık 10 gün sonra katılabilirim. dostum paylaşım için sağol varol.
Merhaba imza kampanyası yaklaşık 2 ay sürecek yani 1 ay sonra bile katılabilirsiniz.. İmzanız bittiğinde katılmanızda bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum kendi imzanızdan çıkmadan önce kampanya yöneticinizin imzaları kaldırabilirsiniz mesajını beklemeyi unutmayın emekleriniz boşa gitmesin..
tokrat
Member
**

Activity: 172
Merit: 15

View Profile
February 13, 2018, 09:10:37 PM
Last edit: February 13, 2018, 09:22:12 PM by tokrat

harbiden çok ilgi çekici bir projeymiş ama malesef şuan bir kampanyadayım olmasaydım kesin bunada katılırdım robotlar küçklüğümden beri ilgimi çekmiştir hep

Euphrates (OP)
Full Member

View Profile
February 13, 2018, 11:56:53 PM

harbiden çok ilgi çekici bir projeymiş ama malesef şuan bir kampanyadayım olmasaydım kesin bunada katılırdım robotlar küçklüğümden beri ilgimi çekmiştir hep

Hard cap yapmaz iseler daha yaklaşık 2 ay gibi bir süre var bitmesine dilerseniz bitikten sonra kendi imza kampanyanız katılabilirsiniz.
tmskcimen
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
February 14, 2018, 12:48:01 AM

Sadece imzayı çevirmişsin diğerlerinide çevir baride işimizi göreliim nedir ne değildir onu anlarız giriş sebebimiz olur en azından
cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
February 14, 2018, 12:49:49 AM

sylon kafasına göre adam banlıyor artık imzadan, appcoinste baya şikayet vardı umarım sıkıntı yaşamazsınız
Euphrates (OP)
Full Member

View Profile
February 14, 2018, 09:04:30 AM

sylon kafasına göre adam banlıyor artık imzadan, appcoinste baya şikayet vardı umarım sıkıntı yaşamazsınız

Evet bende duymuştum bununla alakalı bir şeyler ama sorun olacağını çok düşünmüyorum sylon un yönettiği daha önce başka bir imza kampanyasına katılmıştım ama sıkıntı çekmemiştim açıkçası..
R1011
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
February 14, 2018, 12:55:06 PM

Sylon biraz şımardı herhalde. Çok övdüler adamı artık önüne gelen herkesi banlamaya başladı nede olsa bana kimse bişey demez bu saatten sonra diyerek olabilir mi?
zhrsltn
Newbie
*

Activity: 112
Merit: 0

View Profile
February 14, 2018, 01:11:22 PM

sylon gerçekten güzel projeler yapıyormuş biraz gezdimde en çok katılımcıyıda sylon çekiyor projeleride güzel seçiyor bountylerinde pek bi şey elde edemıyorum ama ico larını düşünüyorum teşekkürler..
zfrey
Full Member

Activity: 686
Merit: 111

View Profile
February 14, 2018, 01:17:07 PM

bu şartlar var mıydı önceden bilmiyorum ama sanırım amazix ile kapışıyor sylon. İkisi de çok katı kurallar eşliğinde yürütüyorlar kampanyalarını. Ve Herhangi bir sebepten ötürü demesi kadar amatörce bir konuşma şekli yok. Proje x1000 bile verse böyle amatör adamların ( amatörden kasıt hitap etme şekli) kampanyalarına girmeyeceğimi belirtmek isterim. Sen kimsin  köpek ulen diyip kadir abimizi  çağırasım geldi
Euphrates (OP)
Full Member

View Profile
February 14, 2018, 03:42:37 PM

sylon gerçekten güzel projeler yapıyormuş biraz gezdimde en çok katılımcıyıda sylon çekiyor projeleride güzel seçiyor bountylerinde pek bi şey elde edemıyorum ama ico larını düşünüyorum teşekkürler..

Rütben artıkça bounty lerinide değerlendirme fayda var ben bu zamana kadar sorun yaşamadım ama bakalım bir sorun yaşarsam da tabiki bunu söylerim adam aynı anda bir kaç proje yürütmesine rağmen güzel iş yapıyorlar.
Euphrates (OP)
Full Member

View Profile
February 17, 2018, 07:52:37 PM

İmza kampanyasına katılan arkadaşlar konu altından bilgi verirse önemli durumlarda birbirimizi haberdar ederiz. Hepinize şimdiden teşekkürler.
efsane61
Newbie
*

Activity: 87
Merit: 0

View Profile
February 18, 2018, 11:10:26 PM

Localde yazılanlar sayılıyor mu imza için herhangi bir kısıtlama var mı hocam
ozlemt4296
Member
**

Activity: 350

CAT.EX Exchange

View Profile
February 18, 2018, 11:29:01 PM

Çok iyi bir imza kampanyasi gibi görünüyor ve çok iyi bir kazanç elde edilecek gibi ama keşke jr.member olanlarda girebilseydi ben jr memberim ve malesef katilamiyorum katılanlara basarilar

Euphrates (OP)
Full Member

View Profile
February 18, 2018, 11:32:52 PM

Localde yazılanlar sayılıyor mu imza için herhangi bir kısıtlama var mı hocam
Merhaba ana konuyu tamamen çevirdiğimden dolayı böyle bir ayrım görmedim genelde sayılmayacak olursa belirtiyorlar İşte şu kısımlar sayılmıyor diye ama bunda sadece off topic  ve pazar alanı ilr alakalı sayılmıyor diye bir kısım vardı ama dil ile alakalı bir ayrım yoktu.
Enflow
Member
**

Activity: 139

View Profile
February 19, 2018, 12:53:36 AM

Katıldım bende
Bu coin'in türkçe konusu varmı nedir ne değildir bilelim.Birde telegram kampanyası nasıl katılmak yetiyormu sadece kanala
Euphrates (OP)
Full Member

View Profile
February 21, 2018, 11:22:55 AM

Katıldım bende
Bu coin'in türkçe konusu varmı nedir ne değildir bilelim.Birde telegram kampanyası nasıl katılmak yetiyormu sadece kanala

Sylon Türkçe konu açtırmıyor genelde ben sadece imza kampanyası kısmında çeviri yapmak istedim bakalım olmadı yakın zamanda ehitepaper ını da çevirmeye çalışacağım sadece bu aralar yoğunun çok fazla ilgilenemedim..
unois
Hero Member

Activity: 858
Merit: 500

Taylor - Smart Crypto Trading Assistant

View Profile
February 21, 2018, 01:45:38 PM

proje ilginç görünüyor. imza kampanyaları için de bir süre gözde olacaktır. sylon'un yönettiği kampanyalarda ödüller bekletilmeden dağıtıldığı için bir çok kişi onu tercih ediyor.

TAYLOR
Crypto Trading for Everyone
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
[]
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1764
Merit: 345

View Profile
February 21, 2018, 02:50:08 PM

Sylon'un twitter kampanyalarında günde kaç retweet'e kadar izin var biliyor musunuz?

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
  ▄▄█▀█▄              ▄█▀█▄▄
▄█▀     ▀▀█▄     ▄▄█▀▀     ▀█▄
██          ▀█▄▄█▀          ██
▀█▄     ▄▄▄█▀▀  ▀▀▀▄▄▄     ▄█▀
  ▀█▄▄▄▀▀            ▀▀▄▄▄█▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀