Bitcoin Forum
May 05, 2024, 05:17:46 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: [BOUNTY][ICO] Aitheon: DIGITAL ECOSYSTEM Tartışma ve Bilgilendirme [ İMZA KAMPA]  (Read 332 times)
Euphrates (OP)
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
February 24, 2018, 10:44:12 PM

Sylon'un twitter kampanyalarında günde kaç retweet'e kadar izin var biliyor musunuz?
This campaign is limited to 2500 participants.
Only twitter accounts with more than 750 followers will be allowed.
Do not RT and like tweets that are answers to other users.
Do not RT and like tweets that are more than two weeks old.
Do not post a Twitter report in this thread; we will analyze Twitter data on our own.
We reserve the right to not consider your twitter account eligible for this campaign, even if you meet the prerequisites.
If at the end of the campaign, you tweeted more than 2000 times since your registration date, some of your retweets may not be counted. The same rule applies for likes.

en son maddede yazıyor kardeşim 2000 retwett diyor maksimum.. Ama sen yinede birazdaha fazla yap.. Bazıları sayılamayabilir diyor.
1714929466
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714929466
Reply with quote  #2

1714929466
Report to moderator
1714929466
Hero Member
*

Ignore
1714929466
Reply with quote  #2

1714929466
Report to moderator
1714929466
Hero Member
*

Ignore
1714929466
Reply with quote  #2

1714929466
Report to moderator
Even in the event that an attacker gains more than 50% of the network's computational power, only transactions sent by the attacker could be reversed or double-spent. The network would not be destroyed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714929466
Hero Member
*

Ignore
1714929466
Reply with quote  #2

1714929466
Report to moderator
hasyurt
Full Member

Merit: 118

View Profile
February 25, 2018, 07:35:55 PM

şuan için bi kampanya da olmasaydım  katılırdım eğer yer kalırsa yaklaşık 10 gün sonra katılabilirim. dostum paylaşım için sağol varol.
Merhaba imza kampanyası yaklaşık 2 ay sürecek yani 1 ay sonra bile katılabilirsiniz.. İmzanız bittiğinde katılmanızda bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum kendi imzanızdan çıkmadan önce kampanya yöneticinizin imzaları kaldırabilirsiniz mesajını beklemeyi unutmayın emekleriniz boşa gitmesin..

hocam bir şey soracaktım. ben daha önce polcypal network un imza kampanyasındaydım. ve 5 hafta katıldım. dün itibariye bitti. açılan başlığa baktım ve son haftayı 18-24 şubat olarak gösteriyordu. güncellenen listeye baktım ve son haftayı kabul etmiş. bende bugün sylonun yönettiği altta imzası olan kampanyaya katıldım. bir önceki imzada imzadan çıkabilirsiniz ifadesini görmedim. kurallar da da eğer erken çıkarsanız çıktığınız zamandan önceki kazançları alırsınız yazıyordu. sorum şu her imzada imza ve avatarı çıkarmak için haber beklemek lazım mı? yazdıklarını okuyunca endişelendim açıkçası 5 hafta uğraştım.
Euphrates (OP)
Full Member

View Profile
March 11, 2018, 08:32:37 PM

şuan için bi kampanya da olmasaydım  katılırdım eğer yer kalırsa yaklaşık 10 gün sonra katılabilirim. dostum paylaşım için sağol varol.
Merhaba imza kampanyası yaklaşık 2 ay sürecek yani 1 ay sonra bile katılabilirsiniz.. İmzanız bittiğinde katılmanızda bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum kendi imzanızdan çıkmadan önce kampanya yöneticinizin imzaları kaldırabilirsiniz mesajını beklemeyi unutmayın emekleriniz boşa gitmesin..

hocam bir şey soracaktım. ben daha önce polcypal network un imza kampanyasındaydım. ve 5 hafta katıldım. dün itibariye bitti. açılan başlığa baktım ve son haftayı 18-24 şubat olarak gösteriyordu. güncellenen listeye baktım ve son haftayı kabul etmiş. bende bugün sylonun yönettiği altta imzası olan kampanyaya katıldım. bir önceki imzada imzadan çıkabilirsiniz ifadesini görmedim. kurallar da da eğer erken çıkarsanız çıktığınız zamandan önceki kazançları alırsınız yazıyordu. sorum şu her imzada imza ve avatarı çıkarmak için haber beklemek lazım mı? yazdıklarını okuyunca endişelendim açıkçası 5 hafta uğraştım.
Mümkün se direk tekrar takın imzayı sonuçta 5 hafta kalmışsınız imza kampanyalarında genel olarak şu ifadeyi kullanırlar.. sayımları tamamlamamız için bize 1 hafta süre vereniz diye.. erken çıkmanız diskalifiye olmanıza sebep olacaktır.. tüm imza kampanyalarında genel olarak böyle oluyor.. adam sayım yapmak için profiline baktığında başka imza görürse neden sana ödeme yapsın ki ?

Sonuç ne oldu bilgi verebnilirseniz sevinirim umarım alabilmişsiniz dir ödülünüzü...

Bu arada experty io dan hala ücretler alamadım alanlar oldu mu acaba ?
Euphrates (OP)
Full Member

View Profile
May 21, 2018, 09:51:37 PM

Merhaba arkadaşlar, uzun süredir konuya girememiştim özel sebeplerden dolayı, şuanda imza kampanyası 5 hazirana kadar uzatılmış durumda ama haftalık olarak tokenler hesaplanıyor isteyen olursa ana konunun ikinci mesajına bakarak bilgi alabilirler.
nasip35
Full Member

Activity: 398
Merit: 118

View Profile
May 22, 2018, 02:00:38 AM

Sylonun kampanyaları biraz sıkıntılı oluyor diye duydum zaten fazla post istiyor diger kampanyalara göre ama imzam boşta olsaydı bu kampanyaya katılabilirdim
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: