Bitcoin Forum
May 12, 2024, 11:48:42 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Myetherwallet coin sıkıntısı  (Read 186 times)
drsmlmrt (OP)
Newbie
*

Activity: 9
Merit: 0

View Profile
February 13, 2018, 09:00:04 PM

Merhaba arkadaşlar airdrop ile coin kazanıyorum fakat myetherwallet te kazandığım coinler yok ne yapmam gerekiyor. (kazandığım gelmiyor değil, coin yok)
1715514522
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715514522
Reply with quote  #2

1715514522
Report to moderator
You get merit points when someone likes your post enough to give you some. And for every 2 merit points you receive, you can send 1 merit point to someone else!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715514522
Hero Member
*

Ignore
1715514522
Reply with quote  #2

1715514522
Report to moderator
1715514522
Hero Member
*

Ignore
1715514522
Reply with quote  #2

1715514522
Report to moderator
1715514522
Hero Member
*

Ignore
1715514522
Reply with quote  #2

1715514522
Report to moderator
civilengineer
Full Member

Activity: 434
Merit: 112

View Profile
February 13, 2018, 09:13:33 PM

ilk başta https://etherscan.io/ siteden mew adresinle kontrol et.
eğer coin gelmişse ve hala MEW'de göremiyorsan tokeni cüzdana eklemen gerekir.

bunun için de
Token Balance'nin altında
add custom token var. ona tıklıyorsun

daha sonra Token Contract Address ini
tokenin simgesini
tokenin decimal bilgilerini

doldurup save 'e basıyorsun.

token yüklenir artık cüzdan da görebilirsin.
apimembership
Full Member

Activity: 448
Merit: 124

View Profile
February 14, 2018, 03:08:28 AM

Merhaba arkadaşlar airdrop ile coin kazanıyorum fakat myetherwallet te kazandığım coinler yok ne yapmam gerekiyor. (kazandığım gelmiyor değil, coin yok)

Üstte arkadaşın anlattığına ek gelen coin listesini kolay görebilmek için

https://ethplorer.io ya cüzdan adresini girerek bakabilirsin. Bu coinleri direk myetherwallet ta görmek için ise o coin ismine tıkla contract address ve decimal değeri bir yere kaydet arkadaşın dediği gibi myetherwallet ta "Add Custom Token" diyerek bu bilgiler ile ekle o zaman bu coinler ile işlem yapabilirsiniz.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
February 14, 2018, 07:38:07 AM

Üstte arkadaşın anlattığına ek gelen coin listesini kolay görebilmek için

https://ethplorer.io ya cüzdan adresini girerek bakabilirsin. Bu coinleri direk myetherwallet ta görmek için ise o coin ismine tıkla contract address ve decimal değeri bir yere kaydet arkadaşın dediği gibi myetherwallet ta "Add Custom Token" diyerek bu bilgiler ile ekle o zaman bu coinler ile işlem yapabilirsiniz.

Bende aynı yöntemi kullanıyorum. Ama bu mantıksız geliyor. ethplorer bunu ekleyebiliyorsa neden Mew eklemiyor. Bazılarını zaman içinde ekliyor ama eklemeleri çok uzun zaman alıyor. Artık aktraım dışında zaten Mew e hiç bakmıyorum bile hep ethplorer dan bakıyorum.
drsmlmrt (OP)
Newbie
*

View Profile
February 14, 2018, 08:21:36 AM

Çok teşekkür ederim arkadaşlar
beatecoin
Full Member

Activity: 350
Merit: 110

View Profile
February 14, 2018, 09:00:03 AM

Airdroplarda dağıtılan tokenlerin çoğu çöp olduğu için PENİS token gibi, eklemekle uğraşmıyor adamlar ve bence iyi de yapıyorlar, token çöplüğü gittikçe büyüyor zaten Smiley
drsmlmrt (OP)
Newbie
*

View Profile
February 14, 2018, 09:09:20 AM

Airdroplarda dağıtılan tokenlerin çoğu çöp olduğu için PENİS token gibi, eklemekle uğraşmıyor adamlar ve bence iyi de yapıyorlar, token çöplüğü gittikçe büyüyor zaten Smiley

Bende airdrop u yeni öğrendim zaten verilen Tokenlerin değeri oldukça düşük. Sadece deneme amaçlı baktım bir hevesle. Smiley
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
February 14, 2018, 09:31:46 AM

Bende airdrop u yeni öğrendim zaten verilen Tokenlerin değeri oldukça düşük. Sadece deneme amaçlı baktım bir hevesle. Smiley

yılmayın, önünüze gelen airdroplara katılın. günde 5-10 tane.

örnek vereyim ucash token verildi 300'er tane, 2fa doğrulama ile 50 tane daha, her referans ile 150 token daha.
0.20 doları gördü geçen günlerde şu an 10 cent civarında geziniyor. pump bitti şu an için ama ilerde yeniden olacak.

ilk pumpu kaçırdım fakat cüzdana atsınlar onu fena okutacam.

MEW adresine gelen tokeni borsaya göndermek için Ethereum gerekli ve o MEW adresinize en azından 0.02 gibi çok minimal de olsa ether atın. Çok az gas parası verirsiniz ve transfer işlemleri genelde dakikalar içerisinde oluşuyor.
drsmlmrt (OP)
Newbie
*

View Profile
February 14, 2018, 10:10:19 AM

örnek vereyim ucash token verildi 300'er tane, 2fa doğrulama ile 50 tane daha, her referans ile 150 token daha.
0.20 doları gördü geçen günlerde şu an 10 cent civarında geziniyor. pump bitti şu an için ama ilerde yeniden olacak.

MEW adresine gelen tokeni borsaya göndermek için Ethereum gerekli ve o MEW adresinize en azından 0.02 gibi çok minimal de olsa ether atın. Çok az gas parası verirsiniz ve transfer işlemleri genelde dakikalar içerisinde oluşuyor.

Anladım devam edelim o zaman biraz daha,  en azından piyasayı öğrenene kadar teşekkürler
hollandalibaykus
Full Member

Activity: 700
Merit: 134

View Profile
February 14, 2018, 10:14:54 AM

Çöp tokenler genelde add custom token denilerek ekleniyor, airdroplardan gelenlerin büyük kısmı borsaya bile girmiyor. Bir kısmı da çok geç geldiği için henüz göremiyor olabilirsiniz Smiley

drsmlmrt (OP)
Newbie
*

View Profile
February 14, 2018, 10:23:29 AM

Çöp tokenler genelde add custom token denilerek ekleniyor, airdroplardan gelenlerin büyük kısmı borsaya bile girmiyor. Bir kısmı da çok geç geldiği için henüz göremiyor olabilirsiniz Smiley

O zaman umarım  borsaya girer de en azından boşa gitmez Smiley
R1011
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
February 14, 2018, 12:54:20 PM

MyEtherwallet'e giriş yaptıktan sonra özel token ekle kısmında tokene ait bilgileri girerek öğrenebilirsin. Bunun yanında piyasayı öğrenene kadar airdroplar ile devam et. Belki şans yüzüne güler.. Kazı kazan olarak düşün airdropları ona göre bel bağla Smiley
beatecoin
Full Member

Activity: 350
Merit: 110

View Profile
February 14, 2018, 02:03:59 PM

Bende kesinlikle yılmamanız taraftarıyım. Hiçbirşey kazanamasanız dahi en azından yavaş yavaş sisteme daha çok entegre olur ve birşeyler öğrenirsiniz..
mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
February 14, 2018, 02:06:19 PM

belki daha ödüller dağıtılmamıştır yada başka türlü bir sorun yaşıyorsundur hesabını çaldırmış olma ihtimali yüksek

altanbyz
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile
February 14, 2018, 02:18:53 PM

Geçenlerde konu vardı 200 airdroptan coin kazanamadığını söylemişti birisi. Yani her airdroptan gelmez ve hemen gelmez
drsmlmrt (OP)
Newbie
*

View Profile
February 15, 2018, 10:09:57 AM

MyEtherwallet'e giriş yaptıktan sonra özel token ekle kısmında tokene ait bilgileri girerek öğrenebilirsin. Bunun yanında piyasayı öğrenene kadar airdroplar ile devam et. Belki şans yüzüne güler.. Kazı kazan olarak düşün airdropları ona göre bel bağla Smiley

Bakacağız artık  Wink
drsmlmrt (OP)
Newbie
*

View Profile
February 15, 2018, 10:16:00 AM

belki daha ödüller dağıtılmamıştır yada başka türlü bir sorun yaşıyorsundur hesabını çaldırmış olma ihtimali yüksek
Yok zaten daha bu airdrop olayında yeniyim ödüller daha dağıtılmamıştır. Çünkü 3 4 gün falan oldu daha  Smiley
drsmlmrt (OP)
Newbie
*

View Profile
February 15, 2018, 10:22:49 AM

Geçenlerde konu vardı 200 airdroptan coin kazanamadığını söylemişti birisi. Yani her airdroptan gelmez ve hemen gelmez
Beklemedeyiz. Bakacağız artık bir ay sonra falan gelmezse en geç, daha geleceğini sanmıyorum Smiley
ParaHerif
Full Member

Activity: 238
Merit: 102

View Profile
February 15, 2018, 12:22:44 PM

WTF! Penis coin nedir Cheesy sizdne duydum belki para yapar ha ne dersiniz? Peki bu tokeni elde tuttukça artıyor mu? Yada boşverin siz elde tutmayın penisi ne olur ne olmaz.
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
February 15, 2018, 01:50:50 PM

Airdroplardan gelen coinlere zaten birşey etmiyor ki. Coguda gelmiyor ki. Zaten bu tokenleri satmak için Etherium lazım. Etherium gondereceksin zaten kesilen fee ucreti kadar para kazandırmıyor çoğu token.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: