Bitcoin Forum
June 19, 2024, 12:34:29 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: etherdelta'ya noldu ? patladı mı yoksa ? :(  (Read 646 times)
avalonn (OP)
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
February 13, 2018, 11:58:11 PM

arkadaşlar selam,

etherdelta da en popüler olan PPT token in bile satışları durmuş en son 5 gün önce hareket olmuş...zaten sitenin sağ alt bölümündeki hacimlerde 0 (sıfır ) olmuş

asıl olay ise twitter adreslerine girince... 2 tane anlamsız twit var...başka da hiçbişey yok..bütün eski twitler silinmiş

konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar var mı ?

gerçi bu adrese göre tıkır tıkır işliyor gibi ama ?
https://etherscan.io/address/0x8d12a197cb00d4747a1fe03395095ce2a5cc6819
CryptoBey
Full Member

Activity: 448
Merit: 107

View Profile WWW
February 14, 2018, 12:43:19 AM

Ben de anlamadım ne olduysa ED ye. Adamlar parayı vurup "başlarım işine gücüne" deyip bırakmış olabilirler.
Geri de dönebilirler belli olmaz ama güvenilirlik kalmadı artık bu borsada.
Telegram'da bari başında durup cevap verselerdi bi umut olurdu.

Yolu bilmek ile yolda gitmek arasında büyük bir fark vardır. Morpheus
tmskcimen
Member
**

Merit: 10

View Profile
February 14, 2018, 12:46:40 AM

IDEX te takılıyorum daha iyi etherdeltadan ama her token eklenmiyor sıkıntısı o eğer buna çözüm bulurlarsa etherdeltayı katlar katlar gelir
elismemish
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 4

View Profile
February 14, 2018, 12:49:03 AM

Adam gibi bi siteyi yönetemiyolar lan işiniz bu sizin amk yapsanıza dogru düzgün para kazanın her gün sıkıntı sıkıntı yetti artık

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
February 14, 2018, 04:23:17 AM

Aman dns falan hacklenmesin yinede varsın bakıma alınsın. 4 saat önce paylaşım yapmışlar.
EtherDelta users, we have received your emails, and are aware of the ongoing issues with the API and are working on a solution. We apologize for the inconvenience and will be back online soon. We appreciate your patience and support.
DarkXen
Sr. Member

Merit: 261

View Profile
February 14, 2018, 06:04:19 AM

Merkezsiz borsa ve eth tokenlarının satıldığı yer diye bayağı bir popülerdi. Saçma sapan bugların dan dolayı hem bir sürü insan mağdur oldu hem de inanılmaz feler ödedik ama buna rağmen ne donanımsal olarak ne de yazılımsal olarak 5 para etmez.
gedor
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 255

View Profile
February 14, 2018, 06:11:23 AM

Ne olduğunu bilmiyorum ama etherdelta sıkıntılı bir site bence büyük miktarlarla işlem yapılmaz, bir de çok yavaş bazen cidden hiç güvenilir değil.
alicaan
Full Member

Activity: 366
Merit: 101

View Profile
February 14, 2018, 06:19:28 AM

İyice şımardılar adamlar parayı buldukça ya, idex tüm tokenleri eklese her türlü daha kullanışlı bi borsa aslında. Başka borsa önerileri var mı erc20 tokenlerinin çok olduğu ve hacmi yüksek kullanabileceğimiz ?
skip60
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 253

View Profile
February 14, 2018, 06:30:16 AM

idex aynıı mantıkla çalışıyor ve çok daha stabil ve hızlı, daha güzel geliyor göze ben artık etherdeltada işlem yapmıyorum ve idex kullanıyorum sizlerde etherdeltadan uzak durun bence
mdikmetas
Full Member

Merit: 118

View Profile
February 14, 2018, 06:39:49 AM

idex de de hacim sorunu var ama hala hacmi çok düşük
lordzc
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 253

View Profile
February 14, 2018, 06:42:25 AM

Zaten ağdaki yavaşlıkdan uzun süredir işlem yapamıyordum . Hiç güvenim kalmadı uzun süredir.
afmfk06
Member
**

Activity: 365

View Profile
February 14, 2018, 06:45:26 AM

Şu piyasada etherdeltaya girdiğim zaman tüm enerjimi alıyor. Patlasa da şöyle güzel bir ara yüz ile yeniden piyasaya hizmet sunsa ne iyi olur. Hem karmaşık hem hantal hem de sıkıcı. Airdrop nedeiyle mecbur kullanıyoruz.
legaltrk
Member
**

Activity: 700
Merit: 56

View Profile
February 14, 2018, 06:52:00 AM

Birkaçgündür sorunluydu hacim felan yok. Api sorunu var yazmışlar bekliyorum ama hazır el atmışken şu arayüze de bi çeki düzen verseler fena olmaz. Yada patlamasın en büyük isteğim bu  Shocked
xxxgr
Member
**

Activity: 336

Metahash

View Profile
February 14, 2018, 07:03:10 AM

Birkaçgündür sorunluydu hacim felan yok. Api sorunu var yazmışlar bekliyorum ama hazır el atmışken şu arayüze de bi çeki düzen verseler fena olmaz. Yada patlamasın en büyük isteğim bu  Shocked

Aynen arayüz çok büyük sıkıntı, ama patlarsa daha büyük sıkıntılar doğar, inşallah bırakmazlar daha iyi şekilde toparlarlar, baya işe yarıyordu

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
February 14, 2018, 07:23:37 AM

1-2 güne toparlarlar diye düşünüyorum. Aslında çok da karmaşık bir yapısı yok. tamamen eth yapısının sorunlarıyla paralel sorunla ryaşanıyor. kedi zımbırtısı zamanında eth ağı ne kadar meşgulse ed de o kadar yavaş oluyordu. Bence güzel bir borsa. bütün erc20 ler listelendiği için airdroptan gelen coinleri okutmanın en kolay yeri buradası.
xzone
Legendary
*

Activity: 2618
Merit: 1494

View Profile
February 14, 2018, 08:55:28 AM

Idex hala yükseliş yapamıyorsa bu onların başarısızlığı olur. Rakipleri bu kadar güçsüzken neden hala hacim yok anlamıyorum. Düzgün bi reklam yapsalar liderlik koltuğuna hiç zorlanmadan otururlardı

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
mstkmstk
Full Member

Activity: 333
Merit: 101

View Profile
February 14, 2018, 09:34:49 AM

etherdeltada teknik sorun vardı tek kimse takip etmemiş sanırım. Burdan da borsaya erişebilirsiniz . https://forkdelta.github.io/

Twitter adresine baktım şimdi API de sorun olduğunu belirtmişler. Birde arkadaş eski twitler silinmiş yazmış etherdelta nın onaylı twitter hesabı vardı o hesap askıya alındı yeni bir hesap açtılar.
CryptoBey
Full Member

Merit: 107

View Profile WWW
February 14, 2018, 09:38:09 AM

Aman dns falan hacklenmesin yinede varsın bakıma alınsın. 4 saat önce paylaşım yapmışlar.
EtherDelta users, we have received your emails, and are aware of the ongoing issues with the API and are working on a solution. We apologize for the inconvenience and will be back online soon. We appreciate your patience and support.

Güzel bir gelişme hala yaşıyorlarsa.

Yolu bilmek ile yolda gitmek arasında büyük bir fark vardır. Morpheus
Orhans
Member
**

Activity: 546

View Profile WWW
February 14, 2018, 09:57:05 AM

Kaç gündür bir sıkıntı olduğunu görüyordum bazı coinlerin en son satışı 4-5 gün önce olmuş bende şaşırıyordum. 4-5 gündür çaresini bulamıyorlarsa cidden artık yenilenme zamanı gelmiştir. Idex konusunda da katılıyorum arkadaşlara. Şu durumda level atlayamıyorsan yerinde saymaya mahkumsun arkadaş. Böyle fırsat geçmiş eline güzelce değerlendirsene.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
February 14, 2018, 09:57:51 AM

Aklı olan etherdelta da yatırım yapmaz zaten. Pimi çekilmiş bomba gibi bir yer. Orada sadece bounty ve airdroplar gelen tokenler satılır. Zaten sattiginiz tokenler ederi 0.5 eth ise cüzdana çekip daha kaliteli borsalara transfer yapıp orada yatırım yapmak. Etherdelta da her an her şey olabilir. Dikkatli olmak lazim
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  

Jump to: