Bitcoin Forum
June 17, 2024, 04:19:25 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: REFEREUM ile hertürlü para kazan!  (Read 632 times)
kulmagu
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
March 02, 2018, 01:01:26 PM

oyun coinlerinden bende uzak duruyorum bi ara kendi blokzinciri olan game'e merak salmıştım ama ondan da bi hayır görmedik. yakında oyun coinlerinin sonu gelir
mehmetkorkrek
Newbie
*

Activity: 154
Merit: 0

View Profile
March 02, 2018, 02:35:09 PM

Bounty/Airdrop da pek birşey göremedim. Sanırım kazananlar en başta kazandılar Smiley.  Katıldım, artık takip edeceğiz. Bazı airdrop/Bountyler güzel verebiliyor. Ama genel de en güzel kazanç imzalar da oluyor. ağırlık oraya verildiğin de kazanç daha iyi olur.
depecoin
Jr. Member
*

Activity: 294
Merit: 1

View Profile
March 02, 2018, 02:41:08 PM

bende 1190 points var bunlar bounty mi oluyor o kadar token vermezler galiba 0 rfr görünüyor.

edit 5 gün sonra tokenleri dağıtacaklarmış siteden video falan izleyerek puanınızı arttırın.
skcdaking
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 5

View Profile
March 08, 2018, 08:23:35 PM

Bugun gönderilmesi gerekiyordu da göndermemişler nedense

edit: https://help.refereum.com/refereum-com/season-2-faq

Burda açıklamışlar özet olarak normalde 1 gün içerisinde gönderilmesi planlanıyormuş fakat 1 haftaya kadar uzayabilirmiş süreç.
kirmizicizgimiz
Member
**

Activity: 210
Merit: 10

View Profile
March 08, 2018, 08:38:00 PM

Oyun coinleri sürekli denenip duruyor şu ana kadar hiçbirinden beklenen max verim alınamadı. O yüzden buna da mesafeli yaklaşıyorum.
lulumiya
Full Member

Activity: 686
Merit: 104

View Profile
March 08, 2018, 08:40:11 PM

sitesinde bir şeyler yaptık uğraştık ettik ama bir şey gelmedi doğrusu takip etmedim ondan sonra bi bakayım gelen giden var mı adından çok söz ettirdi güzel şeyler olabilir ilerde

Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
March 08, 2018, 08:51:24 PM

1000 Refereum gelmis bana da... Etherscan sayfasinda token basina $0.0154 fiyat gösteriyor, 1000 RFR 15 dolar falan ediyor o halde.
coinmarketcap'ta da var https://coinmarketcap.com/currencies/refereum/ - kullandigim marketlerde / borsalarda degil ama 4-5 borsada islem görüyor

1 dolar olsa da okutsak su sagda solda duran coinlari tokenlari...
KenannT
Member
**

Activity: 596
Merit: 14

View Profile
March 09, 2018, 01:27:17 PM

1000 Refereum gelmis bana da... Etherscan sayfasinda token basina $0.0154 fiyat gösteriyor, 1000 RFR 15 dolar falan ediyor o halde.
coinmarketcap'ta da var https://coinmarketcap.com/currencies/refereum/ - kullandigim marketlerde / borsalarda degil ama 4-5 borsada islem görüyor

1 dolar olsa da okutsak su sagda solda duran coinlari tokenlari...

hep bi 1dolar mantıgıyla bakan ben değilmişim Smiley) bende öyle diyorum 1 dolar olsa diyorum cmcye su sıradan girer (sanki öbürleri hiç artmayacakmış gibi ) oh zengin oluruz flan ama olmuyor Sad

siteden 2 3 ayda bi göndercekler herhalde bu refi

Kripto Para Haberleri   Kripto Para Haberleri ve Analizleri  Kripto Para

Kripto Hayat
amin06
Newbie
*

Activity: 44

View Profile
March 09, 2018, 02:05:58 PM

şu an üye olsak airdrop için geçmi kaldık yine veriyormu acaba deneyen oldumu
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
March 09, 2018, 02:17:15 PM

Şuan bile ikinci aşama airdrop devam ediyor. Siteye üye olmak ve yayınları izlemek vs sistemler ile kazanc mümkün ama borsa hakkında bir duyuru yok ve sanırım o tür bir planda yok. Bakalım ilerleyen günlerde duyuru vs olur gibi.

ben de o video izlemeyi yapıyordum oyun indirme falan ama ilk başta verdi 780 puan kadar oldu ama ondan sonra olmadı ne yapmama lazım?
ArdaDag
Full Member

Activity: 420
Merit: 108

View Profile
March 09, 2018, 03:58:29 PM

2,000 tane yollamışlar.Açıkçası bu tarz şeyler pek başarılı olmuyor.
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
March 09, 2018, 04:40:42 PM

Bu platforma girdim de hiçbir şey anlamadım. Biraz karmaşık gibi. Video falan izleniyor galiba. Acaba toplanan puana göre mi token veriliyor onu çözemedim

hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
March 11, 2018, 09:52:41 PM

ben de ara ara girip puan topluyorum. 14'ünde topladığım puanın karşılığında token göndereceklermiş.

bende katılmıştım geçenlerde baktım fakat puan kısmı silinmiş. umarım gerçekten puna karşılığı tokenleri yollarlar. ve bir de token inşallah para eder.

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
bitcoincitr
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 251

View Profile
March 11, 2018, 10:13:53 PM

SCAM

Refereum maksimum yatırımı toplamasına rağmen Bitcointalk'a sunulan lütfu (%2) 1/27 (%0.074) oranında dağıtmış ve katılımcıları mağdur etmiştir.
Refereum ekibinin kendi cebinden bile çıkmayan bir parayı ödememeleri onların ne kadar güvenilir bir ekip olduğunu kanıtlıyor.
Eğer borsada yatırım yapmayı düşünüyorsanız hayal kırıklığına uğrayacağınızı aklınızdan çıkartmayın.
Bugün sözünde durmayan bir proje yarın yol haritasına da uymayacaktır.
Bunun hakkında tercüman kişi insanlara paralarını vermediklerini söyledi, daha dağıtacakları %2 ödülün peşine düşen bir proje hiçbir şekilde gelişime açık olamaz zaten ekip kendi cebine giren paraya bakmadan milletin cebine girecek parayı düşünmeye başlamış.
Dontcry.
Full Member

Activity: 630
Merit: 104

View Profile
April 22, 2018, 04:21:25 PM

bu aralar oyun ile ilgili coinler aldı başını gidiyor yeni icolarda oyun la ilgili tüm projeleri takip etmek lazım aslında
hxres
Member
**

Activity: 429
Merit: 11

View Profile
April 22, 2018, 06:14:39 PM

Kazanılan pointler veya leveller ile gönderilen tokenlar arasında ki tutarsızlık sezon 2'de birçoğunun tepkisini çekti. Şuan RFR'de artış var ama dengesiz dağılımdan dolayı çok kazanç bırakmadı airdrop için.
DoloresPacman
Newbie
*

Activity: 42

View Profile
April 22, 2018, 06:29:48 PM

Oyun projelerini çok fazla görüyorum ben söylenilen gibi bir taleplede karşılaşmıyorum doğrusu gizliden gizliye mi yapıyor insanlar bu yatırımları 33 milyon dolar nedir?
campeck
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 251

View Profile
April 22, 2018, 07:36:11 PM

Oyun piyasasının büyüklüğü konusunda hayal edebileceğimizden daha fazla bir alan var dünyada, Refereum topladığı parayı hakediyor olabilir ama kendisini tanıtan insanları üzen hiç bir projeyi sevemiyorum. Oynayanda kazanıyor indirende kazanıyor, referans olanda kazanıyor diyorlar ama puanlar gelmiyor bir türlü.
Turbolinea
Member
**

Activity: 560
Merit: 57

View Profile
April 22, 2018, 07:44:37 PM

Proje mantığı güzel ancak böyle sade bir yaklaşımla gelenler genel de sonradan balon edasıyla patlayabiliyorlar. Potansiyeli yüksek game dünyasında ne kadar yer kaplayabilecekler merak konusu.
longthu
Hero Member

Activity: 728
Merit: 500

MenaPay - Crypto made easier than cash

View Profile WWW
April 22, 2018, 09:20:57 PM

Token fena değil fiyatlanıyor yavaş yavaş daha ilerisi var gibi ben elimdekileri izlemede kalarak bir süre daha tutmayı düşünüyorrum. Son haftada %80 civarında fiyat artışı oldu.

_Crypto made easier than cash_
▄███▄              ▄███▄
███████            ███████
███████   ▄████▄   ███████
███████  ████████  ███████
▄██████████  ████████  ██████████▄
████████████  ████████  ████████████
████████████  ████████  ████████████
▀██████████  ████████  ██████████▀