Bitcoin Forum
May 05, 2024, 06:01:32 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Supradyn veya Pharmaton kullanan var mı?  (Read 408 times)
Hidrofor
Member
**

Activity: 189
Merit: 10

View Profile
March 17, 2018, 09:45:55 PM

pharmaton kullandim. pek etkili oldugunu soyleyemeyecem.

Swap, Earn, Bridge, Mint Crypto & NFT in Multiple Chains
▬▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬ ▬▬▬ ▬▬ ▬     ❶ ❷ ❸ s w a p     ▬ ▬▬ ▬▬▬ ▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬▬
[   M V P   L I V E   ]   -   9 Blockchains Integrated Already
Transactions must be included in a block to be properly completed. When you send a transaction, it is broadcast to miners. Miners can then optionally include it in their next blocks. Miners will be more inclined to include your transaction if it has a higher transaction fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
SoneriuS
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 1

View Profile
July 09, 2018, 09:14:11 AM

Pharmaton kullanıştım 2 sene önce 1 şişe kullandım 60 gün sürdü. Faydasını gördüm. Uyandıktan sonra yataktan kalkma problemim vardı bu süreçte kalkma sorunu olmadı. Ama ilacı bıraktıktan sonra devam ediyor. Sürekli kullanmak gerekiyor. Sadece takviye edici olarak geçiyor zaten.
gileri
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 342

View Profile
July 09, 2018, 12:30:46 PM

Yoğun çalışma temposuna girdiğim zamanlarda Pharmaton kullanıyorum. Etkili olduğunu tavsiye ederim. Hala bir kutusunu bitirmedim ama ihtiyaç haline kullanıyorum sadece. Mesala o günüm yoğunsa kahvaltıda bir tane atıyorum falan.
Spack17
Sr. Member

Activity: 1624
Merit: 271

View Profile
July 10, 2018, 08:52:13 AM

Birkaç sene önce ben de kullanmıştım her ikisinden de ama öyle belirli bir faydasını göremedim açıkçası. Verilen paraya yazık bence gerek yok yani.
salfogox
Newbie
*

Activity: 56
Merit: 0

View Profile
July 11, 2018, 03:29:31 PM

bu tarz vitaminlerin pek bir zararı yok ama doktorunuzun izin vermesi gerek. bazı vitaminlerin fazlası vücuda zararlı ve ihtiyacınız olmadığı halde bu vitaminleri alıyor olabilirsiniz. bu konuda en büyük rehber doktorunuz, mutlaka danışın kafanızdan iş yapmayın.
karaleke
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile WWW
July 11, 2018, 03:32:44 PM

Pharmatonu kullandım sende kullanabilirsin fakat onu kullanıncaya kadar vücudun ihtiyaçlarını meyve ve sebzelerden karşılasan daha faydalı olur senin için. Çok ihtiyacın olursa doktor tavsiyesiyle alabilirsin tabi.

█ CURAIZON █
We are Improving Healthcare, Reducing Costs, Saving Lives!
https://curatoken.curaizon.com
Okan77
Newbie
*

Activity: 6

View Profile
July 14, 2018, 09:24:27 AM

Ben fazla inanmıyorum okadar işe yarıcagına enerji verebilir ama fazla etkisi olmaz diye tahmin ediyorum
buckberry
Newbie
*

Activity: 32

View Profile
July 19, 2018, 10:31:51 AM

Hiç kullanmadım ama pek işe yarayacağını düşünmüyorum ben. Kullanan bazı arkadaşlardan işe yarıyor diyen de oldu yaramıyor diyen de.
hndgnl
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 4

View Profile
July 19, 2018, 03:05:54 PM

Bunların hepsi takviye ürünleri. İçtin yemek yemeğe ihtiyacın yok deli gibi enerji verecek diye bir şey yok. Yoğun çalışma programında vücudunu takviye ediyor sadece.
4141moonstar
Jr. Member
*

Activity: 85

View Profile WWW
July 19, 2018, 06:12:11 PM

Yakın bir arkadaşım supradyn kullandı ve bir faydasını göremedi.
moneyin1week
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
July 26, 2018, 03:54:38 AM

Bir ara spor yaparken supradyn kullanmıştım sanki biraz enerji veriyor gibiydi ama genede en güzeli doğal beslenme.
oneaboveall39
Newbie
*

Activity: 30

View Profile
July 27, 2018, 10:52:04 AM

Pharmaton'u kullanmıştım, günlük yaşantıya olumlu etkileri var. İnsan kendini dinç hissediyor. Kalp hastaları, ritim değişiklerinden dolayı Pharmaton'u kullanamıyor, Supradyn'i kullanabiliyorlar.
kral.ciblak
Newbie
*

Activity: 15

View Profile
July 27, 2018, 11:00:48 AM

Biyolojik etkileri elbette vardır ama ben bu meselenin psikolojik olduğunu düşünüyorum.

"İçtim say" mantığıyla kendinizi dinç hissedebilirsiniz  Cheesy

Beynini o kadar kolay kandırabileceğini sanmıyorum. Çok iyi bir psikolojinizin olması lazım onun için.
Kullandığın hap gerçek olmasa ama inanıp içiyorsun ve geçiyor diyorsun ama birisi soyut iken diğeri somut. Beyin somut şeyleri daha ön planda tutar.
babymakebtc
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
July 27, 2018, 11:54:13 AM

Doğal beslenmeye devam ama illa kullanacaksan pharmaton iyi diyorlar.
starrinhea
Newbie
*

Activity: 6

View Profile
August 26, 2018, 03:36:57 AM

en iyisi Bi manisa mesir macunu ye bak hiç bir şeyin kalmaz makineli tüfek gibi hızlanırsın tak tak tak diye
karaleke
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile WWW
August 26, 2018, 07:43:29 AM

Her ikisinin de bir anda etki veya yemek yerine bunlarla yaşamına devam edeceğin şeyler değil. Adı üstünde takviye normal beslenmene devam ederken çok yoğun günlerde sana yardımcı olacak. Pharmaton supradyn'e göre bir tık daha iyi diye duydum. Bende kullanıyorum çok yoğun dönemlerimde.

█ CURAIZON █
We are Improving Healthcare, Reducing Costs, Saving Lives!
https://curatoken.curaizon.com
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3136
Merit: 1516

View Profile WWW
August 26, 2018, 10:35:24 AM

Gastric bypass ameliyatından sonra bir dizi vitamini yiyeceklerden alamaz hale geldiğim için Eylül 2012 den beri 6 aylık bir kesinti haricinde düzenli olarak supradyn kullanıyorum.
Bunun yanında ayda 1 kere de dodex iğne oluyorum. Bu tür takviyeler sindirim sistemi olağan dışı çalışan kişiler için düşünülmüştür. Öyle iş hayatında daha aktif dinamik heyecanlı olayım kendimi zinde hissedeyim diye alınmamalı bu ürünler.

Eğer bağırsak da bir emilim sorununuz yoksa, günde 2 porsiyon meyve, en az 1 öğünde sebze tüketin.
Eğer süt ve süt ürünlerinin sindirimi ile ilgili bir sorununuz yoksa kahvaltıda peyniri ihmal etmeyin.
20 yaşının altında erkek veya 30 yaşının altında kadın iseniz bir bardak süt için.(Ülkemizde 40 yaş üstü kadınların %85 inde, erkeklerin %20 inde kemik erimesi var.)
Protein ve Karbonhidrat içeren besinleri aynı öğünde tüketmemeye özen gösterin. Örnek vermek gerekirse, etli yemek yiyorsanız pilav makarna yemeyin.

piszozo
Jr. Member
*

Activity: 60

View Profile
May 29, 2019, 11:04:58 AM

Spor yapan biri olarak ikisini de deneyip Pharmaton'da karar kıldım. Ama her gün ya da spora her gittiğim de kullanmıyorum; haftada bir ya da iki kez kullanmak yetiyor bana.
DragonDance
Full Member

Activity: 127
Merit: 116

View Profile
June 26, 2019, 07:32:30 PM

Pharmaton kullandığım dönemde ciddi derecede konsantasyonumu arttırmıştı.Yan etki olarak kaliteli rüya görmenize ,daha doğrusu gördüğünüz rüyaları hatırlamanıza sebep olur.
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1298

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
June 26, 2019, 08:46:40 PM

Gastric bypass ameliyatından sonra bir dizi vitamini yiyeceklerden alamaz hale geldiğim için Eylül 2012 den beri 6 aylık bir kesinti haricinde düzenli olarak supradyn kullanıyorum.
Bunun yanında ayda 1 kere de dodex iğne oluyorum. Bu tür takviyeler sindirim sistemi olağan dışı çalışan kişiler için düşünülmüştür. Öyle iş hayatında daha aktif dinamik heyecanlı olayım kendimi zinde hissedeyim diye alınmamalı bu ürünler.

Eğer bağırsak da bir emilim sorununuz yoksa, günde 2 porsiyon meyve, en az 1 öğünde sebze tüketin.
Eğer süt ve süt ürünlerinin sindirimi ile ilgili bir sorununuz yoksa kahvaltıda peyniri ihmal etmeyin.
20 yaşının altında erkek veya 30 yaşının altında kadın iseniz bir bardak süt için.(Ülkemizde 40 yaş üstü kadınların %85 inde, erkeklerin %20 inde kemik erimesi var.)
Protein ve Karbonhidrat içeren besinleri aynı öğünde tüketmemeye özen gösterin. Örnek vermek gerekirse, etli yemek yiyorsanız pilav makarna yemeyin.

Meyve sebze ile gereken vitamin/mineral/aminoasitleri alma olayı 50-60 yıl öncesinde kaldı malesef, şu anda yediklerimizr bitki değil, tasarlanmış fabrika ürünü. Dolayısıyla hemen hemen herkes için takviye şart ama eksik/fazla gözeterek kontrollü yapmak gerekiyor, multiler yarardan çok zarar getiriyor.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████