Bitcoin Forum
May 22, 2024, 05:30:06 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: 14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜ  (Read 126 times)
ekber0101 (OP)
Newbie
*

Activity: 98
Merit: 0

View Profile
February 14, 2018, 04:53:49 PM

Evet arkadaşlar 20 yaşındayım bu zamana kadar hiç sevgilim olmadı ve tip de boy da bi sorun da yok ALLAH a şükür ve hayla sevgilim yok kime teklif ettiysem reddetti bu zamana kadar acaba problem bendemi ? kızlarla nasıl konusulacağını bilmediğim için mi kaybediyorum ? yoksa ALLAH mı nasipt etmiyor ? valla ben ALLAH nasip etmiyor dedim üniversiteye kadar bıraktım artık kimseyle konusmuyorum kız olarak sadece şunu merak ediyorum benim gibileri varmı ? yoksa bende mi problem var ?
coinkeke
Newbie
*

Activity: 88

View Profile
February 14, 2018, 06:42:33 PM

Yaş 22 onun dışında durum aynı. Yani kabul etmeyeceğini bildiklerime yürüdüm tamam da kabul etme ihtimali yüksek olanlara da yürüdüm. Ama sanırım iş yok bizde kanki. Boşver yetenek işi bu finishing yok bizde
ekber0101 (OP)
Newbie
*

View Profile
February 14, 2018, 07:46:15 PM

Yaş 22 onun dışında durum aynı. Yani kabul etmeyeceğini bildiklerime yürüdüm tamam da kabul etme ihtimali yüksek olanlara da yürüdüm. Ama sanırım iş yok bizde kanki. Boşver yetenek işi bu finishing yok bizde

Neyse zaten lanet gün bitiyor az kaldı son 1 saat Cheesy
kartalgiunti
Member
**

Activity: 490
Merit: 13

BIB Exchange

View Profile
February 14, 2018, 08:02:25 PM

Yaş 24, durumum farklı değil kardeşim. Salla sevgili muhabbetlerini, ben kripto paralar ile geçirdiğin her dakikadan daha büyük keyif alıyorum  Cheesy

███     WHITEPAPER  |    TELEGRAM    ███ █     BiB Exchange     █ ███     TWITTER     |   INSTAGRAM     ███
S e t   O f f   t h e   W e b 3   G e n e r a t i o n   N o w
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄  ▄   ►► Powered by BOUNTY DETECTIVE   ▄  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
gulenaz
Newbie
*

Activity: 4

View Profile
February 15, 2018, 10:03:51 AM

sevgililer günü mü, o da neymiş, Allah Allah benim niye haberim yok!!??
jawlue94
Jr. Member
*

Merit: 2

View Profile
February 15, 2018, 11:03:46 AM

Asosyal, kız arkadaşı olmayan biri değilim ama 24 yasındayım daha hiç 14 şubata sevgiliyle girmek nasip olmadı  Grin Grin Grin Sad

──『 JOY TOKEN 』──
Infrastructure Protocol for the Gaming Industry (https://joytoken.io/)
ekber0101 (OP)
Newbie
*

View Profile
February 15, 2018, 05:56:29 PM

İYİ İYİ DEMEKKİ YALNIZ DEĞİLMİŞİM Cheesy
HEROBUST
Jr. Member
*

Activity: 110
Merit: 3

View Profile
February 15, 2018, 05:58:22 PM

Gereksiz bir gün.
Sevgilisi olan her gün sevgililer günüdür.
minerturk
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 1

View Profile WWW
April 26, 2018, 09:01:44 PM

sevgilim yok. uzun zamandır sevgilim yok. sevgilim olmak zorunda değil. ihtiyacım yok. gerekte yok zaten.
hayallerim var ve bu hayallerimin içinde şöyle bir sevgilim olsun falan da yok.

kadınlarla konuşmasını bilmiyor muyum? gayet güzel biliyorum ama derdim birisini hayatıma sokmak değil. benim hayallerime ortak olmak isteyen olursa gelir yanıma ama beraber yol almak varken bana köstek olacaksa, ben yoluma bakarken o bana göre saçma sapan düşüncelere dalacaksa, her Allah'ın günü onu çocuk gibi avutmam gerekecekse neden olsun ki.

zaten sevgili olaylarını da kafama takmıyorum böyle şeylerin nasip olduğunu düşünüyorum. nasibimizdeki kişide er yada geç karşımıza çıkacak. ben ozamana kadar vaktimi değerli geçireyim ki o karşıma çıktığında hayatım çok daha güzel olsun.

kim bilir belki 40 yaşına kadar çıkmaz  Grin

MONARCH | THE COMPLETE CRYPTO SOLUTION | Private Sale is LIVE! ▬▬ "Be your own KING" | PRE-SALE: JUNE 15, 2018 ▬▬▬▬▬
Pages: [1]
  Print  

Jump to: