Bitcoin Forum
May 26, 2024, 04:06:09 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: 🚀 Trade.io 2018'de yüksek değer kazanacak  (Read 307 times)
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
February 16, 2018, 08:49:14 AM

Airdroptan 50 tane gelmişti duruyor.

Etherblue airdroptan sonra akıllandım ölümcül hodl. Satanı sevsinler ne airdrop ne bounty.

Yahu arkadaş 10 bin yolladılar komik rakamlara bozduk forumca 2 doları gördü Shocked

İlk airdrop geldiğinde satıp şimdilerde alabilsen x3 yapardın elinde ki tokeni .

Fakat piyasayı hızlı okuyamıyoruz ne yazık ki .

Etherblue / btce airdropları çok sağlam kazandırdı herkese . Az da olsa yine para etti .

Trade.io ' nun biraz daha zamana ihtiyacı var.
bitcoinevi (OP)
Member
**

Activity: 283
Merit: 10

View Profile
February 17, 2018, 08:33:29 AM

Airdroptan 50 tane gelmişti duruyor.

Etherblue airdroptan sonra akıllandım ölümcül hodl. Satanı sevsinler ne airdrop ne bounty.

Yahu arkadaş 10 bin yolladılar komik rakamlara bozduk forumca 2 doları gördü Shocked

İlk airdrop geldiğinde satıp şimdilerde alabilsen x3 yapardın elinde ki tokeni .

Fakat piyasayı hızlı okuyamıyoruz ne yazık ki .

Etherblue / btce airdropları çok sağlam kazandırdı herkese . Az da olsa yine para etti .

Trade.io ' nun biraz daha zamana ihtiyacı var.

bende bounty ve airdropları satmama taraftarıyım. daha önce neblio ve vibeden gelenleri satmasaydım eğer bmw alacak kadar param olacaktı Smiley ama birkaç x pump sonrası elden çıkartım ve şuan resmen ağlıyorum. TIO'yu ise tutuyorum. İlk geldiğinden bu yana düştü ama ben düştükçe daha çok aldım. Çünkü nasıl olsa pump gelecek ve bu fiyatları bir daha asla bulamayabiliriz. Nisana yaklaşırken platform ile ilgili beta sürümler çıktıkça yükselmeye başlayacaktır. Bende bunu bekliyorum, biraz kıpırdama var ama beklediğim çıkış henüz gerçekleşmedi.
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
February 17, 2018, 08:41:29 AM

ICO fiyatından sonra fiyatı 3 de 1 değer kaybetti neredeyse .. Alım için uygun olabilir ama ekibin daha faal bir şekilde olması gerekiyor . Bu aralar biraz durgunlar . Belki sene sonunda beklenen beklentiyi karşılayabilirler .
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: